Apartamente 2 camere Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Vest,la X-uri.
12
1

Apartament 2 camere zona Vest,la X-uri.

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Vest,etaj 2,semidecomandat,suprafata totala 50 mp,mobilat,centrala gaz,pret 62000 euro,tel.0747698898

1240 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2
8
2

Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Kaufland , la etajul 2 , intr-un bloc nou . Suprafata totala 57 mp , suprafata utila 46 mp . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Blocul este prevazut cu lift . Actele imobilului sunt pregatite pentru vanzare . PRET 79000 EURO Va asteptam ...

1386 EUR/m2 | 57 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2806 Apartament 2 camere - PIATA NOUA
9

ID 2806 Apartament 2 camere - PIATA NOUA

Lux Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona Piața Nouă o locație centrală și foarte bine conectată la toate facilitățile. Apartamentul este poziționat la etajul 2, într-un bloc solid, cu acces rapid către mijloace de transport în comun, Piața Nouă, școli, ...

1364 EUR/m2 | 55 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2996 Apartament 2 camere ULTRACENTRAL
18
3

ID 2996 Apartament 2 camere ULTRACENTRAL

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat ULTRACENTRAL, în imediata apropiere a Falezei Dunării, Pieței Civice, precum și a magazinelor, a farmaciilor și a stațiilor de autobuz. +++ Vedere către Dunăre Apartamentul este amplasat la etajul 2 și are o suprafață de 49 mp, ...

1367 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere zona Centrala
15

Apartament 2 camere zona Centrala

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Centrala Str.Isaccei,etaj 4,suprafata totala 50 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,pret 80000 euro,tel.0747698898

1600 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere zona Ultracentrala
7

Apartament 2 camere zona Ultracentrala

Apartament 2 camere zona Ultracentrala ,parter,semidecomandat,suprafata totala 50 mp,balcon mare,imbunatatit ,mobilat utilat, centrala gaz noua,pret 68000 euro .tel.0747698898

1360 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ZONA CENTRALA-2 CAMERE DECOMANDAT, ETAJ 4, NECESITA RENOVARE
4
3

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 4, într-o zonă centrala pe strada SLT.GAVRILOV CORNELIU. Suprafață totală: 50,52 m². Balcon închis cu termopan: 4 m², geamuri pvc, usa metalica Poziționare excelentă – la doar câțiva pași de piata, magazine ...

970 EUR/m2 | 51 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
C5- Liceul Pedagogic, 2 camere + mansarda locuibila, centrala gaz
12
2

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament de 2 camere in zona C5, aproape de Liceul Pedagogic. Apartamentul este decomandat, are o suprafata totala de 53 mp, situat la etajul 4 si este compartimentat astfel: sufragerie, dormitor, hol, baie, bucatarie si balcon, plus beneficiaza de o ...

1415 EUR/m2 | 53 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2970 Apartament 2 camere în bloc nou
13
1

ID 2970 Apartament 2 camere în bloc nou

LUX Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament modern, situat într-un bloc nou, cu lift, în Cartier E3. Detalii apartament: Suprafață: 70 mp Compartimentare: hol de intrare, living, bucătărie, dormitor, baie și balcon Stare: se predă exact ca în poze Preț: 75.000 Un apartament luminos și spațios, ...

1071 EUR/m2 | 70 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,zona Eden
10
1

Apartament 2 camere,zona Eden

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , decomandat , situat la etajul 4 , pe str.Viitorului,zona Eden . Suprafata totala 54 mp . Se vinde mobilat si utilat . Incalzire : debransat . Gaz la usa. Ocupabil imediat ! PRET 53000 EURO Va asteptam la vizionare !

1060 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

ID 20028 Apartament 2 camere - Strada Eternitatii
7

ID 20028 Apartament 2 camere - Strada Eternitatii

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat pe Strada Eternității. Această proprietate este ideală pentru cineva care caută un apartament situat la parter, cu o suprafață exterioară suplimentară rară pentru acest tip de imobil. SUPRAFAȚĂ: 38 mp utili + un balcon spațios de ...

1316 EUR/m2 | 38 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,str.Mircea Voda,renovat
12
1

Apartament 2 camere,str.Mircea Voda,renovat

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , spatios , modern , situat pe str. Mircea Voda , la etajul 3+pod . Living cu bucatarie open space in suprafata de 34 mp . Renovat complet : instalatii termice sanitare electrice , noi , parchet, usa metalica exterior, acoperis nou) , aparat de aer conditionat ...

1452 EUR/m2 | 62 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament cu 2 camere de vanzare zona 23 August Tulcea
8

Apartament cu 2 camere de vanzare zona 23 August Tulcea

EXCLUSIVITATE! Europa Imobiliare va ofera spre vanzare, apartament cu 2 camere, zona 23 August Tulcea, disponibil la etajul 3 din 4 avand suprafata totala de 35,76 mp. Apartamentul este semidecomandat si beneficiaza de urmatoarea compartimentare: living, dormitor, hol, baie, bucatarie. Imobilul ...

1333 EUR/m2 | 36 m2

23 august, Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere - NEPTUN | 49Mp
14

Apartament 2 camere - NEPTUN | 49Mp

APARTAMENT 2 CAMERE -49Mp Vindem, apartament RECONDITIONAT TOTAL, in suprafata totala de 49Mp. Blocul este construit în totalitate din cărămidă plină, și este amplasat in apropiere de TAXE -IMPOZITE locale. Locuinta se vinde complet mobilata si utilata . ETAJ- 4 din 4 cu POD inalt (spatiu de ...

1214 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere de vanzare
17

Apartament 2 camere de vanzare

str ALUNISULUI - etajul 2 Agentie Imobiliara vindem, apartament de 43mp, situat in Tulcea pe str Alunisului. Apartamentul cuprinde 2 camere semidecomandate, hol, baie bucatarie si balcon. Apartamentul este imbunatatit : usa noua intrare, termopane in stare buna,parchet in toata casa nou, gresie ...

1349 EUR/m2 | 43 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere -bloc nou
17

Apartament 2 camere -bloc nou

APARTAMENT 2 CAMERE -CARTIER E3 PRET- 113.000Euro Negociabil --Agentie imobiliara vindem un apartament deosebit, situat in apropiere de supermarket Kaufland si Cartier E3. --Apartamentul cuprinde o camera de zi, bucătărie, baie, dormitor și un balcon generos. Blocul este receptionat in 2025, cu lift, ...

1883 EUR/m2 | 60 m2

Tulcea, Tulcea

apartament 2 camere podgoriilor
18

apartament 2 camere podgoriilor

--Vindem apartament cu 2 camere, situat in Tulcea pe str Podgoriilor. Apartamentul cuprinde camera de zi, hol, bucatarie, baie, dormitor si balcon. Intabulat cu o suprafata totala de 52Mp. --Blocul este amplasat in apropiere de parc, Lidl, Moisil, si scoala 10. --Pozitionat intr-un bloc din 1980, cu ...

1327 EUR/m2 | 52 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere ultracentral -PRIMARIE (poti obtine o chirie de 300E
12

OFERTA mai 2025 CERE DETALII 0751 584 242 APARTAMENT 2 CAMERE ULTRACENTRAL COMPLET MOBILAT-UTILAT -intabulat cu 56,35mp -balcon mare inchis la sufragerie -semi-decomandat etajul 3 din 4 -pozitie ultracentrala -bucatarie generoasa -baie mare cu geam -sufragerie spatioasa si dormitor mare ...

1339 EUR/m2 | 56 m2

Ultracentral, Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere - LA BELEDERE -TULCEA
10

Apartament 2 camere - LA BELEDERE -TULCEA

Vânzare:APARTAMENT 2 CAMERE LA BELVEDERE -Tulcea Agentie imobiliara vindem, apartament in TULCEA - DEOSEBIT de 60mp, situat la etajul 1 din 4 . Apartamentul este situat ultracentral, in cel mai cunoscut loc din oras. Vedere superba la Piata Civica Etajul foarte bun- 1 din 4 Apartamentul il face ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

Ultracentral, Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,zona Centrala,etaj 3
10
2

Apartament 2 camere,zona Centrala,etaj 3

Apartament 2 camere , decomandat , situat in zona Piata Noua , str.Gavrilov Corneliu , la etajul 3 . Suprafata toala 54 mp . Detine living cu bucatarie open space .Incalzire : debransat gaz la usa . Apartamentul este liber ,ocupabil imediat . PRET 65000 EURO Va asteptam la vizionare !

1204 EUR/m2 | 54 m2

Tulcea, Tulcea

ID 20027 Apartament 2 camere   Zona Peco
20

ID 20027 Apartament 2 camere Zona Peco

Vă propunem spre vânzare, un apartament cu 2 camere, transformat inteligent în 3 camere, situat într-o zonă liniștită și apreciată, ideal pentru o familie sau pentru investiție. Locuința are o suprafață utilă de 61,8 mp și beneficiază de două balcoane generoase: un balcon închis de 12,3 mp și un balcon ...

1207 EUR/m2 | 82 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Vest
7
3

Apartament 2 camere zona Vest

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Vest,etaj 3,decomandat,suprafata totala 55 mp,2 balcoane,gaz la usa,pret 65000 euro,tel.0747698898

1327 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Vest,la X-uri.
12
1

Apartament 2 camere zona Vest,la X-uri.

1240 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2996 Apartament 2 camere ULTRACENTRAL
18
3

ID 2996 Apartament 2 camere ULTRACENTRAL

1367 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Categorii

Județe

Tulcea

Localități

Salvează căutarea