Apartamente 3 camere Sector 4 Bucuresti

Promovat
Penthouse Ultracentral de 243 mp (Terasă 105 mp!) cu View Spectaculos si 3 locuri de parcare
19
1

Imaginați-vă deasupra Bucureștiului, într-un penthouse care redefinește standardele de lux și spațiu. Situat la doar 2 minute de mers pe jos de Parcul Carol I și la o aruncătură de băț de Piața Unirii și Casa Poporului. Aceasta nu este o simplă locuință, este o experiență: Spațiu Fără Compromisuri: ...

4528 EUR/m2 | 138 m2

Unirii, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere decomandat   Șos. Giurgiului, Sector 4
10

Apartament 3 camere decomandat Șos. Giurgiului, Sector 4

Vă propun spre vânzare un apartament de 3 camere, decomandat, situat într-o zonă bine conectată din Sector 4, pe Șoseaua Giurgiului. Locuința se află la etajul 3 al unui imobil solid, construit în anul 1978 și reabilitat termic în 2020, oferind confort termic sporit și eficiență energetică. Apartamentul ...

2077 EUR/m2 | 65 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vanzare Apartament 3 camere Semidecomandat  Cartier Solar
20
2

Vanzare Apartament 3 camere Semidecomandat Cartier Solar

Apartament 3 camere Cartier Solar, semidecomandat, etaj 1 din 5, suprafata 89 mp, an constructie 2018. Are ferestre cu geam termopan, parchet, gresie, faianta, usa metalica, 2 bai. Se accepta orice modalitate de plata. Detine 2 locuri de parcare, parcarile sunt la suprafata si se pot vedea din apartament. ...

1966 EUR/m2 | 89 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
3 camere Berceni- Aleea Ciceu
14

3 camere Berceni- Aleea Ciceu

Compani a imobiliara Apulum94 va propune un apartament de 3 camere.confort 1 , decomandat,etaj 1/10, situat in Berceni-Aleea Ciceu.Apartamentul are suprafata utila de 65 mp,suprafata totala de 72 mp si se vinde utilat si mobilat cum este prezentat in pozele din anunt.Blocul este anvelopat, scara este ...

1691 EUR/m2 | 65 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament cu 3 camere
5
1

Vând apartament cu 3 camere

Se vinde apartament cu 3 camere confort 1situat în București, Sector 4, pe Bulevardul Constantin Brâncoveanu, într-o zonă foarte bună, aproape de transport public, magazine, școli și parcuri langa spitalul Marie Curie Reper: apartamentul se află în blocul unde la parter este Banca Transilvania, reper ...

2417 EUR/m2 | 60 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere
9

Apartament 3 camere

Apartament cu 3 camere, situat în complexul Arghezi Residence la adresa Drumul Binelui nr. 223-225, et 6 din 7, construcție 2024, centrala proprie, mobilat și utilat integral cu totul nou (mobilă nouă în hol, bucătărie, living, băi, dormitoare, balcoane), electrocasnice noi în bucătărie, aer condiționat ...

1700 EUR/m2 | 116 m2

Sector 4, Bucuresti

Berceni - Soseaua Giurgiului
6
10

Berceni - Soseaua Giurgiului

Berceni - Soseaua Giurgiului, decomandat, pozitie deosebita, termopan, fara imbunatatiri, adiacent Mega Image, Piata Progresul, Drumul Gazarului, metrou Eroii Revolutiei

1479 EUR/m2 | 47 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere | Str. Uioara nr. 13 | Berceni
20

Apartament 3 camere | Str. Uioara nr. 13 | Berceni

Ultimul etaj. Niciun vecin deasupra. Pentru unii e un detaliu. Pentru cei care au locuit altfel - e totul. Blocul e reabilitat, îngrijit, într-o zonă liniștită din Berceni. Strada nu e de tranzit. Se aude… nimic. Exact cum trebuie. Înăuntru, apartamentul e renovat și bine compartimentat - holul de ...

1583 EUR/m2 | 60 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere. Bld. Brancoveanu. Lamotesti.
10

Apartament 3 camere. Bld. Brancoveanu. Lamotesti.

Agentia Cristal Holding Imobiliare va prezinta spre vanzare apartament 3 camere, zona Bld. Brancoveanu, Lamotesti. Decomandat, parter din 4. Bloc reabilitat termic. Renovat complet, instalatie electrica si sanitara. Tripan Rehau.

2167 EUR/m2 | 60 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere, intre Bld. Obregia si Emil Racovita. Loc de parcare
11

Agentia Cristal Holding Imobiliare va prezinta spre vanzare apartament 3 camere, intre Bld. Al. Obregia si Str. Emil Racovita. Decomandat, etaj 5 din 10. Renovat. Instalatie electrica inlocuita complet, circuite separate pentru masina de spalat si AC, cablu TV, internet. Loc de parcare. Bloc curat. ...

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere, Brancoveanu, Izvorul Muresului.
10

Apartament 3 camere, Brancoveanu, Izvorul Muresului.

Agentia Cristal Holding Imobiliare va prezinta spre vanzare apartement 3 camere, Zona Brancoveanu, Izvorul Muresului. Semidecomandat, parter din 4. Bloc reabilitat termic. Instalatii electrice si sanitare schimbate. Zona civilizata, linistita, verde, plina de natura. Gradini si parcuri in jur. ...

1688 EUR/m2 | 64 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere Brancoveanu, la 5 min de metrou. Terasa. Parcare subterana.
8

Agentia Cristal Imobiliare va prezinta spre vanzare apartament modern 3 camere. Zona Brancoveanu, cu vedere la Parc Tineretului. Semidecomandat, etaj 1 din 5. Cu Lift. An constructie 2009. Cu 2 bai, 2 balcoane, 1 terasa generoasa, ideala pentru relaxare sau organizarea de evenimente in aer liber. Suprafata ...

3670 EUR/m2 | 100 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere, Bld. Brancoveanu. Decomandat.
8

Apartament 3 camere, Bld. Brancoveanu. Decomandat.

Agentia Cristal Imobiliare va prezinta spre vanzare apartament 3 camere, Bld. Brancoveanu. Decomandat, etaj 2 din 4. Bloc reabilitat termic. Orientat spre zona verde, ferit de agitatia urbana. Locatie pentru un stil de viata echilibrat, intre Natura si oras. Boxa la subsol. In apropiere: magazine, ...

1761 EUR/m2 | 67 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 amere. Parc Tineretului.  Zona Trestiana. La 3 min. de metrou
7

Apartament 3 amere. Parc Tineretului. Zona Trestiana. La 3 min. de metrou

Agentia Cristal Imobiliare va prezinta spre vanzare apartament luminos 3 camere, Zona Parc Tineretului, Trestiana, La 3 min de metrou. Semidecomandat, etaj 2 din 8. Cu 2 balcoane generoase, inchise. Bloc reabilitat termic. Zona linistita, plina de natura. In apropiere: Piata Norilor, scoli, ...

2409 EUR/m2 | 66 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere, Decomandat. Bld. Al. Obregia, zona Vatra Dornei.
10

Agentia Cristal Imobiliare va prezinta spre vanzare apartament 3 camere, Zona Bld. Al. Obregia, Vatra Dornei. Decomandat, parter inalt din 10. Zona linistita, verde, plina de natura. Loc parcare, la scara. Si 2 boxe. Langa scoala 108.

2016 EUR/m2 | 62 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere. Centrala proprie. Bld. Brancoveanu. Zona Covasna.
6

Agentia Cristal Holding Imobiliare va prezinta spre vanzare apartament 3 camere. Bld. Brancoveanu. Zona Covasna. Decomandat, etaj 8 din 10. Cu Centrala proprie. Aer conditionat. Mobilat si utilat. Zona linistita, verde, cu multa natura.

1488 EUR/m2 | 65 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere mobilat si utilat, la doar 12 minute de Metrou Piata Sudului
9

PIATA SUDULUI ndash; APARTAMENT 3 CAMERE Va propun spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la doar 12 minute de mers pe jos de statia de metrou Piata Sudului. Etaj: 1 4 Suprafata utila: 69,30 mp Bloc construit in anul 1964 Se vinde mobilat si utilat Pret: 149.900 Euro Telefon: 0754 ...

2172 EUR/m2 | 69 m2

piata sudului, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere Piata Sudului | Scoala 194 | Complet renovat si mobilat
8

Apartament 3 camere | Piata Sudului | 69,3 mp total | Complet renovat si mobilat Va prezentam spre vanzare un apartament de 3 camere, situat intr-o zona apreciata din proximitatea Piata Sudului, ideal pentru rezidenta proprie sau investitie. Proprietatea beneficiaza de o compartimentare eficienta, ...

2308 EUR/m2 | 65 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Vanzare Apartament 3 camere Semidecomandat  Cartier Solar
20

Vanzare Apartament 3 camere Semidecomandat Cartier Solar

Apartament 3 camere Cartier Solar, semidecomandat, etaj 1 din 5, suprafata 89 mp, an constructie 2018. Are ferestre cu geam termopan, parchet, gresie, faianta, usa metalica, 2 bai. Se accepta orice modalitate de plata. Detine 2 locuri de parcare, parcarile sunt la suprafata si se pot vedea din apartament, ...

1966 EUR/m2 | 89 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere decomandat   Șos. Giurgiului, Sector 4
10

Apartament 3 camere decomandat Șos. Giurgiului, Sector 4

2077 EUR/m2 | 65 m2

Sector 4, Bucuresti

3 camere Brâncoveanu, Lamotești
5
1

3 camere Brâncoveanu, Lamotești

Vă propunem spre vânzare un apt de 3 cam cf 2, situat într un bloc stradal,reabilitat,vedere bulevard,construcție 1972,etajul 3 5. Dispune de aer condiționat,ferestre PVC cu geam termopan, țeavă de gaze pe scara.Boxa la subsol și loc de parcare.Statie de autobuz în fața blocului,școală,grădinița și centre ...

1727 EUR/m2 | 44 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament panoramic, 3 camere, vis a vis de Mall Grand Arena, sector 4, la etajul 10