Apartamente 2 camere Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, Bloc cu Lift, mobilat la 1 minut de metrou Dimitrie Leonida
8
1

Apartament finisat modern | 1 min metrou Dimitrie Leonida Vă propunem spre vânzare un apartament modern, situat într-un ansamblu rezidențial, la doar 1 minut de mers pe jos de stația de metrou Dimitrie Leonida. Locuința este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, datorită poziționării ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 2 Camere cu grădină 85mp , boxă și loc parcare  Strada Piersicului, Fundeni Dobroești
17
1

Apartament 2 Camere cu grădină 85mp , boxă și loc parcare Strada Piersicului, Fundeni Dobroești

Wow Me Vânzări Apartamente 2 Camere Strada Piersicului, Fundeni Dobroești Apartament cu Grădină ,boxă și loc de parcare suprateran inclus Cauți libertatea unei curți, dar cu facilitățile unui apartament modern? Îți prezentăm o locuință deosebită, situată pe Strada Piersicului, într-un ansamblu rezidențial ...

1842 EUR/m2 | 57 m2

Dobroesti, Ilfov

Promovat
5 Minute Metrou Berceni - 41mp - Mutare Martie 2026
9
4

5 Minute Metrou Berceni - 41mp - Mutare Martie 2026

2 Camere tip studio Situat pe strada Biruintei 5 Minute metrou Berceni Bloc nou, 2 lifturi 41 mp Etaj 1 din 8 Incalzire in pardoseala + centrala Predare in martie 2026 Pret 77.400eur TVA INCLUS 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp

371 EUR/m2 | 41 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere | Mall "La Strada"| Loc Parcare | Metrou Dimitrie Leonida 10 min
6

Apartament finisat modern | 10 min metrou Dimitrie Leonida Vă propunem spre vânzare un apartament modern, situat într-un ansamblu rezidențial, la doar 10 minute de mers pe jos de stația de metrou Dimitrie Leonida. Locuința este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, datorită poziționării ...

1579 EUR/m2 | 57 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere | decomandat | 59 mp - Metrou
6

Apartament 2 camere | decomandat | 59 mp - Metrou

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, in Popesti Leordeni, la aproximativ 5-7 minute de statia de Metrou Berceni . Dispune de o suprafata utila totala de 58.85 mp si se afla la etajul 4 din 6 cu lift . Apartamentul se preda la cheie . Pret : 114.400 EURO, TVA inclus . Pentru mai multe detalii ...

1939 EUR/m2 | 59 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere tip studio Confort City
9

Apartament 2 camere tip studio Confort City

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, tip studio. Localizare: Confort City, Popesti-Leordeni Suprafata utila: 47 mp Anul constructiei: 2008 Etaj: 3 din 11 Pret: 73.000 euro; (se vinde nemobilat). Pentru detalii si programarea unei vizionari: Cristina Cojoaca - 0739.922.882

1553 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat de vanzare – 45 mp – mobilat si utilat – bloc 2014
12

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat intr-un imobil construit in 2014. Locuinta este ideala pentru locuit sau investitie, fiind complet mobilata si utilata. Caracteristici principale: Apartament 2 camere decomandat Suprafata 45 mp Situat la demisol intr-un ...

1444 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat de vanzare – 65 mp – bloc nou – mobilat si utilat
8

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat intr-un imobil modern construit recent. Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, fiind ideala pentru locuinta sau investitie. Caracteristici principale: Apartament 2 camere decomandat Suprafata 65 mp Etaj ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

EXCLUSIVITATE - Studio - 78.140eur TVA inclus
3

EXCLUSIVITATE - Studio - 78.140eur TVA inclus

Proiect nou ndash; Exclusivitate | Leordeni, Ilfov Studio spatios de 53 mp Etajul 2 3, cu lift Incalzire prin pardoseala, design modern Finalizare: decembrie 2026. Pret cash TVA inclus - 78.140eur Pret credit TVA inclus 82.000eur (Avanas 20%) Pret parcare - 5.000eur +TVA 0729 - 233 - 211 disponibil ...

1532 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere modern | 65 mp | Bloc 2021 | Metrou Berceni
6

Va propun spre vanzare un apartament modern si foarte bine intretinut, situat in Popesti-Leordeni, intr-un ansamblu rezidential construit in 2021, cu acces securizat si supraveghere video. Locuinta are o suprafata totala de 65 mp (56 mp utili + balcon generos de 9 mp), este situata la etajul 2 din 5 ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartamente Moderne 2 si 3 Camere | Ansamblu Rezidential Nou Soseaua Leordeni
2
1

Alliance Rezidential va prezinta un ansamblu rezidential nou, cu apartamente moderne si spatioase, concepute pentru confort maxim si un stil de viata placut. Fiecare unitate beneficiaza de compartimentari inteligente si terase generoase, ideale pentru relaxare si socializare. Disponibilitati si Preturi Parter ...

1506 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Popesti Apartament 2 Camere Mobilat Utilat
14

Popesti Apartament 2 Camere Mobilat Utilat

Apartament 2 camere decomandat | Strada Sfanta Agnes ndash; Popesti-Leordeni | Liniste, confort si acces rapid la metrou 1. Prima impresie ndash; locul in care te vezi acasa Imagineaza-ti un apartament luminos, modern, intr-o zona linistita, unde te poti retrage dupa o zi agitata, dar ramai conectat ...

1887 EUR/m2 | 53 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament modern cu 2 camere – complet mobilat, bloc nou 2022, parcare inclusa Metrou Dimitrie Leon
13

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Popesti-Leordeni, str. Sf. Agnes Apartament elegant si modern, decomandat, situat la etajul 2 3, intr-un imobil finalizat in 2022. Detalii: Suprafata: 54 mp Complet mobilat si utilat Centrala proprie Loc de parcare in cota parte Acces securizat (bariera) Imobil ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat cu gradina
12

Apartament 2 camere decomandat cu gradina

Ofer spre vanzare Apartament 2 camere decomandat, cu suprafata utila de 55 mp, ideal pentru locuinta confortabila Beneficiaza de gradina proprie generoasa de 44 mp, perfecta pentru relaxare sau activitati in aer liber Situat in cadrul complexului rezidential Look Residence, intr-un imobil modern finalizat ...

2309 EUR/m2 | 55 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Ap 2 camere Deco Metrou Berceni 2 minute
9

Ap 2 camere Deco Metrou Berceni 2 minute

Vand apartament cu 2 camere in complex Deco Residence situat pe strada Biruintei nr 93, la etajul 1 din 6 in bloc construit in anul 2021. Imobilul se vinde mobilat si utilat complet si se afla la 2 minute de metrou Berceni. Parcare disponibila gratuit. Suprafata 65 mp din care 56 mp utili. Vizionari ...

2131 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Ap.tip studio, se poate ajunge pietonal la metrou.Finalizat,parcare subterana.
9

Acte gata! Mutare imediata! Loc parcare subteran inclus in pret! Se accepta credit ipotecar si va oferim consultanta gratuita pentru obtinera lui. Vanzare un studio modern situat in Popesti Leordeni pe strada Solstitiului intr un imobil finalizat. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4 si are o ...

1802 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere de vanzare – Complet mobilat si utilat
14

Apartament 2 camere de vanzare – Complet mobilat si utilat

Va propunem spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, tip open space, situat intr-un imobil nou, construit in anul 2025, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4 si are o suprafata de 45 mp, fiind compartimentat eficient si beneficiind de lumina ...

1820 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere de vanzare – 53.6 mp – etaj 2 – parcare inclusa – bloc 2020
11

Apartament 2 camere de vanzare ndash; 53.6 mp ndash; etaj 2 ndash; parcare inclusa ndash; bloc 2020 Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat intr-un imobil modern construit in 2020. Locuinta se vinde mobilata si utilata, fiind ideala pentru locuit sau investitie. Caracteristici ...

2259 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament mobilat la Metrou Berceni, strada Biruintei
14

Apartament mobilat la Metrou Berceni, strada Biruintei

Vanzare la metrou Berceni, pe strada Biruintei un apartament cu 2 camere, la cateva minute fata de metrou Berceni. Etaj 6 cu lift, suprafata utila totala 47,7 mp. Bloc finalizat in 2024. complet mobilat si utilat ndash; totul nou Terasa inchisa cu termopan, centrala proprie, aer conditionat. Electrocasnice ...

1813 EUR/m2 | 48 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Dimitrie Leonida 10 Minute Apartament 2 camere Decomandat Amurgului
14

Metrou Dimitrie Leonida | Apartament 2 camere de vanzare | Popesti Leordeni ?? Suprafata utila totala: 57.58 mp ?? Etaj 5 din 5 ?? Bloc finalizat in 2014 ?? Loc de parcare in cota indiviza ?? Se vinde partial mobilat ?? La aproximativ 1 km de statia de metrou Dimitrie Leonida Apartamentul se vinde fara ...

1897 EUR/m2 | 58 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartamement cu 3 camere | 74 MP - Metrou Berceni
14

Apartamement cu 3 camere | 74 MP - Metrou Berceni

Ofer spre vanzare un apartament cu 3 camere in Popesti Leordeni, la aproximativ 6-7 minute de statia de metrou Berceni . Aceasta se afla la etajul 6 din 7 intr-un imobil finalizat in anul 2025 . Suprafata utila totala : 73.3 mp Facilitati in zona : scoli, gradinite, restaurant, mijloace de transport ...

2041 EUR/m2 | 73 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

5 Minute Metrou Berceni | Apt 2 camere decomandat
8

5 Minute Metrou Berceni | Apt 2 camere decomandat

Ofer spre vanzare Apartament cu 2 camere decomandat disponibil in regim de exclusivitate, ideal pentru locuire confortabila sau investitie imobiliara Suprafata generoasa de aproximativ 65 mp, compartimentare eficienta ce ofera spatiu si functionalitate Imobil modern construit in anul 2021, dotat cu ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Super Promotie Ap 2 cam 59 mp Metrou 5 minute
20

Super Promotie Ap 2 cam 59 mp Metrou 5 minute

Oferta promotionala la noul proiect la 5 minute de pasarela Berceni. Noul ansamblu format din 5 blocuri a cate 7 etaje dotate cu aer conditionat si incalzire prin pardoseala va ofera o gama larga de imobile precum garsoniere, studiouri dar si apartamente de 2 si 3 camere la preturi promotionale in aceasta ...

1542 EUR/m2 | 59 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat mobilat - utilat
10

Apartament 2 camere decomandat mobilat - utilat

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare in exclusivitate , un apartament de 2 camere decomandat in Popesti-Leordeni . Locatie : Strada Solstitiului , nr 2 Suprafata utila :45 mp Etaj : demisol 5 An constructie : 2014 Mobilat- utilat complet. Pret : 61.900 euro Detalii suplimetare si ...

1376 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Salvează căutarea