Apartament de vânzare în piața centrală
Vând apartament cu 2 camere ultracentral în Huși (în piață), mobilat și utilat parțial, mutare imediată.
1050 EUR/m2 | 40 m2
Husi, Vaslui
ieri 20:21
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
1050 EUR/m2 | 40 m2
Husi, Vaslui
ieri 20:21
ZONA CENTRALĂ A ORAȘULUI-Apartament 2 camere decomandat | 56,26 mp | Proprietar vă prezint spre vânzare un apartament de 2 camere, decomandat, situat la etajul 1din 4, strada Colonel Simionescu Sava, dată construcție: 1992, fără risc seismic. Apartamentul are suprafață de 56, 26 mp și este compus din: ...
1214 EUR/m2 | 56 m2
Central, Barlad, Vaslui
ieri 17:58
Birlad, Str.Epureanu (Centrul oras), nr.35, bloc V10, sc.B, et.3, ap 32 Apartament cu 2 camere + dependinte. Suprafata construita: 59.97 m2 Fisa cadastrala facuta Nu are centrala instalata Nu are mobila Bloc construit din caramida
1033 EUR/m2 | 60 m2
Central, Barlad, Vaslui
ieri 15:14
Vând sau schimb cu garsonieră, apartament cu două camere,semidecomandat,are boxă la subsol. Are 48 m utili. Este situat pe strada Ștefan cel Mare,lângă liceul Anghel Rugină.Are centrală ,caloriferede instalație apă ,gaz.este refăcut recent. Relații la nr tel . Nu răspund la mesaje.
1417 EUR/m2 | 48 m2
Vaslui, Vaslui
ieri 10:10
Vand apartament 2 camere decomandat Confectii , zona Lidl, bloc 1986,etaj 1, supraf. utila 54 mp, centrala termica, parchet clasic, termopan partial,fara imbunatatiri, liber, 57.000 EU.
1056 EUR/m2 | 54 m2
Sud, Barlad, Vaslui
ieri 10:08
Vind Apartament 2 camere decomandat, etaj 4, mobilat și utilat, 55 mp utili zona crucea Gării an construcție 1985, preț 82000 Euro.
1491 EUR/m2 | 55 m2
Vaslui, Vaslui
ieri 06:33
Apartament 2 camere decomandate,mobilat, bucatarie cu living extins, semineu pe lemne, centrala termica, încălzire în pardoseala in living, uscator,boxa la subsol pentru depozitare lemne si altele .Apartamentul este situat in zona centrala(in spatele casei de cultura) parter .Este izolat la exterior,geamuri ...
929 EUR/m2 | 84 m2
Husi, Vaslui
18 mai
Vând apartament cu două camere, decomandat, confort 1, bloc Iris-Capsa. Este foarte spațios, balcon pe toată suprafața apartamentului, 65 m.p.,etaj 5 din 6, bucătăria și baia recent renovate. Instalație electrică și termică schimbată, bloc construit in 1994. Se vinde mobilat și utilat complet. Preț 65000 ...
1121 EUR/m2 | 58 m2
Barlad, Vaslui
18 mai
Doua camere, doua holuri, doua debarale, dotat cu aparatura electrocasnica noua, soba cu lemne,etaj 1.
400 EUR/m2 | 50 m2
Murgeni, Vaslui
18 mai
Vând apartament două camere, parter zona stadion recent renovat!
1599 EUR/m2 | 43 m2
Crolux, Barlad, Vaslui
17 mai
O locuință tip apartament, dar cu intimitatea și farmecul unei curți proprii, unde te poți bucura în liniște de cafeaua de dimineață sau de un grătar relaxant în weekend, după o săptămână de lucru.
809 EUR/m2 | 68 m2
Husi, Vaslui
17 mai
Apt format din 2cam de camin o singura întrare. In Husi strada Stanilesti etaj 1.( unde era fabrica de pantofi - la strada)semi mobilat, primul bloc de camin familisti comfort.Pret neg. 33.000 euro.Rog seriozitate. Contact nr .
1031 EUR/m2 | 32 m2
Husi, Vaslui
17 mai
Vând apartament central, mobilat gata de mutat. Merită văzut! Pentru mai multe detalii și vizionare, sunați la nr. de tel.
1176 EUR/m2 | 68 m2
Central, Husi, Vaslui
17 mai
Daca iti doresti un apartament situat central, dar putin retras de agitatia bulevardului Republicii pentru a te bucura de liniste la tine acasa, ai ocazia sa vizionezi, si poate, de ce nu, sa si achizitionezi acest apartament de 2 camere semidacomandat, situat in bulevardul Epureanu, nr 20, langa Gradinita ...
1100 EUR/m2 | 50 m2
Central, Barlad, Vaslui
16 mai
Se vinde apartamentul cu 2 camere,la etajul 5 din 8,mobilat complet, zona Gradina. Aer conditionat si centrala de apartament.Pretul este 57000 Euro,usor negociabil.
110 EUR/m2 | 52 m2
Barlad, Vaslui
16 mai
Persoana fizica, vând apartament 2 camere suprafață 54 metri pătrați, decomandat, etaj 3 4, situat in centrul orașului în spatele hotelului Cantemir, locuibil, cu centrala termica in garanție, aer condiționat, geamuri termopan, izolat exterior. Apartamentul se vinde mobilat. Prețul este in euro negociabil. ...
1185 EUR/m2 | 54 m2
Husi, Vaslui
15 mai
Apartament 2camere, et. 3, semidecomandat, multiple îmbunătățiri: Centrală termică, aer condiționat, izolație, acoperiș, uși interioare schimbate, parchet, gresie și faianță. Are o suprafață utilă de 46,23 m. p. balcon 4,44 m.p. Suprafața totală cu dependințe este de 61,92 m.p. Este situat în apropierea ...
1100 EUR/m2 | 50 m2
Barlad, Vaslui
15 mai
Vand apartament 2 camere in Barlad ,zona centrala ( in spate la penny market) 2 camere decomandate,50 mp,etaj 4, izolat ext si int, balcon inchis, geamuri si usi interioare termopan, centrala termica, aer conditionat, gresie(baie,hol,bucatarie,balcon), parchet laminat(living și dormitor).Pret 70.000 ...
1400 EUR/m2 | 50 m2
Central, Barlad, Vaslui
14 mai
apartament 2 camere cu 2 baloane geam baie. centrala scara curata
764 EUR/m2 | 55 m2
Barlad, Vaslui
14 mai
Vand apartament 2 camere,decomandat, 50mp , izolat, termopan, centrala fara alte imbunatatiri. Pret usor negociabil 60 000 euro. Relatii la telefon su Apartamentul este construit in anul 1982, din placi de beton. Blocul este situat in zona stadion pentru cunoscatori sau in apropierea cladirii teatrului ...
1200 EUR/m2 | 50 m2
Sud-Est, Barlad, Vaslui
13 mai