Apartamente 2 camere Giroc Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere decomandat in Giroc pe Calea Urseni
7

Apartament cu 2 camere decomandat in Giroc pe Calea Urseni

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament deosebit cu 2 camere in Giroc in zona restaurantului Zone 2 fiind intr o zona care are acces rapid catre oras si multe facilități. Apartamentul are o suprafata utila de 56 mp la care se adauga un balcon de 5 mp si un loc de parcare. Confortul ...

1857 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Promovat
Direct de la propietar Apartament 2 camere, 52 mp utili, etaj 3  Giroc, Timis (Str. Sperantei)
10
3

Direct de la propietar Apartament 2 camere, 52 mp utili, etaj 3 Giroc, Timis (Str. Sperantei)

Direct de la propietar Apartament 2 camere, 52 mp, etaj 3 Giroc, Timis (Str. Sperantei) Apartament 2 camere, decomandat, bloc nou etaj 3 din 3 Bloc nou finalizat în 2022, cu acces securizat prin barieră automata. Suprafață utilă: 52 mp Disponibilitate: Etaj 3 Loc de parcare inclus in CF Dotări și ...

2168 EUR/m2 | 53 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Promovat
Apartamnet 2 Camere Centrală Proprie Zona Giroc Aproape De Școală
9

Apartament cu 2 camere, semi- decomandat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, aer condiționat, mobilat și utilat, su: 46 mp plus balcon, etaj 1, fiind compartimentat astfel: bucătărie cu living open - space, hol cu spațiu de depozitare, dormitor , baie cu duș și 1 loc de parcare trecut în Cf. ...

1761 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Promovat
Bloc Nou. Etaj 1. Complet mobilat. Zona Girocului.
10
1

Bloc Nou. Etaj 1. Complet mobilat. Zona Girocului.

Apartament cu 2 camere in zona Girocului inainte de ESO, 51 mp utili, aproape de mijloc de transport in comun, etaj 1, complet mobilat si utilat, rulouri electrie, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, termostate de ambient in fiecare incapere, 2 aparate de aer conditionat, geamuri tripane, ...

1961 EUR/m2 | 51 m2

Girocului, Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Finisat premium. Mobilat si utilat. Parcare acoperita. Decomandat
8
2

Vand apartament decomandat, situat in bloc NOU, izolat termic exterior, cu acoperis, 2 camere, 50 mp utili + TERASA + pod propriu, folosit ca spatiu de depozitare, cu suprafata egala cu suprafata apartamentului. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam ...

2130 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Aproape de Profi. Etaj intermediar. Terasa spatioasa
7

Aproape de Profi. Etaj intermediar. Terasa spatioasa

Vand apartament cu 2 camere, DECOMANDAT, in bloc NOU, izolat termic exterior, cu ACOPERIS, etaj INTERMEDIAR, 48 mp utili + terasa 8 mp. Finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, usi interior din MDF, terasa spatioasa, ...

1998 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Boc nou. Complet mobilat si utilat. Gradina 65 mp. Zona Giroc
11
1

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in bloc NOU, izolat termic exterior. Suprafata utila este de 51 mp utili + CURTE 65 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare. Complet MOBILAT si UTILAT, un loc de parcare inscris ...

2255 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
8

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

Apartament cu 2 camere in bloc nou in Giroc, spatios, 51 mp utili, decomandat, cu bucatarie inchisa, balcon, finisat complet, disponibil imediat, toate utilitatile, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 84.000 Euro. 0755793075

1647 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
9
1

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

De vanzare, in bloc nou finalizat, Giroc, 2 camere, 53 mp utili, decomandat, cu bucatatie inchisa, balcon, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 80.000 Euro. 0755793075

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Bloc nou. Bucatarie inchisa. Etajul 1. Aproape de Penny si Lidl.
10

Apartament cu 2 camere la etajul 1, in bloc nou cu predare in Iulie 2026, la cheie, spatios, 52,64 mp, decomandat, bucatarie inchisa, balcon inchis, baie cu geam, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 94.700 Euro, negociabil. 0755793075

1787 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Doar 6 apartamente in bloc. Aproape de Lidl si Penny. Mobilat si utilat!
10
1

Apartament cu 2 camere de vanzare, in bloc nou tip vila cu 6 apartamente, curte amenajata, parter cu balcon, 53 mp utili, bucatarie cu posibilitate de inchidere, baie cu geam, mobilat si utilat complet, loc de parcare inclus, 98.500 Euro, negociabil. 0755793075

1858 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
5

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Giroc, aproape de Profi, 2 camere in bloc nou finalizat, finisat complet, incalzire in pardoseala, videointerfon, loc de parcare inclus, balcon spatios de 8 mp, 95.000 Euro. 0755793075

2065 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Giroc, Timis

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
7
1

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Aproape de Profi Giroc, 2 camere in bloc nou finalizat, la etajul 1, finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, videointerfon, balcon spatios, loc de parcare inclus, 89.000 Euro. 0755793075

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bloc nou finalizat. Etajul 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.
11
3

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, aproape de Hotel IQ si Lidl, la etajul 1, model spatios, decomandat, cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, loc de parcare, disponibil imediat, 89.000 Euro. 0755793075

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bucatarie inchisa. Finisat la cheie. Incalzire in pardosela.
9
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, cu toate utilitatile, bucatarie spatioasa inchisa, baie cu geam, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Giroc, Timis

Complet mobilat si utilat, disponibil imediat. Strada asfaltata !
8
2

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, (inclusiv masina de spalat vase, masina de spalat haine si uscator), centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, ...

2060 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament cu doua camere, decomandat in Giroc - ID V754
15

Apartament cu doua camere, decomandat in Giroc - ID V754

ID intern: V754 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie caramida. ...

1750 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Etajul 2 | Disponibil imediat | Langa statie de autobuz |
9

Etajul 2 | Disponibil imediat | Langa statie de autobuz |

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc, la unitatea militara, la etajul 2, mobilat si utilat complet, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie, loc de parcare, aproape de statia de autobuz, pret 86.800 euro, negociabil. Tel:

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !
9

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !

De vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc, langa Penny si Lidl, spatios si luminos, 52 m.p. utili + balcon, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative din gama dezvoltator, posibilitate de a se inchide bucataria, loc de parcare, pret 93.000 Eur. Tel: ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Comision 0% Apartament 2 camere, loc de parcare inclus in GIROC - ID V52
5
3

ID intern: V52 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la parter intr-un bloc cu regim de intaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2025, structura caramida, material zidarie ...

1856 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Decomandat cu bucatarie inchisa, aproape de transport in comun, la etajul 1.
8

De vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor in Giroc, aproape de mijloc de transport in comun, decomandat cu bucatarie inchisa, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, pret 94.000 euro.Tel: 0750283339

1880 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.
10

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.

Spre vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor din Giroc, aproape de transport in comun, la etajul 2, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisat la cheie, loc de parcare, pret 82.000 Euro. Tel: 0750283339

2050 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |
6
1

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |

De vanzare in Giroc, in spate la Lidl, apartament cu 2 camere cu bucatarie inchisa, decomandat, mobilat si utilat, aer conditionat, loc de parcare in CF, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, pret 85.000 Euro. Tel: 0750283339

1848 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Promovat
Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !
9
7

Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 84.000 Euro. Tel: 0750283339

1953 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Giroc, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Giroc
Salvează căutarea