Apartamente 2 camere Ploiesti Prahova

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Prahova Ploiesti Incalzire: Incalzire centralizata Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Ap.2 camere -VEST
1
11

Ap.2 camere -VEST

Se vinde in Vest, vis a vis de Kaufland, ap. 2 camere, cf.1, decomandat situat la etajul 7 -10. Ap.necesita renovari. In zona se afla magazine, piata, scoli, gradinite, parc pentru copii si batrani cu locuri de joaca si odihna. Balconul este pe sufragerie si bucatarie si este in supr. de 6,8 m.p. Se ...

1058 EUR/m2 | 52 m2

Vest, Ploiesti, Prahova

Promovat
Apartament confort 2, etaj 1, Malu Rosu
8
3

Apartament confort 2, etaj 1, Malu Rosu

Apartament in zona Malu Rosu, 2 camere, conf 2, 40 mp, an construire 1978, etaj 1, totul la doar 54000 euro. Pentru vizionare, telefon 0726461287

1350 EUR/m2 | 40 m2

Malu Rosu, Ploiesti, Prahova

Promovat
Malu Rosu, 2 camere, cf1, 59000 euro
11
3

Malu Rosu, 2 camere, cf1, 59000 euro

Se vinde ap, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, fara imbunatatiri. Ap. are balcon la toate camerele, cu iesire din bucatarie si sufragerie , este inchis in termopan. Suprafata utila a ap. este de 46,2 m.p., iar balconul in supr. 10,5 m.p. , supr, utila totala este 56,7 m.p. Este disponibil ...

1035 EUR/m2 | 57 m2

Malu%2bRosu, Ploiesti, Prahova

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vanzare apartament 2 camere
7
2

vanzare apartament 2 camere

se vinde apartament 2 camere confort 1 (decomandat) in cartier Mihai Bravu(43 m utili, 50 m suprafata totala). Mobilat partial, etaj 4 4, an constructie 1986, izolat termic, termopan, aer conditionat, aproape de lidl, piata, farmacie, magazine, posta, etc. tel

1372 EUR/m2 | 43 m2

Ploiesti, Prahova

Promovat
Apartament confort 2, etaj 1, Malu Rosu
8
3

Apartament confort 2, etaj 1, Malu Rosu

1350 EUR/m2 | 40 m2

Malu Rosu, Ploiesti, Prahova

VAND Apartament ocazie unică în PLOIESTI
5

VAND Apartament ocazie unică în PLOIESTI

VAND APARTAMENT cartier 9 Mai ,in PLOIEȘTI, in apropiere de Profi, Carrefour, LidL, 2 Camere PARTER CONF.1 decomandat. Amenajat 3 cam , doua holuri , baie spatioasa, balcon, cu vedere fatala BLVD. DOMNISORI SPITAL CFR și vedere spate la SCOALA BASARABESCU. Amenajat ALB . Beci propriu separat . Pozitie ...

1333 EUR/m2 | 60 m2

Ploiesti, Prahova

Vând apartament 2 camere confort 1 etaj 8 din 9 zona Nord PENNY
10
20

Apartamentul are ca dotări : ușă metalică, separație de gaze, uși și geamuri termopan, parchet rașchetat și lăcuit, gresie și faianță, repartitoare și contoare cu citire prin radio, izolație termică exterioară cu polistiren, calorifere schimbate. Preț: 46000 negociabil

979 EUR/m2 | 47 m2

Nord, Ploiesti, Prahova

vand apartament Ploiesti zona centrala Republicii
10
4

vand apartament Ploiesti zona centrala Republicii

Vand apartament 2 camere str Republicii-Ploiesti etaj 3,lift nou,usa intrare bloc termopan si interfon,camere supraveghere la intrare in bloc si lift,visa vis de magazin Mega Image suprafata 53mp,balcon inchis termopan si geamuri la camere si bucatarie din termopan,separatie de gaze posibilitate montaj ...

Republicii, Ploiesti, Prahova

Ap. 2 camere cf 1 Republicii - Mega Image
5

Ap. 2 camere cf 1 Republicii - Mega Image

Ap. 2 camere, cf 1, dec, etaj 7, bd Republicii Mega Image, amenajat modern, mobilat și utilat, balcon 8 m închis pvc, bloc izolat termic.

1517 EUR/m2 | 60 m2

Ploiesti, Prahova

Apartament parter cu balcon
8
2

Apartament parter cu balcon

Apartament confort 2, semidecomandat, partial mobilat, zona Sabinelor-Mihai Bravu, parter cu balcon autorizat.Toate actele sunt la zi, bun pentru creditare. Totul la 50000 euro. Tel. 0726461287

1220 EUR/m2 | 41 m2

Mihai%2bBravu, Ploiesti, Prahova

Vand apartament 2 camere, Ploiesti, zona Nord, aleea Catinei, parter, bloc fara risc seismic
8
1

Vând apartament cu 2 camere confort 1, semidecomandat, situat in zona nord. la parter,intr-o zona linistita. Amplasarea este excelentă, în apropiere de diverse facilități. La doar câțiva pași se află grădinițe și școli, precum Grigore Moisil și Colegiul Național Nichita Stănescu . Ai acces ușor la ...

1196 EUR/m2 | 46 m2

Nord, Ploiesti, Prahova

Malu Rosu, 2 camere, 42000 euro neg
11
8

Malu Rosu, 2 camere, 42000 euro neg

Se vinde ap.cu 2 camere, confort 2, situat la parterul unui bloc din beton cu 4 etaje construit in 1974. Ap. are mici imbunatatiri, are termopan, izolat exterior, gratii la geamuri, separatie de gaze, Este disponibil imediat dupa vanzare

1050 EUR/m2 | 40 m2

Malu+Rosu, Ploiesti, Prahova

Ploiești 2 camere 3

Ploiești 2 camere

vând apartament 2 camere stare foarte bună

1300 EUR/m2 | 50 m2

Republicii Vest I, Ploiesti, Prahova

Apartament 2 camere decomandat ultracentral
6
1

Apartament 2 camere decomandat ultracentral

Apartament mare și înalt, intr-un bloc foarte bine construit, diferit de stilul blocurilor comuniste, singurul bloc mai vechi din centrul Ploieștiului expertizat fără risc seismic, situat peste drum de hotelul Tiara. Are 70 de metri pătrați, boxă proprie la subsol, aer condiționat, vedere la stradă, ...

1157 EUR/m2 | 70 m2

Ultracentral, Ploiesti, Prahova

Categorii

Județe

Prahova

Localități

Ploiesti
Salvează căutarea