Apartamente 2 camere Tulcea

Promovat
ID 2806 Apartament 2 camere - PIATA NOUA
9

ID 2806 Apartament 2 camere - PIATA NOUA

Lux Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona Piața Nouă o locație centrală și foarte bine conectată la toate facilitățile. Apartamentul este poziționat la etajul 2, într-un bloc solid, cu acces rapid către mijloace de transport în comun, Piața Nouă, școli, ...

1364 EUR/m2 | 55 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total
10
1

Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , modern , decomandat , situat pe str. Isaccei , central , la etajul 4 . Suprafata totala 50 mp . Incalzire proprie centrala pe gaz . Apartamentul se vinde mobilat si utilat complet , conform pozelor . PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1500 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ZONA CENTRALA-2 CAMERE DECOMANDAT, ETAJ 4, NECESITA RENOVARE
4
3

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 4, într-o zonă centrala pe strada SLT.GAVRILOV CORNELIU. Suprafață totală: 50,52 m². Balcon închis cu termopan: 4 m², geamuri pvc, usa metalica Poziționare excelentă – la doar câțiva pași de piata, magazine ...

970 EUR/m2 | 51 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Vest
7
3

Apartament 2 camere zona Vest

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Vest,etaj 3,decomandat,suprafata totala 55 mp,2 balcoane,gaz la usa,pret 65000 euro,tel.0747698898

1327 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament 2 camere decomandat 1

Vând apartament 2 camere decomandat

Vând apartament 2 camere, zona E3, decomandat, situat la etajul 1 din 4 alegerea ideală pentru confortul de zi cu zi sau pentru o investiție sigură. Locuința izolată la exterior este bine compartimentată și oferă un ambient plăcut și luminos: sufragerie spațioasă, perfectă pentru relaxare, dormitor ...

1640 EUR/m2 | 50 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,str.Gradinarilor
8

Apartament 2 camere,str.Gradinarilor

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , decomandat , situat pe str.Gradinarilor , la etajul 4 . Suprafata total 52 mp . Apartamentul este liber, si necesita renovare totala . PRET 43000 EURO, negociabil Va asteptam la vizionare !

878 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2969 Apartament 2 camere transformat în 3 camere - PARTER
7
3

LUX IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere transformat în apartament cu 3 camere, situat pe Strada Gavrilov Corneliu, la parter. Apartamentul a fost transformat ingenios în 3 camere, prin mutarea bucătăriei pe balcon, oferind astfel un spațiu mai generos și funcțional. Compartimentarea ...

1081 EUR/m2 | 62 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament de vanzare 5

Apartament de vanzare

Vând apartament format din două camere plus balcon si uscator ,in suprafata de 47 mp ,zona I.L.Caragiale aproape de Taxe si impozite.Apartamentul dispune de toate utilitatile și mobilă ,etaj 1 din 4,bloc o singură scară. Telefon : Camelia Pret 55.000 euro negociabil.

1170 EUR/m2 | 47 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere - LA BELEDERE -TULCEA
10

Apartament 2 camere - LA BELEDERE -TULCEA

Vânzare:APARTAMENT 2 CAMERE LA BELVEDERE -Tulcea Agentie imobiliara vindem, apartament in TULCEA - DEOSEBIT de 60mp, situat la etajul 1 din 4 . Apartamentul este situat ultracentral, in cel mai cunoscut loc din oras. Vedere superba la Piata Civica Etajul foarte bun- 1 din 4 Apartamentul il face ...

1500 EUR/m2 | 60 m2

Ultracentral, Tulcea, Tulcea

M-a vinde .Sunt ap.de 62 m.
5

M-a vinde .Sunt ap.de 62 m.

Ap.2 cam.confort1,zona centrala(spital,scoala,politie,Lidl,Penny)cu parc imens in spatele scarii,ptr.iesiri in aer liber extraordinar de frumos.Foarte econom la intretinere fiind temp.constanta cu pozitionarea si izolatia aferenta,centrala proprie gaz cu tevi(din cupru) si caloriferele noi ,electronicele ...

1194 EUR/m2 | 62 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2
8
2

Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Kaufland , la etajul 2 , intr-un bloc nou . Suprafata totala 57 mp , suprafata utila 46 mp . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Blocul este prevazut cu lift . Actele imobilului sunt pregatite pentru vanzare . PRET 79000 EURO Va asteptam ...

1386 EUR/m2 | 57 m2

Tulcea, Tulcea

Proprietar( posibilitate rate),vând apartament
5

Proprietar( posibilitate rate),vând apartament

Vând apartament spațios, decomandat, cu două camere, izolat, renovat total mobilat și utilat, la etaj intermediar. Are balcon închis și geam la baie. Este dotat cu aer condiționat, iar încălzirea se realizează prin centrală termică proprie. Este situat pe strada Sabinelor, lift nou pe scară. Pentru rate, ...

1339 EUR/m2 | 62 m2

Piata Noua, Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere, Str. Isaccei Bl Pelican, Decomandat   Proprietar   Liber
10
3

Apartament 2 camere, Str. Isaccei Bl Pelican, Decomandat Proprietar Liber

COMISION 0% | VÂNDUT DIRECT DE PROPRIETAR Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat într-o zonă ultracentrală, pe strada Isaccei, nr. 57, în blocul Pelican, la etajul 2, cu vedere către Lacul Ciuperca. Apartamentul beneficiază de o compartimentare decomandată, practică și ...

1230 EUR/m2 | 50 m2

Pelican, Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere, decomandat, ultracentral, boxă 9 mp, garaj în spatele blocului
7
1

Apartament situat pe str. Isaccei, Piața Veche, suprafață utilă 53mp, et. 1 din 3, open space living cu bucătărie, balcon închis, boxă 9 mp, garaj în spatele blocului. Încălzire pe gaz, centrală proprie.

1509 EUR/m2 | 53 m2

Ultracentral, Tulcea, Tulcea

Apartament 2 Camere strada Garii bloc Santa Catalina
10
1

Apartament 2 Camere strada Garii bloc Santa Catalina

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, complet mobilat și utilat, exact așa cum se prezintă în poze. Apartamentul este situat la etajul 11, într-un imobil cu lift (acces până la etajul 10), oferind o vedere frumoasă spre oraș. Locuința beneficiază de centrală proprie pe gaz, asigurând confort ...

1214 EUR/m2 | 49 m2

Cartier Vest Blocuri, Tulcea, Tulcea

Apartament cu doua camere decomandat.
7
4

Apartament cu doua camere decomandat.

Vind Apartament doua camere, decomandat, izolat termic, eterior si interior, total mobilat si utilat.

1125 EUR/m2 | 40 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2964 Apartament 2 camere - BLOC NOU
15
1

ID 2964 Apartament 2 camere - BLOC NOU

LUX Imobiliare vă prezintă spre vânzare un apartament cu 2 camere, amplasat într-un bloc nou cu lift, situat lângă Kaufland o locație excelentă, aproape de tot ce ai nevoie! Apartamentul este nou și se predă la cheie, cu finisaje moderne: gresie, faianță, parchet, uși interioare din lemn, baie complet ...

1362 EUR/m2 | 58 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere
5
1

Apartament 2 camere

Vând apartament cu 2 camere decomandat , camerele destul de spațioase , parchetul schimbat recent , termopane ( rolete pvc la geamuri)centrală pe curent , aer condiționat , boiler , suprafață 55mp, etajul 2 Se vinde mobilat . Detalii în privat la

964 EUR/m2 | 55 m2

Sulina, Tulcea

Promovat
ID 2806 Apartament 2 camere - PIATA NOUA
9

ID 2806 Apartament 2 camere - PIATA NOUA

1364 EUR/m2 | 55 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2700 Apartament 2 camere de vânzare - Cartier E3
10

ID 2700 Apartament 2 camere de vânzare - Cartier E3

Nu mai căuta! Ai găsit! O locuință doar a ta! Agenția LUX Imobiliare vă propune spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona E3, lângă Hypermarket-ul Kaufland, la un ETAJ INFERIOR ideal pentru confort și acces facil! Poziționarea blocului este foarte accesibilă, aproape de mijloacele de transport ...

1414 EUR/m2 | 58 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total
10
1

Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total

1500 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Vand  apartament 2 camere  Gavrilov Corneliu, Piata Noua, Tulcea
15
3

Vand apartament 2 camere Gavrilov Corneliu, Piata Noua, Tulcea

58.000 Euro, negociabil DIRECT DE LA PROPRIETAR, se vinde apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 54m2, utila 50m2, situat in zona CENTRALA, pe strada Gavrilov Corneliu, langa Piata Noua. * etaj 4 4, acoperis refacut in iulie ...

1160 EUR/m2 | 50 m2

Piata%252525252bNoua, Tulcea, Tulcea

Proprietar vând apartament 2 camere, 57 mp, central Isaccei, et. 2 - necesita renovare completa
2

Proprietar vând apartament 2 camere, 57 mp, etaj 2 din 4, situat central pe strada Isaccei 29A (bloc construit 1993). Locuința necesită renovare completă. Are doar panoul de electricitate schimbat. Compartimentare: bucătărie, living, dormitor, hol, baie. Gazele sunt la ușă. Poziție excelentă, în apropiere ...

1105 EUR/m2 | 57 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament de vanzare 3

Apartament de vanzare

Vand apartament 2 camere mobilat, zona centrala Tulcea

1477 EUR/m2 | 44 m2

Tulcea, Tulcea

Categorii

Județe

Tulcea
Salvează căutarea