Apartamente 2 camere Giroc Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat | Giroc
8

Apartament 2 camere decomandat | Giroc

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în Giroc, zona Hotel IQ, într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare. Apartamentul este complet decomandat și se află la etajul 2 din 3, într-un bloc construit în anul 2021. Suprafață utilă: 51 mp Terasă: 14 mp, ideală pentru ...

1980 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Promovat
Bloc Nou. Zona Eso. Terasa 11 mp. Etaj 1. Transport in comun. Lift.
12
10

Apartament cu 2 camere in Bloc Nou in zona Eso, et 1, aproape de mijloc de trasnport in comun, 53 mp utili si o terasa de11 mp, finisaje de calitate, bloc cu lift, centrala proprie cu incalzire prin pardosaeala,baie cu geam, usi mega door un loc de parcare inclus in pret.Detalii tehnice: bloc intergal ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
DIRECT PROPRIETAR Vand Apartament in Bloc Nou in Giroc Zona Lidl 95500  E
10
7

DIRECT PROPRIETAR Vand Apartament in Bloc Nou in Giroc Zona Lidl 95500 E

APARTAMENT Spațios cu 2 CAMERE în BLOC NOU IN GIROC de la Proprietar 95000 E Proprietar Vând Apartament cu 2 camere spațios, având o suprafata utila de 52,4 mp + Balcon separat de 7 mp, Ap este confort 1 Spatios, în Bloc Nou construit Finalizare martie 2026, finisaje calitative, parchet Egger Germania, ...

1837 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Promovat
Vand apartament modern la etajul 1 la intrare in Giroc
16
2

Vand apartament modern la etajul 1 la intrare in Giroc

Imobilul este situat pe strada Randunicii la etajul 1 intr-un ansamblu de apartamente construit în 2017 Suprafața utilă este de 50,2 mp Confortul ...

1998 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar, vând apartament 2 camere complet mobilat, smart home, cu loc parcare, Giroc
7

Propietar, vând apartament cu 2 camere, 53 mp utili, complet mobilat și utilat, situat într-un bloc din cadrul unui complex rezidențial nou, în Giroc. Compartimentare: - Living spațios și luminos - Dormitor - Bucătărie complet utilată - Dressing și debara - Balcon de 8 mp Apartamentul se vinde complet ...

2170 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Aparatament cu 2 camere decomandat
5

Aparatament cu 2 camere decomandat

Apartament 2 camere, decomandat, complet mobilat și utilat Chișoda Proprietar vând apartament decomandat cu 2 camere, situat la etajul 3, în zona Chișoda. Ideal pentru locuit sau investiție (se poate închiria imediat). Detalii principale: * Suprafață utilă: 54 mp * Balcon acoperit: 18 mp * Etaj: ...

204 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere + 1 loc de parcare Giroc  - 53 mp - 94500 euro Comision 0%
10
5

Apartament 2 camere + 1 loc de parcare Giroc - 53 mp - 94500 euro Comision 0%

Proprietar vand apartament 2 camere situat in Giroc, strada Neptun 88 (situat in complexul Park Giroc), et 5 din imobil P+5+Er, suprafata 53 mp + balcon de 7.5 mp + 1 loc de parcare. Gresie + faianta, incalzire in pardoseala, nemobilat. Termen de finalizare iunie- iulie 2026. Comision 0%. Pret 94500 ...

1783 EUR/m2 | 53 m2

Planetelor, Giroc, Timis

 Proprietar, vand apartament cu teren de 46 246,  trecut in Cf, in centru in Comuna Giroc
10
3

Proprietar, vand apartament cu teren de 46 246, trecut in Cf, in centru in Comuna Giroc

Proprietar, vând apartament cochet, situat într-o curte comună dar cu cota de 46 246mp teren în Cf .Apartament are camera de dormit din care se ajunge pe balcon, care este închis cu termopan,hol,sufragerie din care se poate intra în bucătărie și baie, rulouri la geamuri incorporate,apartamentul deține ...

1878 EUR/m2 | 41 m2

Giroc, Timis

Mobilat si utilat. Disponibil imediat. 2 locuri de parcare
7

Mobilat si utilat. Disponibil imediat. 2 locuri de parcare

Apartament cu 2 camere, in zona Unitatii Militare, aproape de strada principala si de mijloc de trasport in comun intr-un imobil cu regim de inaltime P+2E+M, construit din caramida porotherm. Suprafata utila de 50 mp utili. Model cu dressing debara. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala. Aparat ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Apartament Lux -59mp+18 mp terasa, Future Residence Giroc, lift, P subterana
10
1

Proprietar vând Ap 2 camere suprafață utilă 59mp plus 18 mp terasa tip open space Compartimentare: -Living și bucătărie open space cu ieșire pe terasă -baie spațioasă cu geam -dormitor -debara -hol Finisaje premium, Geamuri și uși exterior Salamander, uși interioare MDF, sanitare Ideal Standard și ...

2117 EUR/m2 | 59 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere Giroc Timișoara-Fără comision
10
8

Apartament 2 camere Giroc Timișoara-Fără comision

Vând apartament două camere mobilat,utilat în Giroc Timișoara,apartamentul este situat la parterul unui bloc cu două etaje,blocul este construit din cărămidă poroterm,izolat termic cu izolație de 10 cm,apartamentul dispune de finisaje de calitate și este compus din două camere dintre care una tip living ...

2021 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

apartament 2 camere NOU vanzare, strada Sperantei 11, GIroc
20
3

apartament 2 camere NOU vanzare, strada Sperantei 11, GIroc

Apartament NOU , 54 m2 , complet mobilat, loc parcare bariera ,strada Sperantei 11 , etaj 2, GIroc

2176 EUR/m2 | 54 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Apartament Decomandat
13
7

Apartament Decomandat

Vand apartament in bloc nou 2 camere, 57 MP utili,etajul 3 3, placă de beton deasupra, acoperiș de țiglă decomandat, baie si bucatarie prevazute cu geam, incalzire in pardoseala, gresie, faianta, parchet, termopane gri antracit, lustre cu telecomanda si muzică. Se află situat în Giroc langa ITM. Apartamentul ...

2193 EUR/m2 | 57 m2

Giroc, Timis

Promovat
Direct de la propietar Apartament 2 camere, 52 mp utili, etaj 3  Giroc, Timis (Str. Sperantei)
10
2

Direct de la propietar Apartament 2 camere, 52 mp utili, etaj 3 Giroc, Timis (Str. Sperantei)

Direct de la propietar Apartament 2 camere, 52 mp, etaj 3 Giroc, Timis (Str. Sperantei) Apartament 2 camere, decomandat, bloc nou etaj 3 din 3 Bloc nou finalizat în 2022, cu acces securizat prin barieră automata. Suprafață utilă: 52 mp Disponibilitate: Etaj 3 Loc de parcare inclus in CF Dotări și ...

2187 EUR/m2 | 53 m2

Planetelor, Giroc, Timis

1837 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Proprietar vand apartament 2 camere mobilat bloc nou 2025 + parcare Giroc
9
1

Proprietar fara commission Pret: 83.900 euro - negociabil Telefon Se ofera spre vanzare apartament modern cu 2 camere, complet mobilat si utilat, situat in Giroc, str. Papadiei, zona Calea Urseni, intr-un bloc nou finalizat in 2025. Strada va fi asfaltata anul acesta. Apartamentul are o suprafata ...

2098 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere cimplet mobilat
8
2

Apartament 2 camere cimplet mobilat

Vând apartament 2 camere Lux Mobilat și utilat complet Construcție noua situat intr o zona foarte dezvoltata înainte de calea ferata de la Giroc,având în apropiere multe supermarketuri Lidl ,Penny, Carrefour Apartamentul este situat la parter astfel poate fi folosit și ca spațiu comercial,cabinet medical,notarial,coafura,farmacie...etc,având ...

2198 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere
10

Apartament 2 camere

Particular vând apartament cu 2 camere,decomandat,parter,mobilat și utilat complet la cheie in bloc nou. Are loc de parcare. In interior totul este Smart din telemanda. Ideal investiție și locuit. In Giroc zonă liniștită. Preț 116000 euro. Tel

2148 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 cam.,4 locuri de parcare, parter
1
2

Apartament 2 cam.,4 locuri de parcare, parter

Proprietar Apartament (zonă rezidențială an 2023, Aleea cu plopi)situat la Parter, aer condiționat, încălzire în pardoseală, centrala proprie gaz, compus din: -Bucatarie+Living, 19,2 mp -Hol, 2,7mp -Dormitor, 14,6 mp -Terasa, (balcon) 12 mp - Baie cu vană 5,3 mp - 4 locuri de parcare x13 mp ...

2558 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Promovat
Vand apartament modern la etajul 1 la intrare in Giroc
16
2

Vand apartament modern la etajul 1 la intrare in Giroc

1998 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartamente de vanzare de la PROPRIETAR
3

Apartamente de vanzare de la PROPRIETAR

Proprietar ( Firma)ofer spre vanzare apartamente cu 2 camere avand suparete intre 46 si 52 mp utili plus balcon in bloc nou sitiuat in Giroc pe str Cometei , clasificare nZEB, termen finalizare iulie 2026 cu preturi incepand de 1850 Euro mp ( cu tva de 21%inclus in pret) .Fatada izolata cu polistiren ...

1771 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

2 camere bucatarie separata sau open space etaj 1,2 Giroc
20
5

2 camere bucatarie separata sau open space etaj 1,2 Giroc

De vânzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 56 mp, este bine impartit, cu bucatarie separata sau varianta de open space, terasa de 10 mp, etajul 1,2 cu loc de parcare. Finisaje de calitate, la cateva minute de hotel IQ. Pret. 85000 euro Total. 0723674418

1518 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

2 camere etaul 1 braytim
31
3

2 camere etaul 1 braytim

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, cu o suprafata de 50 mp utili+terasa de 14 mp. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, living cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol. Apartamentul este deosebit, fiind pozitionat ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Proprietar vand apartament 2 camere   Giroc (Aleea cu Plopi, 2024)
10
1

Proprietar vand apartament 2 camere Giroc (Aleea cu Plopi, 2024)

Proprietar vând apartament 2 camere Giroc (Aleea cu Plopi, 2 Apartament achiziționat de nou în 2024, folosit și întreținut cu grijă, se vinde complet mobilat și utilat. Situat la parter într-un imobil P+3, într-o zonă liniștită și bine poziționată din Giroc, cu acces rapid către Timișoara. 52.8 ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Giroc
Salvează căutarea