Apartamente 2 camere Iasi

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Iasi Companii Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament in Centru  Podul ROS Bulevard etaj 1
15
2

Apartament in Centru Podul ROS Bulevard etaj 1

Apartament cu 2 camere Lux – Podul Roș, Centru Iași Preț: 105.000 € Apartament semidecomandat, confort lux, situat în zona Podu Roș – Tutora, la etajul 1 din 4, într-un bloc din beton , renovat complet în 2023. Suprafață utilă: 50mp Camere: 2 (living + dormitor) Baie: 1 | Bucătărie: modernă ...

2019 EUR/m2 | 52 m2

Iasi, Iasi

Promovat
79900euro! Apartament 2 camere, 48mp,decomandat,balcon, parcare!
5
1

79900euro! Apartament 2 camere decomandat – Valea Lupului | Ideal atat pentru locuit cat si pentru investiție! Situat in Valea Lupului,o zonă în plină dezvoltare , acest apartament reprezintă alegerea perfectă atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Datorită compartimentării decomandate și poziționării ...

1665 EUR/m2 | 48 m2

Valea Lupului, Iasi

Promovat
Apartament  2 camere | Moara de Vânt | Loc de parcare inclus | 0% comision
11
6

Apartament 2 camere | Moara de Vânt | Loc de parcare inclus | 0% comision

Vă propunem spre achiziție un apartament elegant, cu 2 camere, situat într-un imobil recent construit, în zona exclusivistă și liniștită Moara de Vânt – ideal pentru rezidență sau investiție. - Suprafață utilă: 55 m² - Etaj: 1 din 2, într-un bloc cu regim redus de înălțime - Loc de parcare propriu, ...

2691 EUR/m2 | 55 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Apartament cu 2 camere Intabulat loc de parcare Mutare imediata si gradina
11

Descoperiți confortul și eleganța unui apartament modern situat în inima zonei Lunca Cetățuii, o alegere ideală pentru tineri profesioniști sau familii în căutarea unui cămin primitor. La un preț atractiv de 74.900€, acest apartament cu 2 camere, recent construit, promite să devină refugiu dumneavoastră ...

1873 EUR/m2 | 40 m2

Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere, 46 mp – Aleea Strugurilor - Loc de parcare
8

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, model decomandat, situat în zona Aleea Strugurilor, cu o suprafață de 46 mp, amplasat la parter într-un bloc nou construit în 2018, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție; locuința beneficiază de centrală termică proprie și loc de parcare ...

2076 EUR/m2 | 46 m2

Iasi, Iasi

Tatarasi-Oancea, apartament cu 2 camere, spatios
8
1

Tatarasi-Oancea, apartament cu 2 camere, spatios

Se vinde apartament cu 2 camere, spatios, situat la parter inalt, in zona Tatarasi- Explanada Oancea. Apartamentul este amplasat intr-un bloc construit in jurul anilor 1990, este amenajat , dotat cu centrala termica proprie, tamplarie exterioara termoizolanta, usa antiefractie, mobilier facut la comanda, ...

1825 EUR/m2 | 60 m2

oancea, Iasi, Iasi

Piata Voievozilor, apartament cu 2 camere, decomandat
7
2

Piata Voievozilor, apartament cu 2 camere, decomandat

Se vinde apartament cu 2 camere, decomanadat, situat la parter inalt, in carier Alexandru cel Bun-Piata Voievozilor. Apartamentul este curat, fara imbunatatiri recente, dotat cu centrala termica proprie, usa metalica, tamplarie exterioara din pvc. Imobilul este bine amplasat, pozitionat chiar in parcul ...

1710 EUR/m2 | 50 m2

alexandru cel bun, Iasi, Iasi

1665 EUR/m2 | 48 m2

Valea Lupului, Iasi

Apartament cu 2 camere, 57.70 mp, loc de parcare, Galata
10

Apartament cu 2 camere, 57.70 mp, loc de parcare, Galata

Blitz va propune spre vânzare un apartament decomandat cu 2 camere, situat în zona Galata, într-un complex rezidențial nou, cu bloc modern dotat cu lift. Locuința are o suprafață de 57,7 mp și se remarcă prin finisaje premium, oferind un ambient luminos, modern și extrem de confortabil. Compartimentarea ...

2232 EUR/m2 | 58 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 2 camere Canta - Lidl - Deosebit
16
1

Apartament 2 camere Canta - Lidl - Deosebit

Imobil.Ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Canta - Ocazie Caracteristici: Compartimentare: Decomandat Suprafata: 55 mp Etaj: parter (inalt) in bloc cu 4 etaje Constructie bloc: 1989 Avantaje: Apartament 2 camere lux - 55 mp et. parter din 4, intr-un bloc construit ...

2173 EUR/m2 | 55 m2

canta, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 2 camere Mircea cel Batran
9
2

Apartament 2 camere Mircea cel Batran

Imobil.Ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Mircea cel Batran Caracteristici: Compartimentare: Semidecomandat Suprafata: 42 mp Etaj: 3 in bloc cu 4 etaje Constructie bloc: 1978 Avantaje: Apartamentul este renovat complet, instalatia electrica si sanitara refacuta, ...

1974 EUR/m2 | 42 m2

mircea cel batran, Iasi, Iasi

Apartament 2 camere decomandat, 52 mp – Nicolina
9

Apartament 2 camere decomandat, 52 mp – Nicolina

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, model decomandat, situat în zona Nicolina 1, cu o suprafață totală de 52 mp, amplasat la parter, un parter inalt, într-un bloc construit în 1982, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție; locuința dispune de balcon închis, beneficiază ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

Iasi, Iasi

Apartament de 2 camere, 55 mp Rediu
7

Apartament de 2 camere, 55 mp Rediu

Blitz va propune spre cumparare un apartament de 2 camere semidecomandat, cu o suprafata de 55 mp, compus din: 1 dormitor, 1 baie si o bucatarie open space cu livingul. Apartamentul se afla la etajul 3 al unui imobil construit in 2021, fiind izolat termic la exterior. Imobilul se afla intr-o zona ...

1909 EUR/m2 | 55 m2

Rediu, Iasi

Apartament 2 camere ideal pt locuinta spatiu birou cabinet
8
1

Apartament 2 camere ideal pt locuinta spatiu birou cabinet

Plus Imobiliare:Va propun spre cumparare un apartament cu 2 camere, 50 mp, situat la parterul unui bloc din 2024 situat in Valea Lupului. Perfect pentru locuit sau pentru activități comerciale (birou, cabinet, salon). Loc de parcare inclus. Avantaje: Parter acces ușor Spațiu generos Camera de zi + ...

1598 EUR/m2 | 50 m2

Valea Lupului, Iasi

Apartament 2 camere, 56 mp, mobilat si utilat, zona Visani
6

Apartament 2 camere, 56 mp, mobilat si utilat, zona Visani

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, având o suprafață de 56 mp, mobilat și utilat complet, exact cum se prezintă în poze. Situat la etajul 5 al unui bloc nou prevăzut cu lift, apartamentul face parte dintr-un complex rezidențial modern, oferind confort, liniște ...

1616 EUR/m2 | 56 m2

Iasi, Iasi

Apartament de 2 camere,  43 mp total si loc de parcare, in zona Sorogari
8

Apartament de 2 camere, 43 mp total si loc de parcare, in zona Sorogari

Blitz va propune pentru cumparare un apartament de 2 camere, cu o suprafata utila de 35 mp si balcon de 8 mp, situat la etajul 1 al unui bloc de 4 etaje din zona Sorogari. Acesta este compus din 1 dormitor, 1 living cu bucatarie, 1 baie, 1 balcon si 1 hol de acces. Apartamentul se afla intr-un complex ...

2829 EUR/m2 | 35 m2

Sorogari, Iasi

Oportunitate de investitie - Apartament de 2 camere, 36 MP, zona Nicolina
8
5

Blitz vă propune pentru cumpărare un apartament de 2 camere la un pret promotional pentru urmatoarele 2 saptamani. Situat la etajul 5 (mansardă), parțial mobilat și utilat, într-o locație excelentă, acesta se afla la doar 10 minute de Palas! Cu o suprafață de 36 mp, acest apartament semi-decomandat ...

1528 EUR/m2 | 36 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere ,62750 euro ,50 mp
5
31

Apartament 2 camere ,62750 euro ,50 mp

Apartament 2 camere 50 mp Bloc nou Visani 62750 euro Statie CTP la 150 Profi 200 m TLT 200 m Mega Image 300 m Farmacie 200 m Finalizare aprilie 2026 COMISION 0% Tel :

1743 EUR/m2 | 36 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Apartament in Centru  Podul ROS Bulevard etaj 1
15
2

Apartament in Centru Podul ROS Bulevard etaj 1

2019 EUR/m2 | 52 m2

Iasi, Iasi

2 Camere Podu Ros - Splai Bahlui
2
2

2 Camere Podu Ros - Splai Bahlui

Apartament 2 camere nedecomandat, 48 mp; situat in zona Podu Ros Splai Bahlui Mal Drept vis-a-vis de Universitatea Gheorghe Asachi. Blocul nu prezinta risc seismic. Apartamentul are ca si imbunatatiri centrala termica, aer conditionat, tamplarie din PVC; necesita renovare. Pretul este de 67900 euro ...

1543 EUR/m2 | 44 m2

Iasi, Iasi

Vila eleganta P+E Bucium
10
17

Vila eleganta P+E Bucium

Oferta noua! O proprietate superba cu arhitectura deosebita, inconjurata de spatii verzi, construita in stil mediteranean pe un teren generos de 956mp, amplasat in zona Bucium, la strada principala. La exterior, acoperisul din tigla metalica Wetterbest si suprafetele vitrate extrem de generoase ...

3415 EUR/m2 | 260 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere, 50 mp, zona Piata Unirii
14

Apartament 2 camere, 50 mp, zona Piata Unirii

Blitz vă propune spre vanzare un apartament cu 2 dormitoare și living open-space, cu balcon generos, situat în inima orașului, în zona Piața Unirii, Iași. Locuința beneficiază de toate avantajele unei zone centrale: acces rapid la mijloace de transport, universități, instituții, restaurante, cafenele, ...

3197 EUR/m2 | 47 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere Buc #537;inescu - Tudor Vladimirescu
8

Apartament 2 camere Buc #537;inescu - Tudor Vladimirescu

Ideal Locuit Investitie: Apartament 2 Camere, Etaj 1 ndash; Renovat Integral | Bucsinescu ndash; Tudor Vladimirescu Pret: 94.500 EUR (Negociabil) Specificatii Principale: Locatie: Bucsinescu - Tudor Vladimirescu (planul doi, ferit de zgomotul strazii) Camere: 2 camere (structura nedecomandata, ...

1890 EUR/m2 | 50 m2

tudor vladimirescu, Iasi, Iasi

Apartament de 2 camere, decomandat, 69mp, zona CUG
8
2

Apartament de 2 camere, decomandat, 69mp, zona CUG

Blitz va propune pentru cumparare un apartament intr-un ansamblu rezidential din zona CUG. Acesta are o suprafata de 58 mp utili + 11 mp de balcon si este compus din: 1 dormitor, 1living, 1 bucatarie, 1 baie si 1 hol Proiectul este realizat la cele mai inalte standarde de calitate si siguranta. Acesta ...

1659 EUR/m2 | 58 m2

Iasi, Iasi

Salvează căutarea