Apartamente 2 camere Maramures

Promovat
Str. George Cosbuc (zona bd. Unirii)   apartament 2 camere, decomandat, finisat
5
1

Str. George Cosbuc (zona bd. Unirii) apartament 2 camere, decomandat, finisat

Central apartament in suprafata de 56 mp construiti, 49 mp utili, este decomandat, compus din 2 camere, bucatarie, baie si hol. Este situat intr-o scara curata, in bloc de caramida cu 9 apartamente, la parterul unui imobil cu boxe la subsol si este pozitionat pe mijloc. Este finisat si foarte curat: ...

1727 EUR/m2 | 55 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
Apartament 2 camere zona Supeco
7
1

Apartament 2 camere zona Supeco

Apartament 2 camere ,zona Supeco. Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat la etajul 6 (cu lift ,)semidecomandat,cu o suprafata utila de 48 mp. Compartimentare:bucatarie, hol, camera de zi , dormitor, baie cu geam si balcon. Pret 68 500 EUR Se vinde conform imaginilor de prezentare ...

1427 EUR/m2 | 48 m2

garii, Baia Mare, Maramures

Promovat
NEW! Apartamente 2 camere - Republicii 115, Baia Mare
12
2

NEW! Apartamente 2 camere - Republicii 115, Baia Mare

NEW! Descopera cel mai nou complex rezidential REVOLUTION ELITE, situat pe bdul. Republicii 115 din Baia Mare, un proiect marca Revolution Residence. Va propunem spre vanzare apartamente cu 2 camere, avand suprafete cuprinse intre 43.13 mpc si 53.2 mpc, plus terasa aferenta cu suprafata cuprinsa intre ...

1113 EUR/m2 | 49 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
Apartament 2 camere cartierul Sasar
12
2

Apartament 2 camere cartierul Sasar

Apartament 2 camere ,semidecomandat Cartierul Sasar. Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat pe strada Victor Babes, zona Spitalului TBC. Apartamentul este situat la etajul 7 din 9 (cu lift), semidecomandat,cu o suprafata totala de aprox 50 mp. Compartimentare:bucatarie, hol, camera ...

1784 EUR/m2 | 44 m2

sasar, Baia Mare, Maramures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 Camere Petre Dulfu
10
2

Apartament 2 Camere Petre Dulfu

Vând apartament 2 camere situat intr-un bloc nou pe strada Petre Dulfu, etajul III, semifinisat, incalzire in pardoseala, 1 baie, Pretul este de 95.000 Euro negociabil.Fara agenții

1727 EUR/m2 | 55 m2

Baia Mare, Maramures

Vand apartament 2 camere
8
1

Vand apartament 2 camere

Apartament 2 Camere NOU | Str. Vasile Alecsandri | Parcare Inclusă Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-un bloc nou (construcție recentă), pe strada Vasile Alecsandri, o zonă excelentă din Baia Mare. Apartamentul este situat la etajul 1 al unui imobil cu 5 niveluri și este ideal ...

2361 EUR/m2 | 36 m2

Central, Baia Mare, Maramures

Apartamente NOI direct de la dezvoltator   1, 2, 3 camere   Comision 0%
20
1

Apartamente NOI direct de la dezvoltator 1, 2, 3 camere Comision 0%

Direct de la dezvoltator ndash; COMISION 0% pentru cumparator! Icirc;ti propun spre vanzare apartamente intr-un complex rezidential NOU, situat pe strada Constantin Brancoveanu, intr-o zona in plina dezvoltare. Proiect modern: Bloc cu 6 etaje 2 scari (Scara 1 si Scara 2) 92 de apartamente in total ...

1833 EUR/m2 | 30 m2

bogdan voda, Baia Mare, Maramures

Vand apartament 2 camere decomandat etaj 1
10

Vand apartament 2 camere decomandat etaj 1

Vand apartament 2camere etaj1 decomandat în Baia Sprie strada decebal va rog folosiți acest e-mail pentru detali Vizionare video pe you Tube accesati

1354 EUR/m2 | 48 m2

Baia Sprie, Maramures

Apartament 2 camere decomandate

Apartament 2 camere decomandate

Persoana fizica, vând apartament cu 2 camere decomandate pe Strada Doinei, Targu Lapus, Maramureș. Apartamentul se afla la etajul 1 din 3, bloc izolat, cu acoperiș, contorizat cu toate utilitățile. Apartamentul este locuibil, dar fără imbunatatiri.

1250 EUR/m2 | 52 m2

Targu Lapus, Maramures

Apartament de vanzare, 39 mp, zona Vasile Alecsandri Kaufland
8

Blitz vă propune spre vânzare un apartament situat la etajul 1, într-un imobil izolat termic din zona Vasile Alecsandri – Kaufland, o locație apreciată pentru accesul rapid la facilități și mijloace de transport. Locuința are o suprafață de 39 mp și se predă în stadiu finisat. Apartamentul dispune de ...

2256 EUR/m2 | 39 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament de vânzare
5

Apartament de vânzare

Vând apartament 2 camere suprafață 38mp ,parter tip vagon,renovat în 2023!Prețul este negociabil! Strada Neptun blocul 1.

1447 EUR/m2 | 38 m2

Baia Mare, Maramures

Apartamente de vanzare
6

Apartamente de vanzare

Vand apartamente cu 2 sau 3camere,finisate sau semifinisate,calitate la materiale și manopera.,boxe la demisol, parcări, curte. Construcție noua,2024.Preturi de la 80000euro.

1231 EUR/m2 | 65 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Promovat
Str. Florilor (ultracentral)   ap. 2 camere, decomandat, renovat in 2023
4

Str. Florilor (ultracentral) ap. 2 camere, decomandat, renovat in 2023

Ultracentral apartament in suprafata de 55 mp construiti, 47 mp utili + balcon de 8 mp. Este decomandat, compus din 2 camere, bucatarie, baie, hol si balcon mare de aprox. 9 m lungime cu acces din ambele camere. Este situat in bloc construit in 1988, intr-o scara curata, la parterul unui bloc care ...

1782 EUR/m2 | 55 m2

Baia Mare, Maramures

Zona b-dul Unirii (Catedrala si Shopping Park)   BLOC NOU   apartament cu 2 camere, balcon, finisat
5

Zona b-dul Unirii (Catedrala si Shopping Park) BLOC NOU apartament cu 2 camere, balcon, finisat

ZERO COMISION Zona b-dul Unirii BLOC NOU dispus pe P+6E construit in perioada 2025-2026, prevazut cu lift si care se va da in folosinta in mai 2026. De vanzare apartament situat la etajul 5 (etaj intermediar), in suprafata construita de 48 mp (apartament 45 mp + 3,2 mp balcon tip logie). Este ...

1814 EUR/m2 | 43 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
Cartier Sasar   ap. 2 camere, semidecomandat, cu balcon
7
5

Cartier Sasar ap. 2 camere, semidecomandat, cu balcon

Cartier Sasar apartament in suprafata de 47 mp, semidecomandat, compus din 2 camere, bucatarie, baie, hol, debara si balcon. Este situat in bloc turn cu 10 etaje, din caramida, la etaj intermediar (etaj 7), scara curata, este pozitionat pe mijloc. Dispune de microcentrala cu instalatie in cupru, ...

1302 EUR/m2 | 46 m2

Baia Mare, Maramures

apartament somcuta mare
6

apartament somcuta mare

vând apartament cu 2 camere, etaj 4, cu acces rapid la toate facilitățile

972 EUR/m2 | 36 m2

Somcuta Mare, Maramures

 Apartament 2 camere | Etaj 4 | Baia Mare
5
2

Apartament 2 camere | Etaj 4 | Baia Mare

Detalii apartament: 2 camere 1 baie Decomandat Etaj: 4 Zona Centrala Descriere: Apartamentul este situată într-o zona de mare interes a Băii Mari. Zona centrala, aprope de școlii, licee, magazine alimentare, zone de sport si parcuri. Imobilul necesita  renovare.

1120 EUR/m2 | 50 m2

Republicii, Baia Mare, Maramures

Oportunitate!  2 camere, ultracentral Bd.Traian, decomandat, 65000 euro
5
1

Oportunitate! 2 camere, ultracentral Bd.Traian, decomandat, 65000 euro

Se oferă spre vânzare un apartament cu două camere, situat ultracentral, foarte luminos, dublă orientare, pe Bd.Traian, într-o zonă excelentă,aproape de toate punctele de interes.Locuința este situată la etajul 4, are o suprafață construită de 56 mp și beneficiază de balcon. Apartamentul este finisat ...

1161 EUR/m2 | 56 m2

Baia Mare, Maramures

Vand apartament 57mp in Baia Mare bul. Traian + Garaj
9

Vand apartament 57mp in Baia Mare bul. Traian + Garaj

Vand apartament in Baia Mare, bul. Traian nr.4, ( blocul cu Revoire) in suprafata utila de 57mp, etaj 7. Apartamentul are 2 camere, bucatarie, hol si baie. Se vinde perfect mobilat si utilat.

1737 EUR/m2 | 57 m2

Progresul, Baia Mare, Maramures

imobiliara
4

imobiliara

apartament de vinzare baia mare utilat 100 100 etaj 4 cu acoperis plus beci la subsol centrala ptoprie calorifer si instalatie noua termopane mobila noua draperi noi frigider american congelatoe combina frigorífica combinará masa noua cu scaune noi coltar nou 4 teluvizoare mobila hol noua electrodomestice ...

2054 EUR/m2 | 56 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament cochet 2024, 2 camere decomandat complet utilat mobilat
8

Apartament modern, gata de mutat ndash; totul NOU, stil si confort intr-un singur loc! Constantin Brancoveanu Pret: 85.000 euro; Descopera un apartament cochet si elegant, situat intr-un bloc nou (2024), perfect pentru cei care isi doresc o locuinta fara batai de cap sau o investitie sigura ?? ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

garii, Baia Mare, Maramures

Apartament, 2 camere, 68 mp, finisaje premium, gata de mutare - Ultracentral
13

Blitz va propune spre vânzare un apartament modern, complet mobilat și utilat, situat într-o zonă ultracentrală, ideal atât pentru locuință proprie, cât și pentru investiție sigură, cu randament excelent. Imobilul este amplasat la etajul 3 al unui bloc bine întreținut și se remarcă printr-o compartimentare ...

2015 EUR/m2 | 68 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament de vanzare
5
2

Apartament de vanzare

Apartament de vânzare cu două camere,complet renovat,centrală nouă pe gaz,aproape de spital,situat pe bulevardul independenței,bloc 4 apartament 24 parter cu posibilitatea de a deschide cabinete ,magazine etc. Blocul a fost renovat recent.

793 EUR/m2 | 75 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Apartament 2 camere
10
5

Apartament 2 camere

Paltinisului M. Eminescu zona de case Repozitionare pret fix 117.000 euro comision ag 1% De vânzare Apartament la casă cu curte, garaj și terasă, 2 camere, nemobilat Se oferă spre vânzare un apartament, in suprafata aproximativa 70 mp, situat într-o casă, ideal pentru cei care își doresc confortul ...

1671 EUR/m2 | 70 m2

Baia Mare, Maramures

Salvează căutarea