Apartamente 3 camere

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Imobiliare Apartamente 3 camere Companii Incalzire: Incalzire centralizata Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Obor, Colentina, Teiul D-nei, 10 min de metrou, stradal, etj. 6 sdec fara risc renovat 2026 la cheie
18

Kaufland, 6 din 10, cf. 1, sdec, 64mp, scara stradala, vedere mixta, deshisa, preponderent pe spate, liniste, bloc fara risc seismic, reabilitat termic, renovat integral 2026, partial mobilat si utilat, bucatarie open, patrata, mobilata si utilata, masina de spalat, ideal investitie, orientat pe Sud, ...

2102 EUR/m2 | 64 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Grand Arena Apartament 3 Camere
7

Grand Arena Apartament 3 Camere

Oferim spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în Berceni, Sector 4, în zona Piața Covasna, într-un bloc civilizat, fără restanțieri. Locuința are o suprafață de 70 mp și este amplasată la parter, beneficiind de un balcon generos. Compartimentarea semidecomandată este bine gândită, oferind un ...

1341 EUR/m2 | 70 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, 65 mp + logie | Calea Șagului | Etaj 9 | Vedere deschisă
8
1

Imonac Vest Apartament 3 camere decomandat | Calea Șagului | Vedere deschisă | Disponibil imediat Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandate, situat în Timișoara zona Calea Șagului, la etajul 9 din 10 al unui bloc solid (1977), reabilitat termic și dotat cu 2 lifturi. Locuința ...

1462 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere Et 1 Zona Dacia
8
4

Apartament cu 3 camere Et 1 Zona Dacia

Agentie imobiliara ofera spre vanzare apartament cu 3 camere semidecomandat situat la Etajul .1 din 4 Zona Dacia-Piata Dacia.Apartamentul dispune de baie cu geam,balcon inchis cu geamuri temopan si amenajari cu usa metalica,gresie faianta,usi schimbate geamuri termopan.Pret 91900 euro.Tel.0733 x 141 ...

1876 EUR/m2 | 49 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 3 camere conf. 1, parter zona centrala intre Pta M. Viteazu si Consiliul Judetean, 72 mp
15
1

Original Imobiliare va propune spre vanzare un apartament confort 1 cu vedere pe 2 parti, compus din: 3 camere, bucatarie, baie cu geam, camara alimente, situat la parter inalt intr-un bloc din caramida in zona centrala, intre Piata Mihai Viteazu si Consiliul Judetean, suprafata 72 mp, scrgere separata, ...

1338 EUR/m2 | 65 m2

Central, Arad, Arad

Ap.3 camere, zona Centrala
5
3

Ap.3 camere, zona Centrala

Agenția Imobiliară Grup Median intermediază vânzarea unui apartament cu 3 camere, situat în zona centrală, la etajul 4 al unui bloc mansardat. Apartamentul este decomandat și dispune de două balcoane: unul deschis, la sufragerie, și unul închis cu tâmplărie PVC și geam termopan, la dormitor. Locuința ...

1417 EUR/m2 | 60 m2

Central, Ramnicu Valcea, Valcea

Promovat
Vanzare, apart.3 cam.ere, tip X mare, str.Morii, Nufarul - Oradea
16
16

Agentia Oradea Imobiliare ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere tip X mare, suprafata utila 51 mp, suprafata construita 66 mp. Apartamentul este situat intr-un bloc reabilitat termic (izolat exterior, schimbat ferestre), pe strada Morii in zona Nufarul, la etajul 2/4, necesita renovare. ___ Compartimentare: ...

1567 EUR/m2 | 51 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Promovat
3 camere central, str. Tudor Vladimirescu – Ared 31, Oradea - vanzare
18
2

Agentia Oradea Imobiliare ofera spre vanzare apartament modern cu 3 camere decomandat, situat pe str. Tudor Vladimirescu nr. 82, in bloc Ared R 31, la etajul 8/8 cu o suprafata utila de 77 m², suprafata construita 105 m². ___ Apartamentul se compune din: ✅living; ✅bucatarie separata cu loc de luat ...

2075 EUR/m2 | 77 m2

iosia-nord, Oradea, Bihor

Vanzare 2 camere Bd.Maresal Averescu 5 vedere spat, comision 0% Arcul de Triumf Ion Mihalache 1 Mai
10
10

VIZIONARI zilnic cu programare telefonica VANZARE 2 camere Reprezentare Exclusiva Vanzator, COMISION 0% pentru cumparator! Vanzare apartament cu 2 camere pe Bulevardul Maresal Alexandru Averescu, nr 5, avand o pozitie excelenta intr-o zona apreciata a capitalei, cartierul 1 Mai, foarte aproape de ...

2549 EUR/m2 | 51 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat  2 Bai 2 Balcoane Garaj Sub Bloc Boxa Zona Girocului Soarelui
7
1

Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai 2 Balcoane Garaj Sub Bloc Boxa Zona Girocului Soarelui

Apartament cu 3 camere, decomandat confort 1, mobilat si utilat ,aer conditionat, cu posibilitate de centrala proprie, 2 băii ,1 bucătărie, 1, debara, 2 balcoane închise cu geamuri termopan ,su: 75 mp, garaj sub bloc cu ușă electrică , boxă, bloc anvelopat cu 2 apartamente pe etaj. Disponibil imediat, ...

1800 EUR/m2 | 75 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Dristor, Ramnicu Sarat, Moreni
7

Dristor, Ramnicu Sarat, Moreni

Apartament cu 3 camere semidecomandat, bine compartimentat, 2 grupuri sanitare, parter din 4, bloc reabilitat, scara curata, renovat integral, instalatii schimbate, aer conditionat. Pretul este pentru apartamentul nemobilat. COD P1706

2348 EUR/m2 | 66 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Titan, Camil Ressu, Nicolae Grigorescu, Parc IOR, Metrou
5

Titan, Camil Ressu, Nicolae Grigorescu, Parc IOR, Metrou

Apartament cu 3 camere, semidecomandat, parter din 4, bloc reabilitat, in zona cu facilitati, centre comerciale, scoli, metrou, parc, piata. Apartamentul are CENTRALA, este renovat, instalatii refacute, 2 grupuri sanitare, AC, mobilat si utilat. COD 2024

2254 EUR/m2 | 65 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Titan, Nicolae Grigorescu, Metrou, Parc IOR
4

Titan, Nicolae Grigorescu, Metrou, Parc IOR

Apartament cu 3 camere, decomandat, 2 din 4, bloc reabilitat, zona cu vegetatie, in apropiere de scoli, parc, metrou, magazine, piata. Apartamentul este curat, gresie, faianta, parchet, calorifere schimbate, se vinde nemobilat. COD P1058

2016 EUR/m2 | 64 m2

Salajan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Ocazie Apartament 3 camere, decomandat, etajul 5 din 10, Șagului colț cu Rebreanu
17

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 5, într-un bloc cu lift și izolat termic. Blocul este poziționat într-o zonă foarte bună, pe Calea Șagului, în apropiere de intersecția cu Bd. Liviu Rebreanu, cu acces facil spre ...

1417 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere 22

Apartament 3 camere

Tomis 1 - Spitalul Judetean . Va prezentam in vederea achizitiei un apartament de 3 camere in suprafata de 61m.p. cu 2 balcoane , situat la etajul 1 al unui bloc de 4 etaje , construit intre anii 1970 - 1980 . Apartamentul prezinta imbunatatiri medii , centrala proprie pe gaze si se vinde semimobilat ...

1951 EUR/m2 | 61 m2

Tomis 1, Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 3 Dacia la parter
9
1

Apartament 3 Dacia la parter

De vanzare in zona Dacia apartament cu 3 camere, semidecomandat, la parter, cu o suprafata utila de 50 mp, are termopane, parchet, gresie, faianță, baie cu cada, aer condiționat incalzire de la Colterm , pret de vanzare 85000 euro.

1700 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Ion Mihalache, 1 Mai
8
4

Apartament 3 camere Ion Mihalache, 1 Mai

Apartament 3 camere in zona Ion Mihalache, Chibrit, situat la etajul 4 in bloc P+10, constructie 1963, cu suprafata utila de 56 m.p., semidecomandat, neamenajat, bloc reabilitat termic, liber. Repere imobiliare: Bd. Ion Mihalache, Chibrit, Calea Grivitei, Metrou 1 Mai, Pod Constanta.

2143 EUR/m2 | 56 m2

Ion Mihalache, Sector 1, Bucuresti

Soarelui-Girocului. Etaj intermediar. GARAJ. Boxa. Bloc izolat. 2 BAI
6

Vand apartament cu 3 camere, 65 mp utili + 2 BALCOANE inchise, 2 BAI, ETAJ INTERMEDIAR, decomandat, in bloc izolat termic exterior, in zona Girocului. Ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, usi interior celulare, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate, aer conditionat. ...

2077 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare apartament 3 camere, parter, decomandat in Ploiesti, Nord, str. Grindului, comision 0
10
2

Recomandam pentru vanzare un apartament 3 camere decomandat in Ploiesti, zona Cina strada Grindului (bloc cubulet) situat la parterul unui bloc cu regim de inaltime P+4 E construit in anul 1971, anvelopat, confort 2, avand Sc 55 mp. Este un apartament intim, economic, care ofera posibilitatea extinderii ...

1118 EUR/m2 | 55 m2

Nord, Ploiesti, Prahova

Vanzare apartament 3 camere, decomandat, bloc 1980 in Ploiesti, 9 Mai
11
3

Agentia imobiliara ZARIS RENT IMOB va prezinta spre vanzare un apartament cu trei camere confort 1, decomandat, situat in Ploiesti, zona 9 Mai, la etajul 4 al unui bloc de locuinte dat in folosinta in anul 1980, avand Su 60 mp, Sc 76 mp. Partial mobilat. Dotari: usa intrare metalica, usi interior din ...

1267 EUR/m2 | 60 m2

9 Mai, Ploiesti, Prahova

Promovat
Vanzare apartament 3 camere decomandat, parter in Ploiesti zona Caraiman - str Grindului, 0 comision
10
7

Vanzare apartament 3 camere decomandat in Ploiesti, zona Cina strada Grindului (bloc cubulet) situat la parterul unui bloc cu regim de inaltime P+4 E construit in anul 1971, solid, fara risc seismic, anvelopat, confort 2, avand Sc 55 mp. Este un apartament intim, economic, care ofera posibilitatea ...

1337 EUR/m2 | 46 m2

Ploiesti, Prahova

Apartament 3 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia
10
1

Apartament 3 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia

Apartament cu 3 camere, semi- decomandat, mobilat, su: 68 mp, situat la et. 5 din 10, bloc cu lift, bucatarie separata, o debara si boxa la susol, cu posibilitate de centrala proprie. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret : 104999 Euro Tel: 0726649775

1544 EUR/m2 | 68 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere 2 Bai Etaj 2 Zona Girocului la cateva minute de mers pe jos de Spitalul Judetean
8
1

Apartament cu 3 camere, semi-decomandat, confort 1, model mare, mobilat si utilat, parchet de stejar, 2 bai, 1 Wc de serviciu si o baie cu cada si geam, cu posibilitate de centrala proprie, ceas de gaz independent, su: 65 mp cu balcon inchis in termopan, etaj 2 din 4, bloc anvelopat, se vinde exact asa ...

1777 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, zona Sagului-Kaufland
7
1

Apartament cu 3 camere, zona Sagului-Kaufland

Va propunem spre achizitie un apartament cu 3 camere semidecomandat, situat etaj 4 din 5 intr-un bloc anvelopat termic, pe o strada linistita la 5 minute de mers pe jos de Kaufland Calea Sagului. Suprafata utila este de 54 mp, necesita lucrari de modernizare, incalzirea este de la Colterm, dar exista ...

1370 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea