Apartamente 2 camere Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Timis Timisoara Balcon Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
FARA COMISION. Bloc Nou. Etaj 1. Timisoara-Sagului. Bucatarie Inchisa
11
45

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 52 mp + TERASA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret 104.000 Eur., negociabil. ...

2000 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere fara vecini deasupra - Sagului
8
2

Apartament 2 camere fara vecini deasupra - Sagului

2 Camere la mansarda, cu un potential urias de transformare si un pret care iti lasa loc de amenajare. Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Calea Sagului, intr-un imobil bine intretinut la mansarda, finalizata in anul 2012, construita pe structura de BCA. ...

1697 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Lux 2 Camere Etaj 1 Centrala Proprie Design Realizat Cu Designer Zona Complex Olimpia
9
1

Vă prezentăm un apartament exclusivist, complet renovat și reconfigurat sub coordonarea unui designer de interior, unde estetica modernă se îmbină perfect cu funcționalitatea. Proprietatea, cu o suprafață utilă de 53 mp, impresionează prin finisaje premium, detalii decorative elegante și dotări de ultimă ...

2632 EUR/m2 | 53 m2

Complexul%2525252bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 cam bloc nou
13
1

Apartament 2 cam bloc nou

Va propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat într-un bloc nou din Giroc pe o stradă asfaltata, iluminata, fara trafic. Locuința este la etajul 2, are o terasă foarte mare, toate utilitățile, baie cu gem, bucătărie separat. Dispune de loc de parcare privat. Pentru detalii suplimentare și ...

2060 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti
13

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 58 mp, instalație electrică nouă, centrală termică proprie, aer condiționat, Garaj sub bloc, 2 boxe, total renovat, zona Dorobanti. Pret: 137500 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2371 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

2 cam bloc nou PARCARE SUBTERANA mobilat si utilat zona Complex Studentesc
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, suprafața utilă 54 mp + balcon 4 mp - bucatarie deschisa, orientare sud-vest, cu parcare subterana inclusa, complet mobiltat si utilat, centrale gaz Viessmann, aparat climă Mitsubishi, uși Prüm, incălzire în pardoseala Rehau, prize și întrerupătoare Legrand, ...

2869 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat  zona Dragalina
3

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat zona Dragalina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, centrala proprie, su 47 mp, balcon inchis, renovat integral, mobilat, aer conditionat, bloc izolat, zona Dragalina. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1702 EUR/m2 | 47 m2

Garii, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala
10

2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, curte interioana, su 45 mp, centrala proprie, clima, zona Ultracentrala. Pret: 140000 euro, neg Tel:

3111 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Cetatii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, Compartimentare (semidecomandat): - Hol acces + Bucatarie - Living + Logie Incalzita - Baia cu geam + Hol mic + Debara Depozitare - Dormitor spațios Dotari: - Aer Conditionat - Centrala Terrmica + Senzor Gaz + ...

1824 EUR/m2 | 54 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence
8

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat intr-un bloc nou, in complexul rezidential, Monarch Residence, in suprafata utila de 48 mp, compus din bucatarie cu living, dormitor, baie si balcon. La cerere, suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisajele sunt de calitate superioara, ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina
7
2

2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, centrala proprie, aer conditionat, necesita mici imbunatatiri dupa fostii chiriasi, situat la etajul 3 din 4, bloc cu acoperis, zona Bucovina, Pret: 96000 euro Tel: 0736170308

1714 EUR/m2 | 56 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern
5
5

2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, bloc izolat exterior si pe interior, centrala proprie, renovat, etaj 2, zona Modern. Pret: 92000 euro Tel: 0736170308

1840 EUR/m2 | 50 m2

Modern, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie curte interioara etaj intermediar zona Medicinei
4

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 45 mp+balcon, situat la etajul 5 din 6, bloc cu lift, clima, instalatii electrice si sanitara noua, curte interioara, parcare, zona Medicinei. Pret: 120000 euro Tel:

2667 EUR/m2 | 45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam cladire istorica  ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei
9
3

2 cam cladire istorica ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, su 80 mp, compus din dormitor, sufragerie, bucătărie și prânzitor, debara și spațiu de depozitare, centrală termică pe gaz, mobilat complet, zona Medicinei. Pret: 145000 euro Tel: 0736170308

1813 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam confort 1  centrala proprie  bloc izolat zona Sagului
7
1

2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Sagului

De vanzare, apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, bloc izolat, situat la etajul 4 din 5, mobilat si utilat, bloc cu acoperis de tigla, zona Sagului. Pret: 78300 euro Tel: 0736170308

1450 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie parter cu balcon bloc caramida zona Complex Studentesc
5
1

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, bloc de caramida, mobilat, utilat, centrala proprie, situat la parter cu balcon, geam la baie, intr-o zona linistita, Complex Studentesc. Pret: 125000 euro Tel: 0736170308

2315 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou  Monarch Circumvalatiunii
8

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou Monarch Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 2 camere, su 48 mp, compus din bucatarie, living, dormitor, baie si balcon, situat la etajul 3 din 7. Suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisaje : parchet lemn masiv, tamplarie de lemn cu aluminiu la exterior, tamplarie de lemn in interior, centrala ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 City of Mara
8
2

2 cam etaj 1 City of Mara

De vanzare, apartament cu 2 camere, cu o suprafată total de 46.4 mp (43 mp utili + balcon 3.4 mp), ín Timisoarala etajul 1, ultramodern in proiectul City of Mara. -Incalzire in pardoseala - Usi interioare porta doors - Mobilat si utilat - Sistem smart-home - Aer conditionat - Sistem de filtrare al ...

3189 EUR/m2 | 47 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 bloc izolat zona Lipovei Sever Bocu
5
3

2 cam cf 1 bloc izolat zona Lipovei Sever Bocu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 55 mp, bloc izolat, situat l etajul 4 din 5, posibilitate de montare a centralei proprii, semimobilat, zona Lipovei. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1573 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam bloc nou loc de parcare mobilat zona Dumbravita Decathlon
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat in localitatea Dumbravita, la 100 metri de Timișoara, cu suprafața utilă de 49,5 mp plus balcon de 4,6 mp și un loc de parcare inclus, blocul are curte comuna cu spatiu verde, loc de parcare inclus, apartamentul se vinde mobilat și utilat, centrala in condensare ...

2298 EUR/m2 | 50 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj intermediar bl izolat centr pr zona Girocului
9

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3 din 5, bloc izolat, centrala proprie, clima, bucataria si baia mobilate, zona Girocului. Pret: 92500 euro Tel: 0736170308

2102 EUR/m2 | 44 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam et intermediar bloc caramida zona Tipografilor
5

2 cam et intermediar bloc caramida zona Tipografilor

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 136000 euro Tel: 0736170308

2194 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

2 cam 68 mp 2 balcoane in vila zona Prefectura
7

2 cam 68 mp 2 balcoane in vila zona Prefectura

De vanzare, apartament cu 2 camere, su 68 mp, situat la etajul 2, în spatele Prefecturii, centrală termică, calorifere, acoperiș refăcut, bucătăria, baia și dormitorul cu mobilier nou, geam termopan mare, camere luminoase. Toate geamurile sunt dotate cu plasă și rulouri electrice, iar la demisol există ...

2868 EUR/m2 | 68 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea