Apartamente 2 camere Timisoara Timis

Promovat
Apartament premium cu 2 camere, etaj intermediar, parcare subterana Simion Barnutiu
10
2

Proprietar, persoana fizica, vand apartament modern 2 camere, la etaj intermediar (4 7) al unui bloc construit in 2021 in zona Simion Barnutiu. Locuinta are o suprafata utila de 56.6 mp la care se adauga un balcon spatios de 5.8 mp (total 62.4 mp) si se vinde complet mobilata si utilata. Mobilierul ...

2805 EUR/m2 | 57 m2

Simion%252525252525252525252bBarnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF
15
3

Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF

+ Apartamentul este situat la etajul 7 din 10 și are o suprafață de 47 mp utili + ...

1872 EUR/m2 | 47 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere Dambovita 78000
5
3

2 camere Dambovita 78000

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , semidecomandat zona Dâmbovița Aurora , etaj 4 cu acoperiș de țiglă , renovat complect 78000 euro tel 0727516012

1625 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar. COMISION 0%. Nou. CF Timisoara. Bucatarie inchisa. LIFT.
10
5

Proprietar, Comision 0%, vand apartament cu 2 camere, la etaj intermediar, bucatarie INCHISA, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT in comun. Suprafata utila 51 mp + terasa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri tripane. Loc de parcare inscris ...

2049 EUR/m2 | 51 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vânzare apartament 2 camere in zona Dacia

De vânzare apartament 2 camere in zona Dacia

Apartament 2 camere, etaj 4 5, suprafață 40 m , nu este dotat cu centrală proprie

2000 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

2 camere Giroc 82000
5
1

2 camere Giroc 82000

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere bloc nou în Giroc strada principală , etaj 1 , balcon , loc parcare preț 82000 euro neg

1708 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Apartament de vanzare
10
2

Apartament de vanzare

Vând apartament cu 2 camere, suprafață 60 mp,et 2,dispune de centrala termica pe gaz,clima,boxa la subsol,geamuri termopan. Zona Piata Libertății. Are loc de parcare în curte,magazine și stație de transport în comun foarte aproape.Exclus firme imobiliare.

2417 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Proprietar Vând ap2 camere decomandat
10
11

Proprietar Vând ap2 camere decomandat

Proprietar vând apartament 2 camere , decomandat,mansarda cu pereți drepti, 44 m suprafața utilă, complet utilat și mobilat, centrala proprie,aer condiționat,la etajul 5, cu scara supravegheată video pentru siguranța locatarilor. Adresa este strada Transilvania in apropiere de Nora. Exclus intermediari. Telefon ...

1430 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere la mansarda zona Dambovita
5

Apartament cu 2 camere la mansarda zona Dambovita

Proprietar vând apartament cu doua camere la mansarda de cărămida construit in 2009. A nu se confunda cu altele construite pe structura de lemn. Apartamentul dispune de : - centrală termică -aer condiționat portabil - electrocasnice aproape noi de calitate -mobilier de calitate -amenajare modernă ...

1465 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Schimb locuinta

Schimb locuinta

Proprietar vand apartament 2 camere semidecomandat etaj 1 bloc cu acoperis str invatatorului zona Matei Basarab amenajari anii 90,gaz contorizat separat,56 mp,98000euro usor negociabil,fara firme

Matei+Basarab, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Braytim
5

Apartament 2 camere Braytim

MD Imobiliare va propune spre vanzare un Apartament cu 2 camere de 57 mp + 8 mp terasa compartimentat astfel: - living + bucatarie open space - hol - baie - dormitor - balcon cu iesire din living - urcare in pod cu scara interioara din living - etaj 3 3 cu spatiu de depozitare deasupra pe toata suprafata ...

1702 EUR/m2 | 57 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament cu 2 camere confort 1 decomandat Lidia 3

Proprietar vând apartament cu 2 camere confort 1 decomandat Lidia

Proprietar vând apartament cu 2 camere confort 1 decomandat Lidia. Etaj 4 din 4. Bloc cu acoperiș. Centrală proprie de apartament Geamuri termopane Pentru detalii vă rog să sunați la telefon. Nu răspund la email sau mesaje.

1500 EUR/m2 | 50 m2

Lidia, Timisoara, Timis

2 camere Giroc 89000
5
5

2 camere Giroc 89000

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere bloc nou , mobilat și utilat în Giroc etaj 2 , lângă Peny , stația de autobuz la 1 minut suprafață 47 mp Preț 89000 euro tel 0727516012

1854 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, semidecomandat, zona Dacia, etaj 3 4, renovat, mobilat și utilat
10
3

Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în zona Dacia, la etajul 3 din 4, cu o suprafață utilă de 40,80 mp. Are vedere pe partea din spate a blocului, într-o zonă foarte liniștită, ferită de zgomotul traficului. Blocul este izolat termic și renovat exterior anul trecut, ...

22 EUR/m2 | 4,080 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Propietar , vând apartament 2 camere
10
3

Propietar , vând apartament 2 camere

Propietar , vând apartamentul 2 camere complet mobilat și utilat , 41,5m pătrați . Apartamentul se vinde cu toate electrocasnicele si mobilierul din prezentare mai puțin calculatorul . Blocul este izolat , clima, Calea Șagului , alea Vegetației nr.5 ,la 10 minute de mers pe jos de Shopping City, 5 minute ...

1988 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament doua camere in Timișoara
6
6

Vând apartament doua camere in Timișoara

Proprietar vând apartament doua camere etaj 4 cu posibilitate de mansardare decomandat,50m2,centrala proprie,ușa metalică, faianță gresie,balcon închis, termopane boxa preț 73000 euro Timișoara zona Dâmbovița telefon .

279 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere semidecomandat Calea Torontalului, etaj IV
9
4

Vand Apartament 2 camere semidecomandat, 51 mp ,etaj IV din IV, bloc cu acoperis ,geamuri termopan, clima, centrala proprie pe gaz, masina de spalat, frigider.Se vinde mobilat.Timisoara , Calea Torontalului, la 50 m de parcul Bucovina, in proximitate, magazine, statie de taxi, mijloace de transport ...

1738 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere, Zona Torontalului, aproape de Iulius Mall
8
2

Vand apartament cu 2 camere, semidecomandat, etajul 4 din 10, aproape de centru si de Iulius Mall. Pret: 105.000 Euro Telefon:

1944 EUR/m2 | 54 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere constructie noua- an 2024
9
1

Vand apartament 2 camere constructie noua- an 2024

Imobilul este compus din living vitrat cu iesire pe terasa. Bucatarie separata, vitrata cu iesire pe terasa, un dormitor spatios si luminos, grup sanitar(baie) modificata, constructie 2024, apartamentul este personalizat, are parcare privata. Suprafata utila 52,21mp, cu terasa 56.63mp. Pret -155.000 ...

2925 EUR/m2 | 53 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, E3 pod 40 mp, 66mp - Calea Girocului, parcare 1 loc
7
3

Buna ziua, Dorim sa ne mutam la casa. Punem la dispozitie ap 66 mp, E3 cu pod posibilitate mansardare 40 mp, terasa balcon 12 mp, + camera dresing, apartament spatios si aerisit. 1 loc de parcare acoperit(nu ploua pe masina), loc de joaca in curtea blocului, boxa pentru biciclete. Incalzire in pardosea, ...

1894 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartment in Favorit
7
7

Apartment in Favorit

Se vinde apartament cu 2 camere in super locatie I.D. Mendeleev nr 4 - FAVORIT. Apartamentul este decomandat, etaj 9 din 10, lift, balcon tip logie - parte integranta din dormitor, bucatarie pe patrat, mobilat si utilat. Este situat la 5 minute de centrul comercial Bega de pe Circumvalatiunii, 10 secunde ...

1745 EUR/m2 | 47 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

apartament comuna giroc
4
1

apartament comuna giroc

Imobiliare pentru tine - Timișoara va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere în comuna Giroc. Imobilul se afla pe principala, respectiv str. Trandafirilor. Apartamentul este compus din : - dormitor - living open space cu bucataria - hol - baie - balcon - loc de parcare Suprafata utila ...