Apartamente 3 camere Sector 3 Theodor-pallady Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere | Palladium Residence, Bloc 1 | 79 mp | Etaj 5/11
20

Apartament cu 3 camere situat in Palladium Residence, blocul 1, etaj 5 din 11, intr-un imobil construit in anul 2016. Suprafata utila este de 79 mp, inclusiv un balcon de 4 mp (separat de living prin usi culisante din sticla). Compartimentarea este practica si potrivita pentru o familie. Ambele bai ...

2057 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere – 50 mp – lângă Parcul IOR și metrou – Parter
5

Vă propun spre vânzare un apartament de 3 camere, cu o suprafață de 50 mp, situat la parter, într-o zonă excelentă – la doar câțiva pași de Parcul IOR și stația de metrou. Locuința este ideală atât pentru rezidență, cât și pentru investiție (închiriere), având acces rapid la mijloace de transport, școli, ...

1633 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
14
1

2057 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere, 69mp utili+8mp balcon, centrala, AC, Hils Pallady
11

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat într-un bloc nou, construit după anul 2020 – ideal pentru o familie sau ca investiție sigură. Locuința este amplasată la etajul 7 din 11, are o suprafață utilă de 69 mp și un balcon de 8 mp. Este compartimentată eficient și dispune ...

2612 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 Camere Ikea Pallady COD 234
11

Apartament 3 Camere Ikea Pallady COD 234

Apartament 3 Camere Ikea Pallady COD 234 - Apartament 3 Camere Ikea Pallady - amplasarea excelenta pe Bdul Th Pallady - An de constructie 2026 - suprafata utila de 105 mp. - et 1 al unui bloc cu 11 etaje - este decomandata, beneficiaza de tamplarie PVC, usa metalica la intrare si usi de ...

1600 EUR/m2 | 105 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie | 650 mt metrou N.Teclu
4

3 Camere Ideal Familie | 650 mt metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -148.700 Euro + TVA pentru un avans de 80% la antecontract -157.710 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -166.720 Euro + TVA pentru ...

1926 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala cu Parcare Inclusa
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: -148.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1837 EUR/m2 | 81 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex Superb -Terasa Spatioasa | Parcare Inclusa
10

Duplex Superb -Terasa Spatioasa | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 140.000 .Euro ...

1175 EUR/m2 | 119 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere credit ipotecar 15%-Acces rapid metrou
8

3 Camere credit ipotecar 15%-Acces rapid metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 133.000 ...

1356 EUR/m2 | 98 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere – Confort modern, compartimentare eficientă
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -130.200 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -139.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -148.800 Euro + TVA pentru ...

1684 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate
5

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -123.400 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -131.050 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -138.700 Euro + TVA pentru ...

1613 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala
6

3 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 123.250 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 140.250 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1735 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere spatios -5 min N.Teclu/Credit ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 123.000 ...

1403 EUR/m2 | 88 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -7 minute metrou N.Teclu
5

3 Camere Ideal Familie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.420 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -128.448 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 136.476 Euro + TVA pentru un ...

1782 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal pentru Familie | Zonă Liniștită + Parcare la Jumătate (avans 50%)
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -118.755 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -122.815 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% la parcare ...

1668 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere spatios -Finalizat/Mutare Rapida
14

Apartament 3 camere spatios -Finalizat/Mutare Rapida

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare 115.000 Euro + TVA pentru un avans de ...

1661 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita/Credit Ipotecar 15%
1

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita/Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% TVA GARANTAT 9% pentru antecontractele semnate pana la 31.07.2025! Proiect gata pana la 31.07.2026! Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon ...

1550 EUR/m2 | 74 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita
1

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1503 EUR/m2 | 74 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Geam Baie -Finisaje Premium
5

3 Camere Ideal Familie Geam Baie -Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.680 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -110.490 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -114.300 Euro + TVA pentru ...

1542 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie/Credit Ipotecar 15%
1

1550 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie
1

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie

1503 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere Theodor Pallady
9
40

3 camere Theodor Pallady

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: -15 minute de statie metrou -15 minute de statie RATB -12 minute de Auchan Titan -12 minute de Metro, IKEA, Jumbo, Kika, Decathlon -7 minute de scoala -1 minut de Supermarket Mega Image 2. Beneficii tehnice ale ofertei: -Imobilul ...

1930 EUR/m2 | 86 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartamente Premium Theodor Pallady
11
14

Apartamente Premium Theodor Pallady

Proiectul, compus din 10 unitati locative cu acces privat, este amplasat in sectorul 3 in zona Bulevardului Theodor Pallady.Cele 190 de apartamente din acest complex sunt amplasate in imobile cu regim de inaltime P+3, cu o arhitectura rafinata, cu tendinte moderne, complexul punand la dispozitia viitorilor ...

1609 EUR/m2 | 69 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere dec Theodor Pallady
8
18

3 camere dec Theodor Pallady

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: -10 minute de statie RATB 19, 27, 40 -15 minute de statie metrou 1 Decembrie 1918 -12 minute de Auchan Theodor Pallady -7 minute de Supermarket Lidl -In apropiere de scoala, gradinita, banca 2. Beneficii tehnice ale ofertei: -Imobil ...

1481 EUR/m2 | 85 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea