Apartamente 2 camere Piatra Neamt Neamt

Promovat
Apartament 2 camere Centru - Piatra Neamt , ETAJ 3
10
6

Apartament 2 camere Centru - Piatra Neamt , ETAJ 3

✨ Apartament cu 2 camere în inima orașului! ✨ Obiectiv Imobiliare vă oferă oportunitatea de a cumpăra un apartament decomandat, situat în centrul orașului, în zona cu blocuri construite după 1980. Poziție ideală – aproape de toate punctele de interes din oraș! La etajul 3 dintr-un bloc de 4 nivele ...

1068 EUR/m2 | 44 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
 Apartament de vânzare – 2 camere, cartier Precista, etaj 4
20

Apartament de vânzare – 2 camere, cartier Precista, etaj 4

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în cartierul Precista, zona Shopping City, în Piatra Neamț. Suprafață utilă: 42,81 mp Suprafață construită: 54,65 mp Etajul 4 într-un bloc acoperit Geamuri și balcon termopan Orientare sud-est – apartament ...

1402 EUR/m2 | 43 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
BLOC 7 FERMELOR, ap. 2 cam+1 balcon, et. 1-3, pret de la 61 157+21%TVA
8
3

Apartament cu două camere, 55 mp utili + un balcon de 5 mp utili. El se află în cel de-al șaptelea bloc al unui ansamblu de 13 blocuri pe strada Fermelor în ansamblul nou din spate de la Penny Market. Blocul este structurat D+P+2E+M și are termen de finalizare luna Mai 2027. Apartamentul se predă ...

1233 EUR/m2 | 60 m2

Calea%25252bRomanului, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 2 camere – Zona Fermelor | Bloc 2023 | Parter
9

Apartament 2 camere – Zona Fermelor | Bloc 2023 | Parter

Obiectiv Imobiliare oferă spre vânzare apartament semidecomandat, parter, strada Băncii, Piatra Neamț. Suprafață utilă: 58,4 mp Balcon: 7,6 mp Finisaje: moderne, materiale de calitate Dotări: centrală, izolat termic, geam termopan, instalații electrice și termice schimbate, mobilat și utilat Bloc: acoperit, ...

1591 EUR/m2 | 66 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere, semidecomandat, zona Darmanesti fabrica de paine Lucia

De vanzare apartament cu 2camere, semidecomandat,la parter,cu balcon inchis cu termopan ,centrala termica noua(!) , tamplarie termopan , izolat interior(!) , renovat 90%, are parchet , gresie. faianta, calduros(izolat interior,sub parchet este pus polistiren expandat), baie cu aerisire naturală, usa ...

963 EUR/m2 | 41 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere Precista, Bdul.Decebal - parter
12

Apartament 2 camere Precista, Bdul.Decebal - parter

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în cartierul Precista, pe bulevardul Decebal, la parter. ✔️ Compartimentare practică ✔️ Balcon ✔️ Acces facil – ideal pentru locuit sau investiție Preț: 55.000 € negociabil Pentru mai multe informații și programarea unei ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere+hol locuibil 67 mp Scoala Nr.2
12

Apartament 2 camere+hol locuibil 67 mp Scoala Nr.2

Apartament luminos cu 3 camere – ideal pentru familie! Zona Școala Nr. 2 – Str. Gheorghe Iacomi, Piatra Neamț Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament situat într-o zonă excelentă, ideală pentru familii – în imediata apropiere a Școlii Nr. 2. Detalii apartament: ✔️ Etaj 6 din 10 ...

867 EUR/m2 | 67 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vand sau schimb cu teren ,garsoniera, apartament decomandat in Piatra Neamt in Precista
8
2

Proprietar vand sau schimb cu teren pentru casa sau garsoniera, apartament cu 2 camere decomandat in cartier Precista langa puntea de la strand,aproape de mall si magazine!Apartamentul este la etajul 3 din 4 intr un bloc relativ nou din 1984 care este pe cadre si detine normele antiseismice!Apartamentul ...

1140 EUR/m2 | 50 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Maratei-aproape de Asirom-Spitalul Judetean
8

Maratei-aproape de Asirom-Spitalul Judetean

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, etajul 2,decomandat, hol locuibil, liber.Apartamentul este aproape de sPITALUL jUDETEAN Piatra Neamt. TEL 07 arata numarul

1096 EUR/m2 | 52 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Centru-aproape de Hotel Ceahlau
9

Centru-aproape de Hotel Ceahlau

Oferim spre vanzare apartament decomandat, etajul 4, mobilat, bloc construit in anul 1982, liber,acte la zi. Pret:57000 euro tel 0740707697

1056 EUR/m2 | 54 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Maratei-parter-balcon-mobilat
8
1

Maratei-parter-balcon-mobilat

Oferim spre vanzare paratment cu 2 camere, aproape de Scoala daniela Cuciuc, centrala pe gaz, parter, liber. Pret;42000 euro Tel 0740707697

1000 EUR/m2 | 42 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Precista-parter-mobilat
1
1

Precista-parter-mobilat

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Precista-aproape de Sc nr 4, semidecomandat, parer, balcon detinut fara intabulare, mobilat. Pret:55000 euro Tel:0740707697 Va asteptam la agentie pentru vizionari!

1146 EUR/m2 | 48 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Maratei-decomnadat-spatios-mobilat
4
1

Maratei-decomnadat-spatios-mobilat

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, mobilat, decomandat, spatios, zona Maratei-Dolinex, etajul 4 acoperit cu pod tip sarpanta. Pret:52000 euro tel 0740707697

1000 EUR/m2 | 52 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Privighetorii-etajul 3- aproape de  Biserica Sf Ioan si Spitalul Judetean
12
1

Privighetorii-etajul 3- aproape de Biserica Sf Ioan si Spitalul Judetean

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Spitalului Judetean, bloc din anul 1990, etajul 3, boxa,decomandat, spatios. Pret:78000 euro Tel:0740707697

1418 EUR/m2 | 55 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Vand URGENT apartament 2 camere
6
3

Vand URGENT apartament 2 camere

De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, in zona Maratei, strada Dimitrie Leonida, in aproiere de Statia de salvare, suprafata de 56mp, etajul 4, acoperit, boxa si loc de parcare. Se vinde semimobilat, gata de mutat in el, renovat, cu centrala termica si tamplarie de termopan, inclusiv usile.

929 EUR/m2 | 56 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Vand apartament decomandat  cu două camere.
10

Vand apartament decomandat cu două camere.

Vand apartament decomandat cu două camere. Este renovat dar nefinalizat( lipseste gresie, faianță,parchet ,sanitare, usi interioare etc) Instalatiile sunt toate noi, tavane izolate cu extrudat tip termosistem cu finisaj fin( glet si var). Apartamentul este compartimentat astfel: Decomandat cu doua camere, ...

875 EUR/m2 | 57 m2

Piatra Neamt, Neamt

Schimb locuinta ANL  potrivit
2
7

Schimb locuinta ANL potrivit

60 mp An constructie: Dupa 2000 Etaj: 1 Descriere: Schimb apartament din Izvoare cartier Speranta în oraș, Piatra Neamț . Sunt vecini cumsecade. Locuinta va fi nemobilata , acces la magazia de pe palerul scării, loc de parcare, balcon închis, termopane, parchet, faianta si gresie, centrala termica, ...

29 EUR/m2 | 60 m2

Piatra Neamt, Neamt

Zona Darmanesti-spatioasa-libera-renovata
2
37

Zona Darmanesti-spatioasa-libera-renovata

Oferim spre vanzare garsoniera transformata in 2 camere,situata in zona Darmanesti-Bloc 40, etajul 4 ACOPERIT CU POD SARPANTA NOU. Pret:26 000 euro Va asteptam la agentie pentru vizionari!Va asteptam pe Bdul Traian, nr 9! Va asteptam la agentie pentru informatii si vizionari!Va asteptam pe Bdul ...

867 EUR/m2 | 30 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere   Complex Orion, Dărmănești
7
3

Apartament 2 camere Complex Orion, Dărmănești

Apartament 2 camere Complex Orion, Dărmănești Ideal pentru investiție sau locuință personală! Detalii esențiale: Suprafață utilă: 48 mp Etaj 9 9 vedere frumoasă, lumină naturală Semidecomandat, compartimentare practică: Dormitor decomandat cu balcon (4 mp) Cameră de zi cu trecere Bucătărie spațioasă Baie ...

833 EUR/m2 | 48 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere Dărmănești-Dispensar comasat
7
2

Apartament 2 camere Dărmănești-Dispensar comasat

Vând apartament 2 camere utilat si mobilat , etaj 4 cu pod proprietate personală, zona Dărmănești, lângă dispensarul comasat. Apartamentul este reabilitat termic, are centrală termica, uși schimbate, termopane, baie cu aerisire naturală.

896 EUR/m2 | 48 m2

Piatra Neamt, Neamt

Precista-zona City Mall-etajul 3
5
1

Precista-zona City Mall-etajul 3

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Precista -Stadion-City Mall, etajul 3, boxa,contor de gaze separat. Apartamentul necesita renovare totala. Pret:52000 euro tEL 0740707697

1182 EUR/m2 | 44 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Precista-etajul 3-mobilat si utilat
6

Precista-etajul 3-mobilat si utilat

Oferim spre chirie apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, etajul 3, Precista, zona Biserica Noua. Pret:300 euro luna+300 euro garantia

6 EUR/m2 | 54 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Maratei-aproape de Spitalul Judetean
16
1

Maratei-aproape de Spitalul Judetean

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere situat la etajul 2, mobilat si utilat, zona Maratei-Floare de Colt. Pret:55000 euro

1375 EUR/m2 | 40 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

2 camere zona asirom
7
3

2 camere zona asirom

Agentia imobiliara Next Home va propune pentru achiziționare un apartament cu doua camere situat în Piatra Neamț cartier maratei. Este situat în apropiere de școala numărul 2, are centrala termica proprie si termopane, este liber, se poate viziona oricând. Pentru mai multe detalii va așteptăm la sediul ...

918 EUR/m2 | 49 m2

Piatra Neamt, Neamt

Categorii

Județe

Neamt

Localități

Piatra-neamt
Salvează căutarea