Apartamente 2 camere Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ozana , M15 , parter , 46.000 euro neg.
13
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , pe strada Ozana in Micro 15 , la parter , intr-un bloc cu 4 etaje , avand o suprafata utila de 40 de metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul a fost recent renovat si are ca dotari : geamuri termopan ...

1150 EUR/m2 | 40 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Carpati 2 , Str. Ganea , et. 4 , 67.900 euro neg.
14

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , la etajul 4 din 4 cu acopris in stare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ca dotari : geamuri termopan ...

1132 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Str Corvinilor , etaj 3 , 62.000 euro
9
10

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere la etajul 3 , intr un bloc de caramida . Imobilul este alcatuit din hol , bucatarie , baie , living si dormitor . Este semidecomandat si are garaj . Incalziarea se face cu centrala pe gaz . Necesita renovari . Este intr o zona linistita ...

1240 EUR/m2 | 50 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Marcus Residence | Parcul Cubic - Satu Mare
14
2

Imaginează-ți o dimineață liniștită într-un colț verde al orașului, acolo unde natura și liniștea se împletesc cu modernul. Așa începe fiecare zi în noul apartament cu două camere din ansamblul Marcus Residence , ce va prinde contur chiar de la începutul lunii iunie, pe strada Emil Racoviță, lângă Parcul ...

1370 EUR/m2 | 49 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vânzare Micro 15 mobilat și utilat
4

Apartament de vânzare Micro 15 mobilat și utilat

Apartament Micro 15 ,etaj 4 ,in apropierea spitalului,scolii,creșei ,pieței geamuri termopan acoperiș microcentrala izolat exterior mobilat utilități (cuptor electric,frigider incorporat,aragaz) Preț negociabil

1085 EUR/m2 | 47 m2

Micro+15, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Str. Ganea , Carpati 2 , et. 4 62.800 euro neg.
10

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , intr-un bloc de caramida , la etajul 4 din 4 cu acoperis in strare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ...

1047 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

De vânzare apartament 2 camere
5
2

De vânzare apartament 2 camere

De închiriat sau de vânzare, apartament 2 camere confort și locație excelentă! Ofer spre închiriere sau vânzare, apartament cu 2 camere decomandate, baie, balcon închis, complet mobilat și utilat, situat pe str. Careiului, la etajul 3 din 4. Ideal pentru un cuplu sau o persoană care își dorește un ...

1250 EUR/m2 | 52 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Aleea Clabucet , Carpati 1 , et. 4 , 47.500 euro neg.
10
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , in Carpati 1 pe Aleea Clabucet , la etajul 4 din 4 , cu acoperis cu termoizolatie , blocul fiind din beton , avand o suprafata utila de 40 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri Baie Bucatarie 2 camere separate Apartamentul ...

1188 EUR/m2 | 40 m2

Carpati 1, Satu Mare, Satu Mare

Vand apartament in Ardud
4
2

Vand apartament in Ardud

Vând apartament in Ardud etajul 1 cu 2 camere, băi, bucatarie și balcon pe strada Viitorului .

403 EUR/m2 | 67 m2

Ardud, Satu Mare

De vanzare Apartament 2 Camere Complet Utilat si Mobilat/Satu Mare
14
2

Agenția Imobiliară Noua Casă îți propune spre vânzare un apartament cochet cu 2 camere. Situat într-una dintre cele mai bune zone din Satu Mare – Micro 16, Strada Aurora E3. Apartamentul este în stare foarte bună, cu toate instalațiile refăcute și se vinde complet mobilat și utilat, gata de mutat. Suprafață ...

1198 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand apartament 2 camere
8

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere in loc. Carei Str 25 Octombrie nr 19 et 10 Situat in zona centrala Dotari: -centrala termica -geamuri termopan -balcon inchis cu termopan -izolatie exterioara -izolatie acoperis -lift functional nou Apartementul necesita renovare. Proprietar in acte. Toate documentele la zi. Cei ...

1021 EUR/m2 | 47 m2

Carei, Satu Mare

Apartament 2Camere Micro 16 Brandusa.
10
4

Apartament 2Camere Micro 16 Brandusa.

Va ofer spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat la etajul 2 din 4 Imobilul este compus astfel : hol , bucatarie , baie , debara si 2 camere Semidecomandat cu balcon. Are gresie-faianta , parchet , geamuri termopan , usa metalica rolete exterioare si plasa insecte . Incalzirea se face cu ...

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere , Et.2 , Lucian Blaga , Satu Mare
4
3

Apartament 2 camere , Et.2 , Lucian Blaga , Satu Mare

Vând apartament 2 camere , 52 mp , Et.2 , decomandat , 2 balcoane , beci . . în Satu Mare , Lucian Blaga ( colț cu Ambudului ) Carpati 2. Bucataria este mobilată , balcoanele sunt inchise cu jaluzele , aer conditionat , centrala termică.

1404 EUR/m2 | 52 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare, 52.59 mp, in Municipiul Carei
17

Blitz va ofera spre vanzare un apartament spatios cu 2 camere aflat in cartierul Mihai Viteazu I, un cartier de maxim interes, si un cartier bine cotat in orasul Carei Desfasurata pe o suprafata de 52,59 mp proprietatea dispune de un dormitor larg, un living, o bucatarie la care avem atasat un spait, ...

932 EUR/m2 | 53 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , 14 MAI , Aleea Begoniei , et. 4 , 36.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , pe Aleea Begoniei in 14 MAI , la etajul 4 din 4 , avand o suprafata utila de 37 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Balcon Imobilul are ca dotari : geamuri termopan si centrala termica . Acoperisul ...

997 EUR/m2 | 37 m2

14 Mai, Satu Mare, Satu Mare

Vând apartament 2 camere
4

Vând apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere semidecomandat, 50mp utili, balcon închis + loja, etajul 1, bloc izolat, mobilat, utilat. Calea Traian, preț 80.000 Euro. Telefon

1600 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere parter
5
1

Apartament 2 camere parter

Ap 2 camere parter,util pentru locuință sau afacere avind ieșire și spre strada. Izolat.interior exterior.bucataria mobilata. Foarte aproape de școală grădinița piața spital magazine.zona liniștită cu multă verdeață. Vecini foarte cum se cade .scara curat bine întreținută. 45000 e. Negociabil.

1125 EUR/m2 | 40 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare
10

Apartament 2 camere de vanzare

Apartament 2 camere de vanzare in M16 pe strada crizantemei colt cu str rozmarin intr-o zona linistita!!!in apropiere sunt doua parcuri,statie de autobuz, scoala magazine Unicarm,CBA,si Profi.Toate actele la zii!!apartamentul este la etajul4 4 cu acoperis facut!!!

968 EUR/m2 | 62 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 2 camere de vanzare, 56.80 mp, zona Semicentrala
20

Blitz va ofera spre vanzare un apartament nou, modern, cochet aflat intr-o zona de maxim interes in Municipiul Satu Mare. Aflat intr-o cladire nou construita cu 2 etaje, desfasurat pe o suprafata utila de 56.8 metri patrati, apartamentul aflat la etajul intai va ofera tot confortul si luxul pe care ...

3345 EUR/m2 | 57 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament  vanzare 2 camere 78 mp, Micro 15
6
1

Apartament vanzare 2 camere 78 mp, Micro 15

De vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 77,8mp , situat in cartierul Micro 15. Apartamentul este bine compartimentat și dispune de 2 balcoane , iar camerele sunt spatioase. Zona linistita cu acces la magazine, scoli,farmacii, mijloace de transport, piata.

962 EUR/m2 | 78 m2

Satu Mare, Satu Mare

Schib ap. 2 cam Micro17 Satu Mare,ap 4cam Carpati II Satu Mare cu ap.sau casa inTimisoara 1

Schib ap. 2 cam Micro17 Satu Mare,ap 4cam Carpati II Satu Mare cu ap.sau casa inTimisoara

,ap.4cam CII Satu Mare Pentru detalii va rog sa ma contactati la nr. de mobil. ,

294 EUR/m2 | 1 m2

Micro 17, Satu Mare, Satu Mare

De vanzare apartament 2 camere  Cartier 14 Mai
1

De vanzare apartament 2 camere Cartier 14 Mai

De vanzare apartament 2 camere, Cartier 14 Mai, etaj 3, aproape de LIDL si Scoala Generala, Mobilat si utilat. Exclus agenții. Tel

1000 EUR/m2 | 42 m2

Satu Mare, Satu Mare

Carpați 1, 2 camere, et.4.
10
2

Carpați 1, 2 camere, et.4.

2 camere semidecomandat

1238 EUR/m2 | 40 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2camere
5
1

Apartament 2camere

De vanzare apartament 2camere situat în Carei județul Satu Mare lângă piață liceul Teoretic, Spitalul municipal scara din mijloc etaj 3 este izolat exterior și interior dotat cu încălzire centrala pe gaz cu țevi de cupru aparat de aer condiționat geamuri termopan balcon închis cu termopan preț 42000euro ...

951 EUR/m2 | 41 m2

Central, Carei, Satu Mare

Salvează căutarea