Apartamente 2 camere Valcea

Promovat
Vând apartament cu 2 camere, confort I, decomandat, zonă liniștită și curată cartierul Nord
5

Vând apartament cu două camere, confort I, decomandat, luminos, într-o zonă liniștită și curată, foarte căutată din cartierul Nord- Cati & Sile. Locația are acces rapid la magazine (inclusiv Shopping City Mall), piața Nord, spitalul Nou, mijloace de transport, licee (Pedagogic, Sanitar, Liceul de artă, ...

1511 EUR/m2 | 45 m2

Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, 54 mp, str. T. Vladimirescu   Drăgășani, Vâlcea
8
1

Apartament 2 camere, decomandat, 54 mp, str. T. Vladimirescu Drăgășani, Vâlcea

Apartament de vânzare Drăgășani, Strada Tudor Vladimirescu nr. 474, Blocul A1, scara E, etaj 4 4, cartier Rahova. Imobilul are suprafața de 54 mp utili, decomandat - 2 camere (dormitor și living), baie, bucătărie, hol, balcon și debara. Dispune de centrală proprie, ușă metalică nouă iar blocul are acoperiș ...

778 EUR/m2 | 54 m2

Dragasani, Valcea

Promovat
OCAZIE !SUPER PRET! Vând Apartament  în Râmnicu Vâlcea
10
5

OCAZIE !SUPER PRET! Vând Apartament în Râmnicu Vâlcea

Apartament 2 camere,2 balcoane, zona centrala, mobilat,utilat,încălzire centralizată,etaju 4 din 5

1522 EUR/m2 | 46 m2

Central, Ramnicu Valcea, Valcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar,vând Apartament Nou ,str Ostroveni paralela cu B-dul Dem Radulescuu
10
2

Proprietar vând Ap NOU cu doua camere ,total decomandat ,așa cum se vede din imagini ,cu toate utilitățile funcționale ,încălzirea prin pardosea ,centrala pe gaz,aer conditionat,doua balcoane Sufrageria comunica prin uși pdf ,cu geam ,cu un balcon .Bucătăria și Dormitorul cu alt balcon cu o lungime de ...

2049 EUR/m2 | 61 m2

Traian, Ramnicu Valcea, Valcea

Vând apartament cu 2 camere in zona republicii
10
5

Vând apartament cu 2 camere in zona republicii

Vând apartament cu 2 camere cu o suprafață generoasă de 55mp2 , pe republicii bloc r24 ,bloc anvelopat acoperiș schimbat și panouri solare pe acoperiș pentru iluminat scarii, cu costuri mici la încălzire , etaj.3 din 4 , camere spațioase , bucatarie mare, renovat recent : geamuri termopan și uși termopan ...

1455 EUR/m2 | 55 m2

Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament de vanzare
6
4

Apartament de vanzare

Apartament de vanzare în orașul Brezoi,jud.Valcea.Apartamentul se afla în zona centrala la etajul 4.Semidecomandat ,încălzirea este pe radiatoare cu roca vulcanica sau soba de teracota pe lemne.p

745 EUR/m2 | 47 m2

Brezoi, Valcea

Apartament 2 camere Liceul Economic
5
2

Apartament 2 camere Liceul Economic

Agentue imobiliara ,intermediem vânzarea unui apartament cu 2 camere în zona Liceului Economic , cu o suprafață de 55 m,centrală termică,etaj1 4, preț 72000 euro fix !Tel Nina imobiliare.

1309 EUR/m2 | 55 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Vând apartament 2 dormitoare
10

Vând apartament 2 dormitoare

Vând apartament living bucatarie, baie, 2 dormitoare. Cu scară interioară. 44 m 28.000 + tva apartamente sunt noi si se vând la gri

636 EUR/m2 | 44 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

2 Camere zona Ostroveni bloc tip A
7
71

2 Camere zona Ostroveni bloc tip A

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Ostroveni, într-un bloc tip A, foarte aproape de Piața Ostroveni și de Școala Generală nr. 13 și nr. 9. Etaj: 4 din 5 Suprafață: 52 mp An construcție: 1986 Debranșat de la sistemul centralizat de încălzire Aerisire la baie ...

1183 EUR/m2 | 52 m2

Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament 2 camere Brezoi
7
3

Apartament 2 camere Brezoi

Vând apartament 2 camere in orașul Brezoi et 1 chiar in spatele supermarket Annabela. Preț 35000 euro Telefon contact

700 EUR/m2 | 50 m2

Brezoi, Valcea

Apartament de vânzare pe Calea lui Traian lângă grădinița dumbrava minunata
9

Apartament cu 2 camere se afla la etajul 3 4, dispune de aer condiționat, mașina de spălat,șemineu, 2tv, frigider, cuptor cu microunde, aparat de cafea, dispune și de o boxă proprie la parterul blocului. Apartamentul este mobilat si utilat modern și de calitate superioară.Pt mai multe detalii .

1766 EUR/m2 | 47 m2

Bunesti, Valcea

Apartament cu 2 camere in zona centrala, et 3 4
6
5

Apartament cu 2 camere in zona centrala, et 3 4

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, hol generos, balcon spatios, foarte bine impartit, 55mp, zona centrala, in spatele statiei de pe Ana Ipatescu, et 3 4. Pret 77000 eur usor negociabil

1400 EUR/m2 | 55 m2

Central, Ramnicu Valcea, Valcea

închiriez apartament  2 camere plus sufragerie
7

închiriez apartament 2 camere plus sufragerie

Se închiriază apartament cu doua camere și sufragerie Baie si bucatarie.acesta este situat la etajul 10 (peste strada de spitalul nou) este parțial mobilat si dotat cu aer condiționat. Zona liniștită in apropiere magazine si gradinita si școală. Calasa energetica A++ blocul este anvelopat

5 EUR/m2 | 68 m2

Negrulesti, Valcea

Vand Apartament spatios cu 2 camere,decomandat, 56mp utili-Nord- Neg.
8
5

Proprietar, vand apartament spatios cu 2 camere, decomandat, situat in zona Nord-Republicii, Rm. Valcea, la doar 5 minut de Spitalul Judetean. Apartamentul se poate compartimenta in 2 moduri: - se poate sparge zidul dintre bucatarie si debarale si se poate face o bucatarie mare - sau se poate sparge ...

1221 EUR/m2 | 56 m2

Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament de vânzare Băile Olănești, Vâlcea
9
5

Apartament de vânzare Băile Olănești, Vâlcea

Vând apartament cu 2 camere în stațiunea Băile Olănești, Județul Vâlcea, la parter (înălțat), în suprafața utilă de aproximativ 40 m.p., aflat lângă Spa Tisa și Hotel Olănești, cu vedere, în principal, spre acestea, respectiv, spre Răsărit, cât și spre Sud. Au fost făcute îmbunătățiri de cca. 20.000 ...

1750 EUR/m2 | 40 m2

Baile Olanesti, Valcea

Promovat
OCAZIE !SUPER PRET! Vând Apartament  în Râmnicu Vâlcea
10
5

OCAZIE !SUPER PRET! Vând Apartament în Râmnicu Vâlcea

1522 EUR/m2 | 46 m2

Central, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament - spatiu comercial
9

Apartament - spatiu comercial

Vand spatiu comercial - apartament spatios, decomandat, in Rm. Valcea, zona Traian, Aleea Cocorilor, bl. 21, parter, cu 2 camere, baie cu fereastra, hol mare deschis cu bucataria, balcon inchis cu acces de afara, centrala termica proprie, bloc izolat termic, suprafata utila de 46,16 mp si balcon cu suprafata ...

1590 EUR/m2 | 49 m2

Traian, Ramnicu Valcea, Valcea

2 Camere zona Nord CLT
6
67

2 Camere zona Nord CLT

Vând apartament cu 2 camere, situat în zona Nord, la etajul 9 din 10, într-un bloc izolat termic, cu lift reabilitat recent. Suprafață utilă: 53 mp. Apartamentul necesită îmbunătățiri, oferind posibilitatea amenajării după propriul gust. Beneficiază de o priveliște deosebită. Preț: 62.000 euro, negociabil. Pentru ...

1192 EUR/m2 | 52 m2

Ostroveni, Ramnicu Valcea, Valcea

Ap ultracentral 2 camere STOIANOVICI
5

Ap ultracentral 2 camere STOIANOVICI

Ap 2 camere, etajul 3 din 4. Mobilat, utilat decent. Ultracentral. Exclus colaborarea cu agentiile imobiliare.

1637 EUR/m2 | 51 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament  bloc nou 6

Apartament bloc nou

Vand apartament zona Ostroveni , limitrov bulevard Dem Radulescu , compus din : living tip open-space cu bucatarie 1 dormitor generos suprafata utila 48mp +balcon 10 mp et.3.incalzirea este prin pardoseala cu centrala pe gaz..Blocul a fost finalizat in dec. 2021. apt. se vinde mobilat , utilat modern ...

1500 EUR/m2 | 58 m2

Ostroveni, Ramnicu Valcea, Valcea

Vând apartament cu doua camere, Ostroveni
10
2

Vând apartament cu doua camere, Ostroveni

Vand apartament situat in Municipiul Rm Valcea, Str Ostroveni. Situat la etajul 4 in bloc mansardat, apartamentul are o suprafata totala de 51.90 mp doua camere, hol mare transformat in living, hol mic ce poate fi utilizat ca spatiu pentru depozitare si baie recent renovata, in suprafata totala de ...

1226 EUR/m2 | 53 m2

Ostroveni, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament de vanzare

Apartament de vanzare

Apartament 2 camere tip duplex Râmnicu Vâlcea | Preluare antecontract Se oferă spre preluare promisiune de vânzare-cumpărare pentru apartament modern tip duplex, situat în Râmnicu Vâlcea, zona Troianu Meri, într-un imobil nou aflat în curs de edificare. Suprafață utilă totală: 66,95 mp Compartimentare ...

1418 EUR/m2 | 67 m2