Apartamente 3 camere Braila

Promovat
Ap.3 cam.cf1d Vidin
9
1

Ap.3 cam.cf1d Vidin

Vând apart.3cam cf1d Vidin-Lidl, etaj-4, pod construit de proprietar, sup.totala-70mp, balcon-6ml, CT pe gaz, gresie, faianță, baie amenajată complet, bucătărie mobilată și utilată. Apartamentul este simplu și permite să fie personalizat după cum dorește viitorul proprietar. Preț: 40000 euro. Pentru ...

571 EUR/m2 | 70 m2

Braila, Braila

Promovat
Ap. 3 cam cf I dec zona Progresu  cu POD
11
4

Ap. 3 cam cf I dec zona Progresu cu POD

Agentia imobiliara EXPERT va propune : Apartament 3 cam cf I dec zona Progresu B-uri suprafata 53 mp, et. 4 cu Pod, LIBER Imobilul este bine intretinut, Termopan, Centrala termica, gresie si faianta. Se vinde mobilat si utilat asa cum apare in poze. Zona este linistita, acces la mijloace de transport, ...

925 EUR/m2 | 53 m2

Vidin-+Progresul, Braila, Braila

Promovat
vand apartament 3 camere decomandat parter
5
8

vand apartament 3 camere decomandat parter

apartament 3 camere cf 1 decomandat parter balcon centrala termica termopan aer conditionat instalatie electrica sanitara refacuta complet izolat exterior polistiren interior vata minerala rigips gresie parchet acte la zi in cartier obor

1328 EUR/m2 | 67 m2

Obor, Braila, Braila

Promovat
Hristo Botev apartament 3 camere la etajul 1
6
3

Hristo Botev apartament 3 camere la etajul 1

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament cu 3 cam cf I semidecomandat zona Hristo Botev are o suprafata totala de 55 mp , cu un balcon, situat la etajul 1 din 4 Imobilul simplu, fara amenajari. Este liber. Zona este centrala, cu acces la Bulevard. Pretul 62 000 euro neg Anunt postat de agentia ...

1127 EUR/m2 | 55 m2

Hristo Botev, Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere decomandat
1
1

Apartament 3 camere decomandat

Proprietar, vând apartament 3 camere confort 1, decomandat, 58 mp, zona Progresul, poarta 1, curat, centrala, apartamentul se vinde mobilat.

897 EUR/m2 | 58 m2

Vidin- Progresul, Braila, Braila

Promovat
Ap. 3 camere Dorobanti et.2 suprafata 75 mp
3
2

Ap. 3 camere Dorobanti et.2 suprafata 75 mp

Agenția imobiliară EXPERT vă propune spre vânzare: Apartament spațios, foarte bine poziționat, ideal pentru amenajare după propriul gust. Locație: Dorobanți până în Școlilor Suprafață totală: 75 mp (63 mp utili) Etaj: 2 din 4 Preț: 70.000 Detalii: 3 camere, confort I, decomandat Compartimentare ...

931 EUR/m2 | 75 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Inchiriez apartament cu 3 camere
5

Inchiriez apartament cu 3 camere

Apartament 3 camere,semidecomandat, etajul 3, in cartier Viziru 1, statia de autobuz Gospodina.

5 EUR/m2 | 74 m2

Braila, Braila

Apartament 3Camere Viziru3
9
3

Apartament 3Camere Viziru3

Agenție Imobiliară intermediază vânzare apartament cu 3 camere, cf. 1,decomandat, zona Viziru 3,etaj intermediar, renovat, liber, ușă metalică, centrală termică, ferestre thermopan,aer condiționat, fereastra lthermopana baie,rulouri exterior,parchet laminat, suprafața totală=62mp, preț=59.500 negociabil. ...

992 EUR/m2 | 60 m2

Viziru+3, Braila, Braila

Apartament 3 camere duplex | Central | Calea Calarasilor 1

Apartament 3 camere duplex | Central | Calea Calarasilor

Proprietar, vand apartament de 3 camere, tip duplex, situat pe Calea Calarasilor nr 62 in blocul cu PNL, aflat in apropierea pietei Concordia. Este o locuința este ideală pentru o familie care își dorește confort și acces rapid la toate facilitățile necesare zilnic. În imediata apropiere se află supermarketul ...

1047 EUR/m2 | 86 m2

Braila, Braila

Apratament 3 camere zona Garii cu Dorobantilor, et 2
10
5

Apratament 3 camere zona Garii cu Dorobantilor, et 2

De vanzare apartament 3 camere, o baie, decomandat, etaj 2, izolat termic, 2 aparate AC, 68 m patrati, balcon pe colt inchis aprox 17 m, termopan raheu cu feronerie roto, parchet, dresing, liber. Usor negociabil.

1456 EUR/m2 | 68 m2

Braila, Braila

caut apartament

caut apartament

caut apartament 2camere decomandat sau 3 camere decomandat sau semidecomandat,zonele Obor ,Hipodrom,Bariera ,Dorobanti. plata cash.

862 EUR/m2 | 58 m2

Braila, Braila

Promovat
Ap. 3 cam cf I dec zona Progresu  cu POD
11
4

Ap. 3 cam cf I dec zona Progresu cu POD

925 EUR/m2 | 53 m2

Vidin-+Progresul, Braila, Braila

Promovat
3 camere zona Dorobanti - Piata Mare, etaj 1
9
4

3 camere zona Dorobanti - Piata Mare, etaj 1

De vanzare apartament cu 3 camere cf 1 decomandat situat pe zona Piata Mare - Bd.Dorobantilor Etaj 1 intr-un bloc construit 1986 Sup 64 mp + balcon 4mp Loc de parcare Scara curata Centrala termica, termopan ferestre Izolat termic exterior cu polistiren 10 cm Aer condiționat Uși interior schimbate Liber Comision ...

1081 EUR/m2 | 68 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Ap. 3 cam decomandat, zona Obor aproape de Scolilor
5
3

Ap. 3 cam decomandat, zona Obor aproape de Scolilor

Agentia imobiliara Expert va prezinta Ap. 3 cam cf I dec, zona Obor aproape de Scolilor fara balcon, suprafata utila 60 mp CT, faianta, gresie, termopan complet, bine intretinut Pret 55 000 euro Anunt postat de agentia imobiliara EXPERT , Pentru detalii la telefon sau la sediul nostru din : Braila ...

917 EUR/m2 | 60 m2

Obor, Braila, Braila

3 camere Mobilat utilat Complet bloc 2013
11

3 camere Mobilat utilat Complet bloc 2013

Agentia Imobiliară Expert vă propune spre cumpărare un apartament modern,complet mobilat si utilat situat în zona Dorobanti-P ta Mare. Apartament cu 3 camere, confort 1, poziționat la parter,avand curte in proprietate personala cu o suprafat de 50 mp.Imobilul a fost renovat integral, beneficiind ...

2129 EUR/m2 | 70 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Apartament 3 camere Viziru 1 etaj 1 sup 52 mp
5
3

Apartament 3 camere Viziru 1 etaj 1 sup 52 mp

De vanzare apartament cu 3 camere cf 2 semidecomandat situat în cartier Viziru 1 Etaj 1 din 4 2 balcoane Convector Necesita amenajări Liber Comision cumparator 2 % Anunț postat de agenția imobiliară Expert

952 EUR/m2 | 52 m2

Viziru+1, Braila, Braila

3 camere decomandate zona Bariera, sup 68 mp
10
2

3 camere decomandate zona Bariera, sup 68 mp

De vânzare apartament cu 3 camere cf 1 decomandat situat pe zona Bariera Etaj 4 din 4 Sup 60 mp + 2 balcoane ( 8 mp) 2 Băi Izolat termic exterior Termopan ferestre și balcoane Liber Comision cumparator 2% Anunț postat de agenția imobiliara Expert

728 EUR/m2 | 68 m2

Bariera+, Braila, Braila

3 camere Bd. Independentei, poziție buna
5
4

3 camere Bd. Independentei, poziție buna

Agentia imobiliara Expert va propune spre cumpărare apartament 3 camere cf 1 semidecomandat situat pe Bd. Independentei aproape de Calea Calarasilor . Etaj 4 din 4 Liber Simplu Centrala termica, termopan Pentru detalii va așteptăm la sediul nostru din Bd.Dorobantilor nr.35 Bl.B3 parter sau sunați la ...

800 EUR/m2 | 58 m2

Independentei, Braila, Braila

Apartament 3 camere zona Obor - Scolilor
7
2

Apartament 3 camere zona Obor - Scolilor

Agenția imobiliară Expert va propune spre cumpărare apartament cu 3 camere cf 1 decomandat situat in cartier Obor aproape de strada Scolilor Etajul 3 din 4 cu balcon 7 m Izolat termic exterior Centrala termica Termopan ferestre și balcon Apartamentul se vinde mobilat și utilat pentru cine dorește, ...

924 EUR/m2 | 66 m2

Scolilor, Braila, Braila

Buzaului B -uri ap. 3 cam cf I dec Mobilat
7
9

Buzaului B -uri ap. 3 cam cf I dec Mobilat

Agentia imobiliara EXPERT va propune ap. 3 cam cf I dec zona Buzaului B-uri suprafata 73 mp + balcoane , etaj 4 4 hidroizolatie in garantie. Imobilul se vinde cu mobila, ideal si pentru chirie. Termopan, CT, Ac , rulouri. Acte la zi LIBER Pret 69 000 euro neg Anunt ...

958 EUR/m2 | 73 m2

Buzaului, Braila, Braila

Promovat
Ap. 3 cam cf I dec Progresu Jandarmerie
6
4

Ap. 3 cam cf I dec Progresu Jandarmerie

Agentia imobiliara EXPERT va propune spre vanzare : ap. 3 camere confort 1 decomandat zona Progresu -Jandarmerie Situat la etalul 3 din 4, suprafata utila 55 mp + doua balcoane Imobilul este fara amenajari, CT, termopan la exterior . Zona este linistita, in apropiere de parc pentru copii, posibilitate ...

936 EUR/m2 | 55 m2

Braila, Braila

Promovat
Hristo Botev apartament 3 camere la etajul 1
6
3

Hristo Botev apartament 3 camere la etajul 1

1127 EUR/m2 | 55 m2

Hristo Botev, Braila, Braila

Promovat
Apartament 3 camere Progresu | Decomandat | 2 balcoane | 54.900
9

Agenția imobiliară EXPERT vă propune spre vânzare : Apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat în zona Progresu. Apartamentul este poziționat la etajul 4 din 4 și are o suprafață utilă de 53 mp, la care se adaugă 2 balcoane. Imobilul este amenajat și se vinde ca în poze, fiind gata de mutare. Dotări: ...

1036 EUR/m2 | 53 m2

Braila, Braila

Apartament 3 camere I C Bratianu Etaj 1 sup 81 mp
5
3

Apartament 3 camere I C Bratianu Etaj 1 sup 81 mp

De vânzare apartament cu 3 camere cf 1 decomandat situat pe zona Garii- Dorobanti , mai exact zona strazii I C Bratianu Bloc din 1992 , zona liniștită Scara curată Etaj 1 din 4 Boxa la subsol Sup 72 mp + 2 balcoane Centrală termică nouă, Termopan ferestre și balcoane Izolat termic exterior Se ...

1048 EUR/m2 | 81 m2

Garii, Braila, Braila

Categorii

Județe

Braila

Localități

Salvează căutarea