Apartamente 2 camere Timis

Promovat
Mobilat si Utilat. Spatios. Decomandat. Centrala proprie.
6
2

Mobilat si Utilat. Spatios. Decomandat. Centrala proprie.

Apartament cu 2 camere in zona Girocului, renovat, centrala proprie, situat la et 4 cu acoperis. Se vinde mobilat si utilat conform pozelor de promovare Pret 95.000 Eur Neg Tel 0725680996

1900 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere | Complexul Studentesc | Hotel Boavista
10

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Complexul Studentesc. Apartamentul este la etajul 4 din 4, al unui bloc cu acoperis din tigla. Este situat in apropiere de Hotelul Boavista, avand acces facil la mijloace de transport in comun, magazine, facultati si alte ...

1800 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
PARK GIROC | RATE LA DEZVOLTATOR PE 7 ANI | 2Camere 54mp Utili  | nZeb
8
8

PARK GIROC | RATE LA DEZVOLTATOR PE 7 ANI | 2Camere 54mp Utili | nZeb

RENAISSANCE ESTATE va propune spre vanzare in exclusivitate, un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in Giroc, in complexul rezidential Park Giroc, amplasat pe strada Neptun, complex care va fi finalizat in Noiembrie 2026. Zona este aproape de oras, cu numeroase puncte de intres, in continua dezvoltare. ...

1785 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere in zona Take Ionescu, Timisoara, centrala termica
9

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere nedecomandate, situat in Timis, Timisoara, zona Take Ionescu. Imobilul dispune de o suprafata utila de 49 mp si beneficiaza de imbunatatiri recente, fiind ideal pentru locuinta sau investitie. Compartimentare: * Hol ...

2551 EUR/m2 | 49 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere , zona Torontalului
8

Apartament 2 camere , zona Torontalului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etaj 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2022, structura beton, material ...

2058 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

2 cam Matei Basarab  2 balcoane 51 mp utilibloc izolat
17
1

2 cam Matei Basarab 2 balcoane 51 mp utilibloc izolat

De vanzare apartament 2 camere confort 1 semidecomandatbucatarie spatioasa Matei Basarab zona parc Bucovina /Torontalului et 4 cu acoperis de tigla s=51 mp bloc izolat termic 2 balcoane termopane gresie faianta parchet usa metalica geam la baie debransat de la Colterm se poate monta centrala ...

1471 EUR/m2 | 51 m2

torontalului, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0736871505

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  Lipovei parter cu balcon
9

Apartament 2 camere Lipovei parter cu balcon

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei, la parter din 4 nivele, confort 1 decomandat, blocul este izolat, suprafata utila 53 mp, are un balcon la bucatarie , incalzire cu centrala proprie, parchet laminat, termopane, gresie si faianta, pret 97000 euro.

1830 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apart Dumbravita Decathlon/Facultatea Agronomie  +loc parcare
20

Apart Dumbravita Decathlon/Facultatea Agronomie +loc parcare

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Dumbravita aproape de Decathlon Mega Image aproape de sensul giratoriu statie E1 4 min de condus de USAMV intr-un imobil construit in anul 2018 confort 1 semidecomandat etaj 2 din 2 amenajat semimobilat CENTRALA PROPRIE balcon obloane de aluminiu ...

2667 EUR/m2 | 45 m2

Dumbravita, Timis

2 cam dec Aradului-Mall parter
8

2 cam dec Aradului-Mall parter

De vanzare apartament 2 camere, confort 1, decomandat, Aradului , langa Iulius Mall,situat la parter , intr.un bloc izolat termic, renovat recent, centrala proprie, baie cu geam , boxa. Pret 118000 euro.

2360 EUR/m2 | 50 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 59 mp cu gradina in Giroc, Cartier Planete - V8812
15

Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc – Reprezentare Exclusiva Foxfort ofera spre vanzare, in regim de reprezentare exclusiva, un apartament cu 2 camere modern si primitor, situat in Giroc, zona Planete, pozitie apreciata pentru accesul facil si pentru linistea caracteristica zonei rezidentiale. Proprietatea ...

1779 EUR/m2 | 59 m2

Giroc, Timis

In BRAYTIM, la etajul 2, un apartament luminos !
8

In BRAYTIM, la etajul 2, un apartament luminos !

De vanzare apartament cu 2 camere, in zona Braytim, aproape de muzeul de apa, la etajul 2, complet mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare in cf, pret 95.000 euro. Tel: 07 arata numarul

1979 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Ap cu 2 camere de vanzare,langa Spitalul Judetean 2

Ap cu 2 camere de vanzare,langa Spitalul Judetean

Ap cu 2 camere de vanzare langa Spitalul Judetean,et 3,decomandat,recent amenajat,cu centrala proprie,pret 85000 euro

1518 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere, parter, Vivalia(langa Iulius Mall)
9
1

Vand apartament 2 camere,str. Zimbrului nr.9,(bloc VIVALIA) langa Iulius Mall. Apartamentul este la parter si are o suprafata utila de 56 mp, la care se adauga o terasa de 25,3 mp. Se vinde mobilat si utilat, fiind potrivit atat pentru mutare imediata cat si pentru investitie (inchiriere). Compartimentare: -living ...

2946 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, zona AEM
6

Apartament 2 camere, zona AEM

De vânzare apartament cu 2 camere, situat în Timișoara, pe strada Atomului, la etaj 4 4 Locuința are o suprafață utilă de 42 mp și este compartimentată eficient, fiind ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Detalii: Suprafață: 42 mp Compartimentare: 2 camere Etaj: 4 4 Zonă liniștită, ...

1286 EUR/m2 | 42 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere etaj 3 Strada Iris
8
1

Apartament 2 camere etaj 3 Strada Iris

Apartament 2 camere renovat recent situat in Timisoara, Strada Iris, Nr. 29, Etaj. 3. Suprafata 39 mp.

1769 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apart la casa Bogdanestilor  curte  acces cu masina centrala proprie
20
1

Apart la casa Bogdanestilor curte acces cu masina centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere baie bucatarie la casa cu 2 familii situat pe Calea Bogdanestilor cu acces auto cu o suprafata utila de 52 mp+anexe in curtea din spate si o gradina de 148mp teren Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI PROPRII. Apartamentul se vinde mobilat ...

2173 EUR/m2 | 52 m2

bogdanestilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon
13
2

Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon

Apartament cu 2 camere de vanzare situat in zona Steaua la parter cu balcon boxa cu 2 apartamente pe nivel compus din :living cu podea din lemn masiv; dormitor baie cu fereastra si ventilatie naturala bucatarie amenajata in balconul inchis boxa la subsol este racordat la gaz (fara centrala termica)cu ...

1537 EUR/m2 | 54 m2

steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Complex Studentesc amenajat lux
10

Apartament 2 camere Complex Studentesc amenajat lux

Va propunem spre vanzare un superb apartament cu 2 camere model cf 2 nedecomandat, situat in zona Complexului Studentesc la etajul 4 din 5 avand o suprafata utila de 40mp. Este recent renovat, amenajat baie cu cabina de dus se vinde la cheie mobilat si utilat. Pret solicitat de proprietar de 90000 ...

2250 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Medicina
12

Apartament 2 camere zona Medicina

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Medicinei la etajul 2 din 2 confort 1 semidecomandat suprafata utila 54 mp complet renovat mobilat si utilat. incalzire autonoma cu panouri aer conditionat masina de spalat vase masina de spalat rufe cuptor cu microunde pret 149000 euro. Tel 0743100796 ID ...

2759 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat la pret de 2 zona Sagului etaj 6
13
7

3 camere decomandat la pret de 2 zona Sagului etaj 6

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat la pret de 2 camere situat pe Calea Sagului la 5 min de Shopping City Mall confort 1 decomandat la etaj 6 din 10 al unui bloc izolat cu o suprafata de 58 mp utili, 1 balcon la camera mica si 1 baie cu geam. Apartamentul are termopane ...

1466 EUR/m2 | 58 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Girocului
6
2

Apartament 2 camere Girocului

De vanzare apartament cu 2 camere zona Girocului la etajul 4 din 5 avand o suprafata de 50 mp confort 1 semidecomandat blocul este izolat termic are geamuri de termopan clima parchet balcon inchis se vinde mobilat si utilat la pretul de 77000 euro.

1540 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere semidecomandat, zona Tipografilor (Medicina, Unirii)
18
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Timisoara, zona Tipografilor-Take Ionescu -Medicina - cu acces rapid catre punctele de interes. Este model confort 1, semidecomandat, cu suprafata de aprox 48 mp. Exista posibilitatea montarii centralei proprii. Este format din: - Bucatarie ...

2543 EUR/m2 | 46 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Sagului-Piata Doina, et 3, centrala
7
4

Apartament 2 camere Sagului-Piata Doina, et 3, centrala

De vanzare apartament 2 camere, confort 3 , etaj 3, suprafata utila 32 mp, centrala proprie, zona Sagului Piata Doinei - Unicarm .65000 euro.

2031 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea