Apartamente 2 camere Ilfov

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Ilfov Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament Voluntari Pipera - Privighetorilor
14
1

Apartament Voluntari Pipera - Privighetorilor

Apartament cu 2 camere situat in Voluntari, pe strada Aleea Privighetorilor nr. 86P, la parterul unui imobil construit in anul 2010. Locuinta este spatioasa, bine compartimentata si potrivita atat pentru locuire, cat si pentru investitie. Suprafata utila este de 51,85 mp, iar suprafata totala ajunge ...

2381 EUR/m2 | 52 m2

Voluntari, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere | Mall "La Strada"| Loc Parcare | Metrou Dimitrie Leonida 10 min
6

Apartament finisat modern | 10 min metrou Dimitrie Leonida Vă propunem spre vânzare un apartament modern, situat într-un ansamblu rezidențial, la doar 10 minute de mers pe jos de stația de metrou Dimitrie Leonida. Locuința este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, datorită poziționării ...

1579 EUR/m2 | 57 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, Bloc cu Lift, mobilat la 1 minut de metrou Dimitrie Leonida
8
1

Apartament finisat modern | 1 min metrou Dimitrie Leonida Vă propunem spre vânzare un apartament modern, situat într-un ansamblu rezidențial, la doar 1 minut de mers pe jos de stația de metrou Dimitrie Leonida. Locuința este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, datorită poziționării ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere de vânzare | mobilat-utilat | Str. Biruinței
19

Apartament 2 camere decomandat de vânzare în Popești Leordeni Strada Biruinței, situat într-un bloc nou construit în anul 2022, cu regim de înălțime P+7 și lift. Locuința are o suprafață utilă de 52 mp și suprafață totală de 59 mp, fiind compartimentată eficient, cu separare clară a spațiilor. Apartamentul ...

1863 EUR/m2 | 59 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere | 64 mp - STRADA LEORDENI -
9

Apartament 2 camere | 64 mp - STRADA LEORDENI -

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, in apropiere de primaria orasului Popesti Leordeni . Aceasta dispune de o suprafata utila totala de 64.13 mp . Etaj 2 din 3 . Acces facil la statia de STB 440 (Piata Sudului) si STB (linia verde) . Se pot achizitiona si locuri de parcare la pretul de 3000 ...

1374 EUR/m2 | 64 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Berceni-Apartament 2 Camere-Decomandat
10

Metrou Berceni-Apartament 2 Camere-Decomandat

Metrou Berceni-Apartament 2 Camere | Decomandat | 62 MP De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat situat la doar 5 minute de Pasarela Berceni, in orasul Popesti-Leordeni. Dispune de o suprafata utila de 58.18 mp + balcon de 6.61 mp, situat pe etaj intermediar. Bloc P+7. Dispune de incalzire prin ...

1581 EUR/m2 | 62 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament cu 2 camere, decomandat- 62 MP -
7

Apartament cu 2 camere, decomandat- 62 MP -

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, in Popesti Leordeni, la aproximativ 2 km de primarie . Dispune de o suprafata utila totala de 63.7 mp si este disponibil pe etaje intermediare . Se preda la cheie . Disponibilitati imobil : apartamente cu 2 si 3 camere, decomandate semidecomandate . Pret ...

1613 EUR/m2 | 62 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Aparatment 2 camere I Metrou Dimitrie Leonida I Parcare
15

Aparatment 2 camere I Metrou Dimitrie Leonida I Parcare

APARTAMENT 2 CAMERE | COMPLET MOBILAT SI UTILAT | POPES?TI-LEORDENI Modern, practic si pregatit pentru mutare imediata! Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, avand o suprafata de 49 mp, situat la etajul 3 din 5, intr-un imobil modern dotat cu lift, amplasat intr-o zona excelenta din Popesti-Leordeni. Locuinta ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
10 minute metrou | 2 CAMERE | Mobilat+utilat
13

10 minute metrou | 2 CAMERE | Mobilat+utilat

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 49 mp, situat la etajul 3 din 5, intr-un imobil modern dotat cu lift, amplasat intr-o zona excelenta din Popesti Leordeni. Locuinta este pozitionata la doar 4 minute de complexul La Strada, unde ai acces rapid la toate facilitatile necesare: ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Pasarela Berceni 2 camere Gata de Mutare Biruintei Deco
9

Pasarela Berceni 2 camere Gata de Mutare Biruintei Deco

Apartament de vanzare, 2 camere decomandat, situat in Complexul Deco, pe strada Biruintei 93, bloc 1, etaj 4 din 6, cu doua lifturi, la doar 2 minute de statia de metrou Berceni. Apartamentul are o suprafata de 65 mp, se vinde mobilat si utilat si se afla intr-un bloc construit in anul 2021. Dispune ...

2131 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

NOU Apartament 2 camere tip studio
4

NOU Apartament 2 camere tip studio

Apartament 2 camere tip studio ndash; Popesti-Leordeni Apartament tip studio cu suprafata totala de 50,2 mp (44,8 mp utili), situat la etajul 3 din 6, intr-un imobil modern. Disponibil si la alte etaje. Locuinta are compartimentare eficienta, spatii luminoase si design modern, fiind ideala atat pentru ...

1450 EUR/m2 | 50 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 Camere Metrou Berceni || Mobilat si Utilat Complet
8

Alliance Rezidential va ofera in exclusivitate un apartament de 2 camere decomandat, situat in Popesti-Leordeni, pe Strada Biruintei, la doar 3-5 minute de mers pe jos de statia de metrou Berceni. Apartamentul are o suprafata utila de 56 mp si o suprafata totala de 65 mp, fiind situat la etajul ...

2473 EUR/m2 | 56 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament cu 2 camere cu gradina 200 mp
15

Apartament cu 2 camere cu gradina 200 mp

Apartament 2 camere decomandat ndash; Biruintei | Curte proprie 200 mp Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat. Locuinta are o suprafata utila de 61 mp si beneficiaza de un mare avantaj: curte proprie de aproximativ 200 mp, ideala pentru relaxare, petrecerea timpului liber sau amenajare ...

2403 EUR/m2 | 62 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat de vanzare 58 mp  etaj 5 6  mobilat si utilat   parcare inclusa
15

Apartament 2 camere decomandat de vanzare 58 mp etaj 5 6 mobilat si utilat parcare inclusa

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat intr-un imobil modern construit recent. Proprietatea este ideala pentru locuit sau investitie, avand o compartimentare eficienta si fiind pregatita pentru mutare. Caracteristici principale: Apartament 2 camere decomandat Suprafata ...

2328 EUR/m2 | 58 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere I Metrou
20

Apartament 2 camere I Metrou

2 Camere | 58 mp | Lift | Bloc 2014 | Parcare | 110.000euro; Negociabil ?? Str. Amurgului nr. 31G Bis ?? Pret: 110.000 euro; (negociabil) ?? Suprafata: 58 mp ?? 2 camere ?? Etaj 5 din 5 ?? Bloc 2014 ?? Lift ?? Apartamentul este intabulat ca mansarda, insa dispune de placa de beton, oferind confort ...

1897 EUR/m2 | 58 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

{Complex LaStrada Mall } Apartament 2 camere mobilat-utilat
11

{Complex LaStrada Mall } Apartament 2 camere mobilat-utilat

Alliance Rezidential va ofera ,spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat , situat in Popesti Leordeni . Locatia : Strada Sfanta Agnes Suprafata utila : 50.6 mp gt; totala : 53.6 mp An constructie : 2022 Etaj : 2 3 ( nu dispune de lift ) Mobilat - utilat ( cu exceptia tablourilor si TV-ului ...

1961 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

{Metrou Dimitrie Leonida } Apartament 2 camere
12

{Metrou Dimitrie Leonida } Apartament 2 camere

Alliance Rezidential va ofera in exclusivitate , spre vanzare , un apartament de 2 camere situat in Popesti Leordeni , la doar 10 minute de statia de metrou Dimitrie Leonida . Locatia : Strada Amurgului Suprafata utila : 46 mp gt; totala : 48.66 mp An constructie : 2014 Etaj : 3 5 ( cu lift ) ...

2283 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Berceni Apartament 2 camere+Gradina 40 mp
19

Metrou Berceni Apartament 2 camere+Gradina 40 mp

Descopera confortul unei locuinte moderne, perfect adaptate stilului de viata urban, situata in Popesti-Leordeni, la doar cateva minute de statia de metrou Berceni. Acest apartament cu 2 camere, amplasat la parterul unui imobil construit in 2019, imbina armonios functionalitatea cu intimitatea, oferindu-ti ...

2309 EUR/m2 | 55 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

 Apartament 2 camere || Strada Amurgului 750m Metrou D. Leonida
16

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Complex Corvaris, Strada Amurgului Pret: 105.000 Euro Locatie: Strada Amurgului, la doar 750 m de Metrou Dimitrie Leonida Detalii generale: Suprafata utila: 49 mp Compartimentare: 2 camere Etaj: 3 din 5 Bloc dotat cu lift modern Parcare: ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Exclusivitate Apartament 2 camere decomandat, la 10 min de metrou Dimitrie Leonida – Popesti-Leorden
18

Apartament 2 camere decomandat ndash; EXCLUSIVITATE ndash; Popesti-Leordeni, str. Amurgului nr. 31 G Va prezentam un apartament modern, cu o suprafata de 58 mp, situat la etajul 5 din 5 intr-un imobil construit in 2014, prevazut cu lift. Compartimentarea este practica, fiind potrivit atat pentru locuinta ...

1897 EUR/m2 | 58 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere cu gradina proprie(200m) - 750m Metrou Berceni
13

Apartament 2 camere decomandat cu gradina proprie(200m) ndash; Popesti Leordeni (Biruintei) Localizare excelenta ndash; la doar 750 m de metrou Berceni Detalii proprietate: bull; Suprafata: 61 mp bull; Compartimentare: decomandat bull; Etaj: parter din 6 bull; Se vinde complet mobilat si utilat ...

2443 EUR/m2 | 61 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 Camere Mobilat si Utilat Sfanta Agnes Parcare inclusa
14

De vanzare apartament 2 camere decomandat Str. Sfanta Agnes nr. 158 Suprafata: 53,6 mp Etaj 2 3 (fara lift) Bloc 2022 Balcon deschis Centrala proprie Parcare inclusa (cota indiviza) Se vinde mobilat si utilat (fara TV si tablouri) Pret: 100.000 euro; Pentru detalii: Cristina Cojoaca - 0739.922.882

1852 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

NOU Metrou Berceni Apartament 2 camere 57.5 str Biruintei
9

NOU Metrou Berceni Apartament 2 camere 57.5 str Biruintei

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Popesti Leordeni pe Strada Biruintei in apropierea metroului, o alegere potrivita atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Etaj: 5 din 6 Imobil nou, dotat cu lift Locuinta este amplasata intr-o zona aflata in continua dezvoltare, cu acces ...

1828 EUR/m2 | 58 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

10 Minute Metrou Berceni | Apartament 2 camere tip studio
9

10 Minute Metrou Berceni | Apartament 2 camere tip studio

METROU BERCENI 650M ndash; APARTAMENT 2 CAMERE TIP STUDIO Va propunem spre vanzare un apartament modern cu 2 camere tip studio, situat pe strada Biruintei, la doar 650 m de statia de metrou Berceni ndash; ideal pentru locuit sau investitie. Detalii proprietate: Etaj: 5 din 5 Bloc: ...

1978 EUR/m2 | 50 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Salvează căutarea