Apartamente 3 camere Bacau

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, Târgu Ocna
16

Apartament 3 camere decomandat, Târgu Ocna

Apartament cu 3 camere decomandate, situat pe strada Tăbăcari, în Târgu Ocna, într-o zonă liniștită, ferită de agitația traficului, dar cu acces facil către toate punctele de interes ale orașului. Locuința este poziționată la etajul 2 din 2, cu acoperiș, și are o suprafață utilă de 79,34 mp, la care ...

740 EUR/m2 | 79 m2

Periferie, Targu Ocna, Bacau

Promovat
Proprietar vând apartament 3 camere decomandate zona centrală!
6
1

Proprietar vând apartament 3 camere spațios și bine compartimentat, situat în zonă centrală, ideal pentru amenajare după bunul plac. Apartamentul are 3 camere decomandate, 3 balcoane și 2 băi! Liftul de aproximativ 3 ani, fără infiltrații!

1156 EUR/m2 | 77 m2

Centrala , Bacau, Bacau

Promovat
Mioriței, colț cu Banca Națională- Apartament 3 camere decomandate
8

Strada Mioriței, colț cu Banca Națională, aproape de centru Apartament 3 camere decomandate, cu două băi și două balcoane Etaj intermediar (3 din 4) 64 mp utili + balcoane de 6 mp Izolat exterior, orientare Nord și Sud Centrală termică, geamuri termopan, gresie, parchet, uși schimbate. Apartament ...

1309 EUR/m2 | 64 m2

Bacau, Bacau

Promovat
PACHET: 2 apartamente cu 3 camere în Zona Ultracentrală Onești (Bd Oituz 14 și Tineretului 10)
10
2

1. Primul apartament cu 3 camere este semidecomandat, are 62mp (58mp util), etaj 1 din 4, Zona Ultracentrală Onești (Bd Oituz 14, cu vedere la bulevard, peste drum de Victoria Shopping Center). Prețul reflectă locația ultracentrală, apartamentul fiind adecvat atât pentru locuit cât și pentru office ...

1000 EUR/m2 | 120 m2

Ultracentral, Onesti, Bacau

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

APARTAMENT  DE VANZARE CU 3 CAMERE IN QUARTAL, ONESTI
17

APARTAMENT DE VANZARE CU 3 CAMERE IN QUARTAL, ONESTI

APARTAMENT 3 CAMERE DECOMANDAT ndash; 65 MP ndash; ONESTI | NOBILA IMOBILIARA NOBILA IMOBILIARA va propune spre vanzare, un apartament cu 3 camere decomandat, situat intr-o zona linistita din Onesti, cu acces facil catre centrul orasului, scoli, magazine si spatii verzi. Proprietatea este spatioasa, ...

968 EUR/m2 | 65 m2

central, Onesti, Bacau

Apartament 3 camere decomandate, strada Martir Horia, Bacau
19

Apartament 3 camere decomandate, strada Martir Horia, Bacau

Va propunem spre vanzare un apartament bine intretinut, cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat pe strada Martir Horia, in municipiul Bacau, intr-un imobil construit in anul 1973, disponibil la etajul 4 din 4, cu o suprafata de 81.60 mp. Imobilul se vinde mobilat si utilat ca in prezentare. ID ...

1413 EUR/m2 | 63 m2

banca nationala, Bacau, Bacau

Vând apartament 3 camere in bacău
6
3

Vând apartament 3 camere in bacău

Proprietar vând APARTAMENT 3 CAMERE, mun. Bacău, zona Narcisa, etaj 6 10, bloc dotat cu lift Apartamentul este situat într-o zonă foarte bună, cu acces la stradă, zona este una liniștită, are o suprafață totală de 49 mp., compus din 3 camere decomandate, 1 bucătărie, 1 baie, 1 balcon, hol. Apartamentul ...

1429 EUR/m2 | 49 m2

Narcisa, Bacau, Bacau

Vând urgent apartament 3camere zona ultracentrala
5
5

Vând urgent apartament 3camere zona ultracentrala

Vând Urgent apartament 3camere zona ultracentrala Bulevardul Oituz -Centrala - Geamuri termopan ,balcon inchis in termopan -Etaj 4 din 4 Boxa langa apartament Pret 47500 euro (Accept schimb cu teren în Onesti sau rest de plata)

824 EUR/m2 | 68 m2

Onesti, Bacau

Mioriței - Billa - grădinița Lizuca- 3 camere- bloc din 1982
12
3

Apartament 3 camere semidecomandate, Zonă liniștită cu verdeață in fata blocului, aproape de grădinița Lizuca. Apartament bine compartimentat cu doua dormitoare, living, bucătărie, balcon, baie cu geam. Încălzire cu centrala termica proprie. Etaj 3 din 4 Orientat spre Sud vest. Liber.

1155 EUR/m2 | 58 m2

Bacau, Bacau

Apartament 3 camere Buhuși - Republicii Penny
10

Apartament 3 camere Buhuși - Republicii Penny

Apartament bine compartimentat cu 3 camere semidecomandat, balcon la sufragerie, geam la baie. Dormitoare dispuse pe holuri separate. Spatii de depozitare. Aprope de școală și grădiniță, magazin, centru orașului, Penny, Pepco. Liber

650 EUR/m2 | 60 m2

Buhusi, Bacau

Decomandat, 3 camere - spatios
7

Decomandat, 3 camere - spatios

Apartament cu 3 camere decomandate Str. Republicii, etaj 4 cu sarpanta Hol mare , doua bai , dresing pe hol Bucătărie cu debara. Balcon la sufragerie Situat pe mijloc Vedere la strada principala iar dormitoarele au vedere în spate. Așteaptă inspirație și designe pentru a fi transformat în ACASĂ!

908 EUR/m2 | 65 m2

Bacau, Bacau

Proprietar vand apartament, 3 camere decomandate,72 mp utili, Str.Nordului Bacau
8
5

Proprietar, vand apartament spatios, luminos si foarte bine intretinut cu suprafata utila 72 mp, intr-un bloc construit in 1982, situat pe Strada Nordului Bacau , in zona linistita, cu scoli, liceu, marketuri si statii de autobuz la maxim 5 min de mers pe jos. Apartamentul este situat la etajul 4 din ...

1271 EUR/m2 | 72 m2

Mioritei, Bacau, Bacau

ULTRACENTRAL/Mihai Viteazu/3 camere decomandate/bloc din anul 1986
13
2

Iti prezint, in exclusivitate, un apartament de 3 camere, structura decomandata, cu doua balcoane si 2 bai, aflat la etajul 4 din 4 cu acoperis (sarpanta), pe Strada Dumbravei, intre Strada Mihai Viteazu si Piata Centrala, intr-un imobil construit in anul 1986. Suprafata utila este de 64 mp + balcoane ...

1086 EUR/m2 | 64 m2

Bacau, Bacau

Apartament 3 camere/doua bai/doua balcoane-PIAȚA CENTRALA-bloc 1986
13

Iti prezint, in exclusivitate, un apartament de 3 camere, structura decomandata, cu doua balcoane si doua bai, aflat la etajul 4 din 4 cu acoperis (sarpanta), pe Strada Dumbravei, intre Strada Mihai Viteazu si Piata Centrala, intr-un imobil construit in anul 1986. Suprafata utila este de 64 mp + balcoane ...

1086 EUR/m2 | 64 m2

Bacau, Bacau

Apartament 3 camere, str. Stadionului, etaj 2
15
1

Apartament 3 camere, str. Stadionului, etaj 2

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in zona Sala Sporturilor, intr-un imobil construit in anul 1972 , disponibil la etajul 2 din 4, cu o suprafata de 58 mp. Imobilul este situat in apropiere de statie de autobuz, scoala, supermarket ID intern: II484.

1170 EUR/m2 | 47 m2

Bacau, Bacau

Neagoe Vodă- 3 camere decomandate/două balcoane/priveliște frumoasă
11

Strada Neagoe Vodă, bloc din 1988, izolat termic Etaj 4, cu priveliște frumoasă 3 camere decomandate, frumos compartimentat, cu expunere E-V Două băi, două balcoane spațioase 67 mp utili + 10 mp balcoane Centrală termică nouă, geamuri termopan, parchet, uși lemn, gresie, faianță- apartament ...

1224 EUR/m2 | 67 m2

Bacau, Bacau

Apartament 3 camere, semidecomandat, zona Miron Costin
8

Apartament 3 camere, semidecomandat, zona Miron Costin

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios și luminos, situat într-o zonă liniștită și bine conectată. Ideal pentru locuință personală sau investiție profitabilă! Suprafață utilă: 53 mp + balcon generos (2,40 mp) Etaj: 4/4 (acoperit cu șarpantă) Compartimentare inteligentă: ✔ Living primitor ✔ ...

945 EUR/m2 | 55 m2

central, Bacau, Bacau

Zona Nord - 22 Decembrie - apartament 3 camere decomandate - 72.000 EURO
11

- Agenția Ostap Imobiliare Bacău vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandate într-un bloc situat pe strada 22 Decembrie la intersecție cu strada Venus, în apropierea grădiniței Crai Nou, Piața Nord și Arena Mall Bacău; - este situat la etajul 4, într-un bloc cu 4 etaje; - suprafața ...

1100 EUR/m2 | 65 m2

Bacau, Bacau

3 camere | Ultracentral – Bd. Nicolae Balcescu
14
1

3 camere | Ultracentral – Bd. Nicolae Balcescu

Visezi la un apartament unde totul e la doi pasi? Unde cobori din bloc si esti deja in ritmul orasului? Acum poti trai exact asa! Situat pe B-dul Nicolae Balcescu, acest apartament semidecomandat de 65.5 mp + 12,58 mp balcoane ofera echilibrul perfect intre lifestyle urban si confort autentic. DETALII ...

1545 EUR/m2 | 66 m2

ultracentral, Bacau, Bacau

Apartament 3 camere, Str. Vadul Bistritei, Bacau
19

Apartament 3 camere, Str. Vadul Bistritei, Bacau

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, confort 1, situat in cartierul Vadu Bistritei, intr-un imobil construit in anul 2021 , disponibil la etajul 9 din 9, cu o suprafata de 90 mp. Imobilul este situat in apropiere de statie de autobuz, scoala, supermarket ID intern: II1 ...

1818 EUR/m2 | 77 m2

Bacau, Bacau

Apartament 3 camere decomandate – Str. Metalurgiei, Bacau
15
3

Apartament 3 camere decomandate – Str. Metalurgiei, Bacau

Se ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandate, situat pe Strada Metalurgiei, la etajul 4 4 al unui bloc construit in 1979. Suprafata totala: 67,5 mp Compartimentare: 2 dormitoare, 1 living spatios, bucatarie generoasa de 10 mp, 2 bai (una cu geam), 2 balcoane inchise cu tamplarie termopan Imbunatatiri: ...

1000 EUR/m2 | 62 m2

Bacau, Bacau

Apartament in casa noua! Spatiu, confort si natura – curte privata!
6
1