Apartamente 3 camere Oradea Rogerius Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 3 camere Rogerius Oradea
5
1

Vand apartament 3 camere Rogerius Oradea

Persoana fizica vand apartament 3 camere decomandat, cu dubla orientare, tip B, pe bul. Dacia,intr o zona cautata, etajul 4 din 4, 70mp suprafata utila, balcon mare. Apartamentul es spatios, bine compartimentat si este compusa din: hol mare, bucatarie, camara, debara, baie si 3 camere luminoase. Apartamentul ...

1414 EUR/m2 | 70 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

De Vânzare
5
7

De Vânzare

De Vânzare Apartament Cu 3 Camere, Situat În Oradea . Strada Corneliu Coposu (Vizavi De Parcul Olosig) Apartament Situat La Etaj 4 Din 7, Cu Lift . Dubla Orientare, Compus Din 3 Camere Decomandate 1 Bucătărie, 1 Baie, 2 Debarale 2 Balcoane . Apartamentul Necesita Renovare (Telefon )

1515 EUR/m2 | 63 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Apartament 3cam confort 1 situat la etajul 2 din 4,cu 62 mp utili,zona Rogerius, str.Galileo Galilei
10
17

Apartament 3 cam confort 1 situat la etajul 2 din 4, cu o suprafață utilă de 62 mp, zona Rogerius str. Galileo Galilei, imediat ocupabil.

1435 EUR/m2 | 62 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Apartament cu 3 camere, tip PB decomandat, Etaj 3 zona Rogerius (Lacul Rosu)
9
5

Apartament cu 3 camere, tip PB, situat pe strada Locomotivei la etajul 3. Blocul a fost reabilitat termic in 2024. Este compus din 3 camere, 2 bai, 1 bucatarie si 2 holuri. Se vinde mobilat, fara electrocasnice. Preț 107.000 euro negociabil

1162 EUR/m2 | 86 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Apartament de 3 camere de vanzare, Rogerius, Oradea
6
5

Apartament de 3 camere de vanzare, Rogerius, Oradea

Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere intr-o zona bine conectata, str Podului , Cartier Rogerius Detalii proprietate : - etaj 2 7 -suprafata 73 mp -lift nou -boxa la subsol Compartimentare : -camera de zi spatioasa cu balcon mare, inchis ; -doua dormitoare, dintre care unul cu balcon tip logie, inchis ...

1356 EUR/m2 | 73 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Apartament 3 camere PC mare 2 bai Rogerius dubla or balcon inchis
14
2

apartament modicat cu proiect in 2006, etaj 3 din 4, bucatarie mare openspace, suprafata utila 65 mp, 2 bai ,balcon inchis 115000 EUR

1769 EUR/m2 | 65 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Vand apartament Rogerius,AN45,3camere,et2,proprietar
5
5

Vand apartament Rogerius,AN45,3camere,et2,proprietar

vand apartament Rogerius, ETAJ2 , in spate la Profi, vedere spre bulevard, 3 camere decomandate, bucatarie separata, incalziare centralizata, LIFT, 2 bai, 2 balcoane,

1500 EUR/m2 | 70 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Vând apartament 3 camere Rogerius
10

Vând apartament 3 camere Rogerius

Persoană fizică, vând apartament 3 camere, 49 mp, etaj 1, tip Z, zona Rogerius, Bernard Shaw, în apropiere școli, grădinițe, piața, parc, Lidl, ideal pt familie tânără sau work for Home. Pentru informații mesaje what up la nr de tel

1837 EUR/m2 | 49 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Vand Apartament 3 camere negociabil!!
6
24

Vand Apartament 3 camere negociabil!!

Apartament 3 camere etaj 4 pb mare Etajul 4 2 bai 1 balcon Mai multe detalii : euro negociabil , numar camere: 3, numar bai: 2, suprafata utila: 70 m2 Pt detalii sau alte informatii suplimentare pot fi contactat la urmatorul nr de tel: Nu colaborezi cu agentii.

1214 EUR/m2 | 70 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Apartament 3 camere tip A
10
5

Apartament 3 camere tip A

Apartament 3 camere, l tip A in Rogerius-Oradea, zona Unitatea de Pompieri multa zona verde ) Gradinita nr. 45 si nr. 54,, Liceul Ortodox Roman Ciorogariu, etaj 4 -4 cu acoperiș renovat recent, inaltime acoperiș 1.6 m .Balcon inchis, apartament luminos, geam la baie. ( atașat fotografii ) Suprafata ...

1692 EUR/m2 | 59 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Vand apt mare AN 4 camere, 90 m2, LIFT, Dacia
10
1

Vand apt mare AN 4 camere, 90 m2, LIFT, Dacia

Proprietar vand apartament tip AN cu 4 camere, modificat în 3 camere, situat în Rogerius, Bulevardul Dacia, etajul 3, bloc cu lift nou. Suprafață utilă 88,19 metri pătrați + 2 balcoane ( unul închis cu termopan și altul deschis ) Suprafață totală cu balcoane 95,90 metri pătrați. Compartimentat astfel ...

1703 EUR/m2 | 88 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

9
2

Apartament cu 3 camere, tip PB, situat pe strada Locomotivei la etajul 3. Blocul a fost reabilitat termic in 2024. Este compus din 3 camere, 2 bai, 1 bucatarie si 2 holuri. Se vinde mobilat, fara electrocasnice. Preț 99.900 euro negociabil Telefon:

1388 EUR/m2 | 72 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Apartament 3 camere zona Rogerius
5
1

Apartament 3 camere zona Rogerius

Vand apartament tip B compus din 3 camere,bucatarie,2 bai,balcon,beci la subsol suprafata utila de 70 m patrati situat la et.4 din 8 pe str.Stefan cel mare,blocul detinand 2 lifturi.Apartamentul este asezat cu vederea spre curtea interioara ceea ce ofera mai multa liniste.Pretul este 116000euro negociabil.Contact ...

1657 EUR/m2 | 70 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

 Apartament cu 3 camere, Oradea
10
2

Apartament cu 3 camere, Oradea

Nu doresc colaborari cu agenti! Apartamentul decomandat de 60 metri patrati situat la etajul 4 4 este impartit astfel: - 3 camere(living, camera de zi si dormitor). - baie - bucatarie - balcon semi-deschis(poate fi folosit ca spatiu de depozitare) - hol lung. cu usi glisante sifonier Apartamentul este ...

1400 EUR/m2 | 60 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Apartament 3 camere, 2 băi, 74 mp, Rogerius   complet mobilat, renovat premium, parcare + beci
10
3

Apartament 3 camere, 2 băi, 74 mp, Rogerius complet mobilat, renovat premium, parcare + beci

Se oferă spre vânzare un apartament tip PB, cu 3 camere și 2 băi, situat în cartierul Rogerius, Oradea, la etajul 4 din 4, într-un bloc cu acoperiș. Apartamentul are o suprafață de 74 mp și a fost renovat complet(acum 4 ani) cu materiale de cea mai înaltă calitate, fiind amenajat modern și cu bun gust. ...

1646 EUR/m2 | 72 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

3 camere Rogerius 97500 euro
9
4

3 camere Rogerius 97500 euro

Construcție din cărămidă ( cu acoperiș ).Etaj 3. Are 64 mp utili + boxă încăpătoare. Aproape de piață, școală și stație de tramvai . Ocupabil imediat.

1523 EUR/m2 | 64 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

vând apartament 3camere
8
1

vând apartament 3camere

Vând apartament 3 camere PB mare la parter in zona Rogerius lângă generala 11 blocul este reabilitat izolat termic.

1881 EUR/m2 | 63 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Categorii

Județe

Bihor

Localități

Oradea
Salvează căutarea