Apartamente 3 camere Cluj

Promovat
Vand aprtament 3 camere semidecomandat, Cluj-Napoca, Manastur
10
2

APARTAMENT DE VÂNZARE | CLUJ-NAPOCA | MĂNĂȘTUR | 3 CAMERE | GARAJ + BOXĂ Vă propun spre vânzare un apartament primitor, situat în cartierul Mănăștur, pe strada Grigore Alexandrescu nr. 38, într-o zonă accesibilă, bine conectată la mijloace de transport, magazine, școli, farmacii, langa Academia de Muzica ...

2750 EUR/m2 | 64 m2

M%c4%83n%c4%83%c8%99tur, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament 3 camere + pod amenajabil | Mobilat complet | Florești
10

Locație: Strada Urușagului, Florești zonă liniștită, acces rapid spre Eroilor și Cluj-Napoca. Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat, gata de locuit, ideal pentru familie sau investiție. Suprafață utilă: 67 mp + balcon + pod în acte Etaj: 3 3 într-o vilă cu curte închisă An construcție: ...

1940 EUR/m2 | 67 m2

Floresti, Cluj

Promovat
Vand apartament 3 camere ,renovat
9
1

Vand apartament 3 camere ,renovat

Se ofera la vanzare apartament cu 3 camere situat pe strada Plopilor numarul 4, intro zona linistita si accesibila din orasul Campia Turzii Are o suprafata de 65 mp, + 1 balcon si este situat la etajul 2 intr-un imobil cu 4 nivele. Compartimentarea se prezinta astfel: 3 camere 2 holuri 1 bucatarie 1 ...

1383 EUR/m2 | 65 m2

Campia Turzii, Cluj

Promovat
Apartament spatios in zona centrala
10
8

Apartament spatios in zona centrala

Apartament pe 2 nivele in zona centrala a orasului in casa cu 3 apartamente. Scara interioara. La primul nivel (situat la etajul 1 al imobilului) se afla o sufragerie spatioasa, baie cu cada, bucatarie si spatiu de depozitare (sub scara interioara) La nivelul intermediar, dressing si spatiu de depozitare. La ...

2529 EUR/m2 | 85 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vînd apartament 3 camere Turda
10

vînd apartament 3 camere Turda

Apartament de vanzare str 22 decembrie (armata rosie) Turda -apartamentul are o suprafata de 75 mp, et1, -iest compus din 2 cam 1 living 1 bucătărie 1 baie 1hol. -în apartament sant toate condițiile. - gaz -apa -internet -curent electric -interfon -centrală, calorifere -Apartamentul se vinde mobilat ...

1133 EUR/m2 | 75 m2

Turda, Cluj

Vând apartament 3 camere
7

Vând apartament 3 camere

Acest apartament cu 3 camere,2 băi, 2 balcoane are o suprafață de 60 mp si este situat la etajul 4 (aer mai puțin poluat și panoramă), într-un bloc cu acoperiș nou ( ca la case) și izolat termic exterior și interior ceea ce asigură un plus de confort. Deține parcare, boxă de depozitare suplimentară în ...

Dej, Cluj

Vând apartament 3 camere Floresti
9

Vând apartament 3 camere Floresti

PF ofer spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandate situat in zona Profi Floresti, aproape de statia de autobuz si la 5 minute magazine si zona comerciala. Apartamentul in suprafata utila de 50 mp este situat la mansarda intr-un imobil cu 4 etaje si este compus din: living+bucatarie open space, ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Floresti, Cluj

Vând apartament cu 3 camere
7
3

Vând apartament cu 3 camere

Se vinde apartament cu 3 camere situat pe str. Aleea Gladiolelor nr.1, bl.D14, ap.24, et.2. sc.B

1431 EUR/m2 | 58 m2

Dej, Cluj

Apartament 3 camere mobilat complet, bloc nou, zona linistita
9

Persoană fizică vând apartament modern de 60 mp, situat într-un bloc nou construit în 2021, la etajul 2 din 3, într-o zonă liniștită, aproape de pădure, perfectă pentru cei care își doresc confort, aer curat și intimitate. Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat, exact ca în fotografii, fiind ...

2073 EUR/m2 | 55 m2

Floresti, Cluj

Apartament 3 camere in Gheorgheni,  Cluj Napoca,  67 mp, renovat nou
8
1

Apartament 3 camere in Gheorgheni, Cluj Napoca, 67 mp, renovat nou

Proprietar persoana fizica vand apartament de 3 camere renovat nou, situat in cartierul Gheorgheni din Cluj-Napoca, zona Pta Hermes, într-un imobil izolat termic cu 4 etaje. Apartamentul este amplasat la etajul 4 (acoperisul este izolat si are izolatie foarte buna cu sapa de bitum de 5 cm), bloc foarte ...

2685 EUR/m2 | 67 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Vând apartament cu 3 camere Dej
5

Vând apartament cu 3 camere Dej

Vând apartament cu 3 camere, 2 băi, balcon Zona Standard Dej Sau schimb cu apartament în Cluj +diferenta.

1474 EUR/m2 | 78 m2

Dej, Cluj

Vând apartament cu 3 camere,decomandat
10

Vând apartament cu 3 camere,decomandat

Vând apartament cu 3 camere decomandat situat în zona centrală,Turda, 70 mp , +garaj din bolțari + boxă subsol .. Preț 110.000 euro,negociabil.... Informații la telefon .....Se vinde mobilat exact cu ce e în poze!

1571 EUR/m2 | 70 m2

Central, Turda, Cluj

vand apartament
10
2

vand apartament

apartament 3 camere bloc din cărămidă.str toamnei.compus din 3 camere bucătărie baie balcon închis.foarte aproape de școală piața .policlinica diagnostic. stație de autobuz lidl .kaufland

1417 EUR/m2 | 48 m2

Turda, Cluj

Vând apartament
20
3

Vând apartament

Vând apartament format din 3 camere bucatarie cămară ptr alimente 2 bai debara depozitare diverse 2 balcoane spațiu apartament 63,22 m pătrați + pivniță 18 m pătrați apartamentul este semi finisat etaj 4 din 4 fără umezeală foarte călduros confort 1 zonă liniștită în apropiere de b dul Titulescu 20 minune ...

3254 EUR/m2 | 63 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament spatios Floresti, Sub Cetate 45D, parcare subterana inclusa
10
3

PF, Vand apartament spatios, 67mp utili, 2 balcoane(22,6mp), 3 camere, 2 bai, construit in 2022 in Floresti, Sub Cetate 45D, aproape de baza sportiva, mega-image, statie bus, avand urmatoarea compartimentare: -hol intrare -baie de serviciu -living+bucatarie -dressing -baie -dormitor -birou(sau dormitor) -terasa ...

2237 EUR/m2 | 67 m2

Floresti, Cluj

Vand ap 3 camere in Turda
5
1

Vand ap 3 camere in Turda

Vand ap 3 camere in Turda, rog seriozitate

1442 EUR/m2 | 68 m2

Turda, Cluj

Vând apartament
8
1

Vând apartament

Apartament: living, bucătărie, două camere, baie plus hol lung, la parter zona frumoasa cu multă verdeață parc in fața blocului, magazine aproape, piața, stația de autobuz, școală în apropiere.

2963 EUR/m2 | 54 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Ofer la schimb apartament cu 3 camere pentru apartament cu 2 camere plus diferență
5
1