Apartamente 3 camere Pitesti Arges

Promovat
NOU !!! Apartament 3 Camere POPA ȘAPCĂ - SEMICENTRAL Confort 1 Decomandat MOBILAT ȘI Utilat
17
7

Apartament Modern Cu 3 Camere, Confort 1, Decomandat , Zona Popa Șapcă - Semicentral, Pitești, Apartamentul se vinde MOBILAT ȘI UTILAT ( MAI PUȚIN FĂRĂ MOBILA DIN SUFRAGERIE ) totul pregătit pentru mutare imediată - Te invităm să descoperi un apartament complet renovat, situat într-o zonă liniștită ...

1470 EUR/m2 | 68 m2

Popa Sapca, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament ultracentral - mobilat si utilat - Zona Centrală
10
4

Apartament ultracentral - mobilat si utilat - Zona Centrală

Un apartament situat ULTRACENTRAL care isi asteapta noii proprietari pentru a-i da culoare si a-l transforma in ACASA. Va invitam sa descoperiți acest apartament cu 3 camere, cu un potențial extraordinar, situat în inima orașului, într-o zonă bine cotata si solicitata. Un imobil mobilat si utilat complet ...

1615 EUR/m2 | 84 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 camere Central - zona Sfânta Vineri, etaj 2, terasă
13

Apartament exclusivist cu 3 camere – bloc nou 2007, ultracentral, parcare inclusă Agenția imobiliară Project Center vă prezintă un apartament deosebit, situat în centrul orașului, în apropiere de Biserica Sfânta Vineri, la etajul 2 al unui imobil modern construit în 2007. O proprietate rar disponibilă ...

1984 EUR/m2 | 68 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Ofertă! Apartament 3 Camere EXPO PARC Confort 1 Semidecomandat Etaj 1 Mobilat Și Utilat Complet
14

Apartament 3 camere, confort 1 Expo Parc Semicentral Etaj ideal 1 4 Total renovat Mobilat & utilat complet Disponibil imediat - Într-una dintre cele mai apreciate zone semicentrale ale orașului, în proximitatea Expo Parc și la câteva minute ...

1617 EUR/m2 | 60 m2

Ceair, Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

OFERTĂ ! Apartament 3 Camere TRIVALE Confort 2 Etaj 2 din 4 Semidecomandat Liber Centrală Complex 2
10
3

Apartament cu 3 camere Trivale, Complex 2, poziție excelentă ! - Îți dorești un apartament într-o zonă verde, liniștită, dar în imediata apropiere a tuturor facilităților urbane? Avem soluția ideală pentru tine! - Tip proprietate : Apartament 3 camere - Locație : Trivale Complex 2, foarte aproape de ...

1522 EUR/m2 | 46 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Apartament 3 Camere SEMICENTRAL Confort 1 Etaj 3 Renovat 2 Balcoane Două Băi
11
3

Apartament 3 Camere Confort 1 SEMICENTRAL Zona RAMADA Etaj 3, Renovat, două Balcoane, Două grupuri sanitare, izolat termic interior, dotat cu centrală termică nouă, termopan integral inclusiv balcoane, parchet lemn masiv bătut, rașchetat, lăcuit, ușă metalică, uși de interior noi, gresie și faianță model ...

1470 EUR/m2 | 68 m2

Ceair, Pitesti, Arges

 Apartament 2 camere, decomandat - Prundu
7
5

Apartament 2 camere, decomandat - Prundu

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în Pitești, zona Prundu, într-o zonă liniștită, cu multă verdeață și acces facil către principalele puncte de interes. Locuința are o suprafață totală de 55 mp și 52 mp utili este amplasată la etajul 4 4 intr-un bloc construit în 1980 ...

1291 EUR/m2 | 55 m2

Pitesti, Arges

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

Apartament 3 camere Exercitiu parter inalt vedere bilaterala
17

De vanzare apartament 3 camere la parter inalt, bloc cu 4 etaje, cu doar 2 apartamente pe nivel situat in Cartierul Exercitiu, strada Fantanii, in suprafata totala de 68,53 mp, bloc construit in anul 1986. Beneficiaza de o compartimentare decomandata cu vedere pe doua parti: hol mare la intrare, bucatarie ...

1522 EUR/m2 | 65 m2

Pitesti, Arges

Apartament 3  camere Eremia Grigorescu, fond 1986,confort 1 decomandat
8
33

Apartament 3 camere Eremia Grigorescu, fond 1986,confort 1 decomandat

DE VÂNZARE Apartament 3 camere | Eremia Grigorescu, Pitești Oportunitate excelentă! Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, confort 1 decomandat, situat într-o zonă liniștită și bine conectată Eremia Grigorescu. Suprafață totală: 65 mp Etaj: 4 An construcție: 1986 1 baie 2 balcoane Apartamentul ...

1408 EUR/m2 | 65 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 camere – modern, complet mobilat, zona Exercitiu
14
2

Apartament 3 camere – rafinament, confort premium și locație excelentă | Gata de mutare AZURA Imobiliare vă prezinta un apartament deosebit cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 3 din 4, într-un imobil din zona Exercițiu, strada Banat, la doar 5 minute de mers pe jos de centrul orașului ...

1918 EUR/m2 | 62 m2

exercitiu, Pitesti, Arges

Apartament 3 camere Eremia Grigorescu
3
2

Apartament 3 camere Eremia Grigorescu

Apartament 3 camere , 2 balcoane , decomandat , recent renovat , Eremia Grigorescu

1452 EUR/m2 | 63 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 camere - decomandat - 2 balcoane, vedere pe 2 părți – Dedeman
20
2

Îți propun un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 3, într-o zonă foarte bine poziționată, ideal pentru o familie care își dorește confort și acces rapid către tot ce contează. Locuința este spațioasă și luminoasă, cu vedere pe două părți, ceea ce înseamnă lumină naturală pe tot parcursul ...

1503 EUR/m2 | 76 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament La Cheie - Eremia Grigorescu - mobilat si utilat
13

Apartament La Cheie - Eremia Grigorescu - mobilat si utilat

Acum poti avea apartamentul pe care ti-l doresti cu adevarat! Imobilul este situat la etajul 4 din 4, in Pitesti, cartier Eremia Grigorescu la doar 5 min. de mers fata de centrul Pitestului. Are o suprafata totala de 72.34 mp , iar compartimentarea este realizata astfel: living generos, dormitor matrimonial ...

1696 EUR/m2 | 68 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 camere - Modern | Renovat 2025 | - Calea Bucuresti
15
5

Apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat într-o zonă semicentrală, pe Calea București, cu acces rapid către mijloace de transport, magazine, școli și alte puncte de interes. Compartimentarea este practică, potrivită atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul a fost renovat în 2025 ...

1931 EUR/m2 | 48 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament ultracentral - mobilat si utilat - Zona Centrală
10
4

Apartament ultracentral - mobilat si utilat - Zona Centrală

1615 EUR/m2 | 84 m2

Pitesti, Arges

Promovat
16
1

1522 EUR/m2 | 65 m2

Pitesti, Arges

Schimb apartament 3 camere, transformat în 4, cu apartament 2 camere +diferența
10
12

Schimb apartament 3 camere, transformat în 4, decomandat, et. 3, 67,8 m2 + 2 balcoane, unul transformat în bucătărie, în bloc reabilitat termic, cu apartament 2 camere + diferența. Loc parcare cu abonament pe 2 ani. Tel. Zero șapte doi doi doi doi cinci trei unu doi

1303 EUR/m2 | 76 m2

Pitesti, Arges

Vânzare apartament
9
5

Vânzare apartament

Vând apartament 3 camere decomandat, zona Nord, etaj 10 10, izolat interior și exterior, utilat,mobilat. Preț 90 000 Euro.

1452 EUR/m2 | 62 m2

Nord, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, 2 balcoane, Exercițiu – Pitești
11
1

Descriere: Next Level Imob oferă spre vânzare un apartament de 3 camere, decomandat, situat într-un bloc izolat termic din cartierul Exercițiu, Pitești. Dotări principale: Ușă metalică nouă Geamuri termopan Baie + WC de serviciu Două debarale 2 balcoane Avantaje: Zonă foarte bună și căutată, aproape ...

1333 EUR/m2 | 68 m2

Pitesti, Arges

apartament 3 camere decomandat parter zona 1
9
1

apartament 3 camere decomandat parter zona 1

Vând apartament în cartierul Traian(zona 1), 3 camere decomandat, parter, balcon, bloc din cărămidă, internet. Apartamentul este pregătit pentru renovare (renovat parțial). Este orientat spre o alee fără circulație rutieră, într-o zonă înverzită și foarte liniștită. Vecinii din bloc și din cartier sunt ...

1667 EUR/m2 | 54 m2

Pitesti, Arges

Vând ap 3 camere
8
2

Vând ap 3 camere

Vând ap 3 camere situat în cartierul Prundu lângă parc la etajul 4 din 6 o singura scara cu lift, bloc fabricație 2008 din cărămidă, doua balcoane, baie mare, grup sanitar, aer condiționat nou, mașina de spălat noua se vinde mobilat și utilat.

1981 EUR/m2 | 53 m2

Pitesti, Arges

Categorii

Județe

Arges

Localități

Pitesti
Salvează căutarea