Apartamente 3 camere Caras-Severin

Promovat
Apartament 3 camere cu vedere superbă la munte
10
1

Apartament 3 camere cu vedere superbă la munte

Apartament de 3 camere, semidecomandata, situat în Băile Herculane, cu vedere deschisă către munte perfect pentru relaxare sau închiriere în regim Airbnb. 50 mp utili, compartimentare eficientă Etaj 3 4, zonă liniștită și centrală Living luminos + 2 dormitoare Balcon cu vedere frumoasă Se vinde mobilat ...

998 EUR/m2 | 50 m2

Baile Herculane, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere Reșița
10
2

Apartament 3 camere Reșița

Vând apartament 3 camere, confort 1, la et. 3 din 4, zona Micro II - Spitalul Județean, mobilat, dotat, cu centrală termică, termopan, bloc izolat termic.

974 EUR/m2 | 78 m2

Govândari, Resita, Caras-Severin

Apartament 3 camere de vanzare - direct proprietar
7
2

Apartament 3 camere de vanzare - direct proprietar

De vanzare apartament semidecomandat cu 3 camere, complet mobilat, cartier Lunca, etaj 1 din 2 + dependinte la demisol. Suprafata utila 97 mp , balcon mare, centrala proprie pe gaz, bloc din caramida, termoizolat. Situat in apropiere de statii mijloace de transport, magazine (Lidl, Kaufland), scoala ...

1082 EUR/m2 | 97 m2

Lunca, Resita, Caras-Severin

Vând apartament 1

Vând apartament

Vând apartament, 3 camere, doua bai, o bucatarie, o debara, un balcon, 96 mp, et 4, izolat pe interior, instalație electrică noua, complet mobilat și utilat nou. Pret 50.000 euro. Pentru mai multe detali

521 EUR/m2 | 96 m2

Bocsa, Caras-Severin

Apartament de vânzare.Băile Herculane.
10
13

Apartament de vânzare.Băile Herculane.

Vând apartament 3 camere ,Băile Herculane,zona piata,etaj1,bloc din cărămida ,termopane,etc.An construcție 1977.

1111 EUR/m2 | 63 m2

Baile Herculane, Caras-Severin

Vând apartament 3 camere
3
5

Vând apartament 3 camere

Proprietar, vând apartament decomandat în bloc de cărămidă unic în Caransebeș (doar 6 apartamente) parter înalt, suprafață utila 90 mp, format din 3 camere, hol mare, bucătărie, cămară, balcon, baie + garaj și boxa la subsol + pod + curte. - incălzire proprie cu centrala și instalație de cupru. - parchet ...

1200 EUR/m2 | 90 m2

Central, Caransebes, Caras-Severin

Vand ap.3 camere,decomandat
10
6

Vand ap.3 camere,decomandat

Vand ap.3 camere,confort 1,decomandat,micro 1,centrala noua,usa metelica solida,baie cu vana si cada de dus,foarte frumos compartimentat,la 5minute de gara,scoala,piata,magazine,statie de transport local,pentru mai multe detalii la tel. .Rog si ofer seriozitate,multumesc frumos.

627 EUR/m2 | 83 m2

Micro%252bI, Resita, Caras-Severin

Apartament  3 camere decomandat
10

Apartament 3 camere decomandat

Vând apartament 3 camere decomandat confort 1 etaj 8 10 , ușă metalică, geamuri termopan,jaluzele noi,aer condiționat, centrală termica prin condensare în garanție, instalație sanitară pe cupru, instalație electrică nouă , apartamentul se vinde mobilat. Apartamentul este situat în cartierul govândar ...

880 EUR/m2 | 83 m2

Govândar , Resita, Caras-Severin

Bocsa Romana,Apartament 3 camere,parter ,MFA
5
1

Bocsa Romana,Apartament 3 camere,parter ,MFA

Apartament situat la parterul imobilului ,compus din 3 camere decomandate ,baie,bucatarie generoasa ,hol spatios , suprafata construita 80,64 mp.Acces in scara din ambele strazi.Ideal pentru locuit,cabinet medical,salon cosmetica. Direct de la proprietar :

6 EUR/m2 | 8,064 m2

Bocsa, Caras-Severin

Oravita, Apt. 3 Cam. ETAJ 4. Proprietar
6
3

Oravita, Apt. 3 Cam. ETAJ 4. Proprietar

Vand apartament cu 3 camere in Oravita, str.Zona Garii, etj.4. Apartamentul are geamuri termopan, spatios, balcon, urmeaza sa fie reabilitat termic, parchet, boiler la baie, usa intrare schimbata. Pretul negociabil

367 EUR/m2 | 60 m2

Oravita, Caras-Severin

Apartament 3 camere cf 1 decomandat micro 4
10

Apartament 3 camere cf 1 decomandat micro 4

Apartament 3 camere decomandat modern, spațios și luminos Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandat,situat in Govandar , micro 4,2 bai, 1 boxă , parter înalt, bloc anvelopat amenajat modern, ideal pentru o familie sau pentru cei care își doresc confort și spațiu bine compartimentat. ...

1000 EUR/m2 | 80 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament Baile Herculane
8
1

Apartament Baile Herculane

Schimb cu aparament de doua camere, parter sau etaj I in Timisoara, Zona Dacilor, Modern, Printul turcesc sau vand: apartament in Baile Herculane etaj I cu 2 dormitoare, living, 2 bai, bucatarie, debara, hol, 2 balcoane, boxa incalzire: centrala pe lemne, 2 aparate de aer conditionat, 6 calorifere electrice, ...

1203 EUR/m2 | 75 m2

Baile Herculane, Caras-Severin

Apartament 3 camere, Băile Herculane   central, decomandat, 2 băi, balcon mare
10

Apartament 3 camere, Băile Herculane central, decomandat, 2 băi, balcon mare

Vând apartament spațios situat în Băile Herculane, zonă centrală, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție (închiriere regim hotelier). Apartamentul este decomandat și are o suprafață utilă de 70 mp, fiind compartimentat astfel: * 3 camere luminoase * 2 băi * bucătărie * balcon mare Se află ...

1143 EUR/m2 | 70 m2

Baile Herculane, Caras-Severin

Apartament 3 camere cf 1 decomandat
8

Apartament 3 camere cf 1 decomandat

Agenția imobiliară Tryo M va propune spre vânzare un apartament cu 3 camere cf.1 decomandat,parter înalt,in suprafața de 80 mp, ap dispune de centrala termica noua, termopane, gresie și faianță, bloc anvelopat, 2 pivnițe,se vinde mobilat și utilat.

869 EUR/m2 | 80 m2

Resita, Caras-Severin

de vanzare apartament cu 3 camere,2 bai, boxa la parter, Lunca Pomostului
1
1

Se oferă spre vânzare un apartament în Lunca Pomostului, strada George Enescu, generos cu 3 camere, având o suprafață de 92 mp, situat la etajul 1, al unui bloc solid, cu pereți groși, construit pentru confort și izolație foarte bună, comfort 1, super întreținut. Apartamentul, ofera o separare practică ...

1054 EUR/m2 | 92 m2

Lunca pomostului, Resita, Caras-Severin

Apartament de vânzare în Caransebeș
6
2

Apartament de vânzare în Caransebeș

Apartament de vânzare în Caransebeș, Al.Liliacului la parter( inalt). Blocul este din cărămidă și este compus din 3 camere mari,2 băi( cu scurgere separată),2 balcoane,bucătărie spațioasă cu debara,hol mare + boxa la subsol.Suprafața este de 85 m pătrați. Preț 80000 euro.Nr de telefon .

85 m2

Caransebes, Caras-Severin

Promovat
Apartament 3 camere cu vedere superbă la munte
10
1

Apartament 3 camere cu vedere superbă la munte

998 EUR/m2 | 50 m2

Baile Herculane, Caras-Severin

Apartament 3 camere in Oravița  97 mp
1
3

Apartament 3 camere in Oravița 97 mp

Vînd apartament 3 camere in ORAVIȚA jud.CS et. 4 bloc acoperit cu tiglă(posibil mansardare) Apartamentul are 3 camere 2 băi 2 balcoane și este situat între o zona f.bună, este parțial locuibil Info în privat Preț 32900 euro

387 EUR/m2 | 97 m2

Oravita, Caras-Severin

Vând apartament 3 camere
6
2

Vând apartament 3 camere

Apartament 3 camere pod separat și pivniță zona luncă bloc cu 2 etaje pentru detalii sunați la nr sau

219 EUR/m2 | 70 m2

Resita, Caras-Severin

Vând apartament cu 3 camere resita
9
1

Vând apartament cu 3 camere resita

Vând apartament cu 3 camere, în Govandari, zonă foarte liniștită în apropiere de supermarketuri (Kaufland, Lidl, Flanco,Daichman,DM,etc), școală, grădiniță și mijloace de transport în comun. Se află într-un bloc de 4etaje la etajul 1,anvelopat și izolat termic atât în interior cât și în exterior. Este ...

1187 EUR/m2 | 67 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat  Resita 48

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat Resita

,Apartament 3 camere confort 1, , suprafata 74 mp situat în zonă bună. Incalzire cu centrala termica usa noua la intrare geamuri termopan Gresie faianță Podele laminate ACTE LA ZI .

703 EUR/m2 | 74 m2

Resita, Caras-Severin

Salvează căutarea