Apartamente 2 camere Timis

Promovat
2 camere Eso Giroc 87000
5
9

2 camere Eso Giroc 87000

vând apartament cu 2 camere bloc nou , la cheie , loc parcare , balcon , încălzire centrală , la cheie toate utilitățile etaj 1 , aproape de mijloacele de transport este în Giroc lângă benzinăria ESO tel 0727516012

1582 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
10

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Cu Centrala Proprie, Decomandat, Odobescu,1 km de Centru, Modelul Mare, Merita Văzut 100%
20
3

Proprietar, Odobescu !!! Am Acum De Vânzare în Zona Odobescu, la 1 Km și Ceva de Centrul orașului, Un apartament cu 2 Camere confort 1 decomandat Modelul foarte Spațios ,este situat la etajul 4 din 5, este pe 3 părți cu 2 Balcoane,56 mp utili in Certificatul Energetic Fara Balcoane și 64 mp cu cele ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar, vând apartament 2 camere 57m  115.000euro Mehala
5
2

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m 115.000euro Mehala

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m în Complexul Sunbelt ,Mehala 115.000 euro. Apartamentul se află la faza de amenajări interioare ceea ce constituie un avantaj deoarece clientul poate alege modelul de podele sau gresie Blocul are izolație exterioară cu vată bazaltica nu cu polistiren, două ...

2018 EUR/m2 | 57 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Etaj 1. Disponibil imediat. Terasa 11 mp. Decomandat. Bloc nou
6
25

Vand apartament 2 camere, ETAJ 1, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou FINALIZAT complet, izolat termic exterior, 53 mp utili + TERASA 11 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare inscris in CF, LIFT, videointerfon, usa metalica la intrare, ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Proprietar Vând Apartament 2 Camere Decomandat Complex Toscana (Ronaț)
8

Proprietar | Vând apartament 2 camere decomandat Complex Toscana (Ronaț) Adresă: Str. George Stephenson nr. 2 Suprafață: 55 mp utili + 12mp balcon Etaj: Parter Spațiul este distribuit în: - Hol de acces - Sufragerie spațioasă și luminoasă - Dormitor - Bucătărie complet mobilată și utilată - Baie - ...

2309 EUR/m2 | 55 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Vând Apartament cu două camere în zona Girocului
6
4

Vând Apartament cu două camere în zona Girocului

Proprietar.Vând apartament cu două camere de 40 de metri pătrați în zona Girocului, la etajul 5, acces la strada principală, foarte aproape de mijloace de transport în comun, de grădinițe și școli, acces la magazinele mari Penny, LiDL, Kaufland, Sud Plaza, aproape de parcul de joacă din Pădurice, aproape ...

1838 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament de vânzare 2 camere,calea aradului
5
2

Apartament de vânzare 2 camere,calea aradului

Vând apartament cu 2 camere semidecomandat 53 mp Calea Aradului est Dormitor Living Bucătărie Spatiu depozitare Dresing Baie 2 holuri Balcon închis cu termopan Instalația electrică și sanitară este schimbată Se vinde mobilat și utilat Etaj 4 Clima.frigider, plită pe inducție,cuptor,mașină de spălat ...

1679 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Ap cu 2 camere de vanzare,langa Spitalul Judetean 2

Ap cu 2 camere de vanzare,langa Spitalul Judetean

Ap cu 2 camere de vanzare langa Spitalul Judetean,et 3,decomandat,recent amenajat,cu centrala proprie,pret 85000 euro

1518 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament  4 camere   etaj 1   zonă Freidorf, Liceul auto
10
3

Vând apartament 4 camere etaj 1 zonă Freidorf, Liceul auto

Propietar ofer spre vânzare apartament generos, cu o suprafață totala de 85.15mp din care utila 76.44 mp, situat în Timișoara, în zona Freidorf, pe strada Eugen Cuteanu, la etajul 1 al unui imobil bine întreținut. Locuința este compartimentată eficient și dispune de: 3 dormitoare ...

1353 EUR/m2 | 85 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere
7
1

Apartament cu 2 camere

Exclus agentii Descriere Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, compus din dormitor, sufragerie , bucatarie separata, baie si spatiu separat pentru masina de spalat si centrala, ce oferă confortul de la bloc îmbinat perfect cu beneficiile locuitului la casă. Proprietatea se află într-o ...

2339 EUR/m2 | 62 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament etaj 2 , cu doua camere
8
6

Apartament etaj 2 , cu doua camere

PROPRIETAR - Vand apartament cu doua camere semidecomandat , in Lugoj , Micro 1 , Aleea Castanilor , etaj 2 din 4 . Bloc de caramida izolat la exterior. Centrala termica , senzor de gaz , usa metalica , ferestre termopan. Baie cu vana si geam exterior. Instalatia electrica refacuta in hol , baie si ...

Lugoj, Timis

Propietar vand apartament 2 camere
1
2

Propietar vand apartament 2 camere

vand apartament in sagului pe strada iris, cu 2 camere ,balcon ,buc,hol, baie ,gaz ,termopane apartamentul se afla la etejul 2 cu o suprafata de 50 mp necesita o mica renovare pretul e de 78000 euro tel cat timp anutul e posta este valabil si nu am tip de mesaje va multumesc

1560 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Teren de vanzare - 1200 mp, front 30 ML
5
12

Teren de vanzare - 1200 mp, front 30 ML

Vând teren intravilan în Comloșu Mare, ideal pentru construcția unei locuințe, situat într-o zonă liniștită, cu acces rapid la utilități. Suprafață: aprox. 1200 mp Front stradal generos: 30 ml Teren împrejmuit (necesită delimitare doar pe o latură) Stâlp de curent chiar în fața terenului ...

16 EUR/m2 | 1,200 m2

Comlosu Mare, Timis

Apartament nou 2 cam,bucatarie inchisa,2 loc parcare,Dumbravita IKEA
10
9

Proprietar vând apartament deosebit de spațios, cu 2 camere și bucatarie inchisa, situat în Dumbrăvița, zona IKEA, intr-un imobil nou, construit în 2023. Apartamentul este situat la etajul 1 3, este decomandat și se întinde pe o suprafață de 54 mp utili și un balcon de 6.5 mp. Compartimentarea se prezintă ...

2444 EUR/m2 | 54 m2

Dumbravita, Timis

Aproape de ESO. Suprafata generoasa. Decomandat
10
1

Aproape de ESO. Suprafata generoasa. Decomandat

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in bloc NOU, izolat termic exterior, aflat in zona Girocului, aproape de ESO, avand acces facil la mijloacele de transport in comun si la multiple magazine. Suprafata utila de 53 mp + TERASA de 11 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament  Iosefin lângă piata.
1
11

Apartament Iosefin lângă piata.

Vand apartament,direct proprietar în piata iosefin lingă piata demisol,40m2,are3camere, 2intrari,mobilat,frigider,masina spălat,bun pt atelier tocilar,birou,depozit, locuit,

1350 EUR/m2 | 40 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Vand apartament nou cu 2 camere
6
50

Vand apartament nou cu 2 camere

Apartamente de vanzare direct de la dezvoltator in cadrul proiectului Agriculturii Residence, apartamentele sunt cu 2 camere si se afla intr-un bloc nou structurat P+2E situat in Lugoj intr-o zona rezidențiala pe str. Agriculturii cu suprafete de 49 mp utili + balcon 6mp si 56 mp utili +balcon 6mp. Apartamentele ...

1327 EUR/m2 | 49 m2

Lugoj, Timis

Promovat
Etaj intermediar. Langa parc si Profi. Finisaje peste medie
10
8

Etaj intermediar. Langa parc si Profi. Finisaje peste medie

Vand apartament cu 2 camere in zona de Sud a orasului, aproape de Hotel IQ, de Profi si de parc, bloc nou - 2025, etaj intermediar, finisat integral la cheie cu posibilitatea alegerii finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripane, terasa, baie cu geam, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 83.000 ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Fara comision. nou in oras. lift.
9
5

Fara comision. nou in oras. lift.

Ofer spre vanzare FARA COMISION, apartament cu 2 camere, aproape de Shopping City si de LIDL, in bloc nou, CF de Timisoara, model bine compartimentat, lift, incalzire in pardoseala, aer conditionat, terasa, loc de parcare inclus in pret, baie cu geam, zidarie complet caramida. Disponibil imediat. Pret ...

1970 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Complex rezidential Modern. Aproape de Profi si parc. Etaj intermediar
9
5

De vanzare apartament cu 2 camere, in cel mai nou complex rezidantial in zona Giroc, in spatele Hotelului IQ. Etaj intermediar, terasa mare, incalzire in pardoseala, finisat la cheie preferential, geamuri tripan, zidarie complet caramida, loc de parcare. Pret 82.000 Eur. Tel 0783073754.

2050 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Etaj 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.
11
2

Etaj 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere, bloc nou, in spatele Hotelului IQ, aproape de Profi, parc. Etaj intermediar, incalzire in pardoseala, decomandat, 53 mp utili, cu bucatarie inchisa, terasa, finisat la cheie cu materiale de calitate, geamuri tripane, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 96.000 Eur. ...

1811 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Proprietar. COMISION 0%. Nou. CF Timisoara. Bucatarie inchisa. LIFT.
10
5

Proprietar, Comision 0%, vand apartament cu 2 camere, la etaj intermediar, bucatarie INCHISA, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT in comun. Suprafata utila 51 mp + terasa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri tripane. Loc de parcare inscris ...

2049 EUR/m2 | 51 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar Vând  Apartament Modern , 2 camere, 52mp
10
1

Proprietar Vând Apartament Modern , 2 camere, 52mp

Direct de la proprietar! Apartament modern 2 camere PARTER Giroc , în spate la hotel IQ| Locație TOP | Gata de mutat! Dacă îți dorești un apartament luminos, modern și excelent poziționat, acesta este exact ce cauți. Giroc în spatele Hotelului IQ 52 mp utili Bloc modern , construcție 2020 Parter ...

2019 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Salvează căutarea