Apartamente 2 camere Timisoara Timis

Promovat
Apartament modern cu 2 camere | Calea Buziasului | Hornbach
7

Apartament modern cu 2 camere | Calea Buziasului | Hornbach

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament nou, cu 2 camere si balcon, in Calea Buziasului, foarte aproape de Continental, AEM, Ciarda Rosie si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 56mp. Compartimentarea se prezinta astfel: - Living, - Bucatarie ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu doua camere, mobilat LUX, etajul 11
20

Apartament cu doua camere, mobilat LUX, etajul 11

POSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, amplasat la etajul 11/11, situat in zona Lipovei. Zona este linistita, apartamentul aflandu-se la doar 7 minute de mers pe jos fata de Bega Mall Lipovei sau fata de statia de autobuz, parc, scoala sau gradinita. Apartamentul are o suprafata ...

2887 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere etaj 3 Circumvalatiunii Dacia amenajat integral mobilat utilat liber
14
1

Vand apartament 2 camere semidecomandat in zona Circumvalatiunii,strada Dropiei.Apartamentul este situate la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla.in suprafata utila de 34mp,apartamentul dispune de parchet laminat de trafic intens,gresie si faianta,usa metal la intrare,usi interioare schimbate,termopan ...

2044 EUR/m2 | 34 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere in cladire istorica - Iosefin/Dragalina
8

Apartament 2 camere in cladire istorica - Iosefin/Dragalina

Silvis Imobiliare vă propune spre achiziție un apartament cu 2 camere, avand o suprafață generoasă de 100 mp, situat la etajul 2 din 2 al unui imobil in curs de reabilitare din zona Iosefin - Bv. I. Dragalina . Apartamentul dispune de o suprafata generoasa dar care necesita renovare totala , astfel ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere , zona Torontalului
8

Apartament 2 camere , zona Torontalului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etaj 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2022, structura beton, material ...

2058 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament doua camere  , zona Lipovei
4
3

Apartament doua camere , zona Lipovei

Vand apartament doua camere etaj 4 , zona Lipovei vis a vis de SRI langa piata agroalimentara .Blocul este prevazut cu acoperis din tigla. Suprafata utila este de 52 mp. Apartamentul este amenjat cu geamuri termopan , gresie , faianta . Sunt doua apartamente pe nivel

Lipovei, Timisoara, Timis

vanzare apartament 2 camere zona Braytim
5
11

vanzare apartament 2 camere zona Braytim

Se ofera spre vanzare apartament 2 camere , 52 mp , etaj 3 in zona Braytim. Se vinde mobilat exclusiv

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare, zona Torontalului
9
5

Apartament 2 camere de vanzare, zona Torontalului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material ...

1611 EUR/m2 | 54 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Iulius Mall
20
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Iulius Mall. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Iulius Mall, aflat la etajul 10 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 10 Etaje. Anul constructiei 1980, structura beton, ...

1989 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Calea Aradului
9
1

Apartament 2 camere, Calea Aradului

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, în zona Calea Aradului, situat la etajul 4 al unui imobil cu regim de înălțime P+5, cu acoperiș de țiglă. Apartamentul necesită renovare. Proprietatea are o suprafață utilă de 48 mp și dispune de un balcon de 4 mp. Dispune de centrală proprie, aer ...

1521 EUR/m2 | 48 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
2 Camere | Tipografilor | Proaspat Zugravit | Investitie | Comision 0
16

De vanzare | 2 Camere | Tipografilor | Proaspat zugravit | Ideal pentru investitie | Comision 0 Situat intr-una dintre cele mai apreciate zone din Timisoara, acest apartament combina o locatie privilegiata cu un potential unic. Amplasat langa Scoala Generala 16, ISHO, IPJ si mijloace de transport in ...

2161 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

16

2161 EUR/m2 | 35 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

Comision 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului
17
2

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in zona Aradului - una dintre cele mai cautate si bine cotate zone din Timisoara. Imobilul se afla la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + ...

2826 EUR/m2 | 51 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, renovat complet, curte comuna - Timocului Saguna
8

Apartament 2 camere, renovat complet, curte comuna – zona linistita, zona Timocului Saguna. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat intr-o zona linistita din Timisoara, in apropierea Casei Judetene de Pensii Timis. Locuinta este amplasata la casa, in curte comuna, oferind un plus ...

1718 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Timișoara | Apartament 2 camere decomandat | 69 mp utili | Parcare inclusă
8

Vă prezentăm un apartament spațios cu 2 camere decomandate, situat în Timișoara, Str. Gavril Musicescu, într-un imobil construit în 2015. Apartamentul este nou, cu amenajări finalizate în 2026, oferind posibilitatea de a-l achizitiona complet finisat, mobilat și utilat. Suprafață utilă: 69 mp Etaj: 3 ...

1552 EUR/m2 | 69 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.
9
1

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.

Apartament in constructie noua 2026, 2 camere, la etajul 1, decomandat, bucatarie cu posibilitate de inchidere, terasa de 16 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, loc de parcare inscris in CF, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.
11

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, Giroc, zona Calea Urseni, in imediata apropiere a restaurantului Zone Cafe 2, la etajul 2, model mare, 55 mp utili+balcon, bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon spatios, centrala proprie, clima, rulouri exterioare, loc de parcare inclus in pret, 105.000 ...

1909 EUR/m2 | 55 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

2 locuri de parcare in CF. Boxa. Finisat la cheie, disponibil imediat.
10
11

De vanzare in bloc nou, aproape de Uzina de apa, 2 camere, 51,6 mp utili+balcon+boxa inscrisa in CF, finisat la cheie, disponibil imediat, cu 2 locuri de parcare inscrise in CF incluse in pret, 86.500 Euro. 0755793075

1663 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.
9

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat in Braytim, etajul 2, model cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, aer conditionat, loc de parcare inclus, 89.000 Euro, negociabil. 0755793075

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de Mega Image. Etajul 1.
5
1

Aproape de Mega Image. Etajul 1.

Bloc nou, aproape de Mega Image si restaurant Zone Cafe 2 de pe Calea Urseni, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50 mp utili, predare la cheie, cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan, parcare supravegheata video in CF, 92.500 Euro. 0755793075

1850 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.
3
3

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.

De vanzare, zona Sagului, aproape de Piata Doina, apartament cu 2 camere, in bloc izolat, cu posibilitate de montare centrala proprie, etaj intermediar, termopan complet, usi noi, usa metalica la intrare, in curs de renovare, 67.000 Euro. 0755793075

1675 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere + curte 168 mp In Timisoara Decathlon
7
9

Apartament 2 camere + curte 168 mp In Timisoara Decathlon

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul parter intr-uo casa P+1 Etaj. Anul constructiei 2011, structura este din beton si material de zidarie caramida. Suprafata ...

2288 EUR/m2 | 59 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea