Apartamente 3 camere Oradea Bihor

Voucher credit

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 cam smart  nou mobilat NUFĂR PRIMA
2
15

Apartament 3 cam smart nou mobilat NUFĂR PRIMA

Vand apartament 3 camere mobilat utilat Iosia Nord sau residential ARED Onestilor 2 dormitoare _2 bai living spatios decomandat cu bucatarie separata SU totala 77 mp for more information call or WhatsApp

1951 EUR/m2 | 61 m2

Oradea, Bihor

Vand apartament 3 cam cf1 NUFARUL LOTUS  ROGERIUS
10
31

Vand apartament 3 cam cf1 NUFARUL LOTUS ROGERIUS

Vand apartament 3 camere decomandat mobilat si utilat complet format din 2 dormitoare plus living 2 bai cu bucatarie separat ,balcon Str Decebal colt cu Dacia STEFAN CEL MARE ROGERIUS .Acte in regula accept credit

1364 EUR/m2 | 77 m2

Oradea, Bihor

De vanzare ap. 3 camere, 2 bai, et 4 din 9, loc de parcare privat, str Grigore Moisil - Nufarul
9
2

Persoana fizica, vand ap 3 camere cu loc de parcare, Nufarul, bloc Prima str Grigore Moisil, 2 bai, complet mobilat si utilat. S.C.:96 mp, Pret 170.000 euro. tel: .

2361 EUR/m2 | 72 m2

Nufarul, Oradea, Bihor

Apartament cu 3 camere si 2 bai tip PC zona Decebal Dacia
10
1

Apartament cu 3 camere si 2 bai tip PC zona Decebal Dacia

De vânzare apartament mobilat si utilat complet , într-o zonă liniștită și aproape de centru centre comerciale scoli, grădinițe , 2 minute de malul crisului, pe strada Lisabonei cu 3 camere 2 bai și 2 balcoane et 3 din 4 doar două apartamente pe etaj! Apartamentul a fost renovat in totalitate instalația ...

1942 EUR/m2 | 71 m2

Splaiul Crișanei, Oradea, Bihor

Apartament cu 3 camere decomandat vând s-au schimb (De la Proprietar)
7
4

NU DORESC SĂ FIU CONTACTAT DE NICI UN AGENT (Ă)SAU INTERMEDIAR(Ă) Vând sau schimb apartament 3 camere decomandat și complet renovat , instalație electrică schimbată pe cupru (2băi )situat în cartierul Ioșia pe strada Cazaban , cu dublă orientare ,la etajul 4 ...

1664 EUR/m2 | 70 m2

Iosia, Oradea, Bihor

Apartament de 3 camere de vanzare, Rogerius, Oradea
6
4

Apartament de 3 camere de vanzare, Rogerius, Oradea

Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere intr-o zona bine conectata, str Podului , Cartier Rogerius Detalii proprietate : - etaj 2 7 -suprafata 73 mp -lift nou -boxa la subsol Compartimentare : -camera de zi spatioasa cu balcon mare, inchis ; -doua dormitoare, dintre care unul cu balcon tip logie, inchis ...

1356 EUR/m2 | 73 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Vand apt mare AN 4 camere, 90 m2, LIFT, Dacia
10

Vand apt mare AN 4 camere, 90 m2, LIFT, Dacia

Proprietar vand apartament tip AN cu 4 camere, modificat în 3 camere, situat în Rogerius, Bulevardul Dacia, etajul 3, bloc cu lift nou. Suprafață utilă 88,19 metri pătrați + 2 balcoane ( unul închis cu termopan și altul deschis ) Suprafață totală cu balcoane 95,90 metri pătrați. Compartimentat astfel ...

1703 EUR/m2 | 88 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

De vanzare apartament
9
2

De vanzare apartament

3 cam. tip D, decomandat, bucatarie, c.a spațioasă, hol, doua bai, doua iesiri intr-o logie mare (din camera mijlocie -dormitor si din camera de zi), de unde se pot admira apusurile de Soare, cu dubla orientare, în zonă Biserica Emanuel-hotel Ramada. Necesita renovare dar are si îmbunătățiri. Se pot ...

1457 EUR/m2 | 70 m2

Oradea, Bihor

Schimb apartament 4

Schimb apartament

Schimb apartament trei camere cu garsoniere. Exclus agenții

2419 EUR/m2 | 62 m2

Iosia, Oradea, Bihor

Apartament cu 3 camere, tip PB decomandat, Etaj 3 zona Rogerius (Lacul Rosu)
9
1

Apartament cu 3 camere, tip PB, situat pe strada Locomotivei la etajul 3. Blocul a fost reabilitat termic in 2024. Este compus din 3 camere, 2 bai, 1 bucatarie si 2 holuri. Se vinde mobilat, fara electrocasnice. Preț 103.000 euro negociabil Telefon:

1431 EUR/m2 | 72 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Vand apartament 3 cam PB
10
4

Vand apartament 3 cam PB

Vand apartament 3 camere tip Pb mare 85 mp in Rogerius in spatele pieței etajul 2.

1627 EUR/m2 | 83 m2

Oradea, Bihor

Apartament cu 3 camere de vânzare
6
9

Apartament cu 3 camere de vânzare

Apartament mare cu 3 camere, tip AN decomandat. Hol mare, 2 băi, 2 balcoane. Geamuri termopane, podele laminate, gresie, faianță. Acoperiş din țiglă. Apartamentul este situat în Ioşia Nord, într-o zonă liniştită, în apropiere sunt 2 şcoli şi 2 grădinițe, magazinul Lidl, Penny, Profi.

1609 EUR/m2 | 64 m2

Iosia-Nord, Oradea, Bihor

Apartament 3 camere zona Dacia
5
1

Apartament 3 camere zona Dacia

Vand apartament 3 camere complet mobilat si utilat in zona Dacia,65 mp,et 3,doua lifturi.Pret 135000 ,negociabil.Rog fara agentii.

2077 EUR/m2 | 65 m2

Decebal-Dacia, Oradea, Bihor

Apartament de vânzare
1
1

Apartament de vânzare

PROPRIETAR [exclus agenții]- Vând Apartament 3 Camere Tip Z în Rogerius Locație: Etaj 2 (intermediar) Model: Tip Z, complet decomandat Suprafață: 46 mp utili (locuință compactă, costuri mici de întreținere) Plusuri: Balcon deschis, foarte luminos, locație liniștită Stare: Nerenovat (perfect pentru ...

1630 EUR/m2 | 46 m2

Oradea, Bihor

Apartament 3 camere ultracentral
8

Apartament 3 camere ultracentral

Persoană fizică vând apartament 3 camere ultracentral Situat pe Bulevardul General Magheru Suprafață utilă: 54,73 mp + balcon închis Etaj 4 4 Bloc izolat complet, cu acoperiș nou Scară de bloc renovată și curată Loc de parcare disponibil Compartimentare: * 2 dormitoare * sufragerie * bucătărie * ...

1917 EUR/m2 | 60 m2

Magheru, Oradea, Bihor

 Apartament Ultracentral Premium La Cheie 3 Camere 2 Bai Armatei Romane Muzeu
9
7

NOU! Puteti sa pasiti in apartament folosind turul virtual Link mai jos catre video de prezentare. Vă propun spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat într-o locație excelentă din zona Armatei Române, cu vedere directă spre Muzeul Țării Crișurilor. Imobilul se află la etajul 2 și oferă un ...

2038 EUR/m2 | 78 m2

Oradea, Bihor

Ap 3 cam, 2 bai, 2 balcoane inchise, Etaj 4 4, Tip PB, bloc acoperit, H. Coanda
10
1

Proprietar vând apartament PB cu 3 camere, decomandat, situat în Henri Coandă 21, o zonă liniștită și foarte căutată din Oradea, la 5 minute de mers pe jos de Lotus 2 și aproximativ 15 minute de Primăria Oradea. Compartimentare 3 camere 1 bucătărie 2 băi 1 debara 1 dressing 2 balcone inchise termopan Detalii ...

1692 EUR/m2 | 65 m2

Oradea, Bihor

Apartament AN Nufarul
8
36

Apartament AN Nufarul

vând sau schimb cu garsoniera sau apartament mai mic). Apartament 3 camere Tip AN. Ideal pentru o familie care își dorește o locuință spațioasă și bine compartimentată. Situat într-o zonă excelentă, cu acces facil la toate punctele de interes (magazine, școli, transport), acest imobil oferă echilibrul ...

1618 EUR/m2 | 71 m2

Oradea, Bihor

Apartament 3 camere PC mare 2 bai Rogerius dubla or balcon inchis
14
1

apartament modicat cu proiect in 2006, etaj 3 din 4, bucatarie mare openspace, suprafata utila 65 mp, 2 bai ,balcon inchis 115000 EUR

1769 EUR/m2 | 65 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

9
3

Apartament cu 3 camere, tip PB, situat pe strada Locomotivei la etajul 3. Blocul a fost reabilitat termic in 2024. Este compus din 3 camere, 2 bai, 1 bucatarie si 2 holuri. Se vinde mobilat, fara electrocasnice. Preț 107.000 euro negociabil

1244 EUR/m2 | 86 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Categorii

Județe

Bihor

Localități

Oradea
Salvează căutarea