Apartamente 2 camere Ilfov

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Ilfov Balcon Persoane Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere demisol Militari Residence
10
2

Apartament cu 2 camere demisol Militari Residence

Vând apartament cu 2 camere , demisol, Dudu, Ilfov. Apartamentul situat în Militari Residence, pe Strada Tineretului 85 bloc 6, la demisol într-un imobil modern construit în anul 2019, amplasat într-o zonă bine dezvoltată, cu acces rapid către toate facilitățile esențiale ale cartierului. Proprietatea ...

1311 EUR/m2 | 37 m2

Chiajna, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament mobilat și utilat
10

Vand apartament mobilat și utilat

Vand apartament, mobilat și utilat, totul nou, nu s a locuit în el. Achiziționat în urma cu 2 ani prin credit ipotecar. Loc de parcare cu contract de vânzare cumpărare separat de cel al apartamentului, ofer releveu în privat. Apartamentul este decomandat cu o suprafață de 56m2 destul de spațios și bine ...

1804 EUR/m2 | 56 m2

Bragadiru, Ilfov

vand apartament 2 camere 62 m2  central str tineretului nr 13 bl3 et 2  dudu rosi chiajna jud ilfov
10

vand apartament 2 camere 62 m2 central str tineretului nr 13 bl3 et 2 dudu rosi chiajna jud ilfov

vand apartament 2 camere 62 m2 str tineretului nr 13 bl3 et 2 dudu rosi chiajna jud ilfov

Dudu, Ilfov

Apartament 2 camere - Fundeni Dobroesti
5

Apartament 2 camere - Fundeni Dobroesti

Se oferă spre vânzare un apartament spațios și luminos cu 2 camere, având o suprafață de 59 mp, situat pe o stradă cu multiple facilități, ideal pentru familie sau investiție. PARCARE INCLUSĂ. Apartamentul dispune de: living generos - open space 1 dormitor 1 baie bucătărie centrala propie Balcon inchis Lift Facilități ...

1961 EUR/m2 | 51 m2

Dobroesti, Ilfov

Vânzare 18 apartamente într-un bloc nou   finalizat 2025
5
1

Vânzare 18 apartamente într-un bloc nou finalizat 2025

Art Consult Imob va propune : **Vânzare 18 apartamente într-un bloc nou finalizat 2025** Bloc nou, construit în 2025, situat într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare. Clădirea se află la stadiul alb , oferind cumpărătorilor posibilitatea de a alege **finisajele după propriul gust și stil**. ...

1495 EUR/m2 | 60 m2

Bragadiru, Ilfov

Apartament 2 camere semidecomandat - 58 m2 utili | Zona Matei Millo | Direct proprietar
10

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în zona Matei Millo (în apropiere de A3 și Lemon Retail Park), într-un bloc boutique finalizat în 2022, cu regim de înălțime P+3. Apartamentul are o suprafață utilă de 58 m și un balcon generos de 6.8 m , fiind poziționat la etajul 2. Locuința ...

2155 EUR/m2 | 58 m2

Voluntari, Ilfov

Apt 61 m2 Leroy Merlin Bragadiru Finisaje Premium
10
1

Apt 61 m2 Leroy Merlin Bragadiru Finisaje Premium

Apt 2 camere finisaje premium Leroy Merlin Bragadiru la 3 minute pe jos de sos Alexandriei Suprafata 60,30m Finisaje: gresie portelanata, granit natural de 3 cm, lemn natural, baterii apa bronz Bucatarie 10 m plus separeu pentru masa 4.5m Mobila de bucatarie este din lemn la comanda si are blat ...

1507 EUR/m2 | 61 m2

Bragadiru, Ilfov

      Vând Apartament 2 camere, Mobilat și utilat complet
10
12

Vând Apartament 2 camere, Mobilat și utilat complet

Ofer spre vânzare un apartament de 2 camere semidecomandat, mobilat și utilat complet, loc de parcare inclus, et1 din 3,cartierul Independentei, Bragadiru, Ilfov, rond Cristalului, an construcție 2014,60 m construit, 47 m utili, baie cu geam termopan, bucătărie închisă cu ușa termopan, aer condiționat ...

1404 EUR/m2 | 47 m2

Bragadiru, Ilfov

Apartament 2 camere partial mobilat si utilat, in Magurele Ilfov
3
3

Vand apartament 2 camere decomandat ,partial mobilat, bloc nou izolat cu polistiren de 10cm, parter 3, suprafata utila 52 mp, finisat cu materiale de calitate + 1 loc de parcare inclus . Dotari apartament: - centrala termica in condensare IMMERGAS individuala 24Kw - tamplarie pvc cu geam termoizolant, ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

Magurele, Ilfov

Vânzare  apartament 2 camere Chiajna Strada Tineretului nr. 17
3
1

Vânzare apartament 2 camere Chiajna Strada Tineretului nr. 17

Vând apartament 2 camere, centrală termică, mobilă bucătărie la comandă, balcon închis.

2292 EUR/m2 | 48 m2

Chiajna, Ilfov

Vând apartament Safirului 87 mp +pod modern
10
1

Vând apartament Safirului 87 mp +pod modern

Proprietar vând apartament în Bragadiru 87 mp plus pod de aproximativ 30 mp, luminos și foarte spațios, str Safirului, aproape de Mc Donalds, format din living de 47 mp cu bucătărie open space ,dormitor, baie și pod ideal pentru depozitare sau spațiu de joaca pt copil. Blocul este construit din 2019 ...

1149 EUR/m2 | 87 m2

Bragadiru, Ilfov

Blocuri noi-Cele mai MICI preturi-apartamente de la 64000 E si garsoniere de la 49500 E-la cheie
10
8

Va ofer spre vanzare apartament cu 2 camere, suprafata utila 47 mp, ce include si balconul, de 3,5 mp disponibil la etajul 2 sau din 3, amplasat intr-un bloc nou, in Bragadiru, zona Leroy Merlin, statie STB la 2 min si la 5 min de Sos. Alexandriei. Compartimentare: hol, bucatarie inchisa, living cu iesire ...

1362 EUR/m2 | 47 m2

Bragadiru, Ilfov

Vând apartament 2 camere
6
2

Vând apartament 2 camere

Apartament 2 camere de vânzare Bragadiru, Str. Safirului Se vinde apartament cu 2 camere, situat în Bragadiru, pe strada Safirului, într-un bloc nou finalizat în 2026. Suprafață utilă: 48,8 mp Etaj 1 din 5 Bloc cu lift Încălzire în pardoseală Geamuri tripan Sistem de detecție incendiu ...

1531 EUR/m2 | 49 m2

Bragadiru, Ilfov

Apartament superb 2 camere cu terasă de 22 mp lângă padurea Cernica
10

Se vinde apartament modern cu 2 camere, spațios și luminos, cu suprafață totală de 72 mp, situat într-o zonă liniștită, aproape de Pădurea Cernica și cu acces rapid către autostrada A0. Apartamentul este complet mobilat și pregătit pentru mutare, ideal pentru cei care își doresc liniște, aer curat și ...

1389 EUR/m2 | 72 m2

Cernica , Pantelimon, Ilfov

Vand ap.cu 2 cam.in Bragadiru Ilfov lângă leroy merlin
10
2

Vand ap.cu 2 cam.in Bragadiru Ilfov lângă leroy merlin

Vand ap.cu 2 camere decomandat,60mp.,partial mobilat,renovat totul nou,et.3 lift,spațios,bucătărie mare,balcon mare închis cu termopan, în rand cu livingul este o camera denumită in acte logie, separată cu usi glisante de termopan cu geamuri de sticla pe care majoritatea din bloc au facut o bucatarie ...

1483 EUR/m2 | 60 m2

Bragadiru, Ilfov

Promovat
Apartament cu 2 camere demisol Militari Residence
10
2

Apartament cu 2 camere demisol Militari Residence

1311 EUR/m2 | 37 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere, 58 mp, Militari Residence DIRECT DE LA PROPRIETAR
20
2

Vă propunem spre vânzare un apartament confortabil și bine poziționat, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție la etajul 3 7 al unui bloc din anul 2015. Locuința este situată la doar 1 minut de stația de autobuz a liniei 478 și la 5 minute de stația liniei 483, oferind acces rapid către diverse ...

1353 EUR/m2 | 58 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere de vanzare
10

Apartament 2 camere de vanzare

Apartament doua camere de vanzare este nou nu sa locuit in el. Se vinde mobilat utilat la 77000euro sau nemobilat la 73000euro

1825 EUR/m2 | 40 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Oportunitate! Apartament 54 mp | zonă dezvoltată | gata de mutare
10
5

Apartament modern cu 2 camere complet mobilat, bloc nou 2022, parcare inclusă Vă propunem spre vânzare un apartament elegant cu 2 camere, situat într-un imobil modern (finalizat în 2022), pe strada Sf. Agnes, la intersecție cu strada Solstițiului, într-o zonă urbană în continuă dezvoltare. Cu o suprafață ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Proprietar  vand apartament  2 camere Militari
5
3

Proprietar vand apartament 2 camere Militari

Proprietar Vand apartament 2 camere in Residence Militari, str. TINERETULUI, mobilat, utilat, nelocuit , 8 din 8 cu pod cu placă nu mansardat cu lemn, an construcție 2014 Centrală Termică, frigider, masină de spălat televizoare....etc... Pret 71000 euro Are Certificat energetic valabil claa A, este ...

1321 EUR/m2 | 53 m2

Chiajna, Ilfov

Propietar De Vinzare Ap 2 Camere
10
1

Propietar De Vinzare Ap 2 Camere

Proprietar vind ap 2 camere decomandat pe str rezervelor nr 72 lîngă piscina interioara,ap are 54 m balcon închis cu termopan Rehau geamuri tripane,parchet pe jos de 13 mm,apartamentul se vinde utilat și mobilat exact că în poze centrala proprie 24 kw Imergaz,contorizat,blocul curat cu supraveghere video ...

1481 EUR/m2 | 54 m2

Militari%2bResidence, Dudu, Ilfov

Salvează căutarea