Apartamente 2 camere Timis

Promovat
2 Cam-Girocului-3 Min Spitalul Judetean-40MP-Mobilat-Centrala-73.500 Euro! Neg
10
1

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Girocului-Spitalului Judetean , este asezat central, la o distanta de 3 minute de Spitalul Judetean Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ...

1838 EUR/m2 | 40 m2

Spitalul%25252bJudetean, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament nou de vânzare,mobilat, cu 2 camere si gradina proprie, Ciarda Rosie
18

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament nou, cu finisaje premium, complet mobilat si utilat, situat in zona Ciarda Rosie, Timisoara, judetul Timis. Statie a mijloacelor de transport in comun la doat cateva minute distanta. Scoala Gimnaziala nr. 20 la aproximativ 1.5 km distanta, Continental, ...

2733 EUR/m2 | 43 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente de vanzare cu 2 camere, predare la cheie, Torontalului
20

APOSTU ESTATE are placearea de a va oferi spre vanzare la cumparator apartamente cu 2 camere in zona Torontalului. Deasemenea apartamentele cu 2 camere de la parter sunt prevazute si cu o terasa spatioasa numai buna prentru un moment de relexare sau pentru serile cu prietenii. Apartamentele se vand ...

1912 EUR/m2 | 51 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere, etaj intermediar, bloc nou,Aradului
9
1

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Aradului, intr-un imobil nou, construit in anul 2020. Etaj intermediar, etajul 2/8. Imobilul dispune de lift. Acces facil la numeroase punte de interes. La doar cateva minute distanta fata de market, scoala, gradinita, ...

2411 EUR/m2 | 56 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere spre vanzare Sagului
5
1

Apartament 2 camere spre vanzare Sagului

Se vinde apartament decomandat zona Calea Sagului 55mp, etajul 4 4 cu acoperis si pod in bloc de caramida. Urmeaza sa fie facuta si izolarea blocului. Apartamentul are clima si centrala proprie si este compus astfel: hol bucatarie deschisa cu bolta camera 1 cu balcon inchis camera 2 baie cu cada loc ...

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam dec , zona Favorit 2

2 cam dec , zona Favorit

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 10 , izolat,suprafață utila 48 metri pătrați compus din baie, bucatarie, două camere, balcon 2 debarale, zona Circumvalatiunii-Favorit. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1444 EUR/m2 | 45 m2

FAVORIT, Timisoara, Timis

Proprietar, Balcescu, 3 cam 90 mpu, et 1
20
17

Proprietar, Balcescu, 3 cam 90 mpu, et 1

Proprietar vand apartament cu 3 camere (in acte e trecut ap cu 2 camere), decomandat-circular, luminos, calduros iarna, situat la etajul 1, intr-o casa vila cu 1 etaj, 10 apartamente in imobil,5 ap nivel, suprafata construita totala de aprox 140m2, curte linistita, in Timisoara, Zona Blacescu- Piata ...

1590 EUR/m2 | 100 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere de vânzare   Zona Maria- 580
8

Apartament 2 camere de vânzare Zona Maria- 580

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Maria, la demisol, având o suprafață generoasă de 78 mp . Imobilul este decomandat și compartimentat eficient, fiind compus din: 2 camere spațioase bucătărie separată baie hol Apartamentul a fost renovat complet, fiind pregătit pentru ...

1410 EUR/m2 | 78 m2

Maria, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, gradina proprie in Calea Urseni
10

Agentia Imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la parter in zona Calea Urseni, Giroc. Dispune de o suprafata de 55 mp utili + balcon de 5 mp + gradina de 51 mp trecuta in CF. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei proprii pe gaz cu incalzire ...

2364 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Promovat
De vanzare apartament 2 camere in zona Centrala
4
9

De vanzare apartament 2 camere in zona Centrala

Vand apartament central, foarte aproape de mijloacele de transport in comun si magazine, apartamentul se afla la etajul 6,avand o suprafata de 60 mp se vinde mobilat si utilat, centrala proprie. Se accepta si credit

1500 EUR/m2 | 60 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia
12

Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia

De vanzare apartament cu 2 camere renovat complet, decomandat, centrala termica pe gaz, clima, etajul 10 10 cu lift nou, 46mp utili. Pret: 81.000 Euro Negociabil ID: 492

1761 EUR/m2 | 46 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in Giroc, Cartier Planete - ID V2784
8
2

Apartament cu 2 camere in Giroc, Cartier Planete - ID V2784

ID intern: V2784 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc, zona Planetelor. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Giroc, zona Planetelor, aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, ...

1654 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

2 cam bloc nou PARCARE SUBTERANA mobilat si utilat zona Complex Studentesc
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, suprafața utilă 54 mp + balcon 4 mp - bucatarie deschisa, orientare sud-vest, cu parcare subterana inclusa, complet mobiltat si utilat, centrale gaz Viessmann, aparat climă Mitsubishi, uși Prüm, incălzire în pardoseala Rehau, prize și întrerupătoare Legrand, ...

2869 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat etajul 1 Dumbravita
5

Apartament cu 2 camere decomandat etajul 1 Dumbravita

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat, situat la etajul 1 intr-un imobil cochet (P+1E+M, 2007), in Dumbravita, zona linistita cu acces rapid catre Timisoara. Cu o suprafata utila 63 mp + balcon generos 5,7 mp. Compartimentare : hol, bucatarie separata, camere luminoase. Se poate ...

1984 EUR/m2 | 63 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
DE VANZARE apartament Lux 2 camere bloc nou zona Brancoveanu Timisoara
3

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament premium cu 2 camere, situat in zona Brancoveanu, una dintre cele mai apreciate si linistite zone rezidentiale din Timisoara. Proprietatea este amplasata intr-un imobil nou, construit din caramida, cu regim redus de inaltime si finisaje moderne, gandite ...

2380 EUR/m2 | 53 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

DE VANZARE apartament lux 2 camere bloc nou zona Brâncoveanu Timisoara
2

APOSTU ESTATE va propune spre vânzare ap cu 2 camere in bloc nou, intr-o zona linistita si totusi aproape de tot ce conteaza. Spatiu generos, lumina naturala din plin, terasa mare cu panorama, finisaje premium si o compartimentare gandita pentru confort zilnic. Acces rapid catre punctele cheie ale orasului, ...

2470 EUR/m2 | 47 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere centrala proprie Calea Sagului
10

Apartament cu 2 camere centrala proprie Calea Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

2038 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament de vânzare   Complexul Studențesc- 566
12

Apartament de vânzare Complexul Studențesc- 566

Se oferă spre vânzare apartament situat în zona Complexul Studențesc, cu o suprafață de 43 mp, amplasat la mansarda unui bloc cu 4 etaje + mansardă. Compartimentare: living cu bucătărie open space dormitor baie Încălzirea se realizează prin sistemul de termoficare. Datorită poziționării ...

1395 EUR/m2 | 43 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Sagului
10
6

Apartament cu 2 camere in zona Sagului

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului,la etajul 2,suprafata de 54 mp,langa sectia 3 politie,se vinde utilat si mobilat complet. Apartamentul este decomandat,are centrala proprie pe gaz si clima. Este ideal ca investitie in vederea inchirierii ulterioare. Pentru detalii, va rog sa ...

1370 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere zona linistita
16
20

Apartament cu 2 camere zona linistita

Apartament cu 2 camere 49.9 mp, cu bucataria închisa, balcon de 5 m , finalizat complet, loc de parcare trecut în extrasul CF. Apartamentul este situat la parter într-o cladire P+2+M. Apartamentul dispune de urmatoarele caracteristici: ferestre termopan Salamander maro, încalzire în pardoseala, ...

1360 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 cam dec buc separata etaj 1 loc parcare acoperit Braytim
6
5

2 cam dec buc separata etaj 1 loc parcare acoperit Braytim

Vand apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, etaj 1, bucataria separata, su 43 mp+balcon, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare acoperit, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, zona Braytim. Pret: 78000 euro Tel: 0723674418

1814 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean
5
1

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, balcon, aer onditionat, mobilat si utilat, ingrijit, zona Girocului langa Judetean. Pret: 81000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2025 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui
4
42

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 2 camere, complet mobilat si utilat, localizat in zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4 si are 52 mp utili. Confortul termic este realizat prin intermediul centralei proprii pe gaz. Zona linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes ...

1844 EUR/m2 | 45 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat  zona Dragalina
3

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat zona Dragalina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, centrala proprie, su 47 mp, balcon inchis, renovat integral, mobilat, aer conditionat, bloc izolat, zona Dragalina. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1702 EUR/m2 | 47 m2

Garii, Timisoara, Timis

Salvează căutarea