Apartamente 2 camere Timis

Promovat
Apartamente cu 2 camere cu incalzire in pardoseala | 1 loc de parcare
6

Ares Home Estate a propune spre vânzare – Apartamente cu 2 camere într-un bloc nou – comuna Sânandrei Localizare: Sânandrei – zonă liniștită, în plină dezvoltare, cu acces rapid către Timișoara și facilități în apropiere. Facilitati si invtamant: gradinita cu program prelungit, scoala generala cu ...

1189 EUR/m2 | 55 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, recent renovat complet, Zona Dambovita
10

Apartament 2 camere, recent renovat complet, Zona Dambovita

Estate group va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in zona Dambovita, cu acces facil catre Calea Sagului si principalele puncte de interes ale orasului. Propietatea se afla la parter inalt, intr-un imobil cu cinci etaje, anvelopat termic. Datorita amplasarii excelente, ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Bucovinei 2 Camere | 53mp + 8mp Balcon Etaj 1 | Ventiloconvectoare
15

Renaissance Estate va propune spre vanzare, in exclusivitate, un apartament modern cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Bucovinei, la etajul 1 al unui imobil tip boutique, cu doar 6 apartamente, construit in anul 2025. Locuinta beneficiaza de o suprafata utila de 53 mp, la care se adauga un balcon ...

2472 EUR/m2 | 53 m2

bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere si balcon | Giroc | Zone 2
5

Apartament cu 2 camere si balcon | Giroc | Zone 2

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament superb cu 2 camere si balcon, disponibil la parter, etaj 1 si etaj 2, in Giroc, foarte aproape de Zone2. Apartamentul este situat într-o zonă liniștită, ideală pentru cei care își doresc un refugiu modern și confortabil. Apartamentul se ...

1849 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere Giroc Zefirului | Bloc 2015 | Parcare | Comision 0%
7

Agenția Imobexpress Land vă propune spre vânzare, în reprezentare exclusivă, un apartament cu 2 camere situat în Giroc, pe strada Zefirului, într-un bloc construit în anul 2015. Proprietatea are o suprafață utilă de 50 mp plus balcon și este compartimentată eficient astfel: – living open space cu bucătărie – ...

1800 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
2 Cam-Sagului-5 Min de Centru-43 MP-Aer conditionat-Mobilat-Utilat-66.000 Euro !Negociabil
10
3

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 2 camere, decomandat si mobilat complet, situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 1 minut de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 5 minute fata de ...

1535 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartamente in complex rezidential, NOU, cu Lift.
9
8

Apartamente in complex rezidential, NOU, cu Lift.

Atrium Garden Residence este noul proiect imobiliar care se dezvoltă în Jimbolia pe Calea Moților, în vecinătatea sediului Poliției de Frontieră. Ansamblul va cuprinde un număr de 2 blocuri cu regim de înălțime P+3. Proiectul nostru se remarcă prin confort modern și sustenabilitate, fiind conceput pentru ...

28 EUR/m2 | 60 m2

Jimbolia, Timis

Apartament cu 2 camere si gradina cu finisaje premium in Giroc in zona Lidl
6

HEIGL ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere si gradina in Giroc. Imobilul se afla in zona Lidl fiind aproape de multe facilitati. Apartamentul are o suprafata utila de 50 mp la care se adauga un balcon de 8 mp, o gradina de 44mp si un loc de parcare. Confortul ...

2431 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

PROPRIETAR, Balcescu 3 cam 140mpc, boxa11mp, gradina
19
6

PROPRIETAR, Balcescu 3 cam 140mpc, boxa11mp, gradina

Proprietar vand apartament cu 3 camere (in acte e trecut ap cu 2 camere), decomandat-circular, luminos, calduros iarna, situat la etajul 1, intr-o casa vila cu 1 etaj, 10 apartamente in imobil,5 ap nivel, suprafata construita totala de aprox 140m2, curte linistita, in Timisoara, Zona Blacescu- Piata ...

1590 EUR/m2 | 100 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim La Cateva Minute De Profi Neptun
5
2

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, se vinde fara televizor si pantofar, centrala proprie, incalzire in pardoseala, aer conditionat, su: 50 mp, plus balcon, etaj 1 din 3 , 1 loc de parcare trecut in Cf. Foarte aproape de mijloacele de transport, parcuri., Profi. Disponibil imediat: - Living cu ...

1673 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 1 camere etajul 1 la doar cateva minute CENTRU Piata Libertatii
10
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 1 cameră situat la etajul 1 al unei cladiri istorice in Piata Libertatii. Cladirea se afla in curs de renovare, cota parte este achitata in totalitate. Apartamentul are un dormitor spatios , un salon bucatarie de luat masa , un depozit si o baie, pe o suprafata ...

2556 EUR/m2 | 45 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 2 Camere Decomandat Bloc Nou Centrala Proprie Zona Gitoc Calea Urseni
8

Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat , centrala proprie, incalzire in pardoseala, suprafață utilă: 55 mp plus balcon 4 mp, et. 1 din 3, plus 1 loc de parcare inscris in Cf. Compartimentare practică: hol cu dressing generos, bucătărie închisă complet mobilată și utilată (mașină de spălat ...

1780 EUR/m2 | 59 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Dambovita
7
3

Apartament cu 2 camere, full decomandat, centrala proprie, incalzirea se efectueaza prin calorifere, su: 44 mp, plus balcon, geamuri termopan, aer conditionat, fiind compartimentat astfel: 2 camere, 1 bucatarie, 1 hol, 1 debara, 1 baie, situat la et.5 din 10, bloc cu lift , blocul se va anvelopa. Foarte ...

1816 EUR/m2 | 44 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Giroc
5
1

Apartament 2 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Giroc

Apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, cu bucatarie inchisa, hol, sufragerie , dormitor, baie si un balcon, su:53 mp, et 3 din 3 cu acoperis, bloc nou, strada asfaltata si 1 loc de parcare trecut in Cf, disponibil imediat. Pret: 79999 Euro Tel: 0726649775

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Apartament Deosebit 2 Camere Centrala Proprie Etajul 1 Zona Braytim Calea Urseni
7

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat deosebit, centrala proprie, incalzire in pardoseala, su: 48 mp,et.1 din 3, fiind compartimentat astfel: Cameră de zi cu bucatarie open- space , bucataria se poate inchide, dormitor, hol, baie, terasa si 1 loc de parcare inclus in pret, finisaje premium. Pret: ...

2000 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia
7

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, baie cu geam, su; 48mp plus balcon de 4 mp, situat la etajul 4 din 4 acoperis din tigla si tavan izolat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 89999 Euro Tel: 0726649775

1731 EUR/m2 | 52 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu
10

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu

Apartament cu 2 camere, semi - decomandat, mobilat si utilat, su: 40 mp, cu posibilitate de centrala proprie, aer conditionat, etaj 4 din 5, bloc anvelopat, se vinde exact asa cum se vede in poze, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 84999 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2125 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Deosebit 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Zone 2
7
5

Apartament cu 2 camere semi-decomandat, complet mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, aer conditionat, su: 46 mp, plus balcon de 7 mp, situat la et.1si 1 loc de parcare trecut in Cf. In imediata apropiere se gasesc magazine ( Profi, Lidl, Mega Image , Zone 2 ) . Pret: 93000 ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartamente 2 camere  str. Sperantei  nr. 11, Giroc
20
17

Proprietar vand apartamente 2 camere str. Sperantei nr. 11, Giroc

Proprietar vand apartamente 2 camere, decomandate sau open space , intre 54 si 60 m2 , bloc strada Sperantei nr 11, GIroc, etaje 1-2-3 , intabulate, loc parcare cu bariera, incalzire pardoseala,, toate utilitatile , 115.000 euro ( tva inclus)

1917 EUR/m2 | 60 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Apartament Deosebit 2 Camere Centrală Proprie Bloc Nou Zona Calea Urseni Zone 2
8

Apartament cu 2 camere decomandat, plus mansarda proprie, aer condiționat, mobilat și utilat, exact cum se vede în poze, su: 49 mp plus terasa de 3 mp, plus 45 mp mansardă, fiind izolată cu vata bazaltică de 10 cm, apartamentul dispune și de 1 loc de parcare înscris în Cf, foarte aproape de toate ...

1923 EUR/m2 | 52 m2

Calea+Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere terasa de 7 mp Braytim Giroc
8
5

Apartament cu 2 camere terasa de 7 mp Braytim Giroc

Va propunem spre vanzare apartament complet mobilat cu o suprafata de 55 mp, in Giroc, in spatele hotelului IQ -Etaj 2 An constructie cladire 2021 -Incalzire in pardoseala -Aer conditionat . Apartamentul dispune si de loc de parcare sub balcon inscris in CF -Centrala proprie pe gaz Compartimentare -Hol ...

1636 EUR/m2 | 55 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim La Cateva Minute De Hotel IQ
8
1

Apartament cu 2 camere; mobilat si utilat, centrala proprie, su: 49mp, plus balcon 5,31 mp, etaj 2 din 3. Disponibil imediat. fiind compartimentat astfel : - dormitor - living + bucătărie open space; - 1 hol acces; - 1 baie. Pret: 86800 Euro Tel: 0726649775

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - DECOMANDAT - mobilat si utilat - bloc nou - 92.000 Euro
10

Apartament cu 2 camere, situat la limita dintre Giroc si Timisoara, intr o zona linistita, aproape de mijloacele de transport in comun si de artera principala. Toate facilitatile de infrastructura sunt accesibile in doar cateva minute de mers pe jos: magazine, hipermarketuri, gradinita, scoala, si statii ...

1840 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ap.2 cam-BLOC NOU FINALIZAT-Decomandat-Bucatarie inchisa-53 mp-1 loc parcare-80.000 euro(TVA inclus)
7
3

De vanzare apartament 2 camere, decomandat, situat intr-un complex rezidential modern din Giroc, cu acces pe drum asfaltat. Apartamentul este compartimentat astfel: hol de intrare spatios, bucatarie inchisa, living, balcon, dormitor si baie. Suprafata utila este de 53 mp. Finisaje moderne: geamuri ...

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Salvează căutarea