Apartamente 2 camere Iasi

Promovat
Persoană fizică  apart 2 camere 55.8mp zona  Piața Voievozilor
10
4

Persoană fizică apart 2 camere 55.8mp zona Piața Voievozilor

Persoană fizică: de vânzare apartament 2 Camere, 55.8mp, în inima orașului (zona Piaţa Voievozilor Alexandru cel Bun) *** Renovat PREMIUM *** bloc fără risc seismic, disponibil pentru mutare imediată, intabulare făcută, acte pregătite pentru vânzare. Nu a fost locuit după renovare. Totul este absolut ...

285 EUR/m2 | 474 m2

Alexandru cel Bun, Iasi, Iasi

Promovat
Persoana fizica apartament 2 camere
10
4

Persoana fizica apartament 2 camere

Proprietar (pers fizica) vând apartament 2 camere decomandat et 1 din 4 54 mp plus uscător in față ușii pe hol de 2,5+2,5 m p . Este renovat in martie 2026 cu parchet uși si instalație sanitara si electrica schimbate . Are centrala termica si aer condiționat mobilat si utilat . Apartamentul este orientat ...

2176 EUR/m2 | 54 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Proprietar vând apartament doua camere in Tudor Vladimirescu
10
12

Proprietar vând apartament doua camere open space mobilat utilat cu centrala proprie, aer conditionat, electrocasnice noi , uscator de rufe , renovat,la et.2 din 3 la 5 minute de Iulius Mall.

2639 EUR/m2 | 36 m2

Central, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 2 camere Baroque Residence cu parcare inclusa
9
1

Apartament 2 camere Baroque Residence cu parcare inclusa

Apartament 2 camere Baroque Residence Bucium | Etaj 1 | Parcare | Mobilat & Utilat Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Bucium Baroque Residence, într-un imobil finalizat în 2018, cu regim redus de înălțime (P+2), la etajul 1. Apartamentul are suprafața totală de 44 mp și ...

2386 EUR/m2 | 44 m2

Bucium, Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ocazie ap 2SD 50mp Podul Ros, etaj intermediar

Ocazie ap 2SD 50mp Podul Ros, etaj intermediar

Podul Ros,in bloc fara risc seismic,apartament la etaj intermediar, bloc cu lift,spatios,52mp,vedere sud,termopane, 81000eu.Rel la

1620 EUR/m2 | 50 m2

Podu Ros, Iasi, Iasi

Iași ,2 camere Tudor 28

Iași ,2 camere Tudor

Iași , Tudor Vladimirescu persoană fizică,ap.2 camere , decomandat, 47 metri pătrați,curat ,izolat , centrala termica.

1596 EUR/m2 | 47 m2

Tudor+Vladimirescu, Iasi, Iasi

Schim apartament cu 2 camere complet renovat bloc f podu ros bloc 1001 Articole
5
5

Schim apartament cu 2 camere de aprox 50m2 complet renovat cu materiale de calitate acum 3 ani Apartamentul este la etaj 5 sacara ingrijita si curata in bloc 1001 articole Are aer conditionat,centrala termica geamuri termopane balcon inchis si dat la camera. este ideal pt cine nu vrea sa investeasca ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Iasi, Iasi

Pacurari-Rediu apartament 2 camere, cu gradina proprie, bloc nou
9
37

Apartament de 2 camere, parter cu iesire in gradina proprie, în zona Păcurari - Rediu, amplasat în cadrul unui bloc nou dat în exploatare în 2024. Apartamentul dispune de o suprafață utilă de 45mp și este format din: - living + bucătărie, - dormitor, - baie. În plus, apartamentul beneficiază de: - ...

1889 EUR/m2 | 45 m2

Iasi, Iasi

Proprietar. Apartament 2 camere Copou, Royal Town
10
5

Proprietar. Apartament 2 camere Copou, Royal Town

Direct de la PROPRIETAR, fara comision de intermediere! Zona Copou, complex rezidential Royal Town, Aleea Mihail Sadoveanu (acces securizat cu bariera, monitorizat video). Apartament cu 2 camere, compartimentat in living cu bucatarie deschisa, terasa generoasa (7.66 mp), baie si dormitor. Situat la ...

2720 EUR/m2 | 50 m2

Copou, Iasi, Iasi

Proprietar Vand Apartament 2 cam decomandat 51mp
4
2

Proprietar Vand Apartament 2 cam decomandat 51mp

Proprietar pe acte din 2011, persoana fizica vând apartament cu doua camere decomandat în Iasi, cartier Tătărași, complex Regal Residence. Blocul este construit in 2011 din caramida, pe cadre, izolația polistiren de 10, compartimentare intre vecini din bca, cu boxe depozitare individuale la demisol, ...

1807 EUR/m2 | 57 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Apartament 2 camere - 52mp Panoramic Galata
10
3

Apartament 2 camere - 52mp Panoramic Galata

Persoană fizică, apartament 2 camere, situat într-o zonă liniștită din Iași, șoseaua Voinești - Panoramic Residence Galata, ideal pentru locuit imediat sau investiție. Suprafață utilă: 49.62 mp Balcon: 2.40 mp Suprafață totală: 52.02 mp Etaj: 3 3 mansardă Camere: 2 Dotări și facilități: Mobilat complet ...

1940 EUR/m2 | 50 m2

Galata, Iasi, Iasi

Vand apartament
20
4

Vand apartament

Proprietar,vand apartament 2camere,54 mp. situat in str. Pepinierii V. Adanca. Mobilat,utilat,acte la zi,AC,incalzire in pardoseala,balcon inchis,centrala proprie ,et 1din3.an constructie 2024. Pret 96000 euro.

1778 EUR/m2 | 54 m2

Valea Adanca, Iasi, Iasi

apartament 2 camere breazu rezidential
5
1

apartament 2 camere breazu rezidential

vand apartament cu 2 camere in Breazu rezidential, 42 mp . etaj 1 1,mobilat si utilat cu loc de parcare si curte .77000 usor negociabil .

1833 EUR/m2 | 42 m2

Breazu, Iasi

Apartament 2 camere decomandat 56.5 mp + parcare inclusă si boxa, Cartierul Editurii  Lunca Cetatuii
10
4

Apartament 2 camere decomandat 56.5 mp + parcare inclusă si boxa, Cartierul Editurii Lunca Cetatuii

Apartament 2 camere decomandat 56.5 mp + parcare inclusă si boxa, situat in Cartierul Editurii din Lunca Cetățuii Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, cu o suprafață utilă de 51.67 de mp plus balcon de 4.8mp, situat la etajul 3 al unui imobil situat în Cartierul Editurii din ...

1445 EUR/m2 | 56 m2

Iasi, Iasi

Apartamente 2 camere 45mp pret 65500 euro Hlincea, SISTEM RATE LA DEZVOLTATOR, Avans 15000E
7
18

Apartamente 2 camere 45mp pret 65500 euro Hlincea, SISTEM RATE LA DEZVOLTATOR, Avans 15000 euro.Comision 0%, Numar contact . Complexul va avea in totalitate 3 blocuri cu regim de inaltime D+P+3E, cu structura pe cadre de beton.Apartamentele se predau la cheie, dotate cu usa metalica la intrare, centrala ...

1456 EUR/m2 | 45 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere 40 mp 66500 euro Lunca Cetatuii, IASI, ( TVA 21% inclus in pret)
10
32

Apartament 2 camere 40 mp 66500 euro Lunca Cetatuii, IASI, ( TVA 21% inclus in pret) Numar contact : , Comision 0%, Pozele sunt facute din showroom , apartamentele fiind mobilate pentru a va face o idee cum ar putea fi amenajate! Apartamentele se vand nemobilate). Pentru detalii sau vizionari ma puteti ...

1663 EUR/m2 | 40 m2

Lunca%2525252bCetatuii, Iasi, Iasi

Persoana fizica vand apartament 2 cam D
7
3

Persoana fizica vand apartament 2 cam D

Situat in zona pietei din cartier Alexandru cel Bun,bloc construit in anul 1980,etaj4 4 cu pod,centrala termica,izolat la exterior,geamuri termopan.

1935 EUR/m2 | 46 m2

Iasi, Iasi

P.F. -Vand  apartament 2 camere DECOMANDAT, 52 mp + 8.26 mp teren aferent apartamentului Parter

P.F. -Vand apartament 2 camere DECOMANDAT, 52 mp + 8.26 mp teren aferent apartamentului Parter

Vand urgent apartament 2 camere DECOMANDAT, 52 mp, pe Str. Cerna, parter. AVANTAJ UNIC: Drept de folosință specială în acte pe 8.26 mp teren aferent apartamentului (ideal pentru intrare separată din stradă). LOCAȚIE: Vedere directă la stația de taxi, farmacii și bănci. Vad comercial maxim! ACTE: ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

Iasi, Iasi

Ap. 2 cam.D, P.Ros-Cotnari.
8
14

Ap. 2 cam.D, P.Ros-Cotnari.

apartament cu două camere decomandat in P.Ros-Cotnari,et3 ,curat,50 mp.(agenție)

1442 EUR/m2 | 52 m2

Iasi, Iasi

Apartament Podu Ros
10
3

Apartament Podu Ros

Persoană fizică Vând apartament cu 2 camere, decomandat, suprafață 52,6 mp, situat la etajul 1 în blocul turn de la Piața Nicolina . Apartamentul are vederea spre spatele blocului și necesită renovare totală. Reabilitat energetic (vată bazaltică 15 cm) Tâmplărie PVC cu geam TRIPAN (3 rânduri de ...

1849 EUR/m2 | 53 m2

Baza 3, Iasi, Iasi

apartament cu doua camere
5
1

apartament cu doua camere

Proprietar Apartament cu doua camere Se vinde partial mobilat Constructie noua 2018 Loc de parcare si boxa

1950 EUR/m2 | 40 m2

Valea Adanca, Iasi

Apartament Popas pacurari
5
3

Apartament Popas pacurari

Apartament langa cofetaria La Rosa se urca pe la.popas pacurari an 2020 ,2 camere decomandat ,balcon închis, aer conditionat, boxa ,loc de parcare 54mp ,parter înalt ,se vinde mobilat si utilat

1843 EUR/m2 | 54 m2

Iasi, Iasi

Persoana fizică vând apartament cu două camere
5
6

Persoana fizică vând apartament cu două camere

Persoana fizică vând apartament cu două camere în Mircea cel Bătrân nr 18 Bl N3 etaj 1. Se vinde utilat cu aparatura de uz casnic și mobilat la CHEIE. Preț 110000 euro.

2000 EUR/m2 | 55 m2

Iasi, Iasi

Vând apartament 2 camere
10
5

Vând apartament 2 camere

Vând apartament open space, 2 camere, 2 dressinguri, în Rediu,vis a vis de restaurantul Casablanca, parter, bloc construit în 2018, 65 mp utili + 22 mp curte incluzând și o magazie de cca 5 mp,ambele intabulate,total 87 mp, parțial mobilat ,loc parcare, foarte frumos și spațios,în perfecta stare, nu ...

1769 EUR/m2 | 65 m2

Rediu, Iasi

Salvează căutarea