Apartamente 2 camere Lugoj Timis

Vând Apartament
7
3

Vând Apartament

Str buziasului ( ITL )Nr 34 bloc 4 Etajul 1 Apartamentul nr. 4 compus din: vestibul, 2 camere, bucatarie, camara alimente, degajament, baie, 2 balcoane, in suprafata construita de 65,42 mp. cu 7,2% din bunurile comune si drept de folosinta asupra 18 mp

754 EUR/m2 | 65 m2

Lugoj, Timis

Promovat
Apartament etaj 2
9
2

Apartament etaj 2

Apartament 2 camere de vanzare in Lugoj Micro 1, Aleea Castanilor etaj 2 Ca si configuratie avem dispune de hol acces cu spait, bucatarie, sufragerie cu balcon, hol mic cu spatiu de dpozitare, dormitor, boxa la beci. Suprafata construita este de 51,7 mp Dotari si finisaje Incalzire pe convector ...

843 EUR/m2 | 52 m2

Lugoj, Timis

Promovat
Apartament de vanzare
9
5

Apartament de vanzare

Se vinde apartament in Lugoj, intr-o zona superba a orasului, pe Splaiul 1 Decembrie 1918 bl 21 scara A etaj 4/4 apartament 17. Se compune din 2 camere, balcon deschis, bucatarie, hol tranzit, baie. Dispune de centrala proprie pe gaz, geamuri termopan, curentul trebuie bransat, usa metalica, parchet, ...

741 EUR/m2 | 54 m2

Lugoj, Timis

Promovat
Apartament etaj 1
8
4

Apartament etaj 1

Se vinde apartament in Lugoj, etaj 1, cartier Stadion III bloc 57. Cu o suprafata de 71.72 mp se compune din hol tranzit, bucatarie, camara, spait, camera cu balcon, hol acces, baie cu cada, dormitor, boxa la subsol. Apartamentul este clasic, geamuri duble de lemn, usi interioae de lemn, parchet. Peretii ...

875 EUR/m2 | 72 m2

Lugoj, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

proprietar ap doua camere confort 1
5
4

proprietar ap doua camere confort 1

proprietar, de vânzare apartament cu două camere confort 1, spațios, semidecomandat etajul 3. Două holuri, bucătărie mare cu debara , balcon mare cu lungime de 4m. Are centrala termica , parchet laminat, geamuri termopan, proaspăt igienizat în totalitate . Zona foarte bună cu magazine , parc. Cartier ...

917 EUR/m2 | 60 m2

Lugoj, Timis

Apartament 2 camere Micro 1
4
1

Apartament 2 camere Micro 1

Proprietar vand apartament 2 camere semidecomandat in Micro 1 ,etajul 1 Centrala proprié,geamuri si instalatie electrica noua, zugravit recent si rénovat partial,suprafata utila 57 M2, este liber Pret 52900 euro neg.

928 EUR/m2 | 57 m2

Lugoj, Timis

Vand apartament cu 2 camere
7
2

Vand apartament cu 2 camere

Proprietar, vand apartament cu 2 camere mobilat si utilat, centrala pe gaz, aer conditionat. Apartamentul este situat in Micro1 etaj 4.

1013 EUR/m2 | 39 m2

Lugoj, Timis

Vand apartament 2 camere
7
2

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere in Micro1 Aleea brazilor, et4, mobilat si utilat, centrala, aer conditionat.

1013 EUR/m2 | 39 m2

Lugoj, Timis

Apartament 2 camere, 66 mp, Micro 3, etaj 4
10

Apartament 2 camere, 66 mp, Micro 3, etaj 4

Proprietar, vând apartament cu 2 camere, situat în zona Micro 3, vis-a-vis de grădiniță, într-o zonă liniștită și accesibilă, aproape de puncte de interes, magazine, școală grădiniță și mijloace de transport. Apartamentul este situat la etajul 4, are o suprafață construită de 66 mp și este semidecomandat, ...

712 EUR/m2 | 66 m2

Lugoj, Timis

caut apartament 2 camere

caut apartament 2 camere

Caut apartament 2 camere ,parter sau etaj 1, mal Timis

900 EUR/m2 | 50 m2

Lugoj, Timis

Apartament 2 camere - Micro 3 - Lugoj
10
2

Apartament 2 camere - Micro 3 - Lugoj

Vând apartament cu 2 camere(mobilat)în cartierul Micro 3 - Lugoj Detalii: Etajul 4 din 4 - (bloc cu acoperiș) Centrală proprie Geamuri de termopan Uși interioare de lemn Mobilier dormitor Mobilier sufragerie Mobilier bucatarie Aragaz Frigider mic Apartamentul se vinde MOBILAT Preț: 63000 ușor ...

1260 EUR/m2 | 50 m2

Lugoj, Timis

Apartament zona centrala, decomandat
8

Apartament zona centrala, decomandat

Apartament 2 camere,decomandat, zona centrală Se vinde mobilat și utilat. Pretul este negociabil

1200 EUR/m2 | 50 m2

Lugoj, Timis

Apartament 2 camere ultracentral Lugoj
7
2

Apartament 2 camere ultracentral Lugoj

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat ultracentral, pe strada 20 Decembrie 1989, într-una dintre cele mai căutate zone din Lugoj, cu vedere către Universitatea Drăgan. Apartamentul este amplasat la etajul 4, are compartimentare semidecomandată și o suprafață construită de 61,9 mp. Compartimentare: living dormitor bucătărie baie balcon Dotări ...

1250 EUR/m2 | 52 m2

Lugoj, Timis

vând apartament 2 camere central
10
3

vând apartament 2 camere central

vând apartament 2 camere decomandate situat central str.Bucegi curte comună compusa din terasă, coridor,cămară alimente,baie, bucătărie mare, casa este izolată,termopane, instalație electrică nouă, încălzire centrală gaz nouă,mobilă la comandă,utilat complet preț 78000 euro negociabil.

1114 EUR/m2 | 70 m2

Lugoj, Timis

Vând apartament cu două camere Micro 5
1
1

Vând apartament cu două camere Micro 5

Vând apartament cu camere în Micro 5, Lugoj. Semidecomandat cu vederea spre parcul din Micro 5. Apartamentul nu este renovat. 62,5 mp Parter 52000 euro negociabil Ideal pentru afacere, birou sau familie cu copii. Gradinita, scoala, magazine in apropiere. Accept prima casa sau credit ipotecar. Tel: Zero ...

839 EUR/m2 | 62 m2

Lugoj, Timis

vand apartament in zona centala situat langa Universitatea Dragan Lugoj
7
8

Vand apartament cu 2 camere,semidecomandat 62mp situat in zona centrala,vis-a-vis de Universitatea Dragan Lugoj. Ap.este la et.4 si este compus din: bucatarie,living,balcon deschis,dormitor si baie. Dotari: -centrala proprie -geamuri termopan -clima -masina de spalat -frigider -tv -aspirator -cuptor ...

1048 EUR/m2 | 62 m2

Lugoj, Timis

Vând apartament 3

Vând apartament

Apartament 2 camere ,semidecomandat, cărămida,central.

980 EUR/m2 | 50 m2

Lugoj, Timis

Vand apartament
9
16

Vand apartament

Vând apartament cu 2 camere,etaj 2,ca anexa are beci!Suprafață este de 70 m2..Bloc izolat de cărămidă...Apartamentul se afla pe Timisorii 110,blocurile vechii militare in spatele magazinului lui Boldea!Pretul este negociabil!

786 EUR/m2 | 70 m2

Lugoj, Timis

Promovat
Lugoj, apartament 2 camere, etaj 1 langa Universitatea Dragan
10
2

Vând apartament cu 2 camere în Lugoj pe Splaiul 1 Decembrie 1918 (lângă Universitatea Drăgan), bl 8 ap 5 cu access facil școli, centru, supermagazine, etaj 1, suprafață 64,96 mp., centrală proprie, izolație din polistiren EPS 80 cu grosime de 15 cm., plus un beci de circa 12 mp si balcon mare. Preț 59.500 ...

915 EUR/m2 | 65 m2

Lugoj, Timis

Apartament doua camere de vânzare complet mobilat și utilat.
10
1