Apartamente 2 camere Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Carpati 2 , Str. Ganea , et. 4 , 67.900 euro neg.
14

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , la etajul 4 din 4 cu acopris in stare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ca dotari : geamuri termopan ...

1132 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ozana , M15 , parter , 46.000 euro neg.
13
3

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , pe strada Ozana in Micro 15 , la parter , intr-un bloc cu 4 etaje , avand o suprafata utila de 40 de metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul a fost recent renovat si are ca dotari : geamuri termopan ...

1150 EUR/m2 | 40 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ipotesti , Solidaritatii , parter , 47.900 euro neg.
24
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Aleea Ipotesti in Cartietul Solidaritatii , la parterul unui bloc de caramida , avand o suprafata de 49 metri patrati utili . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie Balcon 2 camere Imobilul are ca dotari : usa metalica si ...

978 EUR/m2 | 49 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Complet mobilat si utilat | Etajul 3
9
3

Apartament 2 camere | Complet mobilat si utilat | Etajul 3

Vă oferim spre vânzare un apartament cu 2 camere complet mobilat și utilat situat pe strada Humulești nr. 11, la etajul 3 din 4 al unui bloc izolat termic, acest apartament cu două camere îmbină perfect confortul modern cu sentimentul de acasă. Cu o suprafață utilă de 33 mp, locuința este inteligent ...

1273 EUR/m2 | 33 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament în complexul Green Residence Vest – loc de parcare inclus
5

Vă propunem spre vânzare un apartament situat la intrare în Vetiș, în cadrul noului complex rezidențial Green Residence Vest, amplasat pe strada Careiului – un proiect modern conceput pentru un stil de viață confortabil și echilibrat. Dezvoltatorul proiectului își propune ca peste 25% din suprafața ...

1225 EUR/m2 | 53 m2

Vetis, Satu Mare

5

1251 EUR/m2 | 37 m2

Vetis, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Aleea Postavaru , Carpati 1 , parter , 46.000 euro neg.
9
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere pe Aleea Postavaru in Carpati 1 , la parter , avand o suprafata utila de 32 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie 2 camere Baie Imobilul are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , centrala termica , parchet , gresie-faianta ...

1438 EUR/m2 | 32 m2

Carpati 1, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
14

1132 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Marcus Residence | Parcul Cubic - Satu Mare
14
2

Imaginează-ți o dimineață liniștită într-un colț verde al orașului, acolo unde natura și liniștea se împletesc cu modernul. Așa începe fiecare zi în noul apartament cu două camere din ansamblul Marcus Residence , ce va prinde contur chiar de la începutul lunii iunie, pe strada Emil Racoviță, lângă Parcul ...

1370 EUR/m2 | 49 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Complet mobilat si utilat | Etajul 3
9
3

Apartament 2 camere | Complet mobilat si utilat | Etajul 3

1273 EUR/m2 | 33 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare, cu doua camere, 53 mp, zona semicentrala
5
1

Blitz va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-un bloc nou, modern, aflat în zona semicentrală , 53mp– o alegere excelentă pentru locuit sau investiție. Compartimentare eficientă: living, dormitor, bucătărie, baie și un balcon generos Suprafață optimă, finisaje de calitate superioară ...

2075 EUR/m2 | 53 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vânzare, cu 2 camere, 35 mp, zona Micro 14
7
1

Apartament de vânzare, cu 2 camere, 35 mp, zona Micro 14

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu un design modern, ultrafinisat, decomandat cu 2 camere, situat la etajul 4 al unui bloc solid, construit din cărămidă . Proprietatea are o suprafață utilă de 35 mp. și dispune de un balcon, o bucătărie cochetă, baie, precum și un hol de distribuție eficient. Un ...

1571 EUR/m2 | 35 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament Satu Mare - 44mp, 2 camere - 82.500€
11

Apartament Satu Mare - 44mp, 2 camere - 82.500€

Apartament fermecător cu 2 camere de vânzare în zona Ultracentrală a orașului Satu Mare! Acest apartament renovat de 44 mp utili (55 mp totali) este situat la etajul 1 al unui imobil de 3 etaje din cărămidă. Dotări: parchet și mochetă, geamuri termopan, bucătărie renovată și mașină de spălat. Beneficiază ...

1875 EUR/m2 | 44 m2

Semicentral, Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 60 mp, zona Micro 15
6
2

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 60 mp, zona Micro 15

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, având o suprafață de 60 mp, situat în cartierul Micro 15. Proprietatea este bine compartimentată și beneficiază de două balcoane, care adaugă un plus de spațiu și lumină naturală. Apartamentul oferă camere spațioase și funcționale, potrivite pentru ...

1133 EUR/m2 | 60 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament nou finisat cu parcare proprie si curte
8
4

Apartament nou finisat cu parcare proprie si curte

Apartament constructie noua, finisat, suprafata utila 70 mp, cu loc de parcare in curtea interioara. Accesul in curtea blocului se face prin poarta cu telecomanda. Finisaje de calitate. Pret 110000 Euro 0745760477, 0744562396Precizati ca ati vazut oferta cu ID-ul: 22142

1528 EUR/m2 | 72 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare, zona Carpati 2,suprafata 53,5 mp Satu Mare
4

Blitz va propune spre vânzare un apartament decomandat, din caramida, cu o suprafață utilă de 53,5 mp, situat la etajul 4 din 4,zona Carpați 2 din Satu Mare. Blocul este izolat termic și are acoperiș din țiglă, oferind protecție și confort pe tot parcursul anului. Compartimentare și dotări: -2 camere ...

1271 EUR/m2 | 54 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere centru 63000 decomandat
13
3

Apartament 2 camere centru 63000 decomandat

Apartament caramida compus din 2 camere decomandate, hol, bucatarie, camara de alimente, baie cu fereastra, situat in zona centrala la etajul 3, cu garaj. Suprafata construita 70 mp, suprafata utila cca 55 mp, Pret 63000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere decomandate 39000 Euro
10
3

Apartament 2 camere decomandate 39000 Euro

Apartament situat in bloc din caramida, 2 camere decomandate, balcon, camara, microcentrala, termopane, baia cu fereastra., etaj 4. Situat in apropiere de Piata Somes si de Spitalul Judetean. Imediat ocupabil. Pret 39000 Euro. 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere zona centrala 75500 Euro etaj 3 ocupabil
11
2

Apartament caramida situat in zona centrala in apropiere de Spitalul Vechi, la etajul 3, cu vedere spre curtea interioara- linistita, compus din 2 camere, bucatarie, baie cu fereastra, 2 holuri, balcon inchis, microcentrala, ferestre cu geam termopan cu tamplarie din lemn stratificat, mobilat, utilat ...

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
13
3

1150 EUR/m2 | 40 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
24
1

978 EUR/m2 | 49 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde ap 2 cam 40 mp. in zona CENTRALA la etajul 1.
8

Agentia Imobiliara BRASADAS vinde apartament semidecomandat cu 2 camere,fermecător și complet renovat, situat la etajul 1 in zona CENTRALA, cu o suprafață de 40 mp. Apartamentul a fost achiziționat acum patru ani și ulterior complet renovat la un standard înalt, de sus până jos, rezultând ...

1725 EUR/m2 | 40 m2

central, Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde ap 2 cam etaj 4/4 in Micro 14.
11

BRASADAS vinde ap 2 cam etaj 4/4 in Micro 14.

Agentia imobiliara BRASADAS vinde apartament cu 2 camere la etajul 4/4. Apartamentul e uitilat, nu necesitata renovări majore, acoperiș refăcut anul trecut în octombrie, e utilat complet, aer condiționat, calorifere noi, centrală, plase la geamuri, jaluzele la toate geamurile din termopan. Www.bras ...

1000 EUR/m2 | 35 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare 2 camere , Micro 16 , parter , 53.000 euro neg.
13
1

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , la parter . Imobilul este compus astfel : hol , bucatarie , baie , debara si 2 camere . Are gresie-faianta , parchet , geamuri termopan , usa metalica . Incalzirea se face cu microcentrala pe gaz . Este izolat ...

1060 EUR/m2 | 50 m2

Micro 16, Satu Mare, Satu Mare

Categorii

Județe

Satu-mare
Salvează căutarea