Apartamente 2 camere Timisoara Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, loc de parcare acoperit, zona Aradului
12
2

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, open space, confort 1 sporit, la etajul 1/5, zona Calea Aradului Imobilul se intinde pe o suprafata utila de 64mp si este compartimentat astfel: - hol de acces - living - dormitor - bucatarie - baie - 1 balcon deschis de 8mp Confortul ...

2422 EUR/m2 | 64 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Sagului, Timisoara
10
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in Timis, Timisoara. Imobilul dispune de o suprafata utila de 54 mp si beneficiaza de o compartimentare practica, fiind ideal pentru locuinta sau investitie. Compartimentare: • Hol tranzit cu ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Etaj 2 - BLOC NOU - 82.000 euro (TVA inclus)
5
1

Apartamentul este situat la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-un bloc nou. Are o suprafata utila de 40 mp si este compus din hol intrare, living+ bucatarie open space, dormitor, baie si balcon de 7 mp. Dispune de finisaje de calitate superioara, gresie, faianta, parchet, usi interioare, geamuri ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, de vanzare, Zona Aradului, Timisoara
6
1

Agentia Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere in Timisoara, judetul Timis, Zona Aradului, una dintre cele mai dinamice si cautate zone rezidentiale ale orasului. Aceasta locatie se afla intr-o continua expansiune, beneficiind de dezvoltari rezidentiale noi, facilitati moderne ...

2361 EUR/m2 | 54 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
2 cam decomandat etaj 1 amenajat boxa zona Complex Studentesc
16
2

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, etaj 1, su 55 mp plus balcon 6,74 mp, +boxa 4, 35 mp, in CF, etaj 1, amenajat, renovat,mobilat si utilat, zona Complex Studentesc, 119000 euro. Pret: 119000 euro,usor negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

1919 EUR/m2 | 62 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz
8
6

2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 47 mp, balcon, posibilitate de montare centrala proprie, etaj 2, zona Aradului langa restaurant Tinecz. Pret: 88000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1872 EUR/m2 | 47 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Telegrafului
4
13

Apartament cu 2 camere in zona Telegrafului

Vand apartament cu 2 camere decomandat. Partial mobilat la etajul 3 5 cu o suprafata de 59 mp,apartamentul are vedere pe ambele parti fiind foarte luminos

1441 EUR/m2 | 59 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar Torontalului  Iulius Mall
8
1

2 cam dec etaj intermediar Torontalului Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 Centrala Proprie BLOC IZOLAT zona Circumvalatiunii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter, cu balcon mare, tip logie, dechis pe camera, centrala proprie, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Circumvalatiunii Ghe Lazar. Pret:98000 euro, neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

1815 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam curte privata GARAJ boxa zona Maria
8

2 cam curte privata GARAJ boxa zona Maria

De vanzare, apartament cu 2 camere, centrala proprie, situat la etajul 2 2, su 70 mp, avand compartimentarea: 2 camere, baie, bucătărie, hol, curte privată cu acces controlat (telecomandă), boxă la subsol in suprafata de 12 mp, garaj cu cf separat inclus în preț, zona Maria. Pret: 180000 euro Tel: ...

2571 EUR/m2 | 70 m2

Maria, Timisoara, Timis

2 cam decomandat  Soarelui  langa Generala 30
6
3

2 cam decomandat Soarelui langa Generala 30

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su aprox 52 mp, clima, posibilitate montare centrala proprie, balcon inchis in termopan, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, partial mobilat, zona,Soarelui, langa Gen 30. Pret: 85000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1635 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam  zona Medicina
3
1

2 cam zona Medicina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...

2450 EUR/m2 | 48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti
13

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 58 mp, instalație electrică nouă, centrală termică proprie, aer condiționat, Garaj sub bloc, 2 boxe, total renovat, zona Dorobanti. Pret: 137500 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2371 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

2 cam bloc izolat zona Complex Studentesc
6

2 cam bloc izolat zona Complex Studentesc

De vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la etajul 4 din 4 ,cu mansarda, in Complexul Studentesc, zugravit, termopane, usi interioare schimbate, usa metalica la intrare, parchet clasic din stejar, instalatie de gaz contorizata individual.,posibilitate montare centrala proprie. Pret: 75000 ...

2027 EUR/m2 | 37 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Aradului
7
9

Apartament cu 2 camere in zona Aradului

Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 50 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4

1400 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei
4
5

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei,suprafata de 55 mp,la etajul 1,se vinde complet utilat si mobilat. Apartamentul este situat intr-o zona cu acces rapid la mijloace de transport in comun, diverse centre comerciale,farmacii,banci,etc. Cei interesati sunt rugati sa sune la nr ...

Lipovei, Timisoara, Timis

2 camere centrala proprie, et 2 Complex Studentesc
7

2 camere centrala proprie, et 2 Complex Studentesc

De vanzare apartament cu 2 camere,, cu o suprafata de 50 mp , situat la etajul 2 din 4, Zona Complex Studentesc , langa Hotel Roma, 2 camere semidecomandat, baie, balcon.Utilat complet, aer conditionat, centrala termica, usi lemn masiv, bloc izolat cu polistiren extrudat. Pret. 100000 euro Telefo ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului
7

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3, centrala proprie, su 50, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1760 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare - Girocului
3
2

Apartament de vanzare - Girocului

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului,la etajul 1,suprafata de 44 mp,decomandat. Apartamentul este la cateva minute pe jos de mijloacele de transport in comun,piata si supermarket. Se accepta plata prin credit banacar sau cash ! Anul constuctiei :1998 Mai multe detalii telefonic!

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam doua bai centrala proprie zona Iosefin
9
10

2 cam doua bai centrala proprie zona Iosefin

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1 din 2, centrala proprie, 2 bai, su 76 mp, compus din hol de intrare, 2 camere spațioase, bucatarie, cămara, baie mare și o baie de serviciu, boxa de 25 mp situată la subsolul blocului, zona Iosefin.,apartamentul este in curs de renovare. Pret: 111000 ...

1461 EUR/m2 | 76 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

2 cam dec , zona Favorit 2

2 cam dec , zona Favorit

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 10 , izolat,suprafață utila 48 metri pătrați compus din baie, bucatarie, două camere, balcon 2 debarale, zona Circumvalatiunii-Favorit. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1444 EUR/m2 | 45 m2

FAVORIT, Timisoara, Timis

2 cam bloc nou PARCARE SUBTERANA mobilat si utilat zona Complex Studentesc
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, suprafața utilă 54 mp + balcon 4 mp - bucatarie deschisa, orientare sud-vest, cu parcare subterana inclusa, complet mobiltat si utilat, centrale gaz Viessmann, aparat climă Mitsubishi, uși Prüm, incălzire în pardoseala Rehau, prize și întrerupătoare Legrand, ...

2869 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat etajul 1 Dumbravita
5

Apartament cu 2 camere decomandat etajul 1 Dumbravita

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat, situat la etajul 1 intr-un imobil cochet (P+1E+M, 2007), in Dumbravita, zona linistita cu acces rapid catre Timisoara. Cu o suprafata utila 63 mp + balcon generos 5,7 mp. Compartimentare : hol, bucatarie separata, camere luminoase. Se poate ...

1984 EUR/m2 | 63 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea