Apartamente 2 camere Timisoara Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat Aradului   parter !!
7
2

Apartament 2 camere decomandat Aradului parter !!

COMISION 0% !! Idea Real Estate Investment va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat si spatios in zona Aradului pe Strada Dej la parterul unui bloc tipologia P+4 compartimentat astfel : - 2 camere decomandate - bucatarie spatioasa - hol - debara - balcon deschis Au fost aduse ...

1868 EUR/m2 | 53 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Spitalului Judetean
4
7

Va oferim spre vanzare un apartament 2 camere, decomandate, 47 mp, complet mobilat si utilat, etaj 1, zona foarte buna, bv. Martirilor colt cu str. dr. I. Muresan, 3 min. de Spitalul Judetean.

1787 EUR/m2 | 47 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
Central - 2 camere. La parter!
6
4

Central - 2 camere. La parter!

Propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, aproape de Facultatea de constructii si de Parcul Carmen Sylva! Apartamentul se afla la parter, cu o suprafata de 50 mp; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie lemn si geam, usa PVC la intrare, usi interioare, ...

1960 EUR/m2 | 50 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-Freidorf-5 Min Shopping City-Centrala-Mobilat-Utilat-56MP-79.000 Euro Negociabil !
18

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Freidorf, este asezat central, la o distanta de 5 minute de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 10 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

1420 EUR/m2 | 56 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere, 57 mp, etaj 2, Sagului
8
1

Apartament 2 camere, 57 mp, etaj 2, Sagului

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat într-o zonă foarte bine cotată, la doar câteva minute de Shopping City Timișoara – ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul are o suprafață utilă de 57 mp și este poziționat la etajul 2 din 4, într-un imobil ...

1667 EUR/m2 | 57 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, finisaje premium, Torontalului/Mehala
20
1

Apartament 2 camere, finisaje premium, Torontalului/Mehala

Apartamente de vânzare în Ansamblul Rezidențial Eliza 1, situat intre Torontalului si Mahala Blocul dispune de lift si parcare subterana privata Îți prezentăm Ansamblul Rezidențial Eliza 1, un proiect conceput special pentru confortul zilnic, unde lumina naturală, compartimentările eficiente și finisajele ...

2176 EUR/m2 | 52 m2

mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern 2 camere, 55 mp, etaj 2, Nord One
13

Apartament modern 2 camere, 55 mp, etaj 2, Nord One

Apartament premium cu 2 camere de vânzare în Nord One Botanic | Vedere spre Iulius Town | Ultracentral Se oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în prestigiosul ansamblu rezidențial Nord One Botanic din Timișoara, una dintre cele mai exclusiviste și apreciate zone ale orașului. Apartamentul ...

3273 EUR/m2 | 55 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere in cladire istorica - Iosefin/Dragalina
8

Apartament 2 camere in cladire istorica - Iosefin/Dragalina

Silvis Imobiliare vă propune spre achiziție un apartament cu 2 camere, avand o suprafață generoasă de 100 mp, situat la etajul 2 din 2 al unui imobil in curs de reabilitare din zona Iosefin - Bv. I. Dragalina . Apartamentul dispune de o suprafata generoasa dar care necesita renovare totala , astfel ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

2 cam decomandat Odobescu , 56 mp, 2 balcoane
20
1

2 cam decomandat Odobescu , 56 mp, 2 balcoane

Va propunem spre vanzare apartament 2 camere, confort 1, decomandat, zona Odobescu , etaj 4 din 5, spatios, 2 balcoane , vedere pe 3 parti, mobilat. Pret 98000 euro usor negociabil.

1782 EUR/m2 | 55 m2

odobescu, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament 2 camere in zona Centrala
4
9

De vanzare apartament 2 camere in zona Centrala

Vand apartament central, foarte aproape de mijloacele de transport in comun si magazine, apartamentul se afla la etajul 6,avand o suprafata de 60 mp se vinde mobilat si utilat, centrala proprie. Se accepta si credit

1500 EUR/m2 | 60 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 2 camere , 2 balcoane , 54 mp, etajul 4 în Calea Girocului

Va oferim spre vânzare apartament cu 2 camere , 2 balcoane , cu o suprafață de 54 mp, situat etajul 4 în Calea Girocului. Apartamentul este complet renovat : instalația electrică , instalația sanitară, întrerupătoare cu touch screen și control din telefon , yala inteligentă cu camera Wi Fi , cadă cu ...

1667 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere gradina zona  Braytim
4
2

Apartament cu 2 camere gradina zona Braytim

Vand apartamnt cu doua camere la parter, deosebit, loc de parcare,o mica gradina ,între Timisoara si Giroc. Pret. 80500 euro negociabil. Telefon.0723674418

1610 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat parc la 2 minute, magazin PROFI GIROC, BRAYTIM
13
17

De vanzare apartament cu 2 camere,DECOMANDAT sau OPEN SPACE suprafata de 53 mp, balcon generos, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, MODEL DEOSEBIT, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, parc la cateva minute,in spatele hotelului IQ, zona Braytim. Pret: 96000 ...

1811 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere Gradina la 2 minte de parc biserica Tosca
6

De vanzare apartament cu gradina, Braytim la cateva minute de biserica Tosca, intr-o zona de case si mai putine blocuri. Suprafata utila: 38 mp Compartimentare: 2 camere + bucatarie separata + hol Gradina proprie: 23 mp, inscrisa in CF, amenajata cu flori si verdeata Loc de parcare inclus An finalizare: ...

2132 EUR/m2 | 38 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere 2 locuri de paracare la 2 minute de benzinaria ESO
11
6

2 camere 2 locuri de paracare la 2 minute de benzinaria ESO

De vanzare apartament cu 2 camere, cu suprafata utila de 56 m2, într-un bloc nou situat la 2 minute de Benzinaria Esso din Giroc. Caracteristici cheie: Apartamentul este spatios si luminos. Baie complet utilata. Centrala termica. Încalzire sub pardoseala pentru confort suplimentar. Geamuri termopan tripan ...

1518 EUR/m2 | 56 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartamente cu  2 camere  59 mp utili+balcon+loc de parcare etajul 1 zona  Braytim
13
16

Apartamente cu 2 camere 59 mp utili+balcon+loc de parcare etajul 1 zona Braytim

, Vand apartament cu 2 camere, open space+dormitor, cu o suprafata utila de 59 mp+balcon, situat la etajul 1, intr-o cladire cu regimul de inaltime P+2E+M. Apartamentul este situat intr-un imobil intabulat,fiind construit cu materiale de calitate. Fiecarui apartament ii revine cate un ...

1280 EUR/m2 | 59 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat  Timisoara- Giroc
8
8

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Timisoara- Giroc

De vanzae apartament 2 camere cu o suprafata de 49 mp situat in Timisoara- Giroc la parterul unui bloc nou. Apartamentul are balcon,centrala proprie pe gaz,loc de parcare, este utilat si mobilat cu mobila de comanda, incalzire in pardoseala. Pret . 81900 euro Telefon . 0723674418

1671 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere etajul 1 Calea Urseni Giroc
8
2

Apartament cu 2 camere etajul 1 Calea Urseni Giroc

Vă oferim spre spre vânzare apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 1 din 3, într-un imobil nou construit in 2021, la doar câteva minute de Uzina de Apă Calea Urseni. Cu o suprafață utilă de aproximativ 50 mp + balcon generos de 4,3 mp, apartamentul impresionează prin compartimentarea practică, ...

1860 EUR/m2 | 50 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament CU 2 CAMERE mobilat si utilat cemtrala proprie - Zona Soarelui
9
4

De vanzare apartament cu 2 camere, suprafata utila de 49 mp + balcon deschis, situat la etajul 5 (mansarda înalta din BCA, izolata termic), într-o zona linittita si bine conectata in Zona Soarelui. Mobilat complet, cu mobilier si electrocasnice (frigiderul e nou schimbat in 2025) Centrala termica ...

1673 EUR/m2 | 49 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere,  centrala proprie, acoperis zona Soarelui
6
8

Apartament cu 2 camere, centrala proprie, acoperis zona Soarelui

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, Soarelui, langa statie autobuz si tramvai,aproape de Gen 30 si zone comerciale. -Model mare 55mp,cu vedere pe doua parti,zugravit integral recent,tevi cupru recent schimbate! -Decomandat-Hol, bucatarie spatioasa,Living luminos,Baie,Dormitor si Balcon -Spatiu ...

1510 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis