Apartamente 2 camere Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Complet mobilat si utilat | Etajul 3
9
3

Apartament 2 camere | Complet mobilat si utilat | Etajul 3

Vă oferim spre vânzare un apartament cu 2 camere complet mobilat și utilat situat pe strada Humulești nr. 11, la etajul 3 din 4 al unui bloc izolat termic, acest apartament cu două camere îmbină perfect confortul modern cu sentimentul de acasă. Cu o suprafață utilă de 33 mp, locuința este inteligent ...

1273 EUR/m2 | 33 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ipotesti , Solidaritatii , parter , 47.900 euro neg.
24
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Aleea Ipotesti in Cartietul Solidaritatii , la parterul unui bloc de caramida , avand o suprafata de 49 metri patrati utili . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie Balcon 2 camere Imobilul are ca dotari : usa metalica si ...

978 EUR/m2 | 49 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartamente noi de vânzare – zonă premium Satu Mare | Parcul Cubic
8
1

Agenția Imobiliară Noua Casă vă propune un nou proiect rezidențial situat într-una dintre cele mai căutate și moderne zone din Satu Mare, cu acces direct din Strada Bărțiu prin Strada Emil Racoviță sau Strada Sălciilor. Complexul este amplasat într-o zonă liniștită, cu multiple spații verzi, locuri de ...

1261 EUR/m2 | 44 m2

nord-vest, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ozana , M15 , parter , 46.000 euro neg.
13
3

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , pe strada Ozana in Micro 15 , la parter , intr-un bloc cu 4 etaje , avand o suprafata utila de 40 de metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul a fost recent renovat si are ca dotari : geamuri termopan ...

1150 EUR/m2 | 40 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 2 camere, str.Prahova,zona Spitalul Judetean I.
8
4

Aceasta apartament cu 2 camere este de VANZARE din caramida, situat la parter intr-un bloc cu 10 etaje, vis-a-vis cu biserica reformata, si statie de autobus. Este intr-o strada si zona foarte buna, unde se gaseste spitalul nou si piata Somes doar 300m,Lidl 500m, pe loc mai este cresa, gradinita etc. Apartamentul ...

1240 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Str Corvinilor , etaj 3 , 62.000 euro
9
10

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere la etajul 3 , intr un bloc de caramida . Imobilul este alcatuit din hol , bucatarie , baie , living si dormitor . Este semidecomandat si are garaj . Incalziarea se face cu centrala pe gaz . Necesita renovari . Este intr o zona linistita ...

1240 EUR/m2 | 50 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare
5
6

Apartament de vanzare

Apartamentul are 58 mp ,2 camere,bucatarie,baie,hol ,debara,balcon

776 EUR/m2 | 58 m2

Negresti-Oas, Satu Mare

Apartament cu 2 camere
10
16

Apartament cu 2 camere

Vand apartament cu 2 camere In Satu Mare. Cartier Somes, Piata Somes, Micro 14, Etaj 10. Suprafata utila 72 mp. Usa metalica, gresie , faianta, geam termopan, balcon inchis, centrala termica pe gaz, 2 lifturi noi, usa intrare in bloc nou, interfon , posibilitate de parcare etc. Mai multe informatii ...

833 EUR/m2 | 72 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament de vanzare 2 camere , Str Paulesti , et. 3 , 51.800 euro neg.
11

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , la etajul 3 din 4 , intr-un bloc de caramida , in Cartierul Micro 17 pe Strada Paulesti , avand o suprafata utila de 48 metri patrati si construita de 62 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri Bucatarie + camara Baie 2 camere Imobilul ...

1079 EUR/m2 | 48 m2

Micro 17, Satu Mare, Satu Mare

Apartament spațios cu potențial excelent   61 mp, zonă cu multiple facilități
8

Apartament spațios cu potențial excelent 61 mp, zonă cu multiple facilități

Vă propunem spre vânzare un apartament semidecomandat, luminos și bine compartimentat, cu o suprafață utilă generoasă de 61 mp. Locuința este situată la etajul 8 al unui imobil solid, construit în perioada 1990-2000, reprezentând o opțiune ideală atât pentru o familie la început de drum, cât și pentru ...

1066 EUR/m2 | 61 m2

Carpați 2, Satu Mare, Satu Mare

Ap 2camere etaj1  decomandat Carei Republicii
7
5

Ap 2camere etaj1 decomandat Carei Republicii

Apartament decomandat etaj 1 din 3,caramida,mobilat,utilat,balcon,zona din fata a cartierului Republicii,centrul vechi cu scoli,parcuri,magazine,gradinite,mult spatiu verde,teren joaca etc,etaj1,bloc din caramida cu 3 nivele,eventual schimb,informatii poze video pe tel. ms .... info la tel.

1240 EUR/m2 | 50 m2

Carei, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Carpati 2 , Str. Ganea , et. 4 , 67.900 euro neg.
14

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , la etajul 4 din 4 cu acopris in stare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ca dotari : geamuri termopan ...

1132 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Apartament doua camere (2)

Apartament doua camere (2)

Apartament cu doua camere semidecomandate, situat la etajul 1 al unui bloc din caramida, construit in perioada 1970-1975, cu acoperis din tabla azbest ondulata. Are suprafata de 48 metri patrati, compus din doua holuri, baie, bucatarie, doua camere, un balcon inchis cu sticla, boxa la subsol si uscatorie ...

1208 EUR/m2 | 48 m2

Satu Mare, Satu Mare

vand apartament 2 camere cu balcon
5
1

vand apartament 2 camere cu balcon

Vând apartament cu 2 camere, 42mp, situat la etajul 2 în Satu Mare, strada Botizului. Apartamentul este compus din 2 camere, baie, bucătărie, hol și balcon. Apartamentul are centrală proprie. Dacă sunteți interesați, vă rog să sunați la

1179 EUR/m2 | 42 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Marcus Residence | Parcul Cubic - Satu Mare
14
2

Imaginează-ți o dimineață liniștită într-un colț verde al orașului, acolo unde natura și liniștea se împletesc cu modernul. Așa începe fiecare zi în noul apartament cu două camere din ansamblul Marcus Residence , ce va prinde contur chiar de la începutul lunii iunie, pe strada Emil Racoviță, lângă Parcul ...

1370 EUR/m2 | 49 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Complet mobilat si utilat | Etajul 3
9
3

Apartament 2 camere | Complet mobilat si utilat | Etajul 3