Apartamente 2 camere Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Marcus Residence | Parcul Cubic - Satu Mare
14
1

Imaginează-ți o dimineață liniștită într-un colț verde al orașului, acolo unde natura și liniștea se împletesc cu modernul. Așa începe fiecare zi în noul apartament cu două camere din ansamblul Marcus Residence , ce va prinde contur chiar de la începutul lunii iunie, pe strada Emil Racoviță, lângă Parcul ...

1370 EUR/m2 | 49 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Str Corvinilor , etaj 3 , 62.000 euro
9
10

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere la etajul 3 , intr un bloc de caramida . Imobilul este alcatuit din hol , bucatarie , baie , living si dormitor . Este semidecomandat si are garaj . Incalziarea se face cu centrala pe gaz . Necesita renovari . Este intr o zona linistita ...

1240 EUR/m2 | 50 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Complet mobilat si utilat | Etajul 3
9
3

Apartament 2 camere | Complet mobilat si utilat | Etajul 3

Vă oferim spre vânzare un apartament cu 2 camere complet mobilat și utilat situat pe strada Humulești nr. 11, la etajul 3 din 4 al unui bloc izolat termic, acest apartament cu două camere îmbină perfect confortul modern cu sentimentul de acasă. Cu o suprafață utilă de 33 mp, locuința este inteligent ...

1273 EUR/m2 | 33 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Etajul 2 | Micro 16
10
3

Apartament 2 camere | Etajul 2 | Micro 16

Descoperă confortul unui apartament primitor, situat într-o zonă liniștită și bine conectată din municipiul Satu Mare, în cartierul Micro 16, pe strada Brândușa G 32. Amplasat la etajul 2 dintr-un imobil cu 4 niveluri, acest apartament semidecomandat oferă un echilibru ideal între funcționalitate și ...

815 EUR/m2 | 54 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vanzare
5
6

Apartament de vanzare

Apartamentul are 58 mp ,2 camere,bucatarie,baie,hol ,debara,balcon

776 EUR/m2 | 58 m2

Negresti-Oas, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare
10
8

Apartament 2 camere de vanzare

Persoana fizica, vand apartament doua camere, situat în cartier 14 mai, aleea Nufarului, parter. Apartamentul se vinde mobilat. Centrala termica a fost schimbata recent. Schimb si cu casa. diferenţa prin credit bancar. Preţul este negociabil.

1098 EUR/m2 | 41 m2

14%252525252525252bMai, Satu Mare, Satu Mare

Strada Zenit 33, etaj 4/4 cu priveliste spre Someș
19

Strada Zenit 33, etaj 4/4 cu priveliste spre Someș

Vanzare Apartament 2 Camere - Str. Zenit 33, Satu Mare Date Generale Localizare: Strada Zenit nr. 33, Satu Mare (orientare directă spre râul Someș). Suprafață utilă: 56,45 m². Compartimentare: Semidecomandat. Etaj: 4/4. Stare actuală: Necesită renovare integrală. Structură Interioară (Conform Schiței) Zona ...

714 EUR/m2 | 56 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, 40 mp, zona Carpati 1
8

Apartament 2 camere, 40 mp, zona Carpati 1

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament semidecomandat cu 2 camere, situat în zona Carpați 1 – o zonă liniștită și apreciată pentru accesibilitate și confort. Suprafață utilă: 40 mp Etaj 3/4 – poziție intermediară, ideală pentru un plus de confort termic Apartamentul se vinde complet mobilat, fiind ...

1438 EUR/m2 | 40 m2

Satu Mare, Satu Mare

apartament 2 camere
1
14

apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere + parte beci, in casa in asociatie

1120 EUR/m2 | 46 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, 33 mp, izolat exterior, Aleea Humulesti
15

BLITZ propune pre vânzare apartament cu 2 camere, situat pe Aleea Humulești nr. 3, într-o zonă liniștită și accesibilă, aproape de magazine, parcuri și alte facilități importante. Suprafață utilă: 33 mp Etaj 2 Compartimentare semidecomandată 2 camere Bucătărie 1 baie ✔ Centrală proprie ✔ Geamuri ...

970 EUR/m2 | 33 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ozana , M15 , parter , 46.000 euro neg.
13
3

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , pe strada Ozana in Micro 15 , la parter , intr-un bloc cu 4 etaje , avand o suprafata utila de 40 de metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul a fost recent renovat si are ca dotari : geamuri termopan ...

1150 EUR/m2 | 40 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ipotesti , Solidaritatii , parter , 47.900 euro neg.
24
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Aleea Ipotesti in Cartietul Solidaritatii , la parterul unui bloc de caramida , avand o suprafata de 49 metri patrati utili . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie Balcon 2 camere Imobilul are ca dotari : usa metalica si ...

978 EUR/m2 | 49 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Vand apartament 2 camere
8

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere in loc. Carei Str 25 Octombrie nr 19 et 10 Situat in zona centrala Dotari: -centrala termica -geamuri termopan -balcon inchis cu termopan -izolatie exterioara -izolatie acoperis -lift functional nou Apartementul necesita renovare. Proprietar in acte. Toate documentele la zi. Cei ...

1021 EUR/m2 | 47 m2

Carei, Satu Mare

De vânzare apartament cu 2 camere în Satu Mare Str. Vasile Lucaciu
5
2

Apartament spre Vanzare Situat pe strada Vasile Lucaciu Semicentral Semidecomandat 2 camere, bucătărie, baie bloc de caramida, termopane, gresie, microcentrala Etaj : 3 3 Suprafata :38 m Posibilitatea de a parca pe strada Pret:59500 Euro Pentru alte informații Tel:

1700 EUR/m2 | 35 m2

Semicentral, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, strada Rodnei
6
4

Apartament 2 camere, strada Rodnei

Vand apartament cu 2 camere, bloc din caramida, cu termoizolatie, confort unu, etaj 4, cu acoperis, semidecomandat, geamuri termopan, centrala termica, baie cu gresie si faianta, parchet din lemn, usa de intrare metalica, boxa uscata in subsol, complet mobilat, situat pe strada Rodnei in spate la magazinul ...

900 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, parter, 52 mp, zona Micro 16
8

Apartament 2 camere, parter, 52 mp, zona Micro 16

BLITZ oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat la parter, în cartierul Micro 16, cu o suprafață utilă de 52 mp. Locuința dispune de: * bucătărie complet renovată; * bucătărie mobilată; * electrocasnice incluse; * se predă parțial mobilat; * compartimentare practică și spațioasă. Apartamentul ...

1212 EUR/m2 | 52 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, decomandat, 48 mp, zona Micro 15
11

Apartament 2 camere, decomandat, 48 mp, zona Micro 15

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament decomandat cu 2 camere, având suprafața de 48 mp, ideal pentru o familie sau pentru investiție, situat într-o zonă foarte bună, aproape de școli, grădinițe, magazine și parcuri. Locuința este bine compartimentată și oferă un confort sporit prin cele două balcoane ...

1313 EUR/m2 | 48 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 2 camere, la parter | Complet renovat - Micro 14
17

Apartament complet renovat, pregătit pentru un nou început, situat la parterul unui imobil din cartierul Micro 14, pe Aleea Mureșului o zonă apreciată pentru accesul rapid către toate facilitățile importante ale orașului. Cu o suprafață utilă de 32 mp, locuința este eficient compartimentată și oferă ...

1313 EUR/m2 | 32 m2

micro 14, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere Carpati II
9
7

Apartament 2 camere Carpati II

De vanzare apartament 2 camere, 2 balcoane 65 mp+ beci , proaspat renovat, disponibil imediat, geamuri temopan, usa metalica , centrala pe gaz.

1077 EUR/m2 | 65 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Strada Dorna , Carpati 2 , et. 1 , 62.900 euro neg.
6
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Strada Dorna in Carpati 2 , la etajul 1 din 4 , intr-un bloc de caramida , avand o suprafata utila de 58 de metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul necesita renovare totala , fiind perfect ...

1084 EUR/m2 | 58 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, 45.69 mp, zona Semicentral
7

Apartament 2 camere, 45.69 mp, zona Semicentral

Blitz vă propune o proprietate cu o suprafață utilă de 45,69 mp, situată la parterul unui imobil dotat cu lift și interfon, ideală atât pentru locuință, cât și pentru activități de birou. Apartamentul este compartimentat eficient și dispune de 2 camere, bucătărie și baie. Confortul termic este asigurat ...

1641 EUR/m2 | 46 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere modern, 50 mp, renovat complet, zona Burdea
14
1

BLITZ propune spre un vânzare apartament modern cu 2 camere, situat în zona Burdea – o locație liniștită și foarte bine poziționată, aproape de centru, Shopping City și principalele puncte de interes ale orașului. ✨ Apartamentul este renovat complet, curat și atent întreținut, fiind ideal atât pentru ...

1400 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

De vanzare Apartament 2 Camere Complet Utilat si Mobilat/Satu Mare
14
2

Agenția Imobiliară Noua Casă îți propune spre vânzare un apartament cochet cu 2 camere. Situat într-una dintre cele mai bune zone din Satu Mare – Micro 16, Strada Aurora E3. Apartamentul este în stare foarte bună, cu toate instalațiile refăcute și se vinde complet mobilat și utilat, gata de mutat. Suprafață ...

1198 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 90 mp complet mobilat in micro 17