Apartamente 2 camere Timisoara Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
6

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, mobilat si utilat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 35 mp utili si este situat la etajul 4 (acoperis tin tigla). - Hol de acces - Bucatarie - Living - Dormitor - Baie Confortul ...

1757 EUR/m2 | 35 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, piscina privata, Future Residence Torontal
8

Îți prezentăm un apartament cu 2 camere, situat la etajul 3 în corpul C3 din cadrul complexului privat Future Residence Torontal – un proiect modern, aproape finalizat situat in zona Torontal pe strada Grigore Alexandrescu nr.169. Cu o suprafață utilă de 53,67 acest apartament oferă un echilibru excelent ...

2150 EUR/m2 | 54 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere | Complexul Studentesc
8

Apartament cu 2 camere | Complexul Studentesc

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere în Complexul Studentesc, situat la parterul unui bloc cu 4 etaje, in apropiere Profi, Mega Image avand acces rapid la mijloacele de transport in comun si facultati. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata totala de 37 mp si prezinta ...

1865 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, de vanzare, bloc nou,zona Soarelui, Timisoara
9

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, semidecomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul are o suprafata de 55 mp utili + balcon si este situat la etajul 10 intr-un bloc nou cu 12 etaje. - Hol de acces - Bucatarie ...

2727 EUR/m2 | 55 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu doua camere in zona  Saguna
3
6

Apartament cu doua camere in zona Saguna

Vand apartament cu 2 camere decomandat, mobilat si utilat complet la etajul 3 5, avand o suprafata de 60 mp, centrala proprie. Se accepta si credit

1167 EUR/m2 | 60 m2

SAGUNA, Timisoara, Timis

2 cam confort1 unu spatios Take Ionescu  etaj 3
9
4

2 cam confort1 unu spatios Take Ionescu etaj 3

Vand apartament 2 camere confort unu etaj 3 spatios plus balcon Zona Take Ionescu aproape de Iulius Mall scoala market piata mijloace de transport cu parchet faianta gresie termopane inclusiv balconul Centrala gaz bloc cu acoperis pret 99500 euro neg

2073 EUR/m2 | 48 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat, cladire istorica - Sinaia
20
5

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Sinaia. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Sinaia, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 1 Etaj. Anul constructiei 1950, structura caramida, material zidarie ...

2000 EUR/m2 | 55 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere situat in zona Girocului
4
7

Vand apartament cu 2 camere situat in zona Girocului

Vand apartament cu 2 camere , etaj 3 4 , bloc cu acoperis , situat in zonA Girocului , str Apelor .Apartamentul se vinde mobilat , utilat precum e in poze . Zona linistita .In apropiere se afla piata , gradinita , scoala etc. Mai multe detalii la telefon. Suprafata totala 50 mp.

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Ronat
20

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Ronat

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Ronat. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Ronat, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 1926, structura caramida, material ...

1800 EUR/m2 | 40 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere , zona Torontalului
8

Apartament 2 camere , zona Torontalului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etaj 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2022, structura beton, material ...

2058 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament doua camere  , zona Lipovei
4
3

Apartament doua camere , zona Lipovei

Vand apartament doua camere etaj 4 , zona Lipovei vis a vis de SRI langa piata agroalimentara .Blocul este prevazut cu acoperis din tigla. Suprafata utila este de 52 mp. Apartamentul este amenjat cu geamuri termopan , gresie , faianta . Sunt doua apartamente pe nivel

Lipovei, Timisoara, Timis

vanzare apartament 2 camere zona Braytim
5
11

vanzare apartament 2 camere zona Braytim

Se ofera spre vanzare apartament 2 camere , 52 mp , etaj 3 in zona Braytim. Se vinde mobilat exclusiv

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare, zona Torontalului
9
5

Apartament 2 camere de vanzare, zona Torontalului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material ...

1611 EUR/m2 | 54 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Iulius Mall
20
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Iulius Mall. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Iulius Mall, aflat la etajul 10 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 10 Etaje. Anul constructiei 1980, structura beton, ...

1989 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Calea Aradului
9
1

Apartament 2 camere, Calea Aradului

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, în zona Calea Aradului, situat la etajul 4 al unui imobil cu regim de înălțime P+5, cu acoperiș de țiglă. Apartamentul necesită renovare. Proprietatea are o suprafață utilă de 48 mp și dispune de un balcon de 4 mp. Dispune de centrală proprie, aer ...

1521 EUR/m2 | 48 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
2 Camere | Tipografilor | Proaspat Zugravit | Investitie | Comision 0
16

De vanzare | 2 Camere | Tipografilor | Proaspat zugravit | Ideal pentru investitie | Comision 0 Situat intr-una dintre cele mai apreciate zone din Timisoara, acest apartament combina o locatie privilegiata cu un potential unic. Amplasat langa Scoala Generala 16, ISHO, IPJ si mijloace de transport in ...

2161 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

16

2161 EUR/m2 | 35 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

Comision 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului
17
2

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in zona Aradului - una dintre cele mai cautate si bine cotate zone din Timisoara. Imobilul se afla la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + ...

2826 EUR/m2 | 51 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, renovat complet, curte comuna - Timocului Saguna
8

Apartament 2 camere, renovat complet, curte comuna – zona linistita, zona Timocului Saguna. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat intr-o zona linistita din Timisoara, in apropierea Casei Judetene de Pensii Timis. Locuinta este amplasata la casa, in curte comuna, oferind un plus ...

1718 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Timișoara | Apartament 2 camere decomandat | 69 mp utili | Parcare inclusă
8

Vă prezentăm un apartament spațios cu 2 camere decomandate, situat în Timișoara, Str. Gavril Musicescu, într-un imobil construit în 2015. Apartamentul este nou, cu amenajări finalizate în 2026, oferind posibilitatea de a-l achizitiona complet finisat, mobilat și utilat. Suprafață utilă: 69 mp Etaj: 3 ...

1552 EUR/m2 | 69 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.
9
1

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.

Apartament in constructie noua 2026, 2 camere, la etajul 1, decomandat, bucatarie cu posibilitate de inchidere, terasa de 16 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, loc de parcare inscris in CF, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.
11

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, Giroc, zona Calea Urseni, in imediata apropiere a restaurantului Zone Cafe 2, la etajul 2, model mare, 55 mp utili+balcon, bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon spatios, centrala proprie, clima, rulouri exterioare, loc de parcare inclus in pret, 105.000 ...

1909 EUR/m2 | 55 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

2 locuri de parcare in CF. Boxa. Finisat la cheie, disponibil imediat.
10
11

De vanzare in bloc nou, aproape de Uzina de apa, 2 camere, 51,6 mp utili+balcon+boxa inscrisa in CF, finisat la cheie, disponibil imediat, cu 2 locuri de parcare inscrise in CF incluse in pret, 86.500 Euro. 0755793075

1663 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea