Apartamente 3 camere Sector 3 Bucuresti

Calea Calarasilor adiacent
18

Calea Calarasilor adiacent

Apartament de 3 camere situat intr-o vila interbelica in zona Calea Calarasilor ndash; Hala Traian, cu acces rapid catre Piata Unirii si Metrou Piata Muncii. Caracteristici principale: Suprafata utila: 94 mp Compartimentare: 3 camere, 2 bai, hol, boxa pentru depozitare Amplasament: Parter inalt, ...

1871 EUR/m2 | 94 m2

calea calarasilor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Metrou la 8 minute - bloc 2016 - etaj intermediar
18

Metrou la 8 minute - bloc 2016 - etaj intermediar

Apartament cu 3 camere situat in Palladium Residence, blocul 1, etaj 5 din 11, intr-un imobil construit in anul 2016. Suprafata utila este de 79 mp, inclusiv un balcon de 4 mp (separat de living prin usi culisante din sticla). Compartimentarea este practica si potrivita pentru o familie. Ambele bai ...

2013 EUR/m2 | 79 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere | Palladium Residence, Bloc 1 | 79 mp | Etaj 5/11
14

2013 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Palladium Residence - finalizat 2016 - 8 minute metrou
10

Palladium Residence - finalizat 2016 - 8 minute metrou

2013 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 camere decomandate 5 min N.Teclu
7

3 camere decomandate 5 min N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 124.000 ...

1265 EUR/m2 | 98 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita
9

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 124.300 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -Discount 50% Parcare - 127.300 Euro + TVA pentru un avans de 30% la antecontract - 130.300 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita ...

1463 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Decomandat Ideal Familie -Zona Linistita
4

3 Camere Decomandat Ideal Familie -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -123.622 Euro TVA inclus pentru un avans de 45 % la antecontract -133.131 Euro TVA inclus pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona ...

1573 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita /Credit Ipotecar 20%
4

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita /Credit Ipotecar 20%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -110.026 Euro +TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - ...

1400 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Investitie -Acces Rapid STB
5

3 Camere Ideal Investitie -Acces Rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -129.118 Euro +TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -136.010 Euro +TVA pentru un avans de 20% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1030 EUR/m2 | 125 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Bloc Intim Incalzire Pardoseala/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -122.815 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1725 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita Parcare Inclusa
7

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 129.300 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1522 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3  Camere  Gradina Incalzire Pardoseala-Ideal investitie
8

3 Camere Gradina Incalzire Pardoseala-Ideal investitie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: -132.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract -135.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract -138.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret ...

1639 EUR/m2 | 81 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Ap 3 cam,particular, Baba Nova Residence, ap 3 cam., mobilat, utilat, parcare, totul incus, Pret FIX
9
2

292.000 Pret FIX. Particular, ap nou 3 cam, Baba Novac Residence (Faza1) ,mobilat, utilat. loc de parcare suprateran inclus in pret. Ap se vinde la cheie si este pt cei care cauta ansamblu râvnit, bine construit, ap nou , mobilat, utilat, locatie excelenta. Ap.este decomandat, pozitionat pe rasarit, ...

3744 EUR/m2 | 78 m2

Sector 3, Bucuresti

3 camere decomandat | Titanul nou | Metrou Teclu 12 minute
7

3 camere decomandat | Titanul nou | Metrou Teclu 12 minute

Locuinta face parte dintr-un imobil nou construit in zona Titan-Pallady, aproape de statia de metrou Nicolae Teclu si centrul comercial din care fac parte magazine precum: IKEA, Auchan, Kaufland, Lidl, Leroy Merlin, Jumbo, Dedeman, Jysk, KFC, McDonalds etc. Avans 50% - 116.715 euro + TVA avans 15% - ...

1495 EUR/m2 | 76 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 3 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala
8

Titan Pallady, Ap 3 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala

Locuinta face parte dintr-un imobil nou edificat in zona de dezvoltare Titan-Pallady, la aproximativ 2 minute de mers pe jos fata de statia STB si Parcul Teilor. Variante de plata: • Avans 15% - 119.835 € + tva(discount 50% parcare suprateran) • Avans 50% - 119.835 + tva(parcare suprateran gratuit) In ...

1317 EUR/m2 | 91 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 3 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala
8
1

Titan Pallady, Ap 3 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala

1317 EUR/m2 | 91 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

ap 3 camere confort 2 15

ap 3 camere confort 2

ap 3 cam Zona Moll Vitan sct 3 cadastru certificat energetic

1900 EUR/m2 | 40 m2

Sector 3, Bucuresti

8 minute metrou Nicolae Teclu - Palladium Residence, Bloc 1 - 79 mp - Etaj 5
12

2013 EUR/m2 | 79 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

3 camere Titan/ parter bloc 4 etaje/ balcon/ centrala termica/ renovat
16
1

Va prezentam spre vanzare un apartament de 3 camere situat in zona Titan, pe Bulevardul Camil Ressu, o locatie foarte bine conectata si apreciata pentru accesibilitate si spatiile verzi generoase. Apartamentul este amplasat la parterul unui bloc inconjurat de vegetatie matura, oferind un cadru linistit ...

2586 EUR/m2 | 57 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Decebal, apartament 3 camere mobilat si utilat, bloc 2009
8

Decebal, apartament 3 camere mobilat si utilat, bloc 2009

Va propunem la vaznare un apartament de 3 camere situat in zona Decebal intr-un bloc din 2009 aflat in planul 2, apartamentul are 67 mp, este la etajul 6 8 si se vinde complet mobilat si utilat. Proprietate potrivita si pentru investitie !