Apartamente 3 camere

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
3

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartamente cu 2si 3 camere, semifinisate, in zona Consiliului Județean, Cluj-Napoca
4
1

Apartamente disponibile cu 2 și 3 camere, la prețul de 3.300 mp + TVA. Apartamentele cu 2 camere beneficiază de o terasă de 29 mp, dintre care: * 6 mp sunt incluși în prețul apartamentului; * diferența de 23 mp se calculează separat, la prețul de 1.200 mp + TVA.

51 EUR/m2 | 65 m2

Consiliului Județean Cluj, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament trei camere
2
2

Apartament trei camere

Vând apartament trei camere. Zona cartier Obor. Parter. Spațios. Balcon, boxă,loc de parcare. Izolat termic. Termopan, centrală,parchet. Proiect renovare aproape complet.

1187 EUR/m2 | 67 m2

Obor%252b, Braila, Braila

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cartierul Soarelui et. 4 , 62.900 euro neg.
16
4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , in Cartierul Soarelui la etajul 4 4 cu acoperis . Imobilul este compus din : hol , baie , bucatarie si 3 camere separate . Apartamentul are geamuri termopan , gresie faianta , usa metalica , parchet , microcentrala , ...

806 EUR/m2 | 78 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 3 camere lux Drumul Taberei
9
7

Apartament 3 camere lux Drumul Taberei

Apartament 3 camere decomandat lux in Drumul Taberei, situat intre Bd Timisora si Valea Ialomitei. Apartamentul este la circa 100m de statia de metrou Valea ialomitei, ideal pentru o familie deoarece gradinita se afla la circa 50m de bloc, Kaufland in stanga blocului, piata Valea Ialomitei la100m, Plazza ...

1643 EUR/m2 | 70 m2

Drumul%252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

unicat, proprietar,TM CENTRAL,3cam+garaj+boxa decomandat,80+30mp teren in folosinta in CF,150.000 e
10
15

unicat, proprietar, Timisoara CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp+30mp teren in folosinta IN CF 150.000 euro Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament cu scară interioară
10

Proprietar vând apartament cu scară interioară

NOU PE PIAȚĂ ÎN ABRUD APARTAMENT 3 CAMERE, complet mobilat și utilat. Certificat de performanță energetică clasa A. Preț: 52.000 Parter bloc cu 2 etaje Parc lângă bloc, liniște, verdeață. Detalii la cheie: 3 camere spațioase Bucătărie separată la demisol, cu acces din hol. ...

612 EUR/m2 | 85 m2

Abrud, Alba

vand apartament 3 camere
5

vand apartament 3 camere

renovat 3 camere 2 min de scoala 2 min de gradinita contact prin mesaj

2167 EUR/m2 | 60 m2

Sibiu, Sibiu

vînd apartament 5

vînd apartament

vînd ap. 3 camere ,3 holuri ,2 servicii (baie și wc de serviciu) balcon închis +logie închisă cu termopan apartamentul este dotat cu centrală proprie ,cu termopane și izolat interior din momentul intrării în posesie Ap este situat în str Longinescu et 2 pe S/V Mp 65 ,an construcție1986/1987 preț 75000 ...

1154 EUR/m2 | 65 m2

Focsani, Vrancea

Apartament 3 camere Grui estaj 4
2

Apartament 3 camere Grui estaj 4

Apartament 3 camere de vânzare complet mobilat și utilat Preț: 60.000 ușor negociabil Se vinde apartament spațios și îngrijit, situat la etajul 4, într-o scară liniștită, cu doar 2 apartamente pe etaj și vecini cumsecade. Ideal pentru familie cu copii, mutare imediată fără investiții suplimentare. ...

1091 EUR/m2 | 55 m2

Campulung-Muscel, Arges

Vând apartament modern 3 camere în Kiriac
6

Vând apartament modern 3 camere în Kiriac

Proprietar, vând apartament 3 camere ( 64 m + 2 balcoane mari, unul inchis - 4 m, altul deschis- 5 m). Compartimentatare: 3 camere, 2 bai, 2 holuri. Apartamentul este zugrăvit în alb în urmă cu o lună și se vinde mobilat utililat sau liber, în funcție de preferințe se negociază prețul. Dotări: centrală ...

2109 EUR/m2 | 64 m2

Dumitru+Kiriac, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere
6

Apartament 3 camere

Apartament 3 camere, 2 bai, 71 mp, etaj.1, decomandat. Zona Dedeman-Jysk. Instalatiile sanitare si electrice schimbate. Mai multe relatii la nr. de telefon:

1183 EUR/m2 | 71 m2

DEDEMAN-JYSK, Pascani, Iasi

Apartament de vânzare, b-dul republicii,ploiesti! 90000 euro
10
4

Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 2 din 10. Este un apartament bine compartimentat, luminos si aerisit. Se vine mobilat si utilat, fiind pregatit pentru mutare imediata. Living spatios ( open space cu balconul care este inchis cu termopan QFORT ), 2 dormitoare, ...

1452 EUR/m2 | 62 m2

Nord-Est, Ploiesti, Prahova

vând partament cu 3 cam'et'1 m11 sau schimb cu casa ,ofer si diferentă
10

De vânzare Apartament 3 camere complet mobilat și utilat Etaj 1din 4, zonă liniștită, cu locuri de parcare disponibile chiar în fața balconului Apartamentul are o compartimentare practică și modernă: 2 dormitoare spațioase sufragerie cu ieșire directă în balcon bucătărie mare și luminoasă ...

1397 EUR/m2 | 68 m2

Targoviste, Dambovita

Str cireșului , Dobroești, 97mp.
5

Str cireșului , Dobroești, 97mp.

Vând apartament , sunt proprietar. Apartament etaj 1. Str cireșului , Dobroești județul Ilfov 97mp. Loc de parcare.

1469 EUR/m2 | 97 m2

Dobroesti, Ilfov

Particular vand apartament 3 camere Cartierul Latin 80mp
9
4

Particular vand apartament 3 camere Cartierul Latin 80mp

Particular VAND apartament de 3 camere decomandat, complet mobilat si utilat in zona Prelungirea Ghencea -Cartierul Latin. Imobilul este situat la etajul 5 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 6, finalizat in anul 2009, avand o suprafata utila de 82 mp. și este amplasat intr-o zona linistita, cu vedere ...

1280 EUR/m2 | 82 m2

Bragadiru, Ilfov

Apartament 3 camere - Zona 1 Mai - Suprafata utila 73m2 - Etajul 4 - NEGOCIABIL
10
8

APARTAMENT 3 CAMERE. LIVING SI BACATARIE OPEN SPACE. DOTAT DAR NU ESTE TERMINAT IN TOTALITATE. RACORDAT APA , ELECTRICITATE DAR NU GAZE. NU ARE SISTEM DE INCALZIRE, MAI NECESITA LUCRARI.