Apartamente 2 camere Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament mobilat 2 camere de vânzare Barlad
7
2

Apartament mobilat 2 camere de vânzare Barlad

Vand apartament semidecomandat in Barlad, Bulevardul Epureanu, Bl. 9, Etaj 1. Imbunatatiri: geamuri termopan, usi interioare design modern, parchet laminat, instalatie - incalzire din cupru, izolatie exterior. Apartamentul se vinde mobilat. Pret 57.000 euro

1267 EUR/m2 | 45 m2

Barlad, Vaslui

Vand apartament 2 camere, etajul 2, pe rasarit,cu toate imbunatatirile 9

Vand apartament 2 camere, etajul 2, pe rasarit,cu toate imbunatatirile

Apartament in Bârlad, strada Lirei nr. 43, etaj 2 cu toate imbunatatirile, centrala proprie, izolat exterior , aier conditionat, gresie, faianță, usi schimbate exterior cat si interior termopan culoare închisă,

1097 EUR/m2 | 62 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 3 camere in Vaslui Central
1
3

Apartament 3 camere in Vaslui Central

Vand apartament 3 camere, str. Husului, bl 216, et 4, 68 mp, 1 balcon, 2 bai. Apartamentul este izolat cu acoperis , posibilitate mansarda si spatiu de depozitare... Pretul este 71000 euro, negociabil.

1103 EUR/m2 | 68 m2

Vaslui, Vaslui

Vand Apartament
5

Vand Apartament

VÂND APARTAMENT 2 CAM ETJ 2 lângă kaufland sau la schimb cu unul mai mic fărăîmbunătățiri. 60 mii EURO

1273 EUR/m2 | 55 m2

Husi, Vaslui

De vânzare apartament 2

De vânzare apartament

Apartament 2 camere,suprafața 61,30 mp

1142 EUR/m2 | 61 m2

Centru, Barlad, Vaslui

Vand apartament, et.2,PE RASARIT  zona CONFECTII 5

Vand apartament, et.2,PE RASARIT zona CONFECTII

Vand apartament zona CAPSA, CONFECTII, ET. 2, CU IMBUNATATIRI.

63 m2

Barlad, Vaslui

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, etajul 1, poziționat pe sud, suprafață construită 59 mp, situat în Bârlad, bld Epureanu 40, bl D4, preț 52.000 euro

963 EUR/m2 | 54 m2

Barlad, Vaslui

Apartament de 2 camere de vânzare
8
1

Apartament de 2 camere de vânzare

Se vinde un apartament într-una din cele mai frumoase zone ale oraşului Bârlad zona Gradină. Acest apartament poate fi alegerea perfectă pentru cei care îşi doresc linişte şi acces rapid la toate facilităţile urbane: unităţi de învăţământ, transport public şi hypermarketuri (Berlin, Penny Market, Kaufland, ...

1104 EUR/m2 | 48 m2

Barlad, Vaslui

Vând apartament 2 camere 2

Vând apartament 2 camere

Apartamentul este la parter și are și usa de acces din exterior putând fi folosit și ca spațiu comercial. Pot fi contactat și pe WhatsApp la nr.: (SUSNEA COSTICA)

1415 EUR/m2 | 41 m2

Vaslui, Vaslui

Apartament 2 camere   Grădina, Bârlad   Preț negociabil
10

Apartament 2 camere Grădina, Bârlad Preț negociabil

Vând apartament 2 camere, decomandat, etaj 4 8, situat în zona Grădina,lângă Mopan, Bârlad. Zonă liniștită, aproape de magazine, școli și transport în comun. Apartamentul este luminos și bine întreținut, dispune de: centrală proprie, geamuri termopan, balcon, ușă metalică. Se vinde mobilat. Ideal pentru ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Barlad, Vaslui

Vând apartament 2

Vând apartament

Se oferă spre vânzare apartament 2 camere, zona stadion, Etaj 3, str. N Tonitza nr.3, cu următoarele caracteristici: -este intabulat(cu toate actele la zi) spațios, luminos, calduros, ferit de zgomot și praf. Apartamentul este renovat cu materiale de calitate, instalația sanitară, electrică și termică ...

1333 EUR/m2 | 48 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 2 camere, 43 mp, parter   zona Stadion
8

Apartament 2 camere, 43 mp, parter zona Stadion

Apartament 2 camere, 43 mp, parter zona Stadion Preț: 47.000 EUR (fix) Vând apartament 2 camere, situat la parter, în zona Stadion. Renovare începută de la 0: uși și parchet scoase urmează gresia unde este cazul apartamentul este varuit în alb Din acest stadiu, este ideal ca renovarea să fie continuată ...

1093 EUR/m2 | 43 m2

Barlad, Vaslui

vand apartament
5

vand apartament

vând apartament cu 2 camere etaj 4 zona stadion aproape de laborator analize medicale Dorimed se vinde mobilat utilat preț 60000 euro

1071 EUR/m2 | 56 m2

Barlad, Vaslui

Apartament cu 2 camere , centru Barlad
10
3

Apartament cu 2 camere , centru Barlad

Se vinde apartament cu 2 camere, decomandat, suprafata de 58 mp, situat la parter, in Barlad, zona Centrala, in spate la Hotel Moldova. Apartamentul este modificat, ideal pentru locuit, birou, cabinet medical. Bucataria este mutata in balcon. Balconul are 9 mp, terenul de sub balcon este inchiriat de ...

1563 EUR/m2 | 48 m2

Barlad, Vaslui

Vanzate Apartament cozy 2 camere
5
4

Vanzate Apartament cozy 2 camere

Apartament renovat zona Mihai Viteazu ,situat la parter pretabil si spatiu comercial , dispune si de gradina , trecuta in acte. Mobilat, pregătit pentru locuire imediată (frigider, masina de spalat, uscator,toate in stare perfecta de functionare) ,mobila dormitor noua. Spațiu pretabil și pentru ...

1347 EUR/m2 | 49 m2

Barlad, Vaslui

Vând apartament 2 camere, decomandat   Huși  Ideal pentru locuit sau investiție
2

Vând apartament 2 camere, decomandat Huși Ideal pentru locuit sau investiție

Vând apartament cu 2 camere, decomandat, situat în Huși, pe strada Eroilor nr. 4, bloc 4 sc b, în spatele Poștei, cu vedere spre Casa de Cultură Tribunal. Zonă foarte bună, aproape de tot ce ai nevoie: parc, școală primară gimnazială, liceu, supermarketuri.Poziționarea aproape de licee și puncte de ...

1038 EUR/m2 | 53 m2

Husi, Vaslui

Vanzare ap 2 camere.
8
12

Vanzare ap 2 camere.

Vand apartament 2 camere decomandat circa 50 mp ,situat in bd.Republicii langa lab.Prolife .Este refacut in totalitate geamuri termopan izolat exterior, usa metalica, instalatie elettrica si termica noua. Televiziunea trasa prin perete fara cabluri la vedere. Este la parter inaltat, dspune de boxa la ...