Apartamente 3 camere

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, Găvana – platou, aproape de pădure
12
1

De vânzare – Apartament 3 camere, etaj 1, Găvana – platou, aproape de pădure ✨ Descriere: AZURA Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament luminos și bine compartimentat, situat într-o zona linistita din Pitești – Găvana, pe platou, într-un bloc modern construit în 2009, cu 6 etaje și lift. ...

1544 EUR/m2 | 68 m2

Pitesti, Arges

Promovat
APARTAMENT 3 CAMERE -IANCU DE HUNEDOARA/ LANGA GUVERN
5

APARTAMENT 3 CAMERE -IANCU DE HUNEDOARA/ LANGA GUVERN

Va prezentam spre vanzare un apartament de 3 camere semidecomandat situat in zona Guvernului , pe bulevardul Iancu de Hunedoara. Imobilul se afla intr-un bloc de apartamente construit in anul 1967, la etajul1 din 8, si detine o suprafata utila de 68mp. ...

2596 EUR/m2 | 68 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, bloc nou, zona George Enescu
6
1

Prime Imobiliare ADS vă propune spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, decomandat, cu termen de finalizare până în vara acestui an. Locuința are o suprafață totală de 90,31 mp și dispune de o terasă generoasă, cu acces din fiecare cameră — inclusiv din bucătărie, living și cele două dormitoare. ...

2060 EUR/m2 | 90 m2

Craiova, Dolj

Promovat
Apart.  cu CURTE ! Parcare + 2 BAI! In Prelungirea Ghencea! TVA inclus
20
1

Apart. cu CURTE ! Parcare + 2 BAI! In Prelungirea Ghencea! TVA inclus

Apartamente cu CURTE ( 3 disponibilități rămase ) ! in Bragadiru zona Prelungirea Ghencea str. Alunului ! Bloc 2025 ( direct Dezvoltator ) comision pt cumparator ! Parter: ap. 1,ap. 17 Suprafață totală = 120 mp Suprafață utila = 65 mp CURTE = 55 mp PRET: 115.000 euro inclus TVA ap. ...

958 EUR/m2 | 120 m2

Bragadiru, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament decomandat, 3 camere, zona Mall Electroputere
9
2

Apartament decomandat, 3 camere, zona Mall Electroputere

Prime Imobiliare ADS va propune spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere decomandate, situat la etajul 3 din 4, într-un bloc solid construit în 1986, amplasat într-una dintre cele mai căutate zone din Craiova – Calea București, în apropierea Electroputere Mall. Locația oferă acces rapid către ...

2109 EUR/m2 | 64 m2

Craiova, Dolj

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, 2 balcoane – Str. 1848
10
4

Apartament 3 camere decomandat, 2 balcoane – Str. 1848

Agenția Prime Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat pe Strada 1848. Locuința are o suprafață utilă de 63 mp și dispune de două balcoane – unul cu acces din dormitor și cel de-al doilea din bucătărie. Imobilul este construit din cărămidă, în perioada 1975–1976, ...

2063 EUR/m2 | 63 m2

siloz, Craiova, Dolj

Promovat
Apartament 3 camere decomandat | Zamca, Suceava | Priveliște deosebită
8
1

Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat în cartierul Zamca din Suceava, într-o zonă liniștită și verde, cu o priveliște superbă către Mănăstirea Zamca și pădure. Cu o suprafață utilă generoasă de 80,4 mp, completată de un balcon de 3 mp, acest apartament decomandat oferă un ...

1863 EUR/m2 | 80 m2

Suceava, Suceava

Apartament 3 camere inclusiv Garaj - 3 camere in Bărbateni decomandat Etaj 1 - Lupeni HD
10
3

Apartament 3 camere decomandat cu garaj | Aleea Trandafirilor - Lupeni Informații apartament : ** Compartimentare: 3 camere, 2 băi, hol mare, hol mic, 2 x debarale, bucătărie, balcon închis ** Etaj 1 din 4 ** Se vinde semi-mobilat ** Garaj ** Scară curată Avantaje : ** Zonă liniștită, aproape ...

582 EUR/m2 | 65 m2

Lupeni, Hunedoara

Promovat
Apartament 3 camere decomandate, Obcini – poziție excelentă, etaj 1.
10
2

Se oferă spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere decomandate, situat în cartierul Obcini, chiar la intrare pe Bulevardul Corneliu Coposu, la etajul 1 – o alegere ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Locuința dispune de o compartimentare practică, cu o baie și 2 balcoane închise ...

1731 EUR/m2 | 54 m2

Suceava, Suceava

Vand garaj tip locuință
3
4

Vand garaj tip locuință

Vând garaj tip garsonieră ..zona Ale Ștrandului ...

650 EUR/m2 | 20 m2

Tecuci, Galati

vand urgent apartament 3 camere 85 m2

vand urgent apartament 3 camere 85 m2

Are urmatoarele utilitati: camara dresing,bucatarie cu gresie si fainta,baie si baie de serviciu cu gresie si faianta,incalzire cu termoteca pe gaz,frigider,aragaz,msina de spalt rufe,geamuritermopan site si rolete,balcon,este mobilat

812 EUR/m2 | 85 m2

Ineu, Arad

Faleza nord apartament 3 camere decomandat et1
1
9

Faleza nord apartament 3 camere decomandat et1

Apartament 3 camere decomandat et 1 , apartamentul este la gri , 2 bai ,gaze la aragaz, termopan ,usa metalica,bloc 1984 ,68 mp util ,73 mp total. Fara agentie imobiliare

2260 EUR/m2 | 73 m2

Constanta, Constanta

CONSTANTA - BDUL MAMAIA - APARTAMENTE PREMIUM IN BLOC EXCLUSIVIST!
20

CONSTANTA - BDUL MAMAIA – APARTAMENTE PREMIUM IN BLOC EXCLUSIVIST! Pozitie exceptionala in oras, pe Bulevardul Mamaia, chiar pe malul lacului Tabacarie. o zona recunoscuta pentru calitatea si valoarea mare a proprietatilor. Caracterizate prin eleganta si stil unic, aceste apartamente asigura un standard ...

2539 EUR/m2 | 77 m2

delfinariu, Constanta, Constanta

Apartament 3 camere Frontal vedere Frontala Building Stefan Resort - loc de parcare subteran inclus
10

de vazare Apartament prima linie la mare vedere frontala 3 camere Et 7 din 12 ; 2 bai, 2 dormitoare, terasa imensa de 18 mp, mobilat si utilat complet, conectat utilitati, loc de parcare in subteran , inclus in pret comision 0%

5000 EUR/m2 | 90 m2

Navodari, Constanta

Promovat
Apartament 3 camere Inel 2
8
5

Apartament 3 camere Inel 2

Agentia Acord Imobiliar va propune spre vanzare un apartament de 3 camere situat la etajul partert cu o suprafata utila de 59mp plus 4 mp2 balconul . Apartamentul are si un beci cu intrare din bucatarie .Apartamentul este racordat la radet iar gazele sunt la usa .El poate fii transformat ca si spatiu ...

1617 EUR/m2 | 60 m2

Constanta, Constanta

Vand apartament 3 camere .60 mi euro.fara mobila.
10
9

Vand apartament 3 camere .60 mi euro.fara mobila.

Vand apartament 3 camere ,70 m ...60 mi euro.fara mobila.

867 EUR/m2 | 75 m2

Rovinari, Gorj

COMISION 0% | Penthouse 3 Camere | Giroc  | Parcare Subterana
18

COMISION 0% | Penthouse 3 Camere | Giroc | Parcare Subterana

Penthouse cu 2 terase | 3 Camere | Smart Home | Etaj 5 din 5 cu Lift | Parcare Subterana | Complex Timflex - Giroc COMISION 0% - pentru cumparator Spațiu gândit până în cel mai mic detaliu 68 de metri pătrați utili la ultimul etaj, cu o terasă de 12 mp, accesibilă direct din living Trei camere cu o ...

2279 EUR/m2 | 68 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 Tomis Nord
7

Apartament 3 Tomis Nord

Agentia Acord Imobiliar va propune spre vanzare un apartament de 3 camere semidecomandat situat la etajul 2/4 cu o suprafata de 54mp. .Apartamentul este situat intr-o zona liniste aproape de scoli, supermarket, statie autobuz .Apartamentul se vinde asa cum apare in poze si este racordat la radet . Pentru ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

Constanta, Constanta

APARTAMENT CU 3 CAMERE ZONA BOGDANESTILOR LA 105.000 euro
9

APARTAMENT CU 3 CAMERE ZONA BOGDANESTILOR LA 105.000 euro

NEO IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Bogdăneștilor – Pasajul Solventul, la etajul 3 din 4, având o suprafață utilă de 75 mp. Apartamentul este în curs de renovare și beneficiază de centrală proprie, parchet și alte îmbunătățiri, fiind nemobilat – ideal pentru ...

1400 EUR/m2 | 75 m2

bogdanestilor, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere
15
6

Apartament 3 camere

Ofer spre vânzare apartament 3 camere, situat în zona Lipovei, lângă piața agroalimentară, zonă liniștită, etajul 2, la 5 minute de scoala, 5 minute de mijloace de transport în comun. Apartamentul are 63 mp semidecomandat, confort 1, două dormitoare, două băi, bucătărie, camera de zi, încălzirea se face ...

1873 EUR/m2 | 63 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Ap 3 camere Renovat * Mobilat- Utilat * Mutare rapida *
16
2

Ap 3 camere Renovat * Mobilat- Utilat * Mutare rapida *

Mutare Imediată | 3 Camere Decomandat | Design Modern & Confort Ești în căutarea unei locuințe unde singura ta grijă este să aduci bagajele? Acest apartament cu 3 camere reprezintă echilibrul perfect între funcționalitate, estetică și accesibilitate. Detalii Care Fac Diferența: Compartimentare: Decomandat ...

1894 EUR/m2 | 66 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 cam CT, clima. et 3, boxa
17
4

Apartament 3 cam CT, clima. et 3, boxa

Apartament 3 camere , de vanzare in zona Sagului, Str Mures linga Scoala Gimnaziala nr 2. Apartamentul are o suprafata utila de 55mp, este situat la etajul 3, comfort 2 cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare si are si boxa trecuta in cartea funciara. Pretul apartamentului ...

1418 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Ofertă atractivă
4
2

Ofertă atractivă

Ofer spre vanzare ,apartament cu TREI camere, doua bai, doua balcoane, 81mp, et.2, an construcție 1988,cu vedere catre mare ( port) si bulevardul 1Decembrie . Colaborez cu agențiile cu client. Ofer 1% comision.

2012 EUR/m2 | 81 m2

Gară, Constanta, Constanta

Apartament decomandat cu 3 camere |  Urseni | 2 locuri de parcare
9

Apartament decomandat cu 3 camere | Urseni | 2 locuri de parcare

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament decomandat cu 3 camere situat în Urseni, langa Centura, pe o strada asfaltata unde se regăsesc toate utilitatiile. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 68mp și dispune de un balcon de 7mp, fiind situat la etajul 2 al unui bloc ...

1471 EUR/m2 | 68 m2

Urseni, Timis

Salvează căutarea