Apartamente 3 camere

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
DRUMUL TABEREI - Aleea Callatis 3 camere decomandate
11
1

DRUMUL TABEREI - Aleea Callatis 3 camere decomandate

Vă propun spre vânzare un apartament de 3 camere decomandat, situat în cartierul Drumul Taberei, pe Aleea Callatis, într-un bloc cu regim de înălțime D+P+4, prevăzut cu garaje la demisol. Imobilul este amplasat într-o zonă liniștită, cu multă verdeață, specifică cartierului. Apartamentul are o suprafață ...

1392 EUR/m2 | 79 m2

Drumul%2bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Antracit Coanda - ap 3 cam, spatios, 90,5 mp total utili
9
2

Antracit Coanda - ap 3 cam, spatios, 90,5 mp total utili

Situat la etajele 1 sau 2 ale proiectului boutique, Antracit Coandă, acest apartament de 90,5 mp îți oferă 3 camere generoase, completate de 2 băi, o bucătărie închisă, spațiu de depozitare și 2 logii. Construit după standardele nZEB, intregul imobil asigură un consum redus de energie. ce se reflecta ...

2221 EUR/m2 | 90 m2

Aviatiei, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare | Încălzire în pardoseală | Popești-Leordeni   Str. Biruinței
10

Apartament 3 camere de vânzare | Încălzire în pardoseală | Popești-Leordeni Str. Biruinței

Vă prezint spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, semi-decomandat, situat în Popești-Leordeni, pe Strada Biruinței, într-un imobil nou, finalizat în 2025, cu regim de înălțime P+8 etaje și 2 lifturi. Parțial mobilat 149.900 euro: doar cu mobilă de bucătărie Mobexpert, echipată cu frigider, ...

2053 EUR/m2 | 73 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
3 Camere Brancoveanu Hudin Sector 4
15
11

3 Camere Brancoveanu Hudin Sector 4

Apartament 3 camere Zona Huedin Brâncoveanu | 64 mp | Mobilat & Utilat | 95.000 Descoperă confortul unui apartament spațios, situat într-o zonă verde și liniștită, la doar câțiva pași de Bulevardul Constantin Brâncoveanu! 3 camere decomandate Suprafață totală: 64 mp Etaj 5 10 | Bloc cu lift ...

1484 EUR/m2 | 64 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Antracit Coanda - ap 3 cam, spatios, 90,5 mp total utili
9
2

Antracit Coanda - ap 3 cam, spatios, 90,5 mp total utili

2221 EUR/m2 | 90 m2

Aviatiei, Sector 1, Bucuresti

apartament 3 camere vand in timisoara  zona centrala-160.000 euro
10
16

apartament 3 camere vand in timisoara zona centrala-160.000 euro

Apartament central la demisol inalt Situat in inima orasului, apartament modern renovat cu bun gust reprezinta o oportunitate unica pentru cei care doresc sa locuiasca intr-un mediu urban rafinat si confortabil. Cu o suprafata utila generoasa de 100 mp, acest apartament la demisol inalt ofera un stil ...

1667 EUR/m2 | 96 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere
7
9

Apartament cu 3 camere

vand apartament cu 3 camere situat in Balan, jud Harghita, Incalzire: Centrala proprie, Etaj: Etaj 4, Compartimentare: Semidecomandat, numar camere: 3, numar bai: 1, suprafata utila: 43Alte caracteristici: Structura rezistenta: caramidaNr. Bucatarii: 1 Acces: Amenajare strazi: Asfaltate, Iluminat stradal ...

547 EUR/m2 | 44 m2

Balan, Harghita

Particular 3 cam., et. 2, craiovita - bt (fostul rest. niela).
2
44

utilitati, imbunatatiri - parchet, gresie, faianta, geamuri termopan, balcon inchis, use intrare metal, tel. zero sapte sase cinci zero zero patru noua doi opt. .

2113 EUR/m2 | 52 m2

Craiovita%252bNoua, Craiova, Dolj

Apartament 3 camere de - Zona Traian, etaj 3
9

Apartament 3 camere de - Zona Traian, etaj 3

Agenția Imobiliară Grup Median intermediază vânzarea unui apartament cu 3 camere, situat în zona Traian, la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje. Apartamentul are compartimentare circulară, o suprafață totală de 63,44 mp și dispune de balcon deschis, amplasat în prelungirea sufrageriei. Locuința beneficiază ...

1275 EUR/m2 | 60 m2

Traian, Ramnicu Valcea, Valcea

Vanzare-Apartament cu 2 camere in Busteni
10
14

Vanzare-Apartament cu 2 camere in Busteni

Oportunitate Exclusivă | Apartament 2 Camere Lângă Pârtia Kalinderu, Bușteni Vă prezentăm un apartament de 2 camere, recent renovat și complet mobilat utilat, situat într-o vilă cu o poziție privilegiată, centrală, chiar lângă Pârtia Kalinderu din Bușteni. Ideal pentru rezidență permanentă sau pentru ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

Busteni, Prahova

Vand apartament 3 camere decomandat Costinesti Constanta
10
2

Vand apartament 3 camere decomandat Costinesti Constanta

OCAZIE Vand apartament 3 camere decomandat, ultracentral statiune Costinesti, partial mobilat. Suprafata utila 75mp Suprafata construita 80mp Etaj 3 3 (hidroizolatie terasa bloc refacuta total septembrie 2023). Apartamentul a fost renovat total in mai 2009, Instalatiile electrica (aparate Schneider) ...

1587 EUR/m2 | 75 m2

Costinesti, Constanta

Bals, jud. Olt, Vand apartament
10
24

Bals, jud. Olt, Vand apartament

Bals, jud. Olt. Vand apartament, 3 camere, confort 1, decomandat , bucatarie, 2 bai, 1 balcon, debara, hol sub forma de L, 66 m2, an constructie 1990, fara imbunatatiri, et. 4, blocul are izolatie si sarpanta, str. N. Balcescu, bl P15, apa, crt el, fara gaze, aproape de Penny. Pret 50 000 euro, este ...

758 EUR/m2 | 66 m2

Bals, Olt

Vand apartament cu trei camere Pitesti
10
5

Vand apartament cu trei camere Pitesti

Apartament 3 camere decomandat, Pitesti Nord . Apartamentul trebuie renovat complet. Prețul este de 82000euro negociabil . Apartamentul are in apropiere stație de autobuz , școli, universitate, benzinărie, Kaufland.

1281 EUR/m2 | 64 m2

Pitesti, Arges

Apartament 3 camere, et. 4 din 4
9
8

Apartament 3 camere, et. 4 din 4

Situat în Arad, calea Aurel Vlaicu, zona Poștă - Profi, 3 camere, decomandat, 2 băi, mobilat parțial, etaj 4 din 4, acoperiș reînnoit în august 2025, boxă mare subsol, necesită amenajări (termotecă, înlocuit aer cond.).Nu dorim să vindem prin agenție.

954 EUR/m2 | 65 m2

Aurel+Vlaicu, Arad, Arad

De vânzare apartament 3 camere, Deva  80 mp  str. Titu Maiorescu, parter
12
1

De vânzare apartament 3 camere, Deva 80 mp str. Titu Maiorescu, parter

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios, situat în Deva, pe strada Titu Maiorescu, la parterul unui bloc solid. Ideal pentru familii sau persoane care doresc acces ușor la toate facilitățile orașului. Suprafață utilă: 74 mp Balcon: 6 mp Compartimentare: Decomandat Anexe: Cămară + boxă la ...

1108 EUR/m2 | 74 m2

Titu Maiorescu, Deva, Hunedoara

apartament de vanzare
9
6

apartament de vanzare

Vand apartament cu trei camere in orasul Scornicesti total decomandat cu suprafata de 75metrii patrati. Are toate utilitatile individualizate , se poate vinde cu sau fara mobila.Blocul a fost reabilitat (anvelopat ) in mai 2024 Pot face schimb cu garsoniera in orasul Slatina., numar camere: 3, numar ...

728 EUR/m2 | 67 m2

Scornicesti, Olt

Apartament de vânzare 3 camere
8
3

Apartament de vânzare 3 camere

Apartament de vânzare 3 camere Zona Autogara Militari

1532 EUR/m2 | 62 m2

Sector 6, Bucuresti

85000 euro ap.3 camere Mihail kogalniceanu NEGOCIABIL
8
13

85000 euro ap.3 camere Mihail kogalniceanu NEGOCIABIL

Ap 3 camere 64mp semidecomandat,izolat exterior,centrala pe gaz,aer conditionat,modernizat;gresie tot apartamentul,boxa 6 mp cu rafturi,balcon termopan si gresie exterior 6mp,pod inchis cu cheie la intrare.bloc din caramida cu pereti la 2 randuri de caramida. Scara curata cu interfon si geamuri termopan ...

1328 EUR/m2 | 64 m2

Mihail Kogalniceanu, Constanta

Apartament 3 camere Marriott   83 mp, 2 băi, parcare, boxă, mobilat
10

Apartament 3 camere Marriott 83 mp, 2 băi, parcare, boxă, mobilat

Apartament 3 camere, situat în zona Marriott 13 Septembrie, ideal pentru cei care caută confort, intimitate și acces rapid către centru. Scoli, gradinite si crese in imediata apropiere Spatii comerciale la doar 5 minute de mers pe jos (Vulcan Center, Lidl, Mega Image, Profi) Suprafață: 83 mp Etaj 2 ...

3590 EUR/m2 | 83 m2

Centrul Civic, Sector 5, Bucuresti

*Ap. 2 camere* 42

*Ap. 2 camere*

*Apart. 2 camere* - confort 2 - etaj 2 din 4 - incalzire prin termoficare ( repartitoare de caldura ) - amplasat in zona linistita - bloc si scara curata - geamuri termopan - balcon inchis cu termopan - perfect pentru a fi amenajat dupa bunul plac

1733 EUR/m2 | 45 m2

Vest, Ploiesti, Prahova

Vand apartament cu 3 camere in Bals
8

Vand apartament cu 3 camere in Bals

Apartament cu 3 camere semidecomandat in Bals. Locatia este excelenta fiind aproape de supermarketurile Kaufland si Lidl,de liceul Tehnologic nr.1 Bals,de gradinita cu program prelungit si de parcurile din zona. Locuinta beneficiaza de tamplarie cu geam termopan,instalatie electrica refacuta si instalatia ...

818 EUR/m2 | 55 m2

Bals, Olt

Apartament 3 camere cu curte proprie   Drumul Binelui | Parter | Construcție 2023
19
1

Apartament 3 camere cu curte proprie Drumul Binelui | Parter | Construcție 2023

Vă prezint spre vânzare un apartament deosebit cu 3 camere, situat la parterul unui imobil nou, finalizat în 2023, cu regim de înălțime P+6E, amplasat pe Drumul Binelui o proprietate ce îmbină armonios confortul modern cu avantajele unui spațiu exterior privat. Cu o suprafață utilă de 79 mp și o compartimentare ...