Apartamente 2 camere Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Vest
7
3

Apartament 2 camere zona Vest

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Vest,etaj 3,decomandat,suprafata totala 55 mp,2 balcoane,gaz la usa,pret 65000 euro,tel.0747698898

1327 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2806 Apartament 2 camere - PIATA NOUA
9

ID 2806 Apartament 2 camere - PIATA NOUA

Lux Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona Piața Nouă o locație centrală și foarte bine conectată la toate facilitățile. Apartamentul este poziționat la etajul 2, într-un bloc solid, cu acces rapid către mijloace de transport în comun, Piața Nouă, școli, ...

1364 EUR/m2 | 55 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2700 Apartament 2 camere de vânzare - Cartier E3
10

ID 2700 Apartament 2 camere de vânzare - Cartier E3

Nu mai căuta! Ai găsit! O locuință doar a ta! Agenția LUX Imobiliare vă propune spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona E3, lângă Hypermarket-ul Kaufland, la un ETAJ INFERIOR ideal pentru confort și acces facil! Poziționarea blocului este foarte accesibilă, aproape de mijloacele de transport ...

1414 EUR/m2 | 58 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Vest,la X-uri.
12
1

Apartament 2 camere zona Vest,la X-uri.

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Vest,etaj 2,semidecomandat,suprafata totala 50 mp,mobilat,centrala gaz,pret 62000 euro,tel.0747698898

1240 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
ID 2806 Apartament 2 camere - PIATA NOUA
9

ID 2806 Apartament 2 camere - PIATA NOUA

1364 EUR/m2 | 55 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2700 Apartament 2 camere de vânzare - Cartier E3
10

ID 2700 Apartament 2 camere de vânzare - Cartier E3

1414 EUR/m2 | 58 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total
10
1

Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , modern , decomandat , situat pe str. Isaccei , central , la etajul 4 . Suprafata totala 50 mp . Incalzire proprie centrala pe gaz . Apartamentul se vinde mobilat si utilat complet , conform pozelor . PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1500 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

ZONA 23 AUGUST  -  2 CAMERE, ETAJ 3
8

ZONA 23 AUGUST - 2 CAMERE, ETAJ 3

Agenția Dobrogea Imobiliare vă propune spre vanzare un apartament 2 camere situat in zona 23 August. Situat la etajul 3 are o suprafata de 33m . Este izolat termic atat interior cat si exterior. Are jaluzele exterioare la sufragerie si dormitor. Instalatia de gaz este pe palier la aproximativ 1m ...

1212 EUR/m2 | 33 m2

Tulcea, Tulcea

ID 2999 Apartament 2 camere - 42.000 EURO
9
1

ID 2999 Apartament 2 camere - 42.000 EURO

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat pe strada Rosmarin, într-o zonă liniștită și bine conectată la facilitățile orașului. Apartamentul este amplasat la etajul 3, are o compartimentare semidecomandată și o suprafață de 33,3 mp, fiind o alegere potrivită atât pentru ...

1235 EUR/m2 | 34 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere zona Ultracentrala
7

Apartament 2 camere zona Ultracentrala

Apartament 2 camere zona Ultracentrala ,parter,semidecomandat,suprafata totala 50 mp,balcon mare,imbunatatit ,mobilat utilat, centrala gaz noua,pret 68000 euro .tel.0747698898

1360 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

ID 20028 Apartament 2 camere - Strada Eternitatii
7

ID 20028 Apartament 2 camere - Strada Eternitatii

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat pe Strada Eternității. Această proprietate este ideală pentru cineva care caută un apartament situat la parter, cu o suprafață exterioară suplimentară rară pentru acest tip de imobil. SUPRAFAȚĂ: 38 mp utili + un balcon spațios de ...

1316 EUR/m2 | 38 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament cu 2 camere de vanzare zona 23 August Tulcea
8
2

Apartament cu 2 camere de vanzare zona 23 August Tulcea

EXCLUSIVITATE! Europa Imobiliare va ofera spre vanzare, apartament cu 2 camere, zona 23 August Tulcea, disponibil la etajul 3 din 4 avand suprafata totala  de 35,76 mp. Apartamentul este semidecomandat si beneficiaza de urmatoarea compartimentare: living,  dormitor, hol, baie, bucatarie. Imobilul ...

1333 EUR/m2 | 36 m2

23 august, Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere - NEPTUN | 49Mp
14

Apartament 2 camere - NEPTUN | 49Mp

APARTAMENT 2 CAMERE -49Mp Vindem, apartament RECONDITIONAT TOTAL, in suprafata totala de 49Mp. Blocul este construit în totalitate din cărămidă plină, și este amplasat in apropiere de TAXE -IMPOZITE locale. Locuinta se vinde complet mobilata si utilata . ETAJ- 4 din 4 cu POD inalt (spatiu de ...

1214 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere de vanzare
17

Apartament 2 camere de vanzare

str ALUNISULUI - etajul 2 Agentie Imobiliara vindem, apartament de 43mp, situat in Tulcea pe str Alunisului. Apartamentul cuprinde 2 camere semidecomandate, hol, baie bucatarie si balcon. Apartamentul este imbunatatit : usa noua intrare, termopane in stare buna,parchet in toata casa nou, gresie ...

1349 EUR/m2 | 43 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere -bloc nou
17

Apartament 2 camere -bloc nou

APARTAMENT 2 CAMERE -CARTIER E3 PRET- 113.000Euro Negociabil --Agentie imobiliara vindem un apartament deosebit, situat in apropiere de supermarket Kaufland si Cartier E3. --Apartamentul cuprinde o camera de zi, bucătărie, baie, dormitor și un balcon generos. Blocul este receptionat in 2025, cu lift, ...

1883 EUR/m2 | 60 m2

Tulcea, Tulcea

apartament 2 camere podgoriilor
18

apartament 2 camere podgoriilor

--Vindem apartament cu 2 camere, situat in Tulcea pe str Podgoriilor. Apartamentul cuprinde camera de zi, hol, bucatarie, baie, dormitor si balcon. Intabulat cu o suprafata totala de 52Mp. --Blocul este amplasat in apropiere de parc, Lidl, Moisil, si scoala 10. --Pozitionat intr-un bloc din 1980, cu ...

1327 EUR/m2 | 52 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere ultracentral -PRIMARIE (poti obtine o chirie de 300E
12

OFERTA mai 2025 CERE DETALII 0751 584 242 APARTAMENT 2 CAMERE ULTRACENTRAL COMPLET MOBILAT-UTILAT -intabulat cu 56,35mp -balcon mare inchis la sufragerie -semi-decomandat etajul 3 din 4 -pozitie ultracentrala -bucatarie generoasa -baie mare cu geam -sufragerie spatioasa si dormitor mare ...

1339 EUR/m2 | 56 m2

Ultracentral, Tulcea, Tulcea

ID 20027 Apartament 2 camere   Zona Peco
20

ID 20027 Apartament 2 camere Zona Peco

Vă propunem spre vânzare, un apartament cu 2 camere, transformat inteligent în 3 camere, situat într-o zonă liniștită și apreciată, ideal pentru o familie sau pentru investiție. Locuința are o suprafață utilă de 61,8 mp și beneficiază de două balcoane generoase: un balcon închis de 12,3 mp și un balcon ...

1207 EUR/m2 | 82 m2

Tulcea, Tulcea

ULTRACENTRAL-2 CAMERE DECOMANDAT  ,CENTRALA GAZ, ETAJ 3, VEDERE DUNARE
11

ULTRACENTRAL-2 CAMERE DECOMANDAT ,CENTRALA GAZ, ETAJ 3, VEDERE DUNARE

Agenția Dobrogea Imobiliare va oferă spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat, in zona ULTRACENTRALA. Situat la etajul 3, zona excelenta vedere spre Dunare. Suprafata de 52,70 mp. Incalzire prin centrala pe gaz, dispune de aer conditionat. Apartamentul este potrivit atât pentru locuință personală, ...

1423 EUR/m2 | 53 m2

Tulcea, Tulcea

ID 2987 Apartament 2 camere ULTRACENTRAL
6

ID 2987 Apartament 2 camere ULTRACENTRAL

Te invităm să descoperi, alaturi LUX IMOBILIARE acest apartament cu 2 camere, decomandat, situat chiar în centrul orașului, la doar câțiva pași de Catedrală, Piața Civică, Oficiul Poștal și Teatrul Jean Bart o zonă ideală pentru un stil de viață activ, urban și conectat la toate punctele de interes. Proprietatea ...

1375 EUR/m2 | 48 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere zona Ultracentrala
9

Apartament 2 camere zona Ultracentrala

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Hotel Delta,etaj 3,suprafata totala 53 mp,suprafata utia 48 mp.decomandat,renovat,mobilat utilat,centrala gaz,pret 77000 euro,tel.07 arata numarul

1604 EUR/m2 | 48 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere,str.Isaccei,mobilat gaze
8

Apartament 2 camere,str.Isaccei,mobilat gaze

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , imbunatatit , decomandat , situat Ultracentral , la etajul 3 . Suprafata totala 53 mp . Incalzire proprie , centrala pe gaz . Apartamentul este renovat si se vinde mobilat +utilat conform pozelor . PRET 77000 EURO Va asteptam la vizionare !

1604 EUR/m2 | 48 m2

Tulcea, Tulcea

Id 20025 apartament 2 camere | centrul orașului | mobilat & utilat
20

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare (sau închiriere) un apartament cu 2 camere, situat într-o zonă de maxim interes, chiar în inima orașului Tulcea. Proprietatea beneficiază de o poziționare strategică, oferind un stil de viață relaxat, cu toate facilitățile urbane la doar câțiva pași distanță. LOCALIZARE ...

1453 EUR/m2 | 53 m2

Tulcea, Tulcea

ID 20026 Apartament 2 camere | ULTRACENTRAL
6

ID 20026 Apartament 2 camere | ULTRACENTRAL

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona ULTRACENTRALĂ a orașului. Această proprietate este ideală pentru cei care își doresc să fie în inima orașului, având acces rapid la toate punctele de interes, instituții, zone de promenadă și servicii. CARACTERISTICI ȘI ...

1280 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Categorii

Județe

Tulcea

Localități

Salvează căutarea