Apartamente 3 camere

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Imobiliare Apartamente 3 camere Incalzire: Incalzire centralizata Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Proprietar, 75mp, 3 camere, central, str Stefan cel Mare, Constanta
10
6

Proprietar, vand apartament 3 camere, 75mp, decomandat, central, Constanta, etaj 2 din 4. Apartamentul are doua bai si doua balcoane. Suprafata utila fara balcoane: 67mp Suprafata totala cu balcoane: 75mp Apartamentul este situat pe strada Stefan cel mare (bloc M31), an constructie 1977, gaze la usa, ...

1987 EUR/m2 | 75 m2

Central, Constanta, Constanta

Promovat
Grand Arena Apartament 3 Camere
7

Grand Arena Apartament 3 Camere

Oferim spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în Berceni, Sector 4, în zona Piața Covasna, într-un bloc civilizat, fără restanțieri. Locuința are o suprafață de 70 mp și este amplasată la parter, beneficiind de un balcon generos. Compartimentarea semidecomandată este bine gândită, oferind un ...

1341 EUR/m2 | 70 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Take Ionescu - 3 camere. Balcon generos. ETAJ intermediar!
11
3

Take Ionescu - 3 camere. Balcon generos. ETAJ intermediar!

Propun spre vanzare un apartament cu 3 camere pe Take Ionescu, aproape de Piata Unirii, mijloace de transport in comun. Apartamentul este situat la etajul 8 din 10 cu LIFT; Model cu vedere pe 2 parti, geam la baie, debara, un balcon generos; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet lemn masiv, gresie, ...

1985 EUR/m2 | 65 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Libelula, 3 camere cu balcon, et 3
10
7

Libelula, 3 camere cu balcon, et 3

Proprietar vand apartament cu 3 camere Ultracentral-Libelula, etaj 3, 70 mp utili plus balcon mare. Apartamentul este luminos, are vedere pe 2 parti. Ferestrele sunt PVC, parchetul clasic poate fi raschetat. Are multe spatii care pot fi utilizate asa cum sunt sau reorganizate : - apartament pe grinzi ...

1267 EUR/m2 | 75 m2

Ultracentral, Arad, Arad

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Vanzare apartament 3 camere decomandat, parter in Ploiesti zona Caraiman - str Grindului, 0 comision
10
7

Vanzare apartament 3 camere decomandat in Ploiesti, zona Cina strada Grindului (bloc cubulet) situat la parterul unui bloc cu regim de inaltime P+4 E construit in anul 1971, solid, fara risc seismic, anvelopat, confort 2, avand Sc 55 mp. Este un apartament intim, economic, care ofera posibilitatea ...

1337 EUR/m2 | 46 m2

Ploiesti, Prahova

Promovat
Apartament cu 3camere,2bai,2balcoane,GARAJ propriu Dorobantilor-S.Barnutiu
9

Se propune spre vanzare apartament de 68 mp aflat la etajul 3 dintr-un bloc de IV etaje, construit în 1980. Detine 2 balcone spatioase, debara in bucatarie, garaj propriu sub bloc situat la intrarea in scara, boxa, precum și bucătărie separată și 2 aparate de aer condiționat. Apartamentul este gata ...

2132 EUR/m2 | 68 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere Et 1 Zona Dacia
8
4

Apartament cu 3 camere Et 1 Zona Dacia

Agentie imobiliara ofera spre vanzare apartament cu 3 camere semidecomandat situat la Etajul .1 din 4 Zona Dacia-Piata Dacia.Apartamentul dispune de baie cu geam,balcon inchis cu geamuri temopan si amenajari cu usa metalica,gresie faianta,usi schimbate geamuri termopan.Pret 91900 euro.Tel.0733 x 141 ...

1876 EUR/m2 | 49 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Șoseaua Ștefan cel Mare nr. 41, exact la gura de metrou Obor
10
4

Proprietar, Apartament 3 camere Șoseaua Ștefan cel Mare nr. 41 (fix la gura de metrou Obor), etaj. 7 din 10, vedere panoramică rond Obor - Șoseaua Ștefan cel Mare - Calea Moșilor - Șos. Mihai Bravu. Apartamentul este cel din imagini, foto reale și recente, liber și disponibil imediat. Pentru foto ...

2462 EUR/m2 | 65 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vand 3 camere Soarelui!
10
8

Vand 3 camere Soarelui!

Vand 3 camere decomandate, mobilat si utilat, etajul 3, termopane, renovat integral 65 mp utili, liber 118000 euro , soarelui langa judetean-casa austria, tel. 0773336700

1815 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Vanzare ap. 3 camere decomandate ultracentral
5
16

Vanzare ap. 3 camere decomandate ultracentral

OFERTA! Traieste aici, descopera locul unde tu si familia ta va veti simti cu adevarat ACASA! Apartament ultracentral, bloc situat langa oficiul de cadastru, etaj 4 din 4, alcatuit din 3 camere decomandate cu dependinte-vezi attach , într-un bloc construit în 1981, având suprafața totala de 80,9 mp.Fiind ...

2353 EUR/m2 | 68 m2

Ultracentral, Craiova, Dolj

Promovat
Apartament 3 camere Nerva Traian.
14

Apartament 3 camere Nerva Traian.

Compania imobiliara Apulum 94 va propune un apartament de 3 camere situat in zona Nerva Traian- in apropiere de interesectia cu Octavian Goga. Apartamentul are vedere mxta, laterala si spate, unde este mai multa liniste. Imobilul a fost finalizat in 1992, este reabilitat termic iar suprafata apartamentului ...

3132 EUR/m2 | 76 m2

Sector 3, Bucuresti

Soarelui-Girocului. Etaj intermediar. GARAJ. Boxa. Bloc izolat. 2 BAI
6

Vand apartament cu 3 camere, 65 mp utili + 2 BALCOANE inchise, 2 BAI, ETAJ INTERMEDIAR, decomandat, in bloc izolat termic exterior, in zona Girocului. Ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, usi interior celulare, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate, aer conditionat. ...

2077 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, tip PB decomandat, Etaj 3 zona Rogerius (Lacul Rosu)
9
1

Apartament cu 3 camere, tip PB, situat pe strada Locomotivei la etajul 3. Blocul a fost reabilitat termic in 2024. Este compus din 3 camere, 2 bai, 1 bucatarie si 2 holuri. Se vinde mobilat, fara electrocasnice. Preț 103.000 euro negociabil Telefon:

1431 EUR/m2 | 72 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

ANDA , CET , 2 camere decomandat
9
6

ANDA , CET , 2 camere decomandat

Exclusivitate ! Va propunem un apartament de 2 camere , decomandat cu suprafata utila de 49 mp , suprafata totala 54 mp cu balconul care este pe bucatarie , izolat exterior , mobilat , termopane , rulouri exterioare doar la dormitor , incadrat , etaj 3 4 . Merita vizionat .

1490 EUR/m2 | 51 m2

Anda, Constanta, Constanta

Vanzare 2 camere Bd.Maresal Averescu 5 vedere spat, comision 0% Arcul de Triumf Ion Mihalache 1 Mai
10
10

VIZIONARI zilnic cu programare telefonica VANZARE 2 camere Reprezentare Exclusiva Vanzator, COMISION 0% pentru cumparator! Vanzare apartament cu 2 camere pe Bulevardul Maresal Alexandru Averescu, nr 5, avand o pozitie excelenta intr-o zona apreciata a capitalei, cartierul 1 Mai, foarte aproape de ...

2549 EUR/m2 | 51 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Ap 2 camere, transformat in 3, et 1, cu gradina, Sagului
20
15

Ap 2 camere, transformat in 3, et 1, cu gradina, Sagului

Va propunem spre vanzare un apartament la casa(bloc) de caramida cu 4 apartamente in total, parter+etaj+ terasament si cu hidroizolatie. Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa care a fost transformat in cameră, 1 cămară spatioasa de alimente transformata ...

1438 EUR/m2 | 64 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Obor, Colentina, Teiul D-nei, 10 min de metrou, stradal, etj. 6 sdec fara risc renovat 2026 la cheie
18

Kaufland, 6 din 10, cf. 1, sdec, 64mp, scara stradala, vedere mixta, deshisa, preponderent pe spate, liniste, bloc fara risc seismic, reabilitat termic, renovat integral 2026, partial mobilat si utilat, bucatarie open, patrata, mobilata si utilata, masina de spalat, ideal investitie, orientat pe Sud, ...

2102 EUR/m2 | 64 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Colentina, Doamna Ghica vis-a-vis Complex  Rose Garden
12
3

Colentina, Doamna Ghica vis-a-vis Complex Rose Garden

4 din 10, cf. 1, semidecomandat, 66mp,vedere mixta,bloc reabilitat termic,fara risc seismic,geam la baie,balcon spatios, contorizat, gresie, faianta, parchet, termopan, usa metalica, aer conditionat, cadastru si intabulare, zona buna, liber, accept credit. Pret bun, discutabil.

1439 EUR/m2 | 66 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Apartament 3 camere
6
1

Apartament 3 camere

Apartament 3 camere,semidecomandat,parter,situat pe strada Walter Maracineanu,in proximitate Profi,Penny,Piata agroalimentara,posibilitate pentru amenajare birouri,afaceri.Posibilitate montare centrala gaz.

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

vand apartament 3 camere minin  97000euro
7
12

vand apartament 3 camere minin 97000euro

apt. 3 camere ,curat, etaj 8 8 decomandat cu bucatarie- living mobilată zonă Rahova-piata-situat stradal cu loc de parcare si boxa la subsol, gaze- contor individual, usi de interior schimbate, inclusiv usa de la intrare, usa balcon=geam termopan= culisanta , gresie, faianță si parchet laminat în sufragerie ...

1286 EUR/m2 | 70 m2

Sector 5, Bucuresti

Vanzare apartament 3 camere semidecomandat
10

Vanzare apartament 3 camere semidecomandat

apartament 3 camere semidecomandat suprafață camere: 17,61 10,52 10,38 suprafața utilă: 67,13 suprafața totală: 73,48 (su + balcon) etaj 10 un balcon

2761 EUR/m2 | 67 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Tunsu petre 1 4 cu centrala termica
8
34

Tunsu petre 1 4 cu centrala termica

1 din 4 Semidecomandat suprafata totala de 37m.p Suprafata utila de 36 constructie 1976 Cu inbunatatiri recente Bloc reabilitat termic Toate actele

1243 EUR/m2 | 37 m2

Sector 5, Bucuresti

Petre Ispirescu ,Iancu Jianu
10
58

Petre Ispirescu ,Iancu Jianu

Strada Iancu Jianu Parter cu balcon Bloc reabilitat termic Renovare totala 2020 Confort 1 decomandat Foarte calduros 72m.p Contor separat oentru centraka termica Centrala termica nu are. usa metalica gresie,faanta în baie parchet laminat în dormitoare termopane usi noi toate Toate actele Mobilat și ...

1739 EUR/m2 | 67 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Ultracentral - Pta Rosetti, 3 camere, 93 mpu, etaj 1, cladire istorica
20

ULTRACENTRAL - PIATA ROSETTI, 3 CAMERE, 93 MPU, ETAJ 1, CLADIRE ISTORICA. Strada Sfintiilor, zona ultracentrala, aproape de toate mijloace de transport (metrou, troleibuz, tramvai), magazine, restaurante, cafenele. Apartament mare, ideal pentru o familie care doreste siguranta, comoditate si spatiu pentru ...

1469 EUR/m2 | 95 m2

rosetti, Sector 2, Bucuresti

Salvează căutarea