Apartamente 3 camere Bucuresti

Promovat
De vrei viață fericită, hai pe-o stradă liniștită!
19
2

De vrei viață fericită, hai pe-o stradă liniștită!

Cu siguranță cea mai LINIȘTIȚĂ, cea mai FRUMOASĂ și cea mai DORITĂ stradă din zonă! Și nu numai! Episcop Ilarie te cheamă s-o vezi, s-o apreciezi și s-o dorești. Vino să te convingi! Vino să vezi un parter inferior, cu un singur nivel deasupra și cu mansardă. E spațios! E luminos! E călduros! E răcoros! Tot ...

1617 EUR/m2 | 81 m2

Calea Calarasilor, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Calea Calarasilor adiacent
18

Calea Calarasilor adiacent

Apartament de 3 camere situat intr-o vila interbelica in zona Calea Calarasilor ndash; Hala Traian, cu acces rapid catre Piata Unirii si Metrou Piata Muncii. Caracteristici principale: Suprafata utila: 94 mp Compartimentare: 3 camere, 2 bai, hol, boxa pentru depozitare Amplasament: Parter inalt, ...

1871 EUR/m2 | 94 m2

calea calarasilor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Titan Pallady - 3 camere, Metrou 8  minute, Incalzire in pardoseala
8
17

Titan Pallady - 3 camere, Metrou 8 minute, Incalzire in pardoseala

 115.000 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract   123.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Ansamblul format din 1 bloc a cate 3 scari cu design modern, cuprinde apartamente cu 2 camere tip studio, 2 camere, 3 camere si 4 camere. Locație excelenta în zona Pallady, la doar ...

1554 EUR/m2 | 74 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
3 camere Piata Dorobanti
15
1

3 camere Piata Dorobanti

Vă propunem spre vânzare un apartament deosebit cu 3 camere, situat chiar în zona Piața Dorobanți, într-un imobil cu arhitectură interbelică, construit în 1939 dar care nu este incadrat in listele cu risc seismic. Apartamentul se află la etajul 3 3, deasupra existând mansardă și acoperiș, ceea ce conferă ...

2722 EUR/m2 | 90 m2

Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 3 camere lux Drumul Taberei
9
7

Apartament 3 camere lux Drumul Taberei

Apartament 3 camere decomandat lux in Drumul Taberei, situat intre Bd Timisora si Valea Ialomitei. Apartamentul este la circa 100m de statia de metrou Valea ialomitei, ideal pentru o familie deoarece gradinita se afla la circa 50m de bloc, Kaufland in stanga blocului, piata Valea Ialomitei la100m, Plazza ...

1643 EUR/m2 | 70 m2

Drumul%252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Titan, Nicolae Grigorescu, Piata Ambrozie, Parc IOR, Metrou
4
1

Titan, Nicolae Grigorescu, Piata Ambrozie, Parc IOR, Metrou

Apartament cu 3 camere semidecomandat, 2 grupuri sanitare, geam la baie, renovat integral, instalatii electrice si sanitare schimbate, CENTRALA proprie, Aer conditionat, se vinde mobilat si utilat, cu bun gust, este luminos, are spatii de depozitare, balcon inchis in termopan, situat la parter inalt ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Ap 3 cam, 2 băi, ct+ac noi, 7 din 8, bl 1986 anv 2024, Mc Parc Plumbuita, modernizari, p
10
5

Proprietar, te invit să descoperi un apartament luminos cu 3 cam, bucătărie mare și două băi spațioase (una cu geam și cadă de baie, cealaltă cu cabină de duș), cu aparate noi de aer condiționat, centrală termică și calorifere noi de la Romstal ce asigură confort termic 24 din 24 ore. Apartamentul e ...

1896 EUR/m2 | 67 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 cam. tip penthouse cu terasa, Envogue Residence - Iuliu Maniu
15
37

Apartament 2 camere tip penthouse cu terasa proprie, decomandat, 259mp (suprafata apartament + terasa), etaj 9, mobilat si utilat, complet finisat cu gresie, faianta, parchet, usi interior si usa metalica , obiecte sanitare, aparat aer conditionat, centrala termica, tamplarie PVC cu geamuri tripan ...

772 EUR/m2 | 259 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala cu Parcare Inclusa/ Credit 15%
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: -148.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1837 EUR/m2 | 81 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex Superb -Terasa Spatioasa | Parcare Inclusa
10
1

Duplex Superb -Terasa Spatioasa | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 140.000 .Euro ...

1175 EUR/m2 | 119 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere credit ipotecar 15%-Acces rapid metrou
7

3 Camere credit ipotecar 15%-Acces rapid metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 133.000 ...

1356 EUR/m2 | 98 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere,2 bai,centrala proprie,confort. 1,zona Bd. Uverturii-Lidl,comision 0%,TVA inclus
20
2

MUTARE IMEDIATA-Bloc receptionat la terminarea lucrarilor-ACTE GATA; APARTAMENT CU 3 CAMERE -TVA 21% INCLUS - FINALIZAT!!! POZE REALE! APARTAMENTUL SE VINDE MOBILAT LA PRETUL DE 210000 EURO SAU NEMOBILAT LA PRETUL DE 184900 EURO. In acest ansamblu rezidential, avem placerea sa va oferim apartamente cu ...

2365 EUR/m2 | 78 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Apartament 3 camere,2 bai,confort 1,centrala proprie,zona Bd. Uverturii-Lidl,comision 0%,TVA inclus!
20

2691 EUR/m2 | 78 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Vând ap 3-4 camere+ curte+ loc parcare -direct proprietar
10
1

Vând ap 3-4 camere+ curte+ loc parcare -direct proprietar

Daca îți dorești un loc în care sa te simți ca acasă și să ai locul tau de parcare acest apartment este pentru tine! Apartamentul este compus din 4 camere-72 m2 + curte proprie aprox 60 m2 + loc de parcare individual . Este situat la parterul unui bloc de 3 etaje și este compus din 3 dormitoare, 2 bai, ...

1931 EUR/m2 | 72 m2

Sector 2, Bucuresti

Apartament 3 camere – Confort modern, compartimentare eficientă
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -130.200 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -139.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -148.800 Euro + TVA pentru ...

1684 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate
5

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -123.400 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -131.050 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -138.700 Euro + TVA pentru ...

1613 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala
6

3 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 123.250 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 140.250 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1735 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere spatios -5 min N.Teclu/Credit ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 123.000 ...

1403 EUR/m2 | 88 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -7 minute metrou N.Teclu
5

3 Camere Ideal Familie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.420 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -128.448 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 136.476 Euro + TVA pentru un ...

1782 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal pentru Familie | Zonă Liniștită + Parcare la Jumătate (avans 50%)
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -118.755 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -122.815 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% la parcare ...

1668 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere spatios -Finalizat/Mutare Rapida
14

Apartament 3 camere spatios -Finalizat/Mutare Rapida

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare 115.000 Euro + TVA pentru un avans de ...

1661 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita/Credit Ipotecar 15%
1

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita/Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% TVA GARANTAT 9% pentru antecontractele semnate pana la 31.07.2025! Proiect gata pana la 31.07.2026! Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon ...

1550 EUR/m2 | 74 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita
1
1

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1503 EUR/m2 | 74 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Geam Baie -Finisaje Premium
5

3 Camere Ideal Familie Geam Baie -Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.680 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -110.490 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -114.300 Euro + TVA pentru ...

1542 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea