Apartamente 2 camere Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Carpati 2 , Str. Ganea , et. 4 , 67.900 euro neg.
14

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , la etajul 4 din 4 cu acopris in stare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ca dotari : geamuri termopan ...

1132 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Marcus Residence | Parcul Cubic - Satu Mare
14
2

Imaginează-ți o dimineață liniștită într-un colț verde al orașului, acolo unde natura și liniștea se împletesc cu modernul. Așa începe fiecare zi în noul apartament cu două camere din ansamblul Marcus Residence , ce va prinde contur chiar de la începutul lunii iunie, pe strada Emil Racoviță, lângă Parcul ...

1370 EUR/m2 | 49 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ipotesti , Solidaritatii , parter , 47.900 euro neg.
24
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Aleea Ipotesti in Cartietul Solidaritatii , la parterul unui bloc de caramida , avand o suprafata de 49 metri patrati utili . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie Balcon 2 camere Imobilul are ca dotari : usa metalica si ...

978 EUR/m2 | 49 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ozana , M15 , parter , 46.000 euro neg.
13
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , pe strada Ozana in Micro 15 , la parter , intr-un bloc cu 4 etaje , avand o suprafata utila de 40 de metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul a fost recent renovat si are ca dotari : geamuri termopan ...

1150 EUR/m2 | 40 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

BRASADAS vinde ap 2 cam etaj 4/4 in Micro 14.
11

BRASADAS vinde ap 2 cam etaj 4/4 in Micro 14.

Agentia imobiliara BRASADAS vinde apartament cu 2 camere la etajul 4/4. Apartamentul e uitilat, nu necesitata renovări majore, acoperiș refăcut anul trecut în octombrie, e utilat complet, aer condiționat, calorifere noi, centrală, plase la geamuri, jaluzele la toate geamurile din termopan. Www.bras ...

1000 EUR/m2 | 35 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare 2 camere , Micro 16 , parter , 53.000 euro neg.
13
1

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , la parter . Imobilul este compus astfel : hol , bucatarie , baie , debara si 2 camere . Are gresie-faianta , parchet , geamuri termopan , usa metalica . Incalzirea se face cu microcentrala pe gaz . Este izolat ...

1060 EUR/m2 | 50 m2

Micro 16, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Micro 17 , etaj 4 , 62.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Strada Jocului in Micro 17 , la etajul 4 4 , intr-un bloc de caramida , avand o suprafata utila de 56 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 balcoane 2 camere Apartamentul are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica ...

1123 EUR/m2 | 56 m2

Micro 17, Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde ap 2 cam 33mp CARAMIDA la etajul 4 în Micro 14.
5

Agenția BRASADAS vinde apartament cu doua camere 33mp din CARAMIDA la etajul 4 în Micro 14 cu acoperis. Apartamentul este mobilat partial si RENOVAT partial. Baia necesita renovare. Disponibil imediat. Pentru mai multe oferte accesați : www.brasadas.com.

985 EUR/m2 | 33 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, 78.77 mp, zona Micro 15
7

Apartament 2 camere, 78.77 mp, zona Micro 15

Blitz vă propune un apartament spațios, cu o suprafață de 78,77 mp, ideal pentru locuință personală. Proprietatea este compusă din 2 camere, bucătărie, baie și un loc de servit masa, fiind compartimentată eficient pentru a oferi confort și funcționalitate. Apartamentul dispune de două balcoane închise, ...

952 EUR/m2 | 79 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Str. Ganea , Carpati 2 , et. 4 62.800 euro neg.
10

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , intr-un bloc de caramida , la etajul 4 din 4 cu acoperis in strare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ...

1047 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Aleea Clabucet , Carpati 1 , et. 4 , 47.500 euro neg.
10
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , in Carpati 1 pe Aleea Clabucet , la etajul 4 din 4 , cu acoperis cu termoizolatie , blocul fiind din beton , avand o suprafata utila de 40 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri Baie Bucatarie 2 camere separate Apartamentul ...

1188 EUR/m2 | 40 m2

Carpati 1, Satu Mare, Satu Mare

De vanzare Apartament 2 Camere Complet Utilat si Mobilat/Satu Mare
14
2

Agenția Imobiliară Noua Casă îți propune spre vânzare un apartament cochet cu 2 camere. Situat într-una dintre cele mai bune zone din Satu Mare – Micro 16, Strada Aurora E3. Apartamentul este în stare foarte bună, cu toate instalațiile refăcute și se vinde complet mobilat și utilat, gata de mutat. Suprafață ...

1198 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare, 52.59 mp, in Municipiul Carei
17

Blitz va ofera spre vanzare un apartament spatios cu 2 camere aflat in cartierul Mihai Viteazu I, un cartier de maxim interes, si un cartier bine cotat in orasul Carei Desfasurata pe o suprafata de 52,59 mp proprietatea dispune de un dormitor larg, un living, o bucatarie la care avem atasat un spait, ...

932 EUR/m2 | 53 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , 14 MAI , Aleea Begoniei , et. 4 , 36.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , pe Aleea Begoniei in 14 MAI , la etajul 4 din 4 , avand o suprafata utila de 37 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Balcon Imobilul are ca dotari : geamuri termopan si centrala termica . Acoperisul ...

997 EUR/m2 | 37 m2

14 Mai, Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 2 camere de vanzare, 56.80 mp, zona Semicentrala
20

Blitz va ofera spre vanzare un apartament nou, modern, cochet aflat intr-o zona de maxim interes in Municipiul Satu Mare. Aflat intr-o cladire nou construita cu 2 etaje, desfasurat pe o suprafata utila de 56.8 metri patrati, apartamentul aflat la etajul intai va ofera tot confortul si luxul pe care ...

3345 EUR/m2 | 57 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere decomandat | Micro 16 | Str Brandusa
18
2

Apartament 2 camere decomandat | Micro 16 | Str Brandusa

Apartament 2 camere decomandat, 51 mp, etaj 4 4, Micro 16 Str. Brândușa, Satu Mare, cu loc de parcare Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat pe strada Brândușa G17, în cartierul Micro 16 din municipiul Satu Mare o zonă liniștită, bine organizată și apreciată pentru ...

1078 EUR/m2 | 51 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare, 30.25 mp, zona Carpati 1 Satu Mare
5

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat la parter, în zona Carpați 1 din Satu Mare, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Locuința are o suprafață de 30,25 mp și este compartimentată semidecomandat, fiind compusă din living, dormitor, bucătărie și baie. Apartamentul ...

1488 EUR/m2 | 30 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, 60.58 mp, zona Lucian Blaga