Apartamente 3 camere Sector 3 Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere | Palladium Residence, Bloc 1 | 79 mp | Etaj 5/11
14

Apartament cu 3 camere situat in Palladium Residence, blocul 1, etaj 5 din 11, intr-un imobil construit in anul 2016. Suprafata utila este de 79 mp, inclusiv un balcon de 4 mp (separat de living prin usi culisante din sticla). Compartimentarea este practica si potrivita pentru o familie. Ambele bai ...

2019 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Titan, Nicolae Grigorescu, Piata Ambrozie, Parc IOR, Metrou
4

Titan, Nicolae Grigorescu, Piata Ambrozie, Parc IOR, Metrou

Apartament cu 3 camere semidecomandat, 2 grupuri sanitare, geam la baie, renovat integral, instalatii electrice si sanitare schimbate, CENTRALA proprie, Aer conditionat, se vinde mobilat si utilat, cu bun gust, este luminos, are spatii de depozitare, balcon inchis in termopan, situat la parter inalt ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere, 69mp utili+8mp balcon, centrala, AC, Hils Pallady
11

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat într-un bloc nou, construit după anul 2020 – ideal pentru o familie sau ca investiție sigură. Locuința este amplasată la etajul 7 din 11, are o suprafață utilă de 69 mp și un balcon de 8 mp. Este compartimentată eficient și dispune ...

2612 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
7 Minute Metrou Dristor | Apartament 3 camere decomandat
11
4

7 Minute Metrou Dristor | Apartament 3 camere decomandat

Apartament luminos și bine compartimentat, situat la etajul 1 din 4, într-un bloc construit în 1970 și anvelopat de primărie. Suprafață utilă: 64 mp Localizare excelentă: 7 minute până la stația de metrou Dristor 1 4 minute de Parcul IOR (Alexandru Ioan Cuza) 2 minute până la creșă, grădiniță și ...

2266 EUR/m2 | 64 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 Camere Decomandat Ideal Familie -Zona Linistita
4

3 Camere Decomandat Ideal Familie -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -123.622 Euro TVA inclus pentru un avans de 45 % la antecontract -133.131 Euro TVA inclus pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona ...

1573 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita /Credit Ipotecar 20%
4

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita /Credit Ipotecar 20%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -110.026 Euro +TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - ...

1400 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Investitie -Acces Rapid STB
5

3 Camere Ideal Investitie -Acces Rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -129.118 Euro +TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -136.010 Euro +TVA pentru un avans de 20% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1030 EUR/m2 | 125 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Bloc Intim Incalzire Pardoseala/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -122.815 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1725 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita Parcare Inclusa
7

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 140.300 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1652 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3  Camere  Gradina Incalzire Pardoseala-Ideal investitie
8

3 Camere Gradina Incalzire Pardoseala-Ideal investitie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: -138.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare Pozitionare : zona Theodor ...

1713 EUR/m2 | 81 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere pallady
15

Apartament 3 camere pallady

Apartament 3 camere pallady drumul Gura Calitei 121 ,etaj 3 3 , parcare subterana , 2 bai ,2 balcoane, blocul a fost finalizat in decembrie 2025, nu sunt firma nici dezvoltator.. Suprafata utila 68,60mp Suprafata totala 85,20 mp Balcon- 11,10mp Balcon- 5,20mp Pretul este cu tot cu locul de parcare !

2536 EUR/m2 | 69 m2

Sector 3, Bucuresti

Apart. 3 cam. LUX, et. 2 3,bloc 2020 ,lift, centrala, parcare, Emil R. Pipera
10

Va propunem spre vanzare un superb apartament de 3 camere situat la etajul 2 din 3 al unui bloc modern construit in anul 2020, dotat cu lift, in zona Pipera pe str. Emil Racovita , strada ce leaga soseua Pipera si Nordului de Autostrada A3 fiind la 5 minute de sos. Gherghitei si Fabrica de Glucoza. Apartamentul ...

2945 EUR/m2 | 73 m2

Pipera, Sector 3, Bucuresti

Ap 3 cam,particular, Baba Nova Residence, ap 3 cam., mobilat, utilat, parcare, totul incus, Pret FIX
9
2

292.000 Pret FIX. Particular, ap nou 3 cam, Baba Novac Residence (Faza1) ,mobilat, utilat. loc de parcare suprateran inclus in pret. Ap se vinde la cheie si este pt cei care cauta ansamblu râvnit, bine construit, ap nou , mobilat, utilat, locatie excelenta. Ap.este decomandat, pozitionat pe rasarit, ...

3744 EUR/m2 | 78 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere zona Decebal, strada Theodor Speranția, Nr. 123
10
9

Proprietar, persoană fizică, vând apartament 3 camere in bloc având recepția lucrărilor în anul 2009, apartament cumpărat în 2010, suprafață utila 67 mp, semidecomandat, etaj 6 din 8. Se poate vinde la cerere și mobilat și utilat, modern, renovat recent, bucătărie deschisa, mobilier Mobexpert lemn masiv, ...

3507 EUR/m2 | 67 m2

Decebal, Sector 3, Bucuresti

3 camere decomandat | Titanul nou | Metrou Teclu 12 minute
7

3 camere decomandat | Titanul nou | Metrou Teclu 12 minute

Locuinta face parte dintr-un imobil nou construit in zona Titan-Pallady, aproape de statia de metrou Nicolae Teclu si centrul comercial din care fac parte magazine precum: IKEA, Auchan, Kaufland, Lidl, Leroy Merlin, Jumbo, Dedeman, Jysk, KFC, McDonalds etc. Avans 50% - 116.715 euro + TVA avans 15% - ...

1495 EUR/m2 | 76 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 3 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala
8

Titan Pallady, Ap 3 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala

Locuinta face parte dintr-un imobil nou edificat in zona de dezvoltare Titan-Pallady, la aproximativ 2 minute de mers pe jos fata de statia STB si Parcul Teilor. Variante de plata: • Avans 15% - 119.835 € + tva(discount 50% parcare suprateran) • Avans 50% - 119.835 + tva(parcare suprateran gratuit) In ...

1317 EUR/m2 | 91 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 3 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala
8

Titan Pallady, Ap 3 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala

1317 EUR/m2 | 91 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

ap 3 camere confort 2 15

ap 3 camere confort 2

ap 3 cam Zona Moll Vitan sct 3 cadastru certificat energetic

1900 EUR/m2 | 40 m2

Sector 3, Bucuresti

8 minute metrou Nicolae Teclu - Palladium Residence, Bloc 1 - 79 mp - Etaj 5
12

2013 EUR/m2 | 79 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

3 camere Titan/ parter bloc 4 etaje/ balcon/ centrala termica/ renovat
16
1

Va prezentam spre vanzare un apartament de 3 camere situat in zona Titan, pe Bulevardul Camil Ressu, o locatie foarte bine conectata si apreciata pentru accesibilitate si spatiile verzi generoase. Apartamentul este amplasat la parterul unui bloc inconjurat de vegetatie matura, oferind un cadru linistit ...

2586 EUR/m2 | 57 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Decebal, apartament 3 camere mobilat si utilat, bloc 2009
8

Decebal, apartament 3 camere mobilat si utilat, bloc 2009

Va propunem la vaznare un apartament de 3 camere situat in zona Decebal intr-un bloc din 2009 aflat in planul 2, apartamentul are 67 mp, este la etajul 6 8 si se vinde complet mobilat si utilat. Proprietate potrivita si pentru investitie !