Apartamente 2 camere Timisoara Timis

Promovat
Ap 2 cam , zona Circumvalatiunii, etaj intermediar, decomandat
14
2

De vanzare, apartament 2 camere, decomandat, etaj 3 din 10 , zona Gh Lazar - Circumvalatiunii, termopan, contor gaz, amenajari clasice. Pret 85000euro + comision agentie. Tel.0734879293

1848 EUR/m2 | 46 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, renovat complet – ideal locuință sau investiție
9
2

Vă propunem spre vânzare un apartament modern, cu o suprafață utilă de 45 mp, situat pe strada Snagov nr. 2, într-o zonă liniștită și bine conectată din Timișoara. Locuința este amplasată la etajul 3 și a fost renovată integral, beneficiind de finisaje de calitate și un design interior plăcut, gata ...

1889 EUR/m2 | 45 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, centrala, zona Girocului, Timisoara
7
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 5 din 5 intr-un bloc anvelopat termic cu acoperis din tigla si are o suprafata de 43 mp utili. Compartimentare: - ...

1512 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, parcare subterana, Torontalului/ Mahala
20

Apartamente de vânzare în Ansamblul Rezidențial Eliza 1, situat intre Torontalului si Mahala Blocul dispune de lift si parcare subterana privata Îți prezentăm Ansamblul Rezidențial Eliza 1, un proiect conceput special pentru confortul zilnic, unde lumina naturală, compartimentările eficiente și finisajele ...

2163 EUR/m2 | 59 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere in zona Aradului
14
8

Apartament cu 2 camere in zona Aradului

Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 50 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4

1400 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament zona Odobescu 2 camere
5
3

Apartament zona Odobescu 2 camere

Spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Odobescu, dotat cu toate cele necesare, complet utilat si mobilat, cu o suprafata de 53 mp, etaj 3. Recent renovat, este disponibil imediat. Aproape de facultati, magazine, transport in comun, gradinite, parcuri cu zona verde. Pentru mai multe informatii sau ...

Odobescu, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare, zona Buziasului
10
8

Apartament 2 camere de vanzare, zona Buziasului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Buziasului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Buziasului, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1977, structura beton, ...

1694 EUR/m2 | 49 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia
7

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, baie cu geam, su; 48mp plus balcon de 4 mp, situat la etajul 4 din 4 acoperis din tigla si tavan izolat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 89999 Euro Tel: 0726649775

1731 EUR/m2 | 52 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Girocului Spitalul Judetean
7

Apartament 2 Camere Zona Girocului Spitalul Judetean

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, mobilat si utilat cum se vede in poze, baie cu geam, su: 42 mp balcon, etaj 4 din 4, cu acoperis, bloc anvelopat Apartamentul se poate preda imediat. Dispune de termopane integral, rulouri eslinger, contorul de gaz existent cat si al dooilea foc pentru centrala ...

1738 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Zona Elisabetin apartament  2 camere de vanzare
4
8

Zona Elisabetin apartament 2 camere de vanzare

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Elisabetin,la etajul 2,suprafata de 47 mp,decomandat, este complet utilat si mobilat modern. Locuri de interes general:gradinite,parcul Carmen Silva,magazine Profi,SRL-uri,Cinema Victoria,Catedrala Mitropolitana. Apartamentul poate fi utilizat si ca investitie ...

Elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere- Zona Gheorghe Lazar
5
9

Apartament cu 2 camere- Zona Gheorghe Lazar

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Gheorghe Lazar,la etajul 1,suprafata de 41 mp,se vinde utilat si mobilat complet. Apartamentul se afla intr-un bloc izolat termic,are central proprie si aer conditionat. Apartamentul poate fi utilizat ca si investitie dar si ca locuinta.

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului
6

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, situat in zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 4 din 5 si are o suprafata de 50 mp utili. Confortul termic este realizat prin intermediul centralei proprii pe gaz. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati ...

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Complexul Studentesc
6
2

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Complexul Studentesc. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, aflat la mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1980, structura beton, material zidarie caramida. ...

1969 EUR/m2 | 33 m2

Timisoara, Timis

 Apartament 2 camera in zona Iosefin
4
3

Apartament 2 camera in zona Iosefin

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Iosefin,pe strada General Ion Dragalina,la etajul 2,suprafata de 56 mp,se vinde utilat si mobilat. In imediata apropiere se afla Colegiul National Banatean,Liceul Bartok Bela,Colegiul tehnic de Vest,Liceul Obradovici si scoli generale. Deasemenea,la ...

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare Sagului
6
9

Apartament 2 camere de vanzare Sagului

Oferim apartament cu 2 camere, 52 mp, etaj 2, spatios, mobilat si utilat. Zona calea sagului, str ana ipatescu, langa mijloacele de transport.

1192 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere Gheorghe Lazar 1

Apartament cu 2 camere Gheorghe Lazar

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Gheorghe Lazar, etaj 2, suprafata utila de 68mp, balcon, complet utilat si mobilat,confort 2. Are centrala proprie si AC. Este aproape de mijloacele de transport, magazine si la doar 10-15 minute de Centru, Piata 700. Nu ezitati sa sunati la numarul ...

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Bucovina
7

Apartament cu 2 camere in zona Bucovina

Vand apartament cu 2 camere cu o suprafata de 50 mp si un balcon micut, la 15 minute de mers pe jos de Iulius Mall. Apartamentul este decomandat, confortabil si calduros. Este situat la etajul 3 4 mobilat si utilat, masina de spalat, aragaz, frigider, mobilier.Apartamentul se vinde utilat si mobilat, ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Buziasului
10
2

Apartament cu 2 camere in zona Buziasului

Vand apartament format din 2 camere decomandate, o baie, o bucatarie si un hol, mobilat si utilat complet, aflandu se la etajul 3 5, bloc cu lift, cu o suprafata de 49 mp. Teava de gaz este trasa in apartament

1531 EUR/m2 | 49 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului
20
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul 2, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1980, structura beton, material ...

2104 EUR/m2 | 43 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere in zona  Saguna
3
6

Apartament cu doua camere in zona Saguna

Vand apartament cu 2 camere decomandat, mobilat si utilat complet la etajul 3 5, avand o suprafata de 60 mp, centrala proprie. Se accepta si credit

1167 EUR/m2 | 60 m2

SAGUNA, Timisoara, Timis

2 cam confort1 unu spatios Take Ionescu  etaj 3
9
4

2 cam confort1 unu spatios Take Ionescu etaj 3

Vand apartament 2 camere confort unu etaj 3 spatios plus balcon Zona Take Ionescu aproape de Iulius Mall scoala market piata mijloace de transport cu parchet faianta gresie termopane inclusiv balconul Centrala gaz bloc cu acoperis pret 99500 euro neg

2073 EUR/m2 | 48 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat, cladire istorica - Sinaia
20
5

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Sinaia. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Sinaia, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 1 Etaj. Anul constructiei 1950, structura caramida, material zidarie ...

2000 EUR/m2 | 55 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere situat in zona Girocului
4
7

Vand apartament cu 2 camere situat in zona Girocului

Vand apartament cu 2 camere , etaj 3 4 , bloc cu acoperis , situat in zonA Girocului , str Apelor .Apartamentul se vinde mobilat , utilat precum e in poze . Zona linistita .In apropiere se afla piata , gradinita , scoala etc. Mai multe detalii la telefon. Suprafata totala 50 mp.

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Ronat
20

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Ronat

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Ronat. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Ronat, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 1926, structura caramida, material ...

1800 EUR/m2 | 40 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea